SHITET 2+1 113 m2 me hipoteke

Çmimi: 98.000 €
SHITET 2+1 113 m2  me hipoteke

Detajet

Postuar
15 shkurt 14:10
Kategoria
Patundshmeri > Apartment / Banesa
Vendi
Shqipëri > Rajoni i Vlorës > Vlorë
Kuadratura
113 m²
Numri i dhomave
3

Përshkrimi

SHITET SUPER APARTAMENT 2+1 113 M2 NE QENDER TE VLORES TEK XHAMIA E MURADIES RRUGA ATE KRISTO MEGOVANI KATI I 3 I BANIMIT I KOMPLETUAR PLOTESISHT DHE I PA BANUAR ME PARE ME PLANIMETRI TE REGULLT DHE PUNIME TE KOHES. ME HIPOTEKE