Dhoma
Shqipëri

Dhoma në shitje në Shqipëri

 • 8 foto
  Dhoma me qira ditore ne qender te Tiranes
  Dhoma

  Dhoma me qira ditore ne qender te Tiranes

  3. Jepen dhoma me qera ditore ne qender te Tiranes me 3000 - 5300 leke/nata ose 25 - 43 euro/nata. A

  Tiranë 24 maj 11:30
  3.000 Lek
 • 9 foto
  Garsoniere me qira ditore ne qender te Tiranes
  Dhoma

  Garsoniere me qira ditore ne qender te Tiranes

  Jepen garsoniere me qira ditore ne Tirane, prane Sheshit Skenderbej. Akomodimet jane komode, te mobi

  Tiranë 23 maj 09:59
  3.500 Lek
 • 9 foto
  Shtepi pushimi në Sarandë
  Dhoma

  Shtepi pushimi në Sarandë

  Apartamente Dhe Dhoma plazhi ne Sarande Shqiperi-Per informacion te saktë[email protected]

  Sarandë 22 maj 14:57
  1 €
 • 5 foto
  Dhoma me qira ditore ne qender te Tiranes
  Dhoma

  Dhoma me qira ditore ne qender te Tiranes

  Jepen dhoma me qera ditore ne qender te Tiranes me 3000 - 5300 leke/nata ose 25 - 43 euro/nata. Ambi

  Tiranë 21 maj 13:19
  3.000 Lek
 • 10 foto
  Dhoma plazhi ne Radhime
  Dhoma

  Dhoma plazhi ne Radhime

  Jepet me qera apartament (1+1) 70 meter katror, kati i trete me ashensor 60 meter nga deti i persht

  Vlorë 21 maj 00:05
  Me Marrveshje
 • 15 foto
  Dhoma plazhi ne Borsh
  Dhoma

  Dhoma plazhi ne Borsh

  Jepen me qera dhoma plazhi ne Borsh 25 meter larg detit.Disponojm dhoma per 2 persona dhe apartament

  Sarandë 21 maj 00:04
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Dhoma me qira ditore ne qender te Tiranes
  Dhoma

  Dhoma me qira ditore ne qender te Tiranes

  Jepen dhoma me qera ditore ne qender te Tiranes me 3000 - 5300 leke/nata ose 25 - 43 euro/nata. Ambi

  Tiranë 18 maj 12:56
  3.000 Lek
 • 4 foto
  Dhoma me qira ditore ne qender te Tiranes
  Dhoma

  Dhoma me qira ditore ne qender te Tiranes

  Jepen dhoma me qera ditore ne qender te Tiranes me 3000 - 5300 leke/nata ose 25 - 43 euro/nata. Ambi

  Tiranë 15 maj 10:58
  3.000 Lek
 • 1 foto
  Dhoma Plazhi në Sarandë
  Dhoma

  Dhoma Plazhi në Sarandë

  Apartamente dhe garsoniera per pushime ne Sarandë per informacion [email protected] Whats

  Sarandë 14 maj 21:01
  1 €
 • 1 foto
  NJOFTIM
  Dhoma

  NJOFTIM

  KERKESE PER PRONE ME QIRA PER AZIL KERKOHEN MINIMUMI 15-20 DHOMA QIRA DERI 2000€-4000€ NE TIRA

  Shkodër 14 maj 12:09
  1 €
 • 4 foto
  Dhoma me qira ditore ne qender te Tiranes
  Dhoma

  Dhoma me qira ditore ne qender te Tiranes

  Jepen dhoma me qera ditore ne qender te Tiranes me 3000 - 5300 leke/nata ose 25 - 43 euro/nata. Ambi

  Tiranë 12 maj 13:06
  3.000 Lek
 • 4 foto
  Dhoma me qera ditore ne qender, Tirane
  Dhoma

  Dhoma me qera ditore ne qender, Tirane

  Jepen dhoma me qera ditore ne qender te Tiranes me 3000 - 5300 leke/nata ose 25 - 43 euro/nata. Ambi

  Tiranë 9 maj 10:12
  3.000 Lek
 • 4 foto
  Dhoma me qira ditore ne qender te Tiranes
  Dhoma

  Dhoma me qira ditore ne qender te Tiranes

  Jepen dhoma me qera ditore ne qender te Tiranes me 3000 - 5300 leke/nata ose 25 - 43 euro/nata. Ambi

  Tiranë 6 maj 08:51
  3.000 Lek
 • 4 foto
  Shitet garsoniere ne Hotel Royal Palace -Shengjin
  Dhoma

  Shitet garsoniere ne Hotel Royal Palace -Shengjin

  Shitet garsoniere ne Hotel Royal Palace -Shengjin21,000 € Garsoniere - Per ShitjeShengjin - Shengji

  Lezhë 11 shkurt 23:20
  21.000 €
 • 7 foto
  Dyqan për shitje në Xhabije
  Dhoma

  Dyqan për shitje në Xhabije

  Sun Real Estate ofron për shitje në Xhabije, përballë 5-katëshit. Ka sipërfaqe prej 60m². Ambienti n

  Shkodër 30 janar 16:58
  72.000 €
 • 10 foto
  Ambiente biznesi për shitje tek rruga Vaso Kadia
  Dhoma

  Ambiente biznesi për shitje tek rruga Vaso Kadia

  Sun Real Estate ofron për shitje disa ambiente biznesi tek rruga Vaso Kadia, përballë Juridikut. . A

  Shkodër 22 janar 13:32
  1 €
 • 1 foto
  БЫСТРОЕ, НАДЕЖНОЕ И ОЧЕНЬ ИНТЕРЕСНОЕ ПРЕДЛОЖЕНИЕ КРЕДИТА.
  Dhoma

  БЫСТРОЕ, НАДЕЖНОЕ И ОЧЕНЬ ИНТЕРЕСНОЕ ПРЕДЛОЖЕНИЕ КРЕДИТА.

  Доброе утро. Вам срочно нужны деньги или финансирование. Ну, я человек, и я даю кредиты любого род

  Kuçovë 19 janar 11:25
  100 €
 • 0 foto
  БЫСТРОЕ, НАДЕЖНОЕ И ОЧЕНЬ ИНТЕРЕСНОЕ ПРЕДЛОЖЕНИЕ КРЕДИТА.
  Dhoma

  БЫСТРОЕ, НАДЕЖНОЕ И ОЧЕНЬ ИНТЕРЕСНОЕ ПРЕДЛОЖЕНИЕ КРЕДИТА.

  Доброе утро. Вам срочно нужны деньги или финансирование. Ну, я человек, и я даю кредиты любого род

  Përmet 19 janar 11:21
  200 €
 • 8 foto
  JEPET ME QIRA AMBJENT BIZNESI PREJ 500M² TE RR:"ELBASANIT" , TIRANË.
  Dhoma

  JEPET ME QIRA AMBJENT BIZNESI PREJ 500M² TE RR:"ELBASANIT" , TIRANË.

  Jepet me qira ambjent biznesi prej 500m² te Rr:”Elbasanit” , Tiranë . Ambjenti posedon 500m² ku 350m

  Tiranë 8 janar 16:35
  6.000 €
 • 4 foto
  Ambient biznesi për shitje tek Kolpingu
  Dhoma

  Ambient biznesi për shitje tek Kolpingu

  Sun Real Estate ofron për shitje një ambient biznesi tek Kolpingu , me sipërfaqe prej 133m². Ambient

  Shkodër 21 dhjetor 12:24
  200.000 €
 • 9 foto
  JEPET ME QIRA AMBJENT BIZNESI NË BLLOK, RRUGA VASO PASHO, TIRANË
  Dhoma

  JEPET ME QIRA AMBJENT BIZNESI NË BLLOK, RRUGA VASO PASHO, TIRANË

  Jepet me qira ambjent biznesi në bllok , Rruga “Vaso Pasho” , Tiranë. Ambjenti është në pozicion te

  Tiranë 20 dhjetor 19:03
  500 €
 • 3 foto
  Tirane, shes magazine Kati 0 , 430 m2 ,7minuta nga sheshi SKENDERBEJ.
  Dhoma

  Tirane, shes magazine Kati 0 , 430 m2 ,7minuta nga sheshi SKENDERBEJ.

  Okazion,shitet magazine 430 m2 +kati i dyte 54 m2 per banim me dy tualete ,magazina e rikonstruktua

  Tiranë 3 maj 11:18
  260.000 €
 • 5 foto
  Garsoniere në shitje në Kune
  Dhoma

  Garsoniere në shitje në Kune

  Sun Real Estate ofron për shitje një garsoniere të ndodhur në katin e dytë tek Kompleksi Uldedaj, në

  Shkodër 27 prill 12:43
  20.000 €
 • 13 foto
  Dhoma plazhi ne Borsh (Sarand)
  Dhoma

  Dhoma plazhi ne Borsh (Sarand)

  Borsh jepen me qera hyrje 1+1 te pershtatshme per 4 persona dhe garzoniere te pershtatshme per 2 per

  Sarandë 11 prill 16:37
  1 €
 • 3 foto
  Garsoniere për shitje tek ish-Korpus
  Dhoma

  Garsoniere për shitje tek ish-Korpus

  Sun Real Estate ofron për shitje një garsoniere të ndodhur në katin e parë me adresë: rruga "Ali Spa

  Shkodër 18 shkurt 16:55
  2.500.000 Lek
 • 4 foto
  Garsoniere me qira në Rrugë të Gjanë
  Dhoma

  Garsoniere me qira në Rrugë të Gjanë

  Sun Real Estate ofron një garsoniere me qira me sipërfaqe 38 m² në katin e tretë. Banesa ndodhet në

  Shkodër 29 dhjetor 15:42
  81 €
 • 0 foto
  Ndihma e veçantë financiare për fundin e vitit.
  Dhoma

  Ndihma e veçantë financiare për fundin e vitit.

  Mirëmëngjesi. Ne jemi një kompani financiare dhe ndërkombëtare dhe ne ofrojmë hua për të ndihmuar k

  Shkodër 14 nëntor 15:07
  111 €
 • 4 foto
  Jepet me qira Garsonjere (1 dhome e madhe + 1wc) ne Shkoder
  Dhoma

  Jepet me qira Garsonjere (1 dhome e madhe + 1wc) ne Shkoder

  Hapsirat jane shfrytezuar shume mire! Cmimi 15000 leke ne muaj Eshte pallat i ri. Disponon ashe

  Shkodër 19 korrik 16:37
  15.000 Lek
 • 9 foto
  Dhoma me Qera
  Dhoma

  Dhoma me Qera

  dhoma te kompletuara

  Sarandë 5 korrik 17:07
  30 €
 • 6 foto
  Apartament 2+1 me qira në Pedonale
  Dhoma

  Apartament 2+1 me qira në Pedonale

  Sun Real Estate ofron me qira një apartament 2+1 me adresë: rruga “Besnik Sykja”, në Pedonale. Ka nj

  Shkodër 7 qershor 15:02
  250 €
 • 10 foto
  Dhoma me Qera
  Dhoma

  Dhoma me Qera

  Dhoma me qera te kompletuara

  Sarandë 14 maj 20:35
  30 €
 • 7 foto
  Garsoniere me qira pas policisë
  Dhoma

  Garsoniere me qira pas policisë

  Sun Real Estate ofron me qira një garsoniere me sipërfaqe 25 m² të ndodhur te rruga e Golemit, pas p

  Shkodër 20 mars 16:54
  10.000 Lek
 • 4 foto
  Garsoniere me qira në Rrugë të Gjanë
  Dhoma

  Garsoniere me qira në Rrugë të Gjanë

  Sun Real Estate ofron një garsoniere me qira me sipërfaqe 38 m² në katin e tretë. Banesa ndodhet në

  Shkodër 24 shkurt 15:09
  12.000 Lek
 • 5 foto
  Garsoniere me qira në Sarreq
  Dhoma

  Garsoniere me qira në Sarreq

  Sun Real Estate ofron me qira një garsoniere me vendndodhje në Sarreq, rruga “Marin Biçikemi”. Banes

  Shkodër 15 shkurt 15:15
  15.000 Lek
 • 1 foto
  Ndihma online për projektet tuaja në 48h
  Dhoma

  Ndihma online për projektet tuaja në 48h

  www.huatevecante.jimdo.com Oferta speciale vetëm dhe me kohë veçanërisht në mes 5000 € në 5.000.00

  Malësi e madhe 4 shkurt 23:54
  15 €
 • 2 foto
  Garsoniere në shitje
  Dhoma

  Garsoniere në shitje

  Sun Real Estate ofron për shitje një garsoniere me sipërfaqe të përgjithshme 22 m² në rrugën “Ali Sp

  Shkodër 20 nëntor 14:13
  2.500.000 Lek
 • 3 foto
  stone dream
  Dhoma

  stone dream

  hotel bar restorant

  Pogradec 16 nëntor 19:02
  20 €
 • 15 foto
  Karburant + Hotel + Restorant në shitje
  Dhoma

  Karburant + Hotel + Restorant në shitje

  Sun Real Estate ofron për shitje një Hotel 3 katësh dhe Karburant në rrugën Shkodër-Lezhë (kilometri

  Shkodër 27 shtator 18:00
  335.000 €
 • 1 foto
  URGENT FUNDING AVAIL UNSECURED LOAN OFFER AT 3% INTEREST RATE CONTACT US
  Dhoma

  URGENT FUNDING AVAIL UNSECURED LOAN OFFER AT 3% INTEREST RATE CONTACT US

  Do you need a financial help? Are you in any financial crisis or do you need funds to start up your

  Kukës 19 gusht 11:52
  150.000 €