Audio / CD / Stereo në shitje në Rajoni i Lezhës

 • 3 foto
  JBL FLIP 4 Blue ? Kundra Ujit ?
  Audio / CD / Stereo

  JBL FLIP 4 Blue ? Kundra Ujit ?

  Shitet ose nderrohet JBL FLIP 4 Blu KUNDRA UJIT Super BASS Volum super i larte Mban shume bateri 12

  Kurbin Dje, 12:05
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Bufer
  Audio / CD / Stereo

  Bufer

  Bufer i fuqishem shitet per arsye mospordorimi vetem per pak dit 150milek i diskutushem

  Lezhë 15 gusht 14:03
  150 Lek
 • 2 foto
  amblifik
  Audio / CD / Stereo

  amblifik

  amblifik +bufer ne gjendje pune

  Kurbin 8 gusht 15:41
  80 €
 • 2 foto
  amblifig bufer
  Audio / CD / Stereo

  amblifig bufer

  amblifik+bufer punon shum mir

  Kurbin 8 gusht 15:36
  80 €
 • 2 foto
  SONY MINIDISC DECK PROFESSIONAL PLAYER & RECORDER
  Audio / CD / Stereo

  SONY MINIDISC DECK PROFESSIONAL PLAYER & RECORDER

  SHITET SONY MDS-JE480 MINIDISC DECK PROFESSIONAL PLAYER & RECORDER NË GJENDJE SHUMË TË MIRË. KON

  Lezhë 6 gusht 21:40
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  RADIO VW RNS 300
  Audio / CD / Stereo

  RADIO VW RNS 300

  Shes Radio VW RNS 300 Mund te montohet ne gjithe grupi VW SEAT SKODA pas vitit 2004 Eshte prodhim

  Lezhë 19 korrik 15:51
  100 €
 • 2 foto
  amblifik bufer
  Audio / CD / Stereo

  amblifik bufer

  amblifik bufer ne gjendhe pune

  Kurbin 5 korrik 21:56
  100 €
 • 2 foto
  MP3 Shume i Vogel dhe Praktik
  Audio / CD / Stereo

  MP3 Shume i Vogel dhe Praktik

  Nje mini MP3 player shume i vogel dhe praktik per tu mbajtu kudo me vete per vetem 990 Leke :) Mban

  Kurbin 27 qershor 12:51
  10 Lek
 • 3 foto
  Signat
  Audio / CD / Stereo

  Signat

  Impjant muzike me 2 bokse kanë super bass kanë zerin e paster

  Lezhë 17 qershor 11:45
  10.000 €
 • 3 foto
  ⛔️STOP⛔️?Ulje per Sezon?RCF ART 712-A MK4 Te RI
  Audio / CD / Stereo

  ⛔️STOP⛔️?Ulje per Sezon?RCF ART 712-A MK4 Te RI

  🤙+355693930456 (Wh-Viber-Cel) Rcf ART 712-A MK4 - Te Ri Cmimi €3000Euro 6Cop (3Cifte)\"OKAZION\" T

  Lezhë 2 qershor 17:08
  3.000 €
 • 8 foto
  Vegla DJ
  Audio / CD / Stereo

  Vegla DJ

  2 boksa kollon te shoqeruar me aplifikator. 2 boksa te amplifikuar, 1 cibufer 1.500w, Mikeser, Me t

  Lezhë 17 maj 22:39
  1.000 €
 • 3 foto
  Gentjan
  Audio / CD / Stereo

  Gentjan

  Shes foni per dj 4 boksa opera db p15 pasiva 800 wat copa me gjith amlifikatorin e tyre dhe te te

  Lezhë 24 prill 21:46
  1.500 €
 • 0 foto
  Okazion shitet DJ
  Audio / CD / Stereo

  Okazion shitet DJ

  Shitet Dj per arsye moserdorimi Gjendja 10/10 Paisjet 4 boksa laney cx nga 500w secili 2 boksa rc

  Lezhë 13 prill 17:24
  1.900 €
 • 0 foto
  Amplifikator
  Audio / CD / Stereo

  Amplifikator

  Shitet amplifikator per makine ne gjendje shume te mire i blere ne gjermani 150€. Shitet per arsye m

  Lezhë 10 prill 22:49
  50 €
 • 2 foto
  Shiten bokse Pioner per makine
  Audio / CD / Stereo

  Shiten bokse Pioner per makine

  Bokse Pioner TS-A6901 80 mije leke

  Kurbin 4 prill 11:25
  8.000 Lek
 • 0 foto
  pioneer ddj sb2
  Audio / CD / Stereo

  pioneer ddj sb2

  shitet controller ddj sb2 ka 3 muj i bler esht perdor vetem ne 8 ore pune gjithsej. shitet per arsye

  Lezhë 4 prill 06:19
  400 Lek
 • 11 foto
  Okazion, pajisje audio per DJ
  Audio / CD / Stereo

  Okazion, pajisje audio per DJ

  Shiten per arsye emirgrimi. 1-Konsole DJ me CD. 2 x DN-S5000. 1

  Lezhë 3 prill 09:40
  450.000 Lek
 • 2 foto
  U shit flm MerrJep.AL iPod touch 5th
  Audio / CD / Stereo

  U shit flm MerrJep.AL iPod touch 5th

  Shes ose Nderroj iPod touch 5th Apple ME ICLOUD !!! Ne gjendje super !!! Cmimi i diskutueshem Cel 06

  Kurbin 2 prill 06:26
  50 Lek
 • 4 foto
  Gufer boks --400 volsh
  Audio / CD / Stereo

  Gufer boks --400 volsh

  Shum I mir qmimi 200 mi lek I diskutushem

  Kurbin 2 prill 03:43
  200 Lek
 • 6 foto
  Foni per DJ
  Audio / CD / Stereo

  Foni per DJ

  Shes pajisje për DJ për arsye mospërdorimi. Janë : 2 boxe nga 350W dhe 2 boxe nga 400W te pa amplifi

  Lezhë 1 prill 17:48
  50.000 Lek
 • 1 foto
  Amplifier
  Audio / CD / Stereo

  Amplifier

  Amplifier HK vx 1200 W x 2

  Kurbin 21 janar 12:18
  400 €
 • 3 foto
  Boks per dj
  Audio / CD / Stereo

  Boks per dj

  Shitet boks per dj 300 wat cmimi 200 mij lek te vjetera nr tel 0688104305

  Lezhë 19 shtator 17:28
  200 Lek