Biznes ne shitje / me qera në shitje në Vlorë

 • 0 foto
  Shitet aktivitet Transporti Nderqytetes Udhetaresh
  Biznes ne shitje / me qera

  Shitet aktivitet Transporti Nderqytetes Udhetaresh

  Shiten aksione ne shoqeri transporti nderqytetes udhetaresh.Shoqeria operon ne linjat si me poshte V

  Vlorë Sot, 14:42
  1 Lek
 • 6 foto
  Salle gaming
  Biznes ne shitje / me qera

  Salle gaming

  Shitet ose ndrohet me makine salle gaming e perbere nga 6 tv 6 pls nga 8 pc gaming+1 qendrorin Me pa

  Vlorë 26 maj 14:38
  4.500 €
 • 2 foto
  Salle ps3 dhe ps4. Tv 6 cop,ps3+ps4
  Biznes ne shitje / me qera

  Salle ps3 dhe ps4. Tv 6 cop,ps3+ps4

  Shitet salle ps3 dhe ps4,dalla perbehet nga 5 ps3 dhe 1 ps4 me tv 42,40 polsh,nga kolltuqet tavolina

  Vlorë 26 maj 01:42
  2.500 €
 • 9 foto
  Paisje picerie
  Biznes ne shitje / me qera

  Paisje picerie

  Shiten paisjet e piceris si me poshte: Furr picash Banak frigorifer me banko mermeri Frigorifer me v

  Vlorë 25 maj 20:17
  4.000 €
 • 10 foto
  OKAZION! Shitet ose nderrohet fabrike per riveshje
  Biznes ne shitje / me qera

  OKAZION! Shitet ose nderrohet fabrike per riveshje

  OKAZION shitet fabrike per riveshjen e gomave te veturave ne gjendje pune Fabrika vjen bashke me len

  Vlorë 24 maj 16:33
  8.500 €
 • 2 foto
  Tok per biznes
  Biznes ne shitje / me qera

  Tok per biznes

  Jepet nje sip toke (4000 m2) ,4km nga Vlora ,jepet per shfrytezim biznesi , e rrethuar me drita dhe

  Vlorë 22 maj 18:46
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  ps3 &ps4
  Biznes ne shitje / me qera

  ps3 &ps4

  shitet bisnes funksional

  Vlorë 9 maj 23:53
  1 €
 • 11 foto
  SUPER OKAZION! Shitet biznesi (dyqan lulesh)
  Biznes ne shitje / me qera

  SUPER OKAZION! Shitet biznesi (dyqan lulesh)

  Super okazion! Shitet biznesi. -Dyqani eshte i arreduar me arkitekt sipas stilit modern. -Biznesi es

  Vlorë 21 prill 15:37
  2.500 €
 • 5 foto
  Jept lokali me qira
  Biznes ne shitje / me qera

  Jept lokali me qira

  Lokali eshte I kompletuar me tavolina karige te reja me frigorifer me tavolina per jasht me cadra me

  Vlorë 25 mars 13:45
  450 Lek
 • 1 foto
  SHITET KIOSKË PËR TABACCHINO ME ÇMIM TË ARSYESHËM
  Biznes ne shitje / me qera

  SHITET KIOSKË PËR TABACCHINO ME ÇMIM TË ARSYESHËM

  Shitet kioskë e përdorur për tabacchino me sipërfaqe 9 m katrorë. Objekti është i mirëmbajtur dhe gë

  Vlorë 6 mars 18:42
  1 Lek
 • 3 foto
  dyqan me qera
  Biznes ne shitje / me qera

  dyqan me qera

  Jepet me qera nje dyqan ne qender te vlores .Dyqani ndodhet te kali i trojes ngjitur me palestren N

  Vlorë 29 shkurt 20:45
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Aktivitet sallon bukurie KETI
  Biznes ne shitje / me qera

  Aktivitet sallon bukurie KETI

  Sallon bukurie KETI ka nje klientel te ngritur dhe e regullt me nj ambjent te kendshem n rruge krye

  Vlorë 6 shtator 00:24
  6.000.000 Lek
 • 1 foto
  HAPPY LOAN OFFER APPLY NOW +918929509036
  Biznes ne shitje / me qera

  HAPPY LOAN OFFER APPLY NOW +918929509036

  Do You Need a Loan, Loans from $20,000 - $10,000,000 00. Get your no obligation FREE quote now! Repa

  Vlorë 21 gusht 20:09
  80.000.000 €
 • 1 foto
  SHITET AMBIENT BIZNESI NË LAGJEN PAVARËSIA , VLORË
  Biznes ne shitje / me qera

  SHITET AMBIENT BIZNESI NË LAGJEN PAVARËSIA , VLORË

  Shitet ambient biznesi në lagjen Pavarësia , Vlorë . Me një sipërfaqe prej 190 m ². Ambienti ndodhet

  Vlorë 14 gusht 15:20
  150.000 €
 • 4 foto
  Dyqan 35 m2 me qera/shitet
  Biznes ne shitje / me qera

  Dyqan 35 m2 me qera/shitet

  Disponoje dyqan në rrugën vlore -skele pranë stadiumit flamurtari, i pershtatshem per cdo lloje akti

  Vlorë 13 gusht 10:52
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Paisje per lavazho
  Biznes ne shitje / me qera

  Paisje per lavazho

  Shiten per arsye mos perdorimi!I diskutushem

  Vlorë 11 korrik 15:53
  1.000 €
 • 11 foto
  SHITET STOCK METRAZHE VETËM MADE IN ITALY
  Biznes ne shitje / me qera

  SHITET STOCK METRAZHE VETËM MADE IN ITALY

  Metrazhe,kolore designe te ndryshëm. -Metrazhe per tapiceri gjersi 140 cm dhe 280 cm. Pambuk lino k

  Vlorë 27 shkurt 18:32
  Me Marrveshje
 • 9 foto
  Shitje aktiviteti
  Biznes ne shitje / me qera

  Shitje aktiviteti

  Shitje aktiviteti, pajsie lokali. Sic paraqitet dhe ne foto shitet 6 komplet karrige ( 3 muaij te p

  Vlorë 9 janar 22:40
  2.000.000 Lek
 • 3 foto
  Shkembej Dyqan 35 m2 me tokë Orikum
  Biznes ne shitje / me qera

  Shkembej Dyqan 35 m2 me tokë Orikum

  Shkëmbej dyqan 35m2 pranë stadiumit flamurtari me marrëveshje me tokë

  Vlorë 4 tetor 15:09
  99.000 €
 • 7 foto
  Dyqan i rregulluar gati per perdorim
  Biznes ne shitje / me qera

  Dyqan i rregulluar gati per perdorim

  Siperfaqe 40m2, Kati i 2-te, me dokumente te rregullta. I pershtatshem per: -Zyre shoqatash, -Agjen

  Vlorë 1 qershor 22:33
  50.000 €
 • 1 foto
  Ndihma më e mirë për projektet tuaja në 48h
  Biznes ne shitje / me qera

  Ndihma më e mirë për projektet tuaja në 48h

  Oferta speciale vetëm dhe me kohë sidomos në mes të 8000 € tek 15.000.000 € personi mund të kontakt

  Vlorë 19 mars 19:56
  55 €
 • 7 foto
  Shitet pik turistike ne Vlore (Radhime)
  Biznes ne shitje / me qera

  Shitet pik turistike ne Vlore (Radhime)

  shesim nje pike turistike ne bregun e detit te Radhimes (Vlore) te interesuarit te na kontatoin ne n

  Vlorë 23 janar 20:37
  850.000 €
 • 2 foto
  shitet IMPJANT UJI ose DOKUMENTA PER EMER UJI
  Biznes ne shitje / me qera

  shitet IMPJANT UJI ose DOKUMENTA PER EMER UJI

  URGJENT ! Shitet Impjant per perpunimin ose prodhimin e ujit te pijshem dhe dokumentacion per emrin

  Vlorë 17 gusht 19:09
  Me Marrveshje