shiten

Çmimi: 111 €

Detajet

Postuar
18 mars 18:19
Kategoria
Patundshmeri > Apartment / Banesa
Vendi
Shqipëri > Rajoni i Vlorës > Vlorë
Kuadratura
1 m²
Numri i dhomave
3

Përshkrimi

shiten apartamente n lungomare dhe ne skel
t interesuarit ne tel per m shum hollesi
ju luten vetm personat e interesuar jo kot per kurjozitet.flm