Autopjese dhe paisje në shitje në Rajoni i Durrësit

 • 2 foto
  pjes kembimi per makina Franceze
  Autopjese dhe paisje

  pjes kembimi per makina Franceze

  pjes kembimi per te gjith llojet e makinave Franceze duke filluar na viti 1997 deri 2014

  Durrës Sot, 10:06
  10 €
 • 4 foto
  pjes kembimi saab. kia. pezho. reno. opel. fjat.
  Autopjese dhe paisje

  pjes kembimi saab. kia. pezho. reno. opel. fjat.

  pjes kembimi per Saab 2.2 dhe 1.9 nafte dhe 2.0 benzine turbo dhe shum lloje te tjera te autoveturav

  Durrës Sot, 10:05
  10 €
 • 1 foto
  pjes kembini Opel Korsa 2013 1.2 benzim
  Autopjese dhe paisje

  pjes kembini Opel Korsa 2013 1.2 benzim

  pjes per te gjith llojet e opelave dhe veturave te tjera

  Durrës Sot, 10:04
  10 €
 • 2 foto
  pjes kembimi per Audi A2 1.4 nafte vitit 2004
  Autopjese dhe paisje

  pjes kembimi per Audi A2 1.4 nafte vitit 2004

  per pjes AUDI A2 1.4 nafte

  Durrës Sot, 10:04
  10 €
 • 9 foto
  pjes kembimi per te gjith llojet e autovetura
  Autopjese dhe paisje

  pjes kembimi per te gjith llojet e autovetura

  pjes per te gjitha llojet e veturave

  Durrës Sot, 10:04
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  DISQE DHE GOMA 17 inc,,GOLF,,,2018,,ORIGJINAL
  Autopjese dhe paisje

  DISQE DHE GOMA 17 inc,,GOLF,,,2018,,ORIGJINAL

  Disqe dhe Goma 17 inc,,GOLF,,2018,,,

  Durrës Sot, 09:58
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  pjese kembimi per mercedes bennz zvicre
  Autopjese dhe paisje

  pjese kembimi per mercedes bennz zvicre

  pjese kemimi per mercedes benz duke nisur nga viti 2005 e lart makina te importuara nga zvicra Model

  Durrës Sot, 09:52
  1 Lek
 • 2 foto
  BMW 750 per pjese kembimi ne AG motors
  Autopjese dhe paisje

  BMW 750 per pjese kembimi ne AG motors

  Makina per pjes kembimi. Pjeset me te mira me cmimet me te mira. Numer kontakti:+355 68 20 20 334

  Durrës Sot, 09:41
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  BMW 328 per pjese kembimi ne AG motors
  Autopjese dhe paisje

  BMW 328 per pjese kembimi ne AG motors

  Makina BMW per pjese kembimi. Pjeset me te mira me cmimet me te mira. NXITONI!!!! Numer kontakti:+35

  Durrës Sot, 09:40
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  DISQE ALUMINI BMW NR 16  120EURO
  Autopjese dhe paisje

  DISQE ALUMINI BMW NR 16 120EURO

  DISQE ALUMINI BMW NR 16 SHUME TE PASTE,PA SALDIME APO DEFORMIME.JANE ORIGJINAL BMW TE ARDHUR NGA JAS

  Durrës Sot, 09:39
  120 €
 • 3 foto
  PAISJA AJRIT BMW E36 318I
  Autopjese dhe paisje

  PAISJA AJRIT BMW E36 318I

  KOMPLET PAISJA E FURNIZIMIT ME AJER PER BMW E36 BENZINE,I BEN 316,318,320,323,325,328I.SHITET SIC ES

  Durrës Sot, 09:38
  40 €
 • 2 foto
  Maskarino bmw e39 inoksi 50euro
  Autopjese dhe paisje

  Maskarino bmw e39 inoksi 50euro

  Jane shume te bukura.Jane me veshje inoksi dhe tek fletet.Jane si ne foto pothuajse te reja.Per bmw

  Durrës Sot, 09:38
  50 €
 • 2 foto
  DISK BMW NR17
  Autopjese dhe paisje

  DISK BMW NR17

  Eshte si i ri sic duket nga foto,nr 17,origjinal BMW,i shkon BMW seria 3 dhe X5,cmimi i diskutueshem

  Durrës Sot, 09:38
  40 €
 • 3 foto
  FENER BMW
  Autopjese dhe paisje

  FENER BMW

  eshte vetem ky ne fot,shume i rregullt,shume i paster,cmim i diskutueshem

  Durrës Sot, 09:38
  25 €
 • 3 foto
  Shiten 2 goma
  Autopjese dhe paisje

  Shiten 2 goma

  Shiten 2 goma 205/55/16 goma 90% Cmimi 70 euro.Tel 0697844222

  Durrës Sot, 09:38
  70 €
 • 2 foto
  BMW 750 per pjese kembimi ne AG motors
  Autopjese dhe paisje

  BMW 750 per pjese kembimi ne AG motors

  Pjese kembimi per makina BMW. Pjeset me te mira me cmimet me te mira. NXITONI!!! Numer kontakti:+355

  Durrës Sot, 09:28
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  BMW 328 për pjesë këmbimi ne AG motors
  Autopjese dhe paisje

  BMW 328 për pjesë këmbimi ne AG motors

  BMW 328 per pjese kembimi. Pjeset me te mira me cmimet me te mira. NXITONI!!! Numer kontakti:+355 68

  Durrës Sot, 09:28
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  BMW 750 per pjese kembimi ne AG motors
  Autopjese dhe paisje

  BMW 750 per pjese kembimi ne AG motors

  BMW 750 per pjese kembimi. Pjeset me te mira me cmimet me te mira. Numer kontakti:+355 68 20 20 334

  Durrës Sot, 09:20
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  BMW 535 GT per pjese kembimi ne AG motors
  Autopjese dhe paisje

  BMW 535 GT per pjese kembimi ne AG motors

  Pjese kembimi per makina BMW. Pjeset me te mira me cmimet me te mira. Numer kontakti:+355 68 20 20 3

  Durrës Sot, 09:20
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Prapakolp Audi A6, traversa montuese dhe plastikat
  Autopjese dhe paisje

  Prapakolp Audi A6, traversa montuese dhe plastikat

  Prapakolp Audi a6 station wagon viti 2014-2015 se bashku me traversat montuese dhe plastikat

  Durrës Sot, 09:18
  500 €
 • 5 foto
  Timon Range Rover 2011
  Autopjese dhe paisje

  Timon Range Rover 2011

  Shitet Timon Ranger Rover Vogue 2011. I perdorur vetem 10000 km. Me inokse me F1 -+. I pershtatet dh

  Durrës Sot, 08:45
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Disqe+Goma 18” Mania Racing per Mini Cooper
  Autopjese dhe paisje

  Disqe+Goma 18” Mania Racing per Mini Cooper

  Shiten 4 cope disqe alumini origjinale Racing Mania 18” bashke me gomat verore 2 nga 2 me 90% gjen

  Durrës Sot, 08:39
  350 €
 • 5 foto
  Linkoln
  Autopjese dhe paisje

  Linkoln

  Pjese per Linkoln town Car viti nga 90 deri 08 . Çdo lloj pjese .Çmime te ndryshme . nga Kadafi Limu

  Durrës Sot, 08:28
  1.500 €
 • 3 foto
  Disqe alumini
  Autopjese dhe paisje

  Disqe alumini

  Disqe alumini origjinal 22 per Porshe Kajen.Audi Q7 ose W Tuareg me gjithe goma. shiten per arsye mo

  Durrës Sot, 08:27
  1.200 €
 • 3 foto
  Disje lincolni me gjith goma
  Autopjese dhe paisje

  Disje lincolni me gjith goma

  Disje alomini origjinal per likoln 17 ne gjendje perfekte dhe me goma te mira fare

  Durrës Sot, 08:26
  500 €
 • 2 foto
  Disje audi
  Autopjese dhe paisje

  Disje audi

  Disje Audi 17 me goma

  Durrës Sot, 08:26
  300 €
 • 2 foto
  Disje alomini
  Autopjese dhe paisje

  Disje alomini

  Disje alomini origjinal per likoln ne gjendje perfekte me goma 90 perqind shiten per arsye mosperdor

  Durrës Sot, 08:26
  400 €
 • 3 foto
  2 cop disje
  Autopjese dhe paisje

  2 cop disje

  2 cop disje kromi me goma te reja 245x35x20.te ardhur nga Zvicrra

  Durrës Sot, 08:25
  250 €
 • 2 foto
  Disje alomini
  Autopjese dhe paisje

  Disje alomini

  Disje alomini me goma per Volvo 205x55x16

  Durrës Sot, 08:24
  150 €
 • 3 foto
  Disje alomini
  Autopjese dhe paisje

  Disje alomini

  Disje alomini me gjith Goma per opel sapoardhur nga Zvicrra ne gjendje perfekte si te ri.

  Durrës Sot, 08:24
  200 €
 • 3 foto
  Goma me disje
  Autopjese dhe paisje

  Goma me disje

  Goma me disje alomini per x5 285x45x19 dhe para 265x45x19 ne gjendje perfekte te ardhur nga Zvicrra

  Durrës Sot, 08:24
  400 €
 • 3 foto
  Disje me goma
  Autopjese dhe paisje

  Disje me goma

  Disje alomini 15 per seat te ardhur nga Zvicrra ne gjendje perfekte me gjith goma

  Durrës Sot, 08:23
  150 €
 • 5 foto
  Kondicioner
  Autopjese dhe paisje

  Kondicioner

  Kondicioner 60 BDU per bare ose restorante shitet per arsye mosperdorimi nje vit i perdorur ne gjend

  Durrës Sot, 08:22
  1.170 €
 • 1 foto
  Disje alomini origjinal
  Autopjese dhe paisje

  Disje alomini origjinal

  Disje alomini origjinal per Benc 16 te ardhur nga zvicrra

  Durrës Sot, 08:22
  100 €
 • 3 foto
  Pomp nafte
  Autopjese dhe paisje

  Pomp nafte

  Pompe nafte per Volsvagen pasat ose Audi 2.5 naft viti 96 ose 98 e ardhur nga zvicrra.

  Durrës Sot, 08:19
  200 €
 • 3 foto
  Fluda 205/65/15
  Autopjese dhe paisje

  Fluda 205/65/15

  Shitet nje cift gomash Fluda prodhim Gjerman me nr 205/65/15. Gomat kan ardhur nga gjermania e jan n

  Durrës Sot, 08:15
  8.000 Lek
 • 0 foto
  blej kompresor kondicioneri
  Autopjese dhe paisje

  blej kompresor kondicioneri

  kerkoj kompresor kondicioneri per mercedes e klas w211 motorr 220

  Krujë Sot, 01:47
  10.000 Lek
 • 11 foto
  PJESE KEMBIMI PER W203 W204 W207
  Autopjese dhe paisje

  PJESE KEMBIMI PER W203 W204 W207

  SHITEN PJESE KEMBIMI PER W203 W204 W207 , NE GJENDJE SHUME TE MIRE PUNE . AMORTIZATOR PARA DHE PAS

  Durrës Sot, 01:00
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Timon druri per Mercedes benz s 222 217 maybach
  Autopjese dhe paisje

  Timon druri per Mercedes benz s 222 217 maybach

  Timon druri me ngrofje i ri per s 222 217. Kontakt ne Whatsap 00355692720735

  Durrës Dje, 23:56
  500 €
 • 9 foto
  Katalizator per makina
  Autopjese dhe paisje

  Katalizator per makina

  Katalizator per te gjitha Tili 0685055149 katlizator per te gjitha makina me monti ne vend garnci de

  Durrës Dje, 23:19
  1 €
 • 8 foto
  GOMA BATUSHA
  Autopjese dhe paisje

  GOMA BATUSHA

  Goma Batusha Shesim goma Shumic Dhe Pakic Goma te sjellura nga gjermani Kualitet teper i larte Dhe C

  Durrës Dje, 22:44
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Organello per karrotrec tuaj
  Autopjese dhe paisje

  Organello per karrotrec tuaj

  Organello per karrotrecin tuaj dhe 12 volt dhe 24 volt me dy telekomanda kavo dhe te gjitha gati me

  Durrës Dje, 22:26
  1 €
 • 5 foto
  DisQe + Goma wv / Audi Etje
  Autopjese dhe paisje

  DisQe + Goma wv / Audi Etje

  Ne gjendje shum te mir , Te Paster goma 80%

  Durrës Dje, 22:09
  350 €
 • 5 foto
  Disje alumini
  Autopjese dhe paisje

  Disje alumini

  Disje alumini te sapo ardhur nga gjermani te pa perdorur ne shqiperi disje origjinal.

  Durrës Dje, 22:08
  250 €
 • 1 foto
  Maskarin w204 Amg e Zez
  Autopjese dhe paisje

  Maskarin w204 Amg e Zez

  Maskarin w204 2007-2014 e zez Amg

  Durrës Dje, 20:24
  8.000 Lek
 • 7 foto
  Disqe me gjith Goma 16 W204
  Autopjese dhe paisje

  Disqe me gjith Goma 16 W204

  Disqe 16 me goma dimri ne gjendje shum te mire

  Durrës Dje, 20:16
  28.000 Lek
 • 1 foto
  POMPA DHE INJEKTORE DIESEL Cdi tdci hdi
  Autopjese dhe paisje

  POMPA DHE INJEKTORE DIESEL Cdi tdci hdi

  POMPA DHE INJEKTORE.. REVIZIONOJME POMPA DHE INJEKTOR COMMON RAIL CDI TDCI XdI HDI JTD DCI BOSCH DE

  Durrës Dje, 20:10
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Disje alumini ORIGJINALE BMW 525 XD 225/55/17
  Autopjese dhe paisje

  Disje alumini ORIGJINALE BMW 525 XD 225/55/17

  Shes disje alumini origjinale BMW 225/55/17, ne gjendje perfekte, me goma Continental Runflat, te vi

  Krujë Dje, 19:35
  450 €
 • 5 foto
  Pompe fryrese per goma
  Autopjese dhe paisje

  Pompe fryrese per goma

  Shitet pompe fryrese per gomat e makinave bashke me ngjitesin.perdoret per te gjitha llojet e makine

  Durrës Dje, 19:16
  50 Lek
 • 3 foto
  DISQE BMW NR 16 SI TE RINJ 130EURO
  Autopjese dhe paisje

  DISQE BMW NR 16 SI TE RINJ 130EURO

  JANE SI TE RINJ.SHUME SHUME TE BUKUR DHE TE PASTER.NUK JANE AS TE LYER,AS TE SALDUAR NE SUPER GJENDJ

  Durrës Dje, 16:56
  130 €