Shitet Mercedes E Klase 320 cdi Avangarde 2003

Çmimi: Me Marrveshje
Shitet Mercedes E Klase 320 cdi Avangarde 2003

Detajet

Postuar
15 mars 17:25
Kategoria
Automjete > Vetura
Vendi
Kosovë > Rajoni i Gjilanit > Viti
Targa
Kosovare
Marshi
Automatik
Lloji
Mercedes-Benz
Modeli
E 320
Viti i prodhimit
Viti
Karburanti
Naftë
Kilometrazha
180 000 - 189 999

Përshkrimi

Shitet Mercedes E Klase 320 cdi viti 2003 Avangarde Automatik i ardhun prej zvicrres liber servisit dy qelsa kilometra te garantuara te gjitha opsionet funksionale gomat e reja gjendja shum e mir te interesuarit mund te kontaktojn ne 044 343 451 dhe 044 605 956 Auto Salloni Elsa


Shpallje te ngjashme