Autopjese dhe paisje në shitje në Rajoni i Durrësit

 • 1 foto
  POMPA DHE INJEKTORE DIESEL Cdi tdci hdi
  Autopjese dhe paisje

  POMPA DHE INJEKTORE DIESEL Cdi tdci hdi

  POMPA DHE INJEKTORE.. REVIZIONOJME POMPA DHE INJEKTOR COMMON RAIL CDI TDCI XdI HDI JTD DCI BOSCH DE

  Durrës Sot, 19:05
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  Tapete Moketi(Rrobe) Me Porosi Per Cdo Lloj Makine
  Autopjese dhe paisje

  Tapete Moketi(Rrobe) Me Porosi Per Cdo Lloj Makine

  ✔Bejme Tapete makinash origjinale te perbera nga material moketi i cilesise se larte duke u persht

  Durrës Sot, 18:15
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Jeep Wralanger, Camaro, Ford Explorer, Hummer,
  Autopjese dhe paisje

  Jeep Wralanger, Camaro, Ford Explorer, Hummer,

  Pjese Kembimi Per Makina Cadillac BLS Cadillac CTS Cadillac DTS Cadillac ESCALADE Cadillac SRX

  Durrës Sot, 18:03
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Pjese Auto Amerikane
  Autopjese dhe paisje

  Pjese Auto Amerikane

  Pjesë Per Makina Amerikane Cel : 069 40 24 309 (Viber, WhatsApp) Pjese Auto Amerikane AMERICAN AUTO

  Durrës Sot, 18:03
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Pjese Amerikane
  Autopjese dhe paisje

  Pjese Amerikane

  Ofron Me Porosi ! Pjese kembimi Per Autovetura AMERIKANE **** Pjese kembimi kryesisht : - Filtrat

  Durrës Sot, 18:02
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Pjese Makina nga Amerika
  Autopjese dhe paisje

  Pjese Makina nga Amerika

  Pjesë Per Makina Amerikane Cel : 069 40 24 309 (Viber, WhatsApp) Kerko preventiv : http://www.acsa

  Durrës Sot, 18:02
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Pjes kembimi per opel astra 2001
  Autopjese dhe paisje

  Pjes kembimi per opel astra 2001

  Kemi impianti gazi i perdor 3 muaj i ri pjes per opel astra 1.4 benzin nga viti 2001 deri ne 2003 .

  Durrës Sot, 17:05
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Shiten goma te reja, sapo ardhur nga Gjermania
  Autopjese dhe paisje

  Shiten goma te reja, sapo ardhur nga Gjermania

  Shiten 4 goma te reja, te ardhura nga Gjermania. Gomat jane te pa perdorura fare, ne ambalazh.

  Durrës Sot, 16:36
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Kompresor per Gomat i Ri Ardhur nga Gjermania
  Autopjese dhe paisje

  Kompresor per Gomat i Ri Ardhur nga Gjermania

  Shitet kompresor origjinal per gomat mercedes benz ML made in Germany i ri i paperdorur fare ne gjen

  Durrës Sot, 15:30
  60 €
 • 10 foto
  Pastrues Profesional JLM Injektor Injeksion
  Autopjese dhe paisje

  Pastrues Profesional JLM Injektor Injeksion

  Sherbejme ne Qytetin Tuaj me poste -Pastrues me kosto fare te vogel qe eliminojne nderhyrjen e Meka

  Durrës Sot, 15:06
  Me Marrveshje
 • 9 foto
  Shiten pjes Audi dhe Range Rover
  Autopjese dhe paisje

  Shiten pjes Audi dhe Range Rover

  -Shitet tapiceri audi A7 Sendilje kasa dyersh ne gjendje shum t mire Sendiljet elektrike Ngjyere e

  Durrës Sot, 14:59
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  DISQE 16 INC,,,GOLF,,ORIGJINAL
  Autopjese dhe paisje

  DISQE 16 INC,,,GOLF,,ORIGJINAL

  Disqe 16 INC GOLF,,, origjinal

  Durrës Sot, 14:35
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  DISQE 18 INC,,,BMV,,,SERIA 3,,,SERIA 5,,,
  Autopjese dhe paisje

  DISQE 18 INC,,,BMV,,,SERIA 3,,,SERIA 5,,,

  Disqe 18 inc,,,BMV,,,SERIA 3.,,,5,,,,

  Durrës Sot, 14:35
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  DISQE dhe GOMA 20 inc,,,GLK,, ORIGJINAL
  Autopjese dhe paisje

  DISQE dhe GOMA 20 inc,,,GLK,, ORIGJINAL

  Disqe dhe goma 20 inc,,GLK,, origjinal

  Durrës Sot, 14:35
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  DISQE 18 INC,,,,AUDI,,, ORIGJINAL
  Autopjese dhe paisje

  DISQE 18 INC,,,,AUDI,,, ORIGJINAL

  Disqe 18 inc,,,AUDI ,, origjinal

  Durrës Sot, 14:35
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  DISQE 20 inc,,,BMV,,,X5,,,X6,,, ORIGJINAL
  Autopjese dhe paisje

  DISQE 20 inc,,,BMV,,,X5,,,X6,,, ORIGJINAL

  Disqe 20 inc,,,BMV,,,X5,,,X6,,, ORIGJINAL

  Durrës Sot, 14:34
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Tubin Toyota Corolla-Yaris-1.4 D4D
  Autopjese dhe paisje

  Tubin Toyota Corolla-Yaris-1.4 D4D

  Shitet Turbin Toyota Corolla 1.4 D4D ose Yaris 1.4 D4D viti 2006->2009 esapo ardhur ne gjendje pe

  Durrës Sot, 13:36
  100 €
 • 2 foto
  Sensor timoni Mercedez viti 2005 2010
  Autopjese dhe paisje

  Sensor timoni Mercedez viti 2005 2010

  Sensor timoni për ato që kan probleme me ESP ✔ për A class B class nga 2005 deri 2010 dhe për w203

  Durrës Sot, 13:36
  100 €
 • 2 foto
  Disqe 17 RC Design super cilesi
  Autopjese dhe paisje

  Disqe 17 RC Design super cilesi

  Shiten disqe 17 inch me 4 dadicek RC Design super marke per ato qe i njohin. Disqet shoqerohen me d

  Durrës Sot, 13:18
  290 €
 • 0 foto
  Pjese Kembimi per ISUZU Viti 2008
  Autopjese dhe paisje

  Pjese Kembimi per ISUZU Viti 2008

  Shiten pjese kembimi per Isuzu viti 2008

  Durrës Sot, 13:05
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Kasetafon Origjinal RAV4 Viti 2008,
  Autopjese dhe paisje

  Kasetafon Origjinal RAV4 Viti 2008,

  Kasetafon per Toyota RAV4 viti 2007-2010

  Durrës Sot, 11:30
  200 €
 • 0 foto
  kamio fiat ulysse
  Autopjese dhe paisje

  kamio fiat ulysse

  shitet kamio fiat ulysse viti 98. Motorr 2.2 nafte. Gjithashtu dhe pjese te tjera te kesaj makine. F

  Durrës 12 korrik 13:10
  80 €
 • 3 foto
  Pomp nafte
  Autopjese dhe paisje

  Pomp nafte

  Pompe nafte per Volsvagen pasat ose Audi 2.5 naft viti 96 ose 98 e ardhur nga zvicrra.

  Durrës 12 korrik 13:03
  200 €
 • 10 foto
  Vaj Ftohes Per Impjante LPG
  Autopjese dhe paisje

  Vaj Ftohes Per Impjante LPG

  Oferte Vaj Gazi (Ftohes) Si dhe Depozite Vaj Gazi JLM dhe Depozite me cmime shumice Benzin Gaz Sa

  Durrës 12 korrik 13:00
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Shiten goma dimerore ford fiesta
  Autopjese dhe paisje

  Shiten goma dimerore ford fiesta

  175/65/14 Gjendja shume e mire

  Durrës 12 korrik 12:11
  150 €
 • 4 foto
  Prapakolp Audi A6, traversa montuese dhe plastikat
  Autopjese dhe paisje

  Prapakolp Audi A6, traversa montuese dhe plastikat

  Prapakolp Audi a6 station wagon viti 2014-2015 se bashku me traversat montuese dhe plastikat

  Durrës 12 korrik 12:11
  500 €
 • 2 foto
  STOP BMW E39 LED
  Autopjese dhe paisje

  STOP BMW E39 LED

  ESHTE VETEM KY NE FOTO.KRAHU I DJATHTE.SHUME I PASTER NE GJENDJE PUNE .ORIGJINAL BMW 2002.PER BMW SE

  Durrës 12 korrik 10:49
  40 €
 • 1 foto
  FENER BMW E39 SHOFERI 25EURO
  Autopjese dhe paisje

  FENER BMW E39 SHOFERI 25EURO

  Shitet fener BMW E39 krahu shoferit ne gjendje shume te mire,i paster,origjinal.Cmimi 25 euro.Eshte

  Durrës 12 korrik 10:49
  25 €
 • 2 foto
  Ganxhe rimorkimi+bazament
  Autopjese dhe paisje

  Ganxhe rimorkimi+bazament

  Shktet ganxhe rimorkimi + bazament i cmontueshem cmimi 70euro diskutueshem ka qene montuar ne BMW po

  Durrës 12 korrik 10:49
  70 €
 • 2 foto
  DISQE ALUMINI BMW NR 16  120EURO
  Autopjese dhe paisje

  DISQE ALUMINI BMW NR 16 120EURO

  DISQE ALUMINI BMW NR 16 SHUME TE PASTE,PA SALDIME APO DEFORMIME.JANE ORIGJINAL BMW TE ARDHUR NGA JAS

  Durrës 12 korrik 10:49
  120 €
 • 3 foto
  Disje me goma
  Autopjese dhe paisje

  Disje me goma

  Disje me goma te ardhura nga Zvicrra ne gjendje perfekte si te reja brigistone 195/60/16.C 4 cop

  Durrës 12 korrik 10:10
  200 €
 • 3 foto
  Goma me disje
  Autopjese dhe paisje

  Goma me disje

  Disje me goma ne gjendje perfekte si te ri 225X65X15 .per golf ose per benc.BBS ORIGJINAL.

  Durrës 12 korrik 10:10
  250 €
 • 3 foto
  Disqe alumini
  Autopjese dhe paisje

  Disqe alumini

  Disqe alumini origjinal 22 per Porshe Kajen.Audi Q7 ose W Tuareg me gjithe goma. shiten per arsye mo

  Durrës 12 korrik 10:10
  1.200 €
 • 3 foto
  Disje lincolni me gjith goma
  Autopjese dhe paisje

  Disje lincolni me gjith goma

  Disje alomini origjinal per likoln 17 ne gjendje perfekte dhe me goma te mira fare

  Durrës 12 korrik 10:09
  500 €
 • 2 foto
  Disje alomini
  Autopjese dhe paisje

  Disje alomini

  Disje alomini me goma per Volvo 205x55x16

  Durrës 12 korrik 10:09
  150 €
 • 3 foto
  disqe amg
  Autopjese dhe paisje

  disqe amg

  disqe amg nr16

  Krujë 12 korrik 10:07
  350 €
 • 2 foto
  SEDILE SPRINTERI TIP I RI
  Autopjese dhe paisje

  SEDILE SPRINTERI TIP I RI

  SHES SEDILE PER SPRINTER TIPI I RI MBI 2008 POTHUAJSE E RE ME LEKURE BEZHE DHE KAMOSH BEZHE.

  Durrës 12 korrik 09:42
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Audi A8 4.2
  Autopjese dhe paisje

  Audi A8 4.2

  Depozite uje e re

  Durrës 12 korrik 06:53
  100 €
 • 3 foto
  pjese per smarta
  Autopjese dhe paisje

  pjese per smarta

  shesim pjese makinash per makina smart

  Durrës 12 korrik 06:26
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Disqe S Class 2018
  Autopjese dhe paisje

  Disqe S Class 2018

  Shiten disqe S class viti 2018 Disqet jane perdorur vetem 5.000 km pa asnje gervishtje, gjendja 10/1

  Durrës 12 korrik 00:33
  3.000 €
 • 7 foto
  Timon llaska mbrapakolp per mercedes cls 218
  Autopjese dhe paisje

  Timon llaska mbrapakolp per mercedes cls 218

  Mbrapakolp per cls viti 2016 i kompletuar me marmita sensor ky ne foto. Timon pa airbag. 2 llaskat a

  Durrës 11 korrik 22:54
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Timon druri per Mercedes ml gl gle
  Autopjese dhe paisje

  Timon druri per Mercedes ml gl gle

  Timon druri per ml gl gle gjendja i ri

  Durrës 11 korrik 22:53
  400 €
 • 3 foto
  Timon per Mercedes Benz
  Autopjese dhe paisje

  Timon per Mercedes Benz

  Timon pa airbag per cls ml gle gl c e cla 150euro. Kufje origjinal Bluetooth per Mercedes Per info n

  Durrës 11 korrik 22:53
  150 €
 • 11 foto
  Timon druri te rinj per Mercedes Benz
  Autopjese dhe paisje

  Timon druri te rinj per Mercedes Benz

  Timon druri te rinje pa airbag

  Durrës 11 korrik 22:52
  350 €
 • 1 foto
  Timon druri per Mercedes
  Autopjese dhe paisje

  Timon druri per Mercedes

  Viti 2014-2019

  Durrës 11 korrik 22:52
  400 €
 • 1 foto
  Timon druri per Mercedes Benz i ri
  Autopjese dhe paisje

  Timon druri per Mercedes Benz i ri

  Timon druri i ri per Mercedes benz ml 166 gl gle e 212 c 204

  Durrës 11 korrik 22:52
  350 €
 • 1 foto
  Timon druri per Mercedes Benz gle ml e c cls glc
  Autopjese dhe paisje

  Timon druri per Mercedes Benz gle ml e c cls glc

  Timon druri per te gjith modelet Mercedes viti 2014-2019

  Durrës 11 korrik 22:51
  400 €
 • 4 foto
  Shiten 4 Goma Michelin te perdorura 195/50 R15
  Autopjese dhe paisje

  Shiten 4 Goma Michelin te perdorura 195/50 R15

  shiten 4 goma michelin te perdorura cmimi 7000. cmimi i pa diskutueshem. FLm

  Durrës 11 korrik 22:06
  7.000 Lek
 • 2 foto
  ?SHITEN!!!!! XHAMAT MBRAPA PËR VOLVO XC60!!!!
  Autopjese dhe paisje

  ?SHITEN!!!!! XHAMAT MBRAPA PËR VOLVO XC60!!!!

  SHITEN XHAMAT MBRAPA PËR VOLVO XC60.. TEL 069 87 93 743 Durres.

  Durrës 11 korrik 21:12
  180 €
 • 2 foto
  Disqe 19 sapo ardhur nga zvicrra porche orgjinal!!
  Autopjese dhe paisje

  Disqe 19 sapo ardhur nga zvicrra porche orgjinal!!

  Disqe 19 ing sapo ardhur nga zvicrra goma te reja pirrelli 255-50-R19 jan pa perdor goma 100% te rej

  Durrës 11 korrik 19:58
  600 €