TABLET SAMSUNG TAB A GJENDJA 10/10 (POSTA FALAS)

Çmimi: 15.000 Lek
TABLET SAMSUNG TAB A GJENDJA 10/10 (POSTA FALAS)

Detajet

Postuar
17 maj 18:09
Kategoria
Elektronikë > Kompjutera
Vendi
Shqipëri > Rajoni i Tiranës > Tiranë

Përshkrimi

TABLET TAB A WIFI 16GB 2GB RAM GJENDJA 10/10 SHOQEROHET ME KARIKUES DHE KUFJE .Garancai 3 muaj.Transporti ne gjithe shqiperin 12-48 ore.pagesa behet kur e merr produktin ne dore.Per me shume kaloni nga dyqani ku mund te gjeni dhe modele te tjera Dyqani ndodhet tek rruga mine peza perball hotel tafaj ose na vizitoni ne Istragram & facebook @edi_phones
+355685606609