Dhoma
Kosovë
Posto shpallje
 • oferta e kredisë ndërmjet private në 48 orë

  oferta e kredisë ndërmjet private në 48 orë

  Ne jemi një organizatë financiare dhe ne ofrojmë hua në mes të veçantë për çdo person serioz. Nëse jeni në rast nevoje, ju lutemi na kontaktoni. E-mail: [email protected] E-mail: elisab

  1 €
  Skënderaj
  19 tetor 16:24
 • Oferta e shpejtë e kredisë për realizimin e projekteve tuaja

  Oferta e shpejtë e kredisë për realizimin e projekteve tuaja

  Diten e mire A mendoni të merrni një kredi? A jeni seriozisht në nevojë për një urgjencë Kredi për të filluar biznesin tuaj? A jeni në borxh? Ky është shansi juaj për të Arrijnë dëshirën tuaj, ne ja

  30 €
  Dragash
  19 tetor 14:21
 • oferta e kredisë ndërmjet private në 48 orë

  oferta e kredisë ndërmjet private në 48 orë

  Unë kam një kapital që do të përdoret për të siguruar kredi afatshkurtra dhe afatgjata prej 2000 euro në 1,000,000 euro për këdo që do të kishte seriozisht nevojë për kredi. 2% deri në 3% të interesit

  3 €
  Kaçanik
  16 tetor 23:29
 • ofertë të shpejtë dhe serioze të kredisë

  ofertë të shpejtë dhe serioze të kredisë

  Unë kam një kapital që do të përdoret për të siguruar kredi afatshkurtra dhe afatgjata prej 2000 euro në 1,000,000 euro për këdo që do të kishte seriozisht nevojë për kredi. 2% deri në 3% të interesit

  1 €
  Malisheve
  16 tetor 23:26
 • Ofron kredi në Kosovë

  Ofron kredi në Kosovë

  Unë kam një kapital që do të përdoret për të siguruar kredi afatshkurtra dhe afatgjata prej 2000 euro në 1,000,000 euro për këdo që do të kishte seriozisht nevojë për kredi. 2% deri në 3% të interesit

  10 €
  Kamenicë
  16 tetor 22:59
 • oferta e kredisë ndërmjet private në 48 orë

  oferta e kredisë ndërmjet private në 48 orë

  Unë kam një kapital që do të përdoret për të siguruar kredi afatshkurtra dhe afatgjata prej 2000 euro në 1,000,000 euro për këdo që do të kishte seriozisht nevojë për kredi. 2% deri në 3% të interesit

  11 €
  Malisheve
  16 tetor 22:57
 • oferta e kredisë midis individëve të shpejtë brenda 48 orëve

  oferta e kredisë midis individëve të shpejtë brenda 48 orëve

  Diten e mire A mendoni të merrni një kredi? A jeni seriozisht në nevojë për një urgjencë Kredi për të filluar biznesin tuaj? A jeni në borxh? Ky është shansi juaj për të Arrijnë dëshirën tuaj, ne ja

  1 €
  Istog
  14 tetor 08:44
 • Merrni kredi pa kufizime në Kosovë në 48 orë

  Merrni kredi pa kufizime në Kosovë në 48 orë

  Diten e mire A mendoni të merrni një kredi? A jeni seriozisht në nevojë për një urgjencë Kredi për të filluar biznesin tuaj? A jeni në borxh? Ky është shansi juaj për të Arrijnë dëshirën tuaj, ne japi

  1 €
  Zubin Botok
  9 tetor 21:53
 • Kerrkoj bashkbanuse urgjent

  Kerrkoj bashkbanuse urgjent

  Kerrkoj bashkbanuse urgjent banesa eshte 65 m2 me kushte te mira Per banim. Ka dhom gjumi kuzhin sallon banjo koridor, ndodhet ne lagje te muhaxherve rrg gustav majer

  Me Marrveshje
  Prishtinë
  5 tetor 15:52
 • Dhoma me qira per femra

  Dhoma me qira per femra

  Leshoje dhoma me qira per femra te parku i qytetit perballe permendores Isa Kastrati apo te supermarketi Albi. Banesa eshte e mobiluar ne teresi dhe ka ngrohje 24h dhe Wi-Fi. Qmimi 55 euro per person

  55 €
  Prishtinë
  5 tetor 13:17
 • oferta e kredisë midis individëve të shpejtë brenda 48 orëve

  oferta e kredisë midis individëve të shpejtë brenda 48 orëve

  Unë kam një kapital që do të përdoret për të siguruar kredi afatshkurtra dhe afatgjata prej 2000 euro në 1,000,000 euro për këdo që do të kishte seriozisht nevojë për kredi. 2% deri në 3% të inter

  200 €
  Leposaviq
  5 tetor 12:34
 • ofertë të shpejtë dhe serioze të kredisë

  ofertë të shpejtë dhe serioze të kredisë

  Unë kam një kapital që do të përdoret për të siguruar kredi afatshkurtra dhe afatgjata prej 2000 euro në 1,000,000 euro për këdo që do të kishte seriozisht nevojë për kredi. 2% deri në 3% të inter

  200 €
  Lipjan
  5 tetor 12:22
 • Ofron kredi në Kosovë

  Ofron kredi në Kosovë

  Unë kam një kapital që do të përdoret për të siguruar kredi afatshkurtra dhe afatgjata prej 2000 euro në 1,000,000 euro për këdo që do të kishte seriozisht nevojë për kredi. 2% deri në 3% të inter

  123 €
  Gjakovë
  5 tetor 12:13
 • Ofron kredi të shpejtë dhe të sigurt .(whatsapp +33 785179748)

  Ofron kredi të shpejtë dhe të sigurt .(whatsapp +33 785179748)

  Ofron kredi të shpejtë dhe të sigurt .(whatsapp +33 785179748) [email protected] Këtu është zgjidhja . paratë në llogarinë tuaj në më pak se 72 orë , oferta është e vlefshme për të gjithë njer

  1.000 €
  Istog
  1 tetor 17:11
 • kredi dhe financim

  kredi dhe financim

  Kredia dhe financimi i shpejtë dhe i besueshëm në 72h, ka një normë prej 3% midis 2000euro dhe 20000000 euro nëse jeni i interesuar: [email protected]

  1 €
  Leposaviq
  27 shtator 17:02
 • Dhome me qera ( f ) , Lakrishte, Prishtine

  Dhome me qera ( f ) , Lakrishte, Prishtine

  Momentalisht kemi nje dhome te lire per nje ose dy persona, vlen vetem per femra, adresa ne lakrishte te pro credit banka kati 10 (me lift) , Qmimi 45 euro+ rryma (per person) e cila pjestohet me banu

  45 €
  Prishtinë
  18 shtator 21:30
 • Kreditë dhe huat promovuese në 1,5% në vit

  Kreditë dhe huat promovuese në 1,5% në vit

  Unë jam një ish kontabilist i Bankës Europiane të Investimeve. I jep hua dhe kredi nga 1.000€ deri 738.802.000€ në një normë promovuese normë të ulët interesi vjetor prej 1,5%. Unë jam në dispozicion

  Me Marrveshje
  Kamenicë
  18 shtator 15:21
 • Baneseë me qera

  Baneseë me qera

  Lëshoj banesë me qera - shtëpi me hyrje të veqantë,një sallon dhe kuzhin e banjo, është e mobiluar komplet. Për familjar, punëtor apo studenta.Banesa gjindet mrapa stacionit të autobusëve ne Prishtine

  100 €
  Prishtinë
  6 korrik 10:24
 • 60 euro dhoma me qira, Prishtinë

  60 euro dhoma me qira, Prishtinë

  Lëshoj dhoma me qira, te Hotel Ambasadori / Ambasada e Zvicrrës / ISPE / FAMA. 60 Euro, të gjitha shpenzimet e mbuluara (WiFi, nxemje qendrore, ujë, rrymë, etj..). 044 750 629

  60 €
  Prishtinë
  27 qershor 02:05
 • Lëshoj dhoma me qira, 60 Euro, Prishtinë

  Lëshoj dhoma me qira, 60 Euro, Prishtinë

  Lëshoj dhoma me qira, tek Life Fitnessi/Parku i qytetit, Prishtinë, Me të gjitha shpenzimet (WiFi, Ujë, rrymë, mbeturina...) Çmimi 60 Euro, 044 264 430

  60 €
  Prishtinë
  27 qershor 01:59
 • Dhome me qera ( per femra, nje vendi lire ) , Lakrishte, Prishtine

  Dhome me qera ( per femra, nje vendi lire ) , Lakrishte, Prishtine

  Momentalisht kemi nje vend te lire, vlen vetem per femra, adresa ne lakrishte te pro credit banka kati 10 (me lift) , Qmimi 50 euro+ rryma e cila pjestohet me banueset te tjera. Banesa eshte e mobilua

  50 €
  Prishtinë
  13 qershor 17:39
 • BASHKBANUESE

  BASHKBANUESE

  kerkojm 1 bashkbanuese jemi 3 te punesuara, banesa ka dy dhoma me nga 2 shtreter 2 ballkona kuzhina ndaras kati i 3, liftat punojn gjendet ne Lakrishte afer ProCreditBank.cmimi 55 euro per person kont

  55 €
  Prishtinë
  17 maj 23:27
 • DHOMA TË BANUESHME ME QIRA (60 Euro) – PRISHTINË ( BREGU I DIELLIT ) AFER KOLEGJIT ILIRIA

  DHOMA TË BANUESHME ME QIRA (60 Euro) – PRISHTINË ( BREGU I DIELLIT ) AFER KOLEGJIT ILIRIA

  Dhoma Të Banueshme Me Qira – Prishtinë ( Bregu I Diellit ) Afer Kolegjit Iliria – Dhomat shkojnë, nga 60 Euro sëcila, kushtet janë minimale mirpo të banueshme, banjo është e përbashkët me tri dhoma tj

  60 €
  Prishtinë
  5 maj 19:10
 • Ofrojnë kredi në mes të individëve dhe Mbështetje Garanci

  Ofrojnë kredi në mes të individëve dhe Mbështetje Garanci

  Mail: [email protected] Përshëndetje për të gjithë dhe për të gjithë Unë ju jap informacion në lidhje me zgjedhjen time dhe se si të përfitojnë nga ndihma financiare, nëse ju jeni siguri

  500 €
  Leposaviq
  2 prill 21:56
 • Paratë financimin e kredisë dhe dhuratë e kreditit

  Paratë financimin e kredisë dhe dhuratë e kreditit

  Mail: [email protected] Përshëndetje zonja dhe Znj I filluar në sektorin financiar për të ndihmuar për të ndihmuar ata në nevojë. Në të vërtetë unë mund të ju ndihmojë të merrni ndihmë fin

  1.000 €
  Deqan
  18 mars 02:45
 • Dhoma per vajza

  Dhoma per vajza

  Jap Dhoma me Qera per vajza ose studente te Lagja Spitalit Kompleksi Hoxha.

  45 €
  Prishtinë
  13 mars 11:23
 • Dhoma per vajza

  Dhoma per vajza

  Jap Dhoma me Qera per vajza studente te Lagja Spitalit Kompleksi Hoxha.

  45 €
  Prishtinë
  7 mars 09:02
 • Shitet Banesa ne Prishtin

  Shitet Banesa ne Prishtin

  Shitet nje banes ne prishtin me 333metra katror. Per me shum ne tel.

  150.000 €
  Prishtinë
  20 shkurt 17:57
 • dhoma me qira per femra/cimere

  dhoma me qira per femra/cimere

  ofrojme dhoma me qira per 2 dhe 3-4 persona.Kane ne dispozicion kuzhine te vecante.Oferta vlene vetem per femra.

  45 €
  Prishtinë
  8 shkurt 00:01
 • Dhoma per vajza

  Dhoma per vajza

  Jap Dhoma me Qera per Studente Vajza te L.Spitalit. kompleksi Hoxha

  45 €
  Prishtinë
  20 janar 18:08
 • Dhoma per vajza

  Dhoma per vajza

  Jap dhoma me qera per vajza students te L.Spitalit,Kompleksi Hoxha.

  45 €
  Prishtinë
  20 janar 13:39
 • Dhoma me Qera

  Dhoma me Qera

  Leshoj dhoma me qera per Studente-ferma te L.Spitalit, kompleksi Hoxha. Qmimi 45 Euro per person

  45 €
  Prishtinë
  5 dhjetor 20:14
 • Banese Dhoma me qera Ferizaj

  Banese Dhoma me qera Ferizaj

  Japim dhoma me qera te rregulluara sikurse ne MOTEL me banjo te veqanta, e pershtatshme per banim si per punetorë ashtu edhe per pushues Lokacioni Maxhistralja ferizaj-kaqanik kilometri i 8 perkatesi

  3 €
  Ferizaj
  4 dhjetor 09:59
 • dhoma me qira per femra

  dhoma me qira per femra

  Ofrojme nje dhome te mobiluar per dy femra si dhe kerkojme 2-3 bashkebanuese per dhoma te tjera.

  45 €
  Prishtinë
  20 nëntor 18:18
 • Banese me qera

  Banese me qera

  Lëshoj banesë me qera - shtëpi me hyrje të veqantë,një sallon dhe kuzhin e banjo, është e mobiluar komplet. Për familjar, punëtor apo studenta.Banesa gjindet mrapa stacionit të autobusëve ne Prishtine

  100 €
  Prishtinë
  4 tetor 10:57
 • Dhoma me qira per femra

  Dhoma me qira per femra

  Jap me qira dhoma per femra te parku i qytetit, afer permendores 'Isa Kastrati', ne katin e pare. E mobiluar ne teresi si dhe ka WI/FI, uje dhe ngrohje 24h. Çmimi 55 € dhe te gjitha shpenzimet jane te

  50 €
  Prishtinë
  30 gusht 13:46
 • Dhoma me Qera

  Dhoma me Qera

  Leshoj dhoma me qera per studente Femra te L.Spitalit kompleksi HOXHA.Qmimi 45 Euro per person.

  45 Lek
  Prishtinë
  28 gusht 16:10
 • Dhoma me qera per femra. 65 euro per person ME TE GJITHA SHPENZIMET

  Dhoma me qera per femra. 65 euro per person ME TE GJITHA SHPENZIMET

  Dhoma me qera per femra ne Prishtine ne Mahallen e Muhaxhereve. Kuzhina dhe banjo shfrytzohet edhe nga bashkbanueset e tjera. Ne cmim perfshihet ngrohja gjate dimrit, Wi-Fi, TV, uje dhe rryme 24h.

  65 €
  Prishtinë
  4 gusht 13:00
 • Dhoma me Qera

  Dhoma me Qera

  Leshoj dhoma me qera per studente apo punetore Femra te L.Spitalit Qmimi 45 Euro per person

  45 €
  Prishtinë
  11 korrik 12:47
 • Dhoma me qira per Studente F

  Dhoma me qira per Studente F

  Leshoj dhoma me Qira per studente apo punetore F.te L.Spitalit,Kompleksi HOXHA, Qmimi 45 E per person

  45 €
  Prishtinë
  7 prill 12:47
 • Banese me qera

  Banese me qera

  Banesa gjendet ne Dardani te Santea dhe do jete e lire per banim qe nga data 15 Prill 2016. Perparesi kane nderkombetaret dhe familjet me femije te rritur! Banesa munde te shikohet nga data 10.04.20

  350 €
  Prishtinë
  30 mars 21:02
 • Banese me qera te banesat e bardha

  Banese me qera te banesat e bardha

  Lëshoj banesen me qera, është e kompletur me mobilje dhe e renovuar komplet, gjindet te banesat e bardha, përball stacionit i fundit autobusve.

  Me Marrveshje
  Prishtinë
  15 shkurt 14:05
 • MOLER 0.50 m² KNAUF GLET FASADA VIBER +37744878728

  MOLER 0.50 m² KNAUF GLET FASADA VIBER +37744878728

  OFERT SPECIALE PËR NGJYROSJE OFROJM SHËRBIME PËR NGJYROSJEN E MUREVE TË BANESAV ,SHTËPIJAV ,LOKALEV ,ZYREVE DHE DEPOV JEMI EKIP SHUM I MIR NË NGJYROSJE PUNËT I KRYEJM ME PËRKUSHTIM TË LART DHE PUNËT K

  0,500 €
  Fushë Kosovë
  8 shkurt 18:05
 • 2% Oferta Kredi nga €15,000.00 për të 15 milionë euro

  2% Oferta Kredi nga €15,000.00 për të 15 milionë euro

  sigurojë shërbimet e mëposhtme: refinance * * kredi përmirësim në shtëpi * shpikës * Auto kredi * Konsolidimin e borxhit * Linja e kredisë * Kredi Mortgage dytë * komercial * Kredia Personale * ndër

  Me Marrveshje
  Prishtinë
  27 janar 04:04
 • Kerkoj dhome me qera

  Kerkoj dhome me qera

  Kerkoj dhome me qera, me bashkebanuese femra, jam arkitekte nga Tirana. Mundesisht banesa te jet ne zone te mire.

  100 €
  Prishtinë
  8 janar 14:56
 • Banese me qira te fakulteti i bujqesis

  Banese me qira te fakulteti i bujqesis

  Lëshoj banesë me qera - shtëpi me hyrje të veqantë,një sallon dhe kuzhin e banjo, është e mobiluar komplet. Për familjar, punëtor apo studenta.

  100 €
  Prishtinë
  28 dhjetor 09:41
 • Dhom me qira

  Dhom me qira

  Leshoj dhom me qera banesa gjindet ne ulpian leshoj dhomen vetem per femra qmimi 50e per person per me shum informata me kontaktoni ne tel

  50 €
  Prishtinë
  3 dhjetor 00:33
 • 2% Kredi Oferta nga €15,000.00 për të 15 milionë euro

  2% Kredi Oferta nga €15,000.00 për të 15 milionë euro

  sigurojë shërbimet e mëposhtme: refinance * * kredi përmirësim në shtëpi * shpikës * Auto kredi * Konsolidimin e borxhit * Linja e kredisë * Kredi Mortgage dytë * komercial * Kredia Personale * ndër

  111 €
  Junik
  30 nëntor 05:14
 • Banese me qera te fakulteti i bujqësis

  Banese me qera te fakulteti i bujqësis

  Lëshoj banesë me qera - shtëpi me hyrje të veqantë,një sallon dhe kuzhin e banjo, është e mobiluar komplet. Për familjar, punëtor apo studenta.

  100 €
  Prishtinë
  12 nëntor 14:30
 • Banesë me qera te baneat e bardha

  Banesë me qera te baneat e bardha

  Lëshoj banesen me qera, është e kompletur me mobilje dhe e renovuar komplet, gjindet te banesat e bardha, përball stacionit i fundit autobusve.

  220 €
  Prishtinë
  12 nëntor 14:19