Iveco Daily 2.3 HPI

Çmimi: Me Marrveshje
Iveco Daily 2.3 HPI

Detajet

Postuar
11 maj 22:36
Kategoria
Automjete > Kamionë
Vendi
Kosovë > Rajoni i Mitrovicës > Vushtrri
Lloji
Iveco
Modeli
35S11

Përshkrimi

Shitet dhe Nderrohet Iveco Daily 2.3 Dizell
Regjistrim deri ne Muajin Gusht
Regjistrimi I Pare ne Kosove
Per me Shume Info na Kontaktoni Edhe ne Viber
+37744682141
Ju Mirepresim


Shpallje te ngjashme