Biznes & Punësime në shitje në Novoberdë

 • 0 foto
  Kredi në dispozicion të individëve dhe korporatave
  Sherbime

  Kredi në dispozicion të individëve dhe korporatave

  Ju keni nevojë të filloni biznesin tuaj, të ndërtoni një shtëpi ose të keni një kredi për të çuar pë

  Novoberdë 28 maj 07:32
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Kredia për grupet personale dhe korporatat
  Sherbime

  Kredia për grupet personale dhe korporatat

  Nevoja për të bërë një hua është e përhershme, por cilësia e shërbimeve në ditët e sotme është e fri

  Novoberdë 26 maj 06:38
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Kredia e ofruar me siguri në transferim
  Sherbime

  Kredia e ofruar me siguri në transferim

  Siguria e financimit e ofruar sot nuk është më e numërueshme. Për të guximshëm pritjet e të gjithë k

  Novoberdë 16 maj 10:06
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Svi oni kojima je potrebna pomoc brzo
  Sherbime

  Svi oni kojima je potrebna pomoc brzo

  Zdravo gospoda i gda ([email protected]) Nudimo finasiranje novca bez pokrica pozajmice sirom

  Novoberdë 13 maj 17:16
  100 €
 • 0 foto
  Nevoja e FINANCIMIT URGJENT
  Sherbime

  Nevoja e FINANCIMIT URGJENT

  Nevoja e FINANCIMIT URGJENT e-mail: [email protected]

  Novoberdë 12 maj 19:49
  100 €
 • 0 foto
  Sigurt dhe 100% financim i shpejtë
  Sherbime

  Sigurt dhe 100% financim i shpejtë

  Zona më e sigurtë e financave ju ofron një ofertë krediti prej 1000 deri në 1 500 000 € për një peri

  Novoberdë 12 maj 08:25
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  BLERJE PASPORTE TË REAL DHE TË CILËSISË PËR TRAVEL
  Sherbime

  BLERJE PASPORTE TË REAL DHE TË CILËSISË PËR TRAVEL

  Ne prodhojmë pasaporta të vërteta dhe të falsifikuara, patentë shoferi, pulla, karta identiteti për

  Novoberdë 23 prill 17:33
  5.000 €
 • 0 foto
  Realizimi i projekteve
  Sherbime

  Realizimi i projekteve

  Përshëndetje Realizimi i projekteve Duke pasur parasysh situatën financiare globale, organizata jo

  Novoberdë 23 prill 11:26
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Realizimi i projekteve
  Sherbime

  Realizimi i projekteve

  Përshëndetje Realizimi i projekteve Duke pasur parasysh situatën financiare globale, organizata jo

  Novoberdë 19 prill 19:30
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Oferta e financimit për njerëzit në nevojë
  Sherbime

  Oferta e financimit për njerëzit në nevojë

  Nevoja për të bërë një hua është e përhershme, por cilësia e shërbimeve në ditët e sotme është e fri

  Novoberdë 19 prill 18:47
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Financimi për të gjithë individët si biznese
  Sherbime

  Financimi për të gjithë individët si biznese

  Të nderuar individë dhe kompani private, nga tani e tutje keni më shumë se sa duhet për të bërë për

  Novoberdë 16 prill 11:36
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Ndryshimi i situatave
  Sherbime

  Ndryshimi i situatave

  Përshëndetje     Ndryshimi i situatave Ne jemi një organizatë e një strukture financiare. Ne kemi

  Novoberdë 15 prill 21:13
  Me Marrveshje
 • 0 foto
   Le të themi jo për mungesën e mjeteve.
  Sherbime

  Le të themi jo për mungesën e mjeteve.

  Përshëndetje Le të themi jo për mungesën e mjeteve. Sigurisht, për të arritur qëllimet e saj, do t

  Novoberdë 15 prill 16:00
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Kredia për të gjithë
  Sherbime

  Kredia për të gjithë

  Keni financim të mirë me kompaninë e duhur në vetëm një normë interesi prej 3%. Për kërkesën tuaj pë

  Novoberdë 14 prill 19:55
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Financimi i ofruar në siguri të plotë
  Sherbime

  Financimi i ofruar në siguri të plotë

  Nuk shqetësohet më shumë për t\'ju kërkuar për të aplikuar për financim. Kompania më e sigurt vjen p

  Novoberdë 12 prill 10:17
  Me Marrveshje
 • 0 foto
   Le të themi jo për mungesën e mjeteve.
  Sherbime

  Le të themi jo për mungesën e mjeteve.

  Hi Le të themi jo për mungesën e mjeteve. Sigurisht, për të arritur qëllimet e saj, do të na duhe

  Novoberdë 12 prill 07:05
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Shiten Cicat
  Kafshe ferme

  Shiten Cicat

  prsh pidhi osht i perdort pak eka qi tylifar qeni kjo o rac familqime lyp kar kat sillet idridh bot

  Novoberdë 11 prill 14:14
  30 €
 • 0 foto
   Le të themi jo për mungesën e mjeteve.
  Sherbime

  Le të themi jo për mungesën e mjeteve.

  Përshëndetje Le të themi jo për mungesën e mjeteve. Sigurisht, për të arritur qëllimet e saj, do t

  Novoberdë 10 prill 12:35
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Financimi me garanci për të gjithë
  Sherbime

  Financimi me garanci për të gjithë

  Financimi është një prioritet. Financimi është një përgjegjësi e madhe në të cilën një numër i kompa

  Novoberdë 9 prill 10:50
  Me Marrveshje
 • 0 foto
   Info Flash
  Sherbime

  Info Flash

  Përshëndetje Info Flash Le të themi jo për mungesën e mjeteve. A e dini se të gjithë ne kemi nevoj

  Novoberdë 8 prill 21:33
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Financimi me garanci për individët dhe kompanitë
  Sherbime

  Financimi me garanci për individët dhe kompanitë

  Shumë njerëz sot kanë frikë të kërkojnë një ofertë huaje në internet për shkak të mashtrimit që vëre

  Novoberdë 6 prill 15:56
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Apply for debt consolidation loans:
  Sherbime

  Apply for debt consolidation loans:

  Need a loan and not sure where to apply or afraid of having to waste a lot of time sending multiple

  Novoberdë 4 prill 10:04
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Do you need a financial support?
  Sherbime

  Do you need a financial support?

  Are you in any financial crisis or do you need funds to start up your own business? Do you need fund

  Novoberdë 4 prill 09:28
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  9frigorifer ngrires
  Makineri dhe inventare

  9frigorifer ngrires

  shitet frigorifer ngrires per pasticeri super market restoratn etjer ... tel ose what s 003556757749

  Novoberdë 3 prill 20:03
  600 €
 • 0 foto
  blej viqa deri ne 300€ viber :+38343714996
  Kafshe ferme

  blej viqa deri ne 300€ viber :+38343714996

  blej viqa deri ne 300€ viber :+38343714996

  Novoberdë 3 prill 14:50
  300 €
 • 1 foto
  Urgjent: Shitet makina per mbjeljen e lopve
  Kafshe ferme

  Urgjent: Shitet makina per mbjeljen e lopve

  Shitet makina per mbjeljen e lopve shum pak e perdorur nga marak me e mir kapaciteti i mjeljes prei

  Novoberdë 3 prill 10:47
  1.000 €
 • 2 foto
  Bika
  Kafshe ferme

  Bika

  Shes bikat 400 dej 600 kg

  Novoberdë 3 prill 09:54
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  duj sane
  Kafshe ferme

  duj sane

  duj

  Novoberdë 3 prill 08:03
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Tenda korrika tavolina me qera viber +37745874123
  Sherbime

  Tenda korrika tavolina me qera viber +37745874123

  Jap me qera shatora,karrika,tavolina per dasma ahengje dhe ndeja te ndryshme familjare . Tendat jan

  Novoberdë 3 prill 04:34
  Me Marrveshje
 • 10 foto
  Viqa bika
  Kafshe ferme

  Viqa bika

  Shiten viqat bika prej 120 kg deri 600 kg

  Novoberdë 2 prill 22:17
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Shes Zholin o ishrir per aborr Rroker shum mir.
  Kafshe ferme

  Shes Zholin o ishrir per aborr Rroker shum mir.

  Shes Zholin o ishtir per aborr rroket shum Mir. Nr vaiber +38345625099

  Novoberdë 2 prill 21:45
  200 €
 • 7 foto
  Metal Punues As Metal
  Sherbime

  Metal Punues As Metal

  Punojm te gjitha llojet e Konstruksioneve Metalike. Me Staf te kualifikuar dhe te Qertifikuar Punojm

  Novoberdë 2 prill 20:51
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  shes makinat per PVC
  Makineri dhe inventare

  shes makinat per PVC

  makinat shiten per arsye te ndrrimit me te reja

  Novoberdë 2 prill 16:35
  3.500 €
 • 0 foto
  A keni qenë në borxh?
  Sherbime

  A keni qenë në borxh?

  A keni qenë në borxh? A keni nevojë për një ndihmë financiare të vërtetë për përmirësimin financiar?

  Novoberdë 2 prill 05:49
  700.000 €
 • 12 foto
  HIDROIZOLIME - TE PISHINAVE-CATIVE TE RRAFSHA
  Sherbime

  HIDROIZOLIME - TE PISHINAVE-CATIVE TE RRAFSHA

  jEMI TE PROFESIONALIZUARE NE ZBATIMIN E HIDROIZOLIMEVE, PISHINAVE ,NDALIMI I BURIMEVE NE OBJEKTE

  Novoberdë 1 prill 00:16
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Pula amrok
  Kafshe ferme

  Pula amrok

  Pula te mira dhe te lira(ky qmim vlen vetem 7 dite)

  Novoberdë 31 mars 22:05
  25 €
 • 3 foto
  Noka Event - Tavolina karrike stola tenda me qera
  Sherbime

  Noka Event - Tavolina karrike stola tenda me qera

  Ju sherbejme me tavolina karrige stola tenda me qera per rastet tuaja familjare si dasma ditelindje

  Novoberdë 31 mars 08:55
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  MJELSE PER LOPE
  Makineri dhe inventare

  MJELSE PER LOPE

  Shitet Mjelse per lope ne gjendje te mire dhe kvalitete. Mjelset jane prodhim Turk, per te njejtat j

  Novoberdë 31 mars 00:43
  290 €
 • 0 foto
  Deklarata
  Sherbime

  Deklarata

  Deklarata Përshëndetni të gjithë, emri im është Majan Sudaki, unë jam shqiptar. Unë kam një mesazh

  Novoberdë 30 mars 19:57
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Deklarata
  Sherbime

  Deklarata

  Deklarata Përshëndetni të gjithë, emri im është Majan Sudaki, unë jam shqiptar. Unë kam një mesazh

  Novoberdë 30 mars 16:43
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Financim i besueshëm
  Sherbime

  Financim i besueshëm

  Hi.    Financim i besueshëm Për muaj, për të mos thënë vite, kërkesa juaj e kredisë refuzohet ende

  Novoberdë 30 mars 15:03
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  bleta
  Kafshe ferme

  bleta

  Shesim 100 Bleta me kushere LR.

  Novoberdë 30 mars 15:03
  120 €
 • 2 foto
  Shiten
  Kafshe ferme

  Shiten

  Shiten vjetat 3 muj Qmimi 1100 dyt

  Novoberdë 17 janar 17:30
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Oferta e financimi garanton 100% pa asnjë problem nga 0 në 300 muaj të 2,000 euro në 60,000,000 euro me një interes të vogël prej 2%. Kontaktoni me mua nga këto të dhëna: Email: sanchezaline24@gmail.com / Whatsapp or Viber (+22962002097 )
  Biznes ne shitje / me qera

  Oferta e financimi garanton 100% pa asnjë problem nga 0 në 300 muaj të 2,000 euro në 60,000,000 euro me një interes të vogël prej 2%. Kontaktoni me mua nga këto të dhëna: Email: [email protected] / Whatsapp or Viber (+22962002097 )

  Oferta e financimi garanton 100% pa asnjë problem nga 0 në 300 muaj të 2,000 euro në 60,000,000 euro

  Novoberdë 3 janar 19:08
  50.000.000 €
 • 1 foto
  Financimi i huasë 100% 2.000 euro ka 50.000.000 euro për të rejat vit : sanchezaline24@gmail.com WhatsApp: +22962002097, Viber: +22962002097
  Lokale / Punetori / Magazina

  Financimi i huasë 100% 2.000 euro ka 50.000.000 euro për të rejat vit : [email protected] WhatsApp: +22962002097, Viber: +22962002097

  Financimi i huasë 100% 2.000 euro ka 50.000.000 euro për të rejat vit : [email protected] W

  Novoberdë 29 dhjetor 13:49
  50.000.000 €
 • 1 foto
  oferta de împrumut între persoana fizică
  Sherbime

  oferta de împrumut între persoana fizică

  Bună ziua. Căutați un împrumut pentru a vă revigora propria afacere sau pentru a vă realiza proiecte

  Novoberdë 18 dhjetor 20:20
  1 €