Kamionë
Prishtinë

Kamionë në shitje në Prishtinë

Kategoria

Çmimi

Vendi

 • 4 foto
  PUNOJNA ME BAGERA
  Kamionë

  PUNOJNA ME BAGERA

  KRYEJ TEGJITHA PUNET ME BAGERA .. BEJM SHITJEN E ZALLIT .. NGJESHJEN ME VALAK . ETJ 📞045/506-900 📞04

  Prishtinë 11 janar 09:24
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  SHITET VALAKU AMANN VITI 2005
  Kamionë

  SHITET VALAKU AMANN VITI 2005

  SHITET VALAKU TIPI AMANN VITI 2005 PEAHA 4 TON NE GJENDJE SHUM TE MIR ORE PUNE 1260 ORE

  Prishtinë 11 janar 09:24
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  PUNOJME ME BAGERA VALAK KAMJONA
  Kamionë

  PUNOJME ME BAGERA VALAK KAMJONA

  Punojme me bagera kamjona valak korpe etj

  Prishtinë 11 janar 09:23
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Atego 15.23 me Kran me 7 ulse
  Kamionë

  Atego 15.23 me Kran me 7 ulse

  Atego 15.23 me Kran me 7 ulse i sapo ardhur nga Gjermania

  Prishtinë 10 janar 20:09
  Me Marrveshje
 • 9 foto
  Kamion MAN 3 aks 26 372 miller kiper viti 93
  Kamionë

  Kamion MAN 3 aks 26 372 miller kiper viti 93

  shes kamion MAN 3 aks miller kiper 26 372 viti 93. i regjistruar RKS ne gjendje shume te mire i gaq

  Prishtinë 10 janar 13:29
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Shitet spojleri per kamiona 7.5 tona
  Kamionë

  Shitet spojleri per kamiona 7.5 tona

  Shitet qmimi 60 euro nr kontktues +383 44 231 156

  Prishtinë 10 janar 08:11
  60 €
 • 5 foto
  Punojm me bagera skip mini bager
  Kamionë

  Punojm me bagera skip mini bager

  Punojm me bagera skip dhe mini bager bejm prishjen e shpija hapje bodrumav qelje kanalev ne madhsi t

  Prishtinë 9 janar 17:07
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Man TGA 26.390 6X6
  Kamionë

  Man TGA 26.390 6X6

  Shes MAN TGA 26.390 common rail Kamioni esht ne gjendje shume te mir , gomat i ka 70%. Kamioni ka bl

  Prishtinë 8 janar 15:14
  45.000 €
 • 2 foto
  Punojm me bagera dhe kamiona
  Kamionë

  Punojm me bagera dhe kamiona

  Punojm te gjitha punet me bager dhe kamiona ju mirpresim +37744779723 044779723

  Prishtinë 7 janar 07:55
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  PALFINGER PK 120.000 NISI KRAN SH.P.K
  Kamionë

  PALFINGER PK 120.000 NISI KRAN SH.P.K

  NISI KRAN SH.P.K me Kranin Palfinger Pk. 120.000 ju ufron sherbime te shpejta dhe te sigurta si dhe

  Prishtinë 4 janar 21:33
  Me Marrveshje
 • 9 foto
  SHERBIM ME KRAN 26 TON-37m. NISI KRAN SH.P.K
  Kamionë

  SHERBIM ME KRAN 26 TON-37m. NISI KRAN SH.P.K

  NISI KRAN SH.P.K Tani edhe me kamionin tjeter me kran modern Scania R 164. 580 V8 PALFINGER PK 12000

  Prishtinë 4 janar 21:33
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Kamjon kran 20 ton 28m- Nisi Kran
  Kamionë

  Kamjon kran 20 ton 28m- Nisi Kran

  Nisi Kran shpk posedon kamionin me kran Palfinger pk66000 me lartesi derj 28 metra dhe peshen maksi

  Prishtinë 4 janar 21:32
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  pun me kran - autokran
  Kamionë

  pun me kran - autokran

  Nisi Kran shpk posedon kamionin me kran Palfinger pk66000 me lartesi derj 28 metra dhe peshen maksim

  Prishtinë 4 janar 21:32
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Transport deri 60 Ton NISI KRAN sh.p.k
  Kamionë

  Transport deri 60 Ton NISI KRAN sh.p.k

  Nisi Kran sh.p.k tani ne dispozicion edhe me rimorkion me peshe bartese 60 Ton. me mundesi zgjatje

  Prishtinë 4 janar 21:32
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  PUNOJNA ME BAGERA
  Kamionë

  PUNOJNA ME BAGERA

  KRYEJME TEGJITHA PUNET ME BAGERA NGJESHJEN ME CELINDER HAPJEN E KANALEVE TRANSPORTIN E ZHAVORIT MON

  Prishtinë 2 janar 17:36
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Mercedes Benz Actros 1846
  Kamionë

  Mercedes Benz Actros 1846

  Vitii i prodhimit 2003 Kiper Retarder Klime Te gjitha gomat e reja I gatshem per pune

  Prishtinë 2 janar 14:07
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Mercedes 308 Dizell
  Kamionë

  Mercedes 308 Dizell

  Shes Mercedesin 308 Dizell 2.2 Motorr Sprinterit Kaishin me Amortizera Gjendje Shum Te Mir Teknike S

  Prishtinë 1 janar 13:19
  2.400 €
 • 2 foto
  Shes kuken per kamiona
  Kamionë

  Shes kuken per kamiona

  Shes kuken ne gjendje shume te mire eshte me shin te kamionit qmimi 100

  Prishtinë 1 janar 10:23
  100 €
 • 2 foto
  Sprinter & Volkswagen-LT 1995 - 2006
  Kamionë

  Sprinter & Volkswagen-LT 1995 - 2006

  - 2 pasqyre te perdorura por pa asnje defekt Jan me rrym dhe me hekra komplet kan qen te vendosura n

  Prishtinë 29 dhjetor 17:01
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Shofer Mjete te Randa Nga europa me porosi
  Kamionë

  Shofer Mjete te Randa Nga europa me porosi

  Sjellim Mjete te renda dhe te Leta Rregullimi i te gjitha Dukomentave per Exsport pomp Betoni Mixer

  Prishtinë 27 dhjetor 10:19
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Mercedes sprinter 315 2008
  Kamionë

  Mercedes sprinter 315 2008

  Shitet ose ndrrohet sprinteri ne gjendej te mir

  Prishtinë 25 dhjetor 12:36
  8.800 €
 • 2 foto
  mercedes sprinter 308 d
  Kamionë

  mercedes sprinter 308 d

  Furgoni ne gjendje te mir rks i skaduar ndrrim me vetur

  Prishtinë 25 dhjetor 12:28
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Kamionet u shit flm MERRJEP
  Kamionë

  Kamionet u shit flm MERRJEP

  Shes kamioneten hodraulik volllanin mr servisa te krym ne shum ne rregull kamioni mund te rrexhitroh

  Prishtinë 24 dhjetor 15:39
  2.000 €
 • 2 foto
  Shitet Jcb 3cx 2004
  Kamionë

  Shitet Jcb 3cx 2004

  Whiter JCB 3cx viti 2004 shum ne gjendje te mir si motorrike dhe xhenerike ka sistem matrapikut goma

  Prishtinë 22 dhjetor 17:47
  33.000 €
 • 3 foto
  Shitet Minieskavator jcb 8055 viti 2010
  Kamionë

  Shitet Minieskavator jcb 8055 viti 2010

  Shitet Minieskavator Jcb 8055 viti 2010 gjendje shum te mir me sistem matrapiku kapje te shpejt kova

  Prishtinë 22 dhjetor 17:46
  28 €
 • 5 foto
  MAN TGX 26.440
  Kamionë

  MAN TGX 26.440

  Shitet koka terheqese Man TGX 26.440 viti 2009 ne gjendje te mire teknike dhe optike. Te kaluara 580

  Prishtinë 17 dhjetor 14:36
  17.500 €
 • 3 foto
  Punojm me Bagera dhe Kamiona.
  Kamionë

  Punojm me Bagera dhe Kamiona.

  Punojme me Bager dhe Kamiona . Bejme te gjitha llojet e transportit me kamion deri 5 Tone si dhe rre

  Prishtinë 16 dhjetor 16:12
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  MERCEDES BENZ 809 / ME HUBOBIN / VITI 1991/ RKS
  Kamionë

  MERCEDES BENZ 809 / ME HUBOBIN / VITI 1991/ RKS

  Mercedes Benz 809 Viti : 05/1991 Marshi : Manual ( 5+1 R Shpejtesi) Posedon : • HUBOBIN (Funksio

  Prishtinë 16 dhjetor 10:48
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  Mercedes Benz 2644
  Kamionë

  Mercedes Benz 2644

  Mercedes Benz 2644 ne Gjendje teknike perfekte Posedon Klim Retarder Kanat me dy Klipa hapje Nga Br

  Prishtinë 15 dhjetor 18:20
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Moler 0.5 m² Knauf Glet Fasada +38344878728
  Kamionë

  Moler 0.5 m² Knauf Glet Fasada +38344878728

  OFERT SPECIALE PËR NGJYROSJE OFROJM SHËRBIME PËR NGJYROSJEN E MUREVE TË BANESAV ,SHTËPIJAV ,LOKALEV

  Prishtinë 9 dhjetor 19:58
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Mercedes Actros 1844
  Kamionë

  Mercedes Actros 1844

  Shes Mercedes Benz ACTROS 1844 viti prodhimit 2004 i sapo ardhur nga ZVICRA i doganuar per me shum

  Prishtinë 8 dhjetor 22:13
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Kombi Citroen Jumper
  Kamionë

  Kombi Citroen Jumper

  Shes kombin citroen me 7 ulse me 4 dyer viti i prodhimit 2009 e doganuar faktura e rregullt me tvsh

  Prishtinë 6 dhjetor 19:27
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  Mercedes Actros 18 35
  Kamionë

  Mercedes Actros 18 35

  Shes kamionin Mercedes actros 18 35 viti i prodhimit 2001 , masa e lejuar bartse 7500 kg , i sapo do

  Prishtinë 6 dhjetor 19:26
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  MAN 14 220
  Kamionë

  MAN 14 220

  Shes kamionim MAN 14 220 viti i prodhimit 2001 i doganuar dhe importuar nga zvicrra sandeki 7.20m rr

  Prishtinë 6 dhjetor 19:26
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Man 14 285
  Kamionë

  Man 14 285

  Shes kamionin MAN 14 285 viti i prodhimit 2005 i importuar nga zvucrra ne gjendje shum te rregullt t

  Prishtinë 6 dhjetor 19:26
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Kombi Mercedes 312D kiper
  Kamionë

  Kombi Mercedes 312D kiper

  Shes kombin Mercedes 312D original Kiper viti i prodhimit 1998, ndrrusi manual , 2.8 motorin , me do

  Prishtinë 6 dhjetor 19:25
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Kombi Iveco kiper
  Kamionë

  Kombi Iveco kiper

  Shes kombin Iveco Turbo Daily viti i prodhimit 99 , 7 ulse ,kiper , dritare elektrike motori 2.8 ,

  Prishtinë 6 dhjetor 19:25
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Mercedes 18 43 kiper
  Kamionë

  Mercedes 18 43 kiper

  Shes shleperin mercedes 18 43 viti i prodhimit 2001 ne gjendje te rregullt teknike me faktur te rre

  Prishtinë 6 dhjetor 19:19
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  MJETE ME QIRA BAGERA ME QIRA
  Kamionë

  MJETE ME QIRA BAGERA ME QIRA

  Bagera me qira

  Prishtinë 6 dhjetor 18:41
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  PUNOJME ME BAGERA
  Kamionë

  PUNOJME ME BAGERA

  Punojme

  Prishtinë 6 dhjetor 18:41
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Mercedes 1114
  Kamionë

  Mercedes 1114

  Shes mercedes 1114 Ne gjendje shume te mire Ka bllokade Hybebine Sanakun allomin Viti i prodhimit

  Prishtinë 6 dhjetor 18:37
  6.000 €
 • 0 foto
  LT 35
  Kamionë

  LT 35

  044313361 *Vw LT 35 Kamionet *Vetem nje pronar e ka pas deri me tani *2.5 TDI *viti 2003 *254497 K

  Prishtinë 6 dhjetor 14:28
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Punojm me bagera dhe min bager
  Kamionë

  Punojm me bagera dhe min bager

  Punojm me bagera me skip dhe mini bager bejm prishjet e shtepijav bejm hapjen e bodrumav kanale te n

  Prishtinë 6 dhjetor 10:56
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Punojm me bager
  Kamionë

  Punojm me bager

  Punojm me bagera te mdhej skip dhe mini bagera kryjm te gjitha punt sipas marrveshjes prishum shtepi

  Prishtinë 6 dhjetor 10:53
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Punojm me skip dhe me bagera
  Kamionë

  Punojm me skip dhe me bagera

  Punojm me mini bager skip dhe bagera kryjm te gjitha punet qe kryhen me mjet dhe bjem edhe transpor

  Prishtinë 6 dhjetor 10:48
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  SCANIA - R420 - JUMBO
  Kamionë

  SCANIA - R420 - JUMBO

  - SCANIA R420 - JUMBO - VITI PRODHIMIT 2009 - NE GJENDJE TE RREGULLT - SHITET DHE VEQ RIMORKIO - I

  Prishtinë 6 dhjetor 09:10
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Punojm me mini bager
  Kamionë

  Punojm me mini bager

  Punojm me bagera te mdhaj dhe te vogel kryjm te gjitha punt qe kryhen me mini bagera dhe bagera te

  Prishtinë 6 dhjetor 08:45
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Shes kamijoneten mercedes benz
  Kamionë

  Shes kamijoneten mercedes benz

  Shes kamijoneten mercedes benz 208 ne gjendje extra te mire viti 95 per info ne tele

  Prishtinë 5 dhjetor 20:49
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  punojm me bager
  Kamionë

  punojm me bager

  punojm me bagera te mdhej me skip dhe me mini bagera bejm rrafsime te kopshtev e hapum podruma kanal

  Prishtinë 5 dhjetor 15:58
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  MAN 26-464
  Kamionë

  MAN 26-464

  MAN 26-464 viti 2000 ka edhe 10 muaj rexhistrim ne gjendje te shkelqyer me servis te kryer goma te

  Prishtinë 4 dhjetor 21:01
  Me Marrveshje