Biznes & Punësime në shitje në Novoberdë

 • 2 foto
  shes makinat per PVC
  Makineri dhe inventare

  shes makinat per PVC

  makinat shiten per arsye te ndrrimit me te reja

  Novoberdë 2 prill 16:35
  3.500 €
 • 0 foto
  A keni qenë në borxh?
  Sherbime

  A keni qenë në borxh?

  A keni qenë në borxh? A keni nevojë për një ndihmë financiare të vërtetë për përmirësimin financiar?

  Novoberdë 2 prill 05:49
  700.000 €
 • 0 foto
  Info Flash
  Sherbime

  Info Flash

  Përshëndetje Info Flash Le të themi jo për mungesën e mjeteve. A e dini se të gjithë ne kemi nev

  Novoberdë 2 prill 00:20
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Info Flash
  Sherbime

  Info Flash

  Përshëndetje Info Flash Le të themi jo për mungesën e mjeteve. A e dini se të gjithë ne kemi nev

  Novoberdë 1 prill 23:56
  Me Marrveshje
 • 12 foto
  HIDROIZOLIME - TE PISHINAVE-CATIVE TE RRAFSHA
  Sherbime

  HIDROIZOLIME - TE PISHINAVE-CATIVE TE RRAFSHA

  jEMI TE PROFESIONALIZUARE NE ZBATIMIN E HIDROIZOLIMEVE, PISHINAVE ,NDALIMI I BURIMEVE NE OBJEKTE

  Novoberdë 1 prill 00:16
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Pula amrok
  Kafshe ferme

  Pula amrok

  Pula te mira dhe te lira(ky qmim vlen vetem 7 dite)

  Novoberdë 31 mars 22:05
  25 €
 • 3 foto
  Noka Event - Tavolina karrike stola tenda me qera
  Sherbime

  Noka Event - Tavolina karrike stola tenda me qera

  Ju sherbejme me tavolina karrige stola tenda me qera per rastet tuaja familjare si dasma ditelindje

  Novoberdë 31 mars 08:55
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  MJELSE PER LOPE
  Makineri dhe inventare

  MJELSE PER LOPE

  Shitet Mjelse per lope ne gjendje te mire dhe kvalitete. Mjelset jane prodhim Turk, per te njejtat j

  Novoberdë 31 mars 00:43
  290 €
 • 0 foto
  Deklarata
  Sherbime

  Deklarata

  Deklarata Përshëndetni të gjithë, emri im është Majan Sudaki, unë jam shqiptar. Unë kam një mesazh

  Novoberdë 30 mars 19:57
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Deklarata
  Sherbime

  Deklarata

  Deklarata Përshëndetni të gjithë, emri im është Majan Sudaki, unë jam shqiptar. Unë kam një mesazh

  Novoberdë 30 mars 16:43
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Financim i besueshëm
  Sherbime

  Financim i besueshëm

  Hi.    Financim i besueshëm Për muaj, për të mos thënë vite, kërkesa juaj e kredisë refuzohet ende

  Novoberdë 30 mars 15:03
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  bleta
  Kafshe ferme

  bleta

  Shesim 100 Bleta me kushere LR.

  Novoberdë 30 mars 15:03
  120 €
 • 2 foto
  Shiten
  Kafshe ferme

  Shiten

  Shiten vjetat 3 muj Qmimi 1100 dyt

  Novoberdë 17 janar 17:30
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Oferta e financimi garanton 100% pa asnjë problem nga 0 në 300 muaj të 2,000 euro në 60,000,000 euro me një interes të vogël prej 2%. Kontaktoni me mua nga këto të dhëna: Email: sanchezaline24@gmail.com / Whatsapp or Viber (+22962002097 )
  Biznes ne shitje / me qera

  Oferta e financimi garanton 100% pa asnjë problem nga 0 në 300 muaj të 2,000 euro në 60,000,000 euro me një interes të vogël prej 2%. Kontaktoni me mua nga këto të dhëna: Email: [email protected] / Whatsapp or Viber (+22962002097 )

  Oferta e financimi garanton 100% pa asnjë problem nga 0 në 300 muaj të 2,000 euro në 60,000,000 euro

  Novoberdë 3 janar 19:08
  50.000.000 €
 • 1 foto
  Financimi i huasë 100% 2.000 euro ka 50.000.000 euro për të rejat vit : sanchezaline24@gmail.com WhatsApp: +22962002097, Viber: +22962002097
  Lokale / Punetori / Magazina

  Financimi i huasë 100% 2.000 euro ka 50.000.000 euro për të rejat vit : [email protected] WhatsApp: +22962002097, Viber: +22962002097

  Financimi i huasë 100% 2.000 euro ka 50.000.000 euro për të rejat vit : [email protected] W

  Novoberdë 29 dhjetor 13:49
  50.000.000 €
 • 1 foto
  oferta de împrumut între persoana fizică
  Sherbime

  oferta de împrumut între persoana fizică

  Bună ziua. Căutați un împrumut pentru a vă revigora propria afacere sau pentru a vă realiza proiecte

  Novoberdë 18 dhjetor 20:20
  1 €