Fluturime Stuttgart - Prishtinë me Çmimet me te lira!
Rezervo tani!

Biznes ne shitje / me qera në shitje në Gjakovë

 • 10 foto
  Leshohet marketi me Qera
  Biznes ne shitje / me qera

  Leshohet marketi me Qera

  Leshohet marketi me Qera me siperfaqe 350 m2 perdhesa Kati I gjithashtu 350 m2 Kati II gjithashtu 35

  Gjakovë Sot, 11:09
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Shitet Biznesi
  Biznes ne shitje / me qera

  Shitet Biznesi

  Shitet biznesi industria e mishit, e gatshme per perpunimin e mishit proshut,sallam,virshle,suxhuk e

  Gjakovë Sot, 11:09
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Rafta per market
  Biznes ne shitje / me qera

  Rafta per market

  Shiten raftat par market ansor dhe te mesit te mesit jan 10 metra kurse anesor (te murit) 11.metra

  Gjakovë 17 gusht 18:05
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  ofertë e financimit serioz dhe të shpejtë
  Biznes ne shitje / me qera

  ofertë e financimit serioz dhe të shpejtë

  Përshëndetje zotëri dhe zonjë. Unë po flas për projektet e mia që ndihmojnë njerëzit që kanë nevojë

  Gjakovë 17 gusht 10:21
  1.000 €
 • 0 foto
  Oferta : E-mail: vantrepodep@gmail.com
  Biznes ne shitje / me qera

  Oferta : E-mail: [email protected]

  Oferta e huasë ndërmjet postës private E-mail 2%: [email protected] Përshëndetje individuale Unë

  Gjakovë 2 gusht 01:32
  100.000 €
 • 1 foto
  GOLD NUGGETS FOR SALE AND GOLD QUARTZ FOR SALE 98.4% +27613119008 in US,Canada Uk,France ,Switzerland,
  Biznes ne shitje / me qera

  GOLD NUGGETS FOR SALE AND GOLD QUARTZ FOR SALE 98.4% +27613119008 in US,Canada Uk,France ,Switzerland,

  GOLD NUGGETS FOR SALE AND GOLD QUARTZ FOR SALE 98.4% +27613119008 in US,Canada Uk,France ,Switzerla

  Gjakovë 19 korrik 14:50
  900 €
 • 4 foto
  Qira me shumic
  Biznes ne shitje / me qera

  Qira me shumic

  Per shkak te mbylljes te marketit shes mallin e mbetur. Per momentin me kan mbet qira afersisht 35

  Gjakovë 20 qershor 12:19
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  loan offer
  Biznes ne shitje / me qera

  loan offer

  After a few times a victim of a loan scam money between People who have finally found a person of g

  Gjakovë 12 qershor 01:51
  80.000 €
 • 0 foto
  ZGJEDHJA E ZGJEDHURA ME AFTËSI
  Biznes ne shitje / me qera

  ZGJEDHJA E ZGJEDHURA ME AFTËSI

  A keni nevojë për fonde për të ngritur biznesin tuaj Emri im është Shamla Biba, unë jam një huadhënë

  Gjakovë 27 prill 22:25
  100 €
 • 5 foto
  Leshohet me qera Fast Food dhe Pizzeria
  Biznes ne shitje / me qera

  Leshohet me qera Fast Food dhe Pizzeria

  Leshohet me qera (1000 € ne muaj, per komplet me inventar dhe te gjitha), biznesi i llojit Fast Food

  Gjakovë 22 prill 14:43
  1.000 €
 • 1 foto
  Brza ponuda zajma u 48 sati
  Biznes ne shitje / me qera

  Brza ponuda zajma u 48 sati

  Tražite financiranje za obnovu vaših aktivnosti ili za realizaciju projekta ili za kupnju stana, ali

  Gjakovë 12 prill 20:37
  300.000 €
 • 4 foto
  Shes Mallin ne Likuidim
  Biznes ne shitje / me qera

  Shes Mallin ne Likuidim

  Shes mallin ne likuidim me gjith rafte ne cmim shume te voliteshem ka qene shitore Gjithcka 1euro pr

  Gjakovë 4 prill 09:20
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Drita per pish. Bombica raketa
  Biznes ne shitje / me qera

  Drita per pish. Bombica raketa

  Shiten disa drita per pish. Raketa bombica etj per shkak te mbylljes te lokalit me qmim te arsyeshem

  Gjakovë 2 prill 19:10
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Lokali Lëshohet Me Qera
  Biznes ne shitje / me qera

  Lokali Lëshohet Me Qera

  Ipet lokali me qera per me shum info kontaktoni 044209004 ,049648010 ose viber +38344209004,+3834964

  Gjakovë 1 prill 11:33
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Zgjidhja financiare *1.'...,_
  Biznes ne shitje / me qera

  Zgjidhja financiare *1.'...,_

  Financimi, investimi, prerja, prerja e shkollës, prerja e pronës dhe autres prêts Nous sommes à vot

  Gjakovë 7 mars 18:11
  1.000 €
 • 4 foto
  Shes inventar urgjent
  Biznes ne shitje / me qera

  Shes inventar urgjent

  Shes inventarin urgjent 9 tv me nga 4 karrige 6 jan te mbrenda 6×90=530 3 te jashtme 3×50=150 Skaren

  Gjakovë 13 shkurt 19:38
  2.800 €
 • 7 foto
  Lokali me qera 350m2
  Biznes ne shitje / me qera

  Lokali me qera 350m2

  Ipet me qera lokali 350 m2 Lokali eshte i Gatshem Per Pune Ka edhe 3 Frigo Kumore te Gatshem per Pun

  Gjakovë 4 janar 01:38
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Offre de prêt
  Biznes ne shitje / me qera

  Offre de prêt

  Prêt à toutes personnes désireuses de financement de projet Vous avez des difficultés financières

  Gjakovë 22 dhjetor 17:07
  5.000.000 €
 • 7 foto
  shes biznesin ne gjakov
  Biznes ne shitje / me qera

  shes biznesin ne gjakov

  SHitet biznesi ne gjakov ne fillim te qendres 200 metra katror lokali per arsyeje migrimi ne franc

  Gjakovë 27 korrik 12:44
  100 €
 • 1 foto
  Financimi i para garantuar 100 % për personin e ndershëm që janë në nevojë me normë 2%: whatsapp - Viber 0022962002097 / E-mail: sanchezaline24@gmail.com
  Biznes ne shitje / me qera

  Financimi i para garantuar 100 % për personin e ndershëm që janë në nevojë me normë 2%: whatsapp - Viber 0022962002097 / E-mail: [email protected]

  Financimi i para garantuar 100 % për personin e ndershëm që janë në nevojë me normë 2%: whatsapp - V

  Gjakovë 6 korrik 10:43
  60.000.000 €
 • 1 foto
  Ofroj e financimi garantuar 100 %
  Biznes ne shitje / me qera

  Ofroj e financimi garantuar 100 %

  Ofroj e financimi garantuar 100 % pa asnjë problem nga 01 në 300 muaj të 2,000 euro në 60,000,000 eu

  Gjakovë 27 qershor 12:52
  60.000.000 €
 • 1 foto
  Oferta e financimi garanton 100% pa asnjë problem nga 0 në 300 muaj të 2,000 euro në 60,000,000 euro me një interes të vogël prej 2%. Kontaktoni me mua nga këto të dhëna: Email: sanchezaline24@gmail.com / Whatsapp or Viber:+22962002097
  Biznes ne shitje / me qera

  Oferta e financimi garanton 100% pa asnjë problem nga 0 në 300 muaj të 2,000 euro në 60,000,000 euro me një interes të vogël prej 2%. Kontaktoni me mua nga këto të dhëna: Email: [email protected] / Whatsapp or Viber:+22962002097

  Oferta e financimi garanton 100% pa asnjë problem nga 0 në 300 muaj të 2,000 euro në 60,000,000 euro

  Gjakovë 21 shkurt 22:30
  600.000.000 €
 • 1 foto
  Oferta e financimi garanton 100% pa asnjë problem nga 0 në 300 muaj të 2,000 euro në 60,000,000 euro me një interes të vogël prej 2%. Kontaktoni me mua nga këto të dhëna: Email: sanchezaline24@gmail.com / Whatsapp or Viber/+22962002097
  Biznes ne shitje / me qera

  Oferta e financimi garanton 100% pa asnjë problem nga 0 në 300 muaj të 2,000 euro në 60,000,000 euro me një interes të vogël prej 2%. Kontaktoni me mua nga këto të dhëna: Email: [email protected] / Whatsapp or Viber/+22962002097

  Oferta e financimi garanton 100% pa asnjë problem nga 0 në 300 muaj të 2,000 euro në 60,000,000 euro

  Gjakovë 7 shkurt 20:20
  60.000.000 €
 • 1 foto
  Oferta e financimi garanton 100% pa asnjë problem nga 0 në 300 muaj të 2,000 euro në 60,000,000 euro me një interes të vogël prej 2%. Kontaktoni me mua nga këto të dhëna: Email: sanchezaline24@gmail.com / Whatsapp or Viber:+22962002097
  Biznes ne shitje / me qera

  Oferta e financimi garanton 100% pa asnjë problem nga 0 në 300 muaj të 2,000 euro në 60,000,000 euro me një interes të vogël prej 2%. Kontaktoni me mua nga këto të dhëna: Email: [email protected] / Whatsapp or Viber:+22962002097

  Oferta e financimi garanton 100% pa asnjë problem nga 0 në 300 muaj të 2,000 euro në 60,000,000 euro

  Gjakovë 2 shkurt 23:48
  60.000.000 €
 • 1 foto
  Oferta e financimi garanton 100% pa asnjë problem nga 0 në 300 muaj të 2,000 euro në 60,000,000 euro me një interes të vogël prej 2%. Kontaktoni me mua nga këto të dhëna: Email: sanchezaline24@gmail.com / Whatsapp or Viber:+22962002097
  Biznes ne shitje / me qera

  Oferta e financimi garanton 100% pa asnjë problem nga 0 në 300 muaj të 2,000 euro në 60,000,000 euro me një interes të vogël prej 2%. Kontaktoni me mua nga këto të dhëna: Email: [email protected] / Whatsapp or Viber:+22962002097

  Oferta e financimi garanton 100% pa asnjë problem nga 0 në 300 muaj të 2,000 euro në 60,000,000 euro

  Gjakovë 29 janar 23:57
  60.000.000 €
 • 1 foto
  Oferta e financimi garanton 100% pa asnjë problem nga 0 në 300 muaj të 2,000 euro në 60,000,000 euro me një interes të vogël prej 2%. Kontaktoni me mua nga këto të dhëna: Email: sanchezaline24@gmail.com / Whatsapp or Viber: +22962002097
  Biznes ne shitje / me qera

  Oferta e financimi garanton 100% pa asnjë problem nga 0 në 300 muaj të 2,000 euro në 60,000,000 euro me një interes të vogël prej 2%. Kontaktoni me mua nga këto të dhëna: Email: [email protected] / Whatsapp or Viber: +22962002097

  Oferta e financimi garanton 100% pa asnjë problem nga 0 në 300 muaj të 2,000 euro në 60,000,000 euro

  Gjakovë 21 janar 18:05
  60.000.000 €
 • 1 foto
  Oferta e financimi garanton 100% pa asnjë problem nga 0 në 300 muaj të 2,000 euro në 60,000,000 euro me një interes të vogël prej 2%. Kontaktoni me mua nga këto të dhëna: Email: sanchezaline24@gmail.com / Whatsapp or Viber (+22962002097 )
  Biznes ne shitje / me qera

  Oferta e financimi garanton 100% pa asnjë problem nga 0 në 300 muaj të 2,000 euro në 60,000,000 euro me një interes të vogël prej 2%. Kontaktoni me mua nga këto të dhëna: Email: [email protected] / Whatsapp or Viber (+22962002097 )

  Oferta e financimi garanton 100% pa asnjë problem nga 0 në 300 muaj të 2,000 euro në 60,000,000 euro

  Gjakovë 8 janar 16:54
  50.000.000 €