VILAT, VLORE SHITET 2+1+2 ME SUPER PAMJE

Çmimi: 138.600 €
VILAT, VLORE SHITET 2+1+2 ME SUPER PAMJE

Detajet

Postuar
22 shtator 15:29
Kategoria
Patundshmeri > Apartment / Banesa
Vendi
Shqipëri > Rajoni i Vlorës > Vlorë
Kuadratura
126 m²
Numri i dhomave
2,5

Përshkrimi

Ne zonen e Ujit te Ftohte, Vlore, prane Vilave shitet apartament i perbere nga dy dhoma gjumi, nje ambjent ndenje dhe gatimi, tualet dhe dy ballkone.

Apartamenti ka pamje te pa penguar dhe panoramike nga deti dhe disponon certifikate pronesie dhe shitet per 1,100 Eur/m2.

Per informacione te metejshme, telefononi ne 069 225 8711 si dhe na vizitoni ne zyren tone perballe Gjykates se Rrethit Gjyqesor Tirane.