Shitet PC HP

Çmimi: 10.000 Lek
Shitet PC HP

Detajet

Postuar
19 shkurt 13:52
Kategoria
Elektronikë > Kompjutera
Vendi
Shqipëri > Rajoni i Tiranës > Tiranë

Përshkrimi

Shitet PC HP ne gjendje pune, pa asnje problem teknik. i kompletuar me maus dhe tastjere.