Shitet Mercedes C 320 4Matic 2010 3.0 me Dogan

Çmimi: Me Marrveshje

Detajet

Postuar
11 prill 07:40
Kategoria
Automjete > Vetura
Vendi
Kosovë > Rajoni i Gjilanit > Viti
Targa
Të huaja
Marshi
Automatik
Lloji
Mercedes-Benz
Modeli
C-Class
Viti i prodhimit
Viti
Karburanti
Naftë
Kilometrazha
200 000 - 249 999

Përshkrimi

Shitet Mercedes C class 320 4 Matik (4x4) i vitit 2010 Avantgard me dogan e homologim te paguar me te gjitha opcionet 044 343 451 dhe 044 605 956 Autosallon ELSA