Garazh
Vushtrri

Garazh në shitje në Vushtrri

Kategoria

Çmimi

Vendi

 • 0 foto
  Ndërto zyrën tënde me G&G Exclusive!
  Garazh

  Ndërto zyrën tënde me G&G Exclusive!

  Ndërto zyrën tënde me G&G Exclusive! 📞 044 449 555 📞 044 801 101 Ju mirëpresim!

  Vushtrri Sot, 09:43
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  shes tenda
  Garazh

  shes tenda

  shes tenda shatora me dimenzione te ndryshme kemi 5 x 8 dhe 6 x 12 me materjal pvc te ardhura nga gj

  Vushtrri Sot, 09:10
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  EURODOOR DYER PER GARAZHA
  Garazh

  EURODOOR DYER PER GARAZHA

  Eurodoor Company eshte e para ne Kosove dhe e vetmja per kah cilesia e larte e produkteve te cilat i

  Vushtrri 11 nëntor 10:35
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Hambar +kosh
  Garazh

  Hambar +kosh

  Gjendje te mire

  Vushtrri 30 korrik 18:31
  130 €
 • 1 foto
  Dyer garazhe
  Garazh

  Dyer garazhe

  Dyer te garazhes dim: 4.5m gjeresi dhe 3.5m lartesi Viber:+383 49 849 679

  Vushtrri 14 qershor 01:33
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  Kontinjer
  Garazh

  Kontinjer

  Shitet Kontinjeri shume i pastert me madhesi 6m-2.30m! Per me shume informata na kontaktoni, Viber-W

  Vushtrri 22 maj 10:02
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  KONTINJER
  Garazh

  KONTINJER

  Shes kontinjerin ne gjendje perfekte

  Vushtrri 13 prill 20:52
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Shitet Kioska
  Garazh

  Shitet Kioska

  Shes kiosken ne gjendje shum tmir per perdorim 2 me 3 me gjatsi 2.50 per ma shum na kontaktoni ne t

  Vushtrri 11 prill 03:46
  650 €
 • 1 foto
  Kioska
  Garazh

  Kioska

  Shes kiosken

  Vushtrri 4 prill 10:23
  Me Marrveshje
 • 10 foto
  Kabine per Roje/Sigurim
  Garazh

  Kabine per Roje/Sigurim

  Kabine per Roje/Sigurim Materiali: Alumin Dimensionet sipas kerkeses Ngjyra te ndryshme Montimi dhe

  Vushtrri 2 prill 21:41
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  EURODOOR DYER PER GARAZHA
  Garazh

  EURODOOR DYER PER GARAZHA

  Eurodoor Company eshte e para ne Kosove dhe e vetmja per kah cilesia e larte e produkteve te cilat i

  Vushtrri 28 shkurt 14:52
  Me Marrveshje