Dhoma
Shqipëri
Posto shpallje
 • Kredi në mes të veçantë në 48 orë

  Kredi në mes të veçantë në 48 orë

  duhet financiare të shpejtë, ju doni të bëni një të mëdha të blerë, projektet për të bërë? Ne hua për individë apo për të gjitha të rënda kërkim në gjendje për të shlyer dhe gjithashtu bizneset dhe ko

  Me Marrveshje
  Tiranë
  19 nëntor 08:42
 • Kredi në mes të veçantë në 48 orë

  Kredi në mes të veçantë në 48 orë

  duhet financiare të shpejtë, ju doni të bëni një të mëdha të blerë, projektet për të bërë? Ne hua për individë apo për të gjitha të rënda kërkim në gjendje për të shlyer dhe gjithashtu bizneset dhe ko

  Me Marrveshje
  Korçë
  19 nëntor 08:37
 • Biznes serioz: paratë i Kreditimit dhe Financimit / kredit.bgfibank69@gmail.com

  Biznes serioz: paratë i Kreditimit dhe Financimit / [email protected]

  Unë jam Drejtori i Financave në grup dhe një aksionar në BGFI BANK, Banka ndërkombëtare për të ardhme më të mirë të botës, Ne të ofruar hipotekat, Auto, Studentore, Projekte, Borxhet në PRILL e 2% për

  Me Marrveshje
  Tiranë
  11 nëntor 21:32
 • Kredi ofrojnë brenda 24 ORË Email: kredit.bgfibank69@gmail.com

  Kredi ofrojnë brenda 24 ORË Email: [email protected]

  Duhet financiare të shpejtë, ju doni të bëni një të mëdha të blerë, projektet për të bërë? Ne hua për individë apo për të gjitha të rënda kërkim në gjendje për të shlyer dhe gjithashtu bizneset dhe ko

  Me Marrveshje
  Peqin
  2 nëntor 20:35
 • Të ndërsjellë të kreditit në 24 orë (1.000€ - 5.000.000€)

  Të ndërsjellë të kreditit në 24 orë (1.000€ - 5.000.000€)

  Unë jam Drejtori i Financave në grup dhe një aksionar në BGFI; unë ofrojnë kredi për shtëpi, Makinë, Studentore, Projekte, Borxhet në PRILL e 2% për njerëz serioz të jetë në gjendje për të shlyer një

  Me Marrveshje
  Skrapar
  2 nëntor 09:03
 • KREDISË OFERTËN E PARAVE NE MES TE VEÇANTË SERIOZE

  KREDISË OFERTËN E PARAVE NE MES TE VEÇANTË SERIOZE

  Ju jeni në kërkim për një hua e parave apo financimit për -ose të rifillojë aktivitetin tuaj -qoftë për realizimin e një projekti ose të ju blej një apartament, Por për fat të keq banka ju imponon shu

  Me Marrveshje
  Pukë
  1 nëntor 15:28
 • Kredi në mes të veçantë në 72 ORË: johnsoncomelon@outlook.com

  Kredi në mes të veçantë në 72 ORË: [email protected]

  duhet financiare të shpejtë, ju doni të bëni një të mëdha të blerë, projektet për të bërë? Ne hua për individë apo për të gjitha të rënda kërkim në gjendje për të shlyer dhe gjithashtu bizneset dhe ko

  Me Marrveshje
  Pogradec
  25 tetor 21:40
 • Ndihmë dhe asistencë financiare në mes të veçantë

  Ndihmë dhe asistencë financiare në mes të veçantë

  Përshëndetje, unë jam Drejtori i Financave në grup dhe një aksionar në BGFI BANKA; unë ofrojnë kredi për shtëpi, Makinë, Studentore, Projekte, Borxhet në PRILL e 2% për njerëz serioz të jetë në gjendj

  Me Marrveshje
  Librazhd
  12 tetor 07:28
 • Kredi në mes të veçantë në 72 ORË

  Kredi në mes të veçantë në 72 ORË

  duhet financiare të shpejtë, ju doni të bëni një të mëdha të blerë, projektet për të bërë? Ne hua për individë apo për të gjitha të rënda kërkim në gjendje për të shlyer dhe gjithashtu bizneset dhe ko

  Me Marrveshje
  Fier
  5 tetor 19:13
 • Kredi ofron në mes të veçantë 72h serioze: frederic.pompa@gmail.com

  Kredi ofron në mes të veçantë 72h serioze: [email protected]

  Nevoja shpejtë financiare, do të bëjë një blerje të mëdha, projekte për të arritur? Ne japë individëve apo për të gjithë njerëzit serioze të kërkimit dhe bizneset dhe korporatat, një hua të madhe për

  Me Marrveshje
  Tiranë
  11 shtator 20:33
 • Kredi ofrojnë mes të veçantë në 72 Orë

  Kredi ofrojnë mes të veçantë në 72 Orë

  Biznes Serioz Unë jam Drejtori i Financave të grupit ; unë ofrojnë kredi për shtëpi, Makinë, Studentore, Projekte, Borxhet në PRILL të dy për qind për njerëzit të rënda të jetë në gjendje për të shly

  Me Marrveshje
  Tropojë
  5 shtator 20:23
 • Apartament pushimi

  Apartament pushimi

  Apartament 2+1, akomodohen nga 5-6 persona ? Maj 30 €/nata ? Qershor 45 €/nata ? Korrik 55 €/nata ? Gusht 80 €/nata (15 korrik-30 gusht) ?

  45 €
  Sarandë
  20 qershor 19:24
 • sarande

  sarande

  Jepen hyrje banimi me qera per periudhen e sezonit veror.hyrjet jane te areduara me te gjtha kushtet per nje mbarevajtje te pushimeve tuaja .kemi hyrje teke per cifte te reja dhe familjare me nje femi

  3.000 €
  Sarandë
  18 maj 13:02
 • Ndarje qeraje

  Ndarje qeraje

  Kerkoj nje vajz per ndarje qeraje adresa mbrapa spitalit 2 amerikan çmimi i arsyeshem .

  Me Marrveshje
  Tiranë
  17 maj 09:02
 • Jepet shtepi me qera 1+1 ne Tirane

  Jepet shtepi me qera 1+1 ne Tirane

  Jepet me qera garsonjere 1+1 dhome gjumi paradhome e mobiluar -- kat i pare i nje vile ----por esht e pershtatshme vetem per njerez qe punojne turni i 3 ..sepse ka ngjitur nje club nate.....adresa rr-

  150 €
  Tiranë
  16 maj 17:02
 • shtepi plazhi ne malin e robit

  shtepi plazhi ne malin e robit

  Apartament 1+1 ne plazhin e malit te robit apartamenti permban:sallon dhome gjumi banje ballkon kati i pare banim me pamje nga pishina cmimi i diskutueshem

  20 €
  Kavajë
  12 maj 09:02
 • Dhoma pushimi ne Pogradec

  Dhoma pushimi ne Pogradec

  Dy garsionere per pushues me kushte shume te mira.Ndodhen tek gjykata,50 m larg liqenit.

  2.000 €
  Pogradec
  11 maj 22:02
 • Garsionere per pushues!

  Garsionere per pushues!

  Dy garsionere per pushues me kushte shume te mira.Ndodhen tek gjykata,50 m larg liqenit.

  2.000 €
  Pogradec
  9 maj 12:07
 • Hotel Piccolino, Sarande

  Hotel Piccolino, Sarande

  I ndodhur ne buze te detit dhe shume prane qendrese ne ofrojme akomodim me standart te larte...

  49 €
  Sarandë
  9 maj 11:25
 • Dhoma plazhi ne Kavaje

  Dhoma plazhi ne Kavaje

  Prane pishave ne golem kavaje jap me qera dhoma plazhi me te gjitha kushtet.me ambient gatimi.tv,frigo.kondicionere.parkim makinash WIFI Per me shume informacion vizitoni faqen ne facebook Hotel Gu

  Me Marrveshje
  Kavajë
  9 maj 11:14
 • Jepet me qera hoteli te shkembi kavajes

  Jepet me qera hoteli te shkembi kavajes

  Jepet me qera hoteli me 15 dhoma Me kushte shum te Mira Dhomat me kondicioner 30 cadra munci shum e mir Cmimi 20 000 euro deri ne dhjetor cmimi I diskutushem

  Me Marrveshje
  Durrës
  9 maj 11:04
 • Dhermi plazh, QERA dhome Rezidenca Elite

  Dhermi plazh, QERA dhome Rezidenca Elite

  Qera, Dhermi plazh, dhome nga 25- 60 euro nata, parkim, kondicioner, TV HD, miniguzhine, deri pese shtreter, 20m nga deti, 0693696370

  25 €
  Vlorë
  9 maj 10:23
 • jepen me qera 3 garsioniere ne qytetin studenti

  jepen me qera 3 garsioniere ne qytetin studenti

  jepen me qera 3 garsioniere ne qytetin student jane te mobiluara dollape,tv, lavatrice,dush etj cmimet jane 15000, 16000, 18000 ambinti eshte vile private

  Me Marrveshje
  Tiranë
  9 maj 10:23
 • Dhoma plazhi Vlore

  Dhoma plazhi Vlore

  Disponojme dhoma plazhi me kushte bashkekohore, dhe me cmime konkuruese me ate te tregut.Ambjent familjar, parking, qetesi dhe siguri e garantuar. Dhomat jane te mobiluara, me dusha dhe kuzhina secila

  Me Marrveshje
  Vlorë
  9 maj 10:23
 • Garsionere

  Garsionere

  Jepet me qera Garsionere 37 m2 ne pallat te ri ,kati i dyte e mobiluar plotesisht me te gjitha kushtet per dy persona.adresa perballe me shkollen Don Bosko.jepet me qera vetem per vajza ose nje Cift,

  22.000 €
  Tiranë
  9 maj 10:12
 • Jepen me qera dhoma ne Vlore

  Jepen me qera dhoma ne Vlore

  Jepen me qera per plaxh 4 dhoma ne brezin e pare orikumte komletura parking kondisioner 2 shazllon dhe nje cader me zgarz kushte optimale Per cdo informacion kontaktoni Agjensi Tana Inform

  40 €
  Vlorë
  9 maj 10:03
 • Dhome me qera ne Tirane

  Dhome me qera ne Tirane

  Jepet dyqan me qera per cdo lloj aktiviteti ,agjensi zyre bizenes shitje e tj ndodhet ne rruge kryesore Ktyqzimi i rruges dibres me Rrugen Riza Cerova cmimi 30000 lek jepet me afate te gjate pe

  30.000 €
  Tiranë
  9 maj 09:22
 • ofrojme ne vlore 15 apartamente per pushime verore buze detit te rezidenca qeveritare

  ofrojme ne vlore 15 apartamente per pushime verore buze detit te rezidenca qeveritare

  e pallat 4 katesh te ndertuar ne 2012 japim me qera per pushime verore 15 apartamente me ballkon te madh me pamje nga deti te gjith te mobiluar me pajisje moderne guzhin te re, kondicioner, tv,frigori

  25 €
  Vlorë
  27 shkurt 10:42