Audio / CD / Stereo në shitje në Rajoni i Lezhës

 • 3 foto
  RADIO VW RNS 300
  Audio / CD / Stereo

  RADIO VW RNS 300

  Shes Radio VW RNS 300 Mund te montohet ne gjithe grupi VW SEAT SKODA pas vitit 2004 Eshte prodhim

  Lezhë Dje, 20:23
  100 €
 • 3 foto
  JBL FLIP 4 Blue ? Kundra Ujit ?
  Audio / CD / Stereo

  JBL FLIP 4 Blue ? Kundra Ujit ?

  Shitet ose nderrohet JBL FLIP 4 Blu KUNDRA UJIT Super BASS Volum super i larte Mban shume bateri 12

  Kurbin 4 qershor 18:45
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Shiten 3 play station3 me 3 televizora
  Audio / CD / Stereo

  Shiten 3 play station3 me 3 televizora

  Shiten 3 play station3 3 televizora 3 kolltuqe 7 leva Funksional jan pak te perdorur Shiten per

  Lezhë 2 qershor 10:29
  1.200 €
 • 4 foto
  Shiten 3 play station3 me 3 televizora
  Audio / CD / Stereo

  Shiten 3 play station3 me 3 televizora

  Shiten 3 play station3 3 televizora 3 kolltuqe 7 leva Funksional jan pak te perdorur Shiten per

  Lezhë 30 maj 00:52
  1.250 €
 • 3 foto
  Bufer
  Audio / CD / Stereo

  Bufer

  Bufer i fuqishem shitet per arsye mospordorimi vetem per pak dit 150milek i diskutushem

  Lezhë 29 prill 14:03
  150 Lek
 • 1 foto
  Kastefon LG LCF600UR
  Audio / CD / Stereo

  Kastefon LG LCF600UR

  Mp3,Aux,USB shum imir

  Lezhë 12 prill 11:07
  70 €
 • 3 foto
  Pjese per boks
  Audio / CD / Stereo

  Pjese per boks

  Esht mark italiane 4 here e perdorur

  Lezhë 9 mars 23:01
  100 Lek
 • 1 foto
  Mixer dhe mikrofona per orkester✌
  Audio / CD / Stereo

  Mixer dhe mikrofona per orkester✌

  SHITET! Mixer i madh dhe mikrofona orkestre cmim i arsyeshem nr.cel 0698637002

  Kurbin 5 shtator 13:59
  450 €
 • 1 foto
  Vegla muzikore
  Audio / CD / Stereo

  Vegla muzikore

  Cmim i diskutushem

  Kurbin 3 shtator 22:14
  800 €
 • 2 foto
  amblifik
  Audio / CD / Stereo

  amblifik

  amblifik +bufer ne gjendje pune

  Kurbin 8 gusht 15:41
  80 €
 • 2 foto
  amblifig bufer
  Audio / CD / Stereo

  amblifig bufer

  amblifik+bufer punon shum mir

  Kurbin 8 gusht 15:36
  80 €
 • 2 foto
  amblifik bufer
  Audio / CD / Stereo

  amblifik bufer

  amblifik bufer ne gjendhe pune

  Kurbin 5 korrik 21:56
  100 €
 • 3 foto
  Signat
  Audio / CD / Stereo

  Signat

  Impjant muzike me 2 bokse kanë super bass kanë zerin e paster

  Lezhë 17 qershor 11:45
  10.000 €
 • 3 foto
  ⛔️STOP⛔️?Ulje per Sezon?RCF ART 712-A MK4 Te RI
  Audio / CD / Stereo

  ⛔️STOP⛔️?Ulje per Sezon?RCF ART 712-A MK4 Te RI

  🤙+355693930456 (Wh-Viber-Cel) Rcf ART 712-A MK4 - Te Ri Cmimi €3000Euro 6Cop (3Cifte)\"OKAZION\" T

  Lezhë 2 qershor 17:08
  3.000 €
 • 3 foto
  Boks per dj
  Audio / CD / Stereo

  Boks per dj

  Shitet boks per dj 300 wat cmimi 200 mij lek te vjetera nr tel 0688104305

  Lezhë 19 shtator 17:28
  200 Lek