Kamionë
Prishtinë

Kamionë në shitje në Prishtinë

Kategoria

Çmimi

Vendi

 • 5 foto
  Marimag shlep kran
  Kamionë

  Marimag shlep kran

  Atotransport 24h

  Prishtinë 17 shtator 00:37
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  VOLVO FM 400 me rimorkio SCHWARZMULLER
  Kamionë

  VOLVO FM 400 me rimorkio SCHWARZMULLER

  Shes kamionin VOLVO FM 400, viti i prodhimit 2007, euro 4 , e doganuar ne gjendje shum te mir tekni

  Prishtinë 16 shtator 23:58
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Shitet Kamioni Mercedes Actros 18-40 pa Rimorkio
  Kamionë

  Shitet Kamioni Mercedes Actros 18-40 pa Rimorkio

  Shitet kamioni Mercedes Actros tipi 18-40 viti i prodhimit 2003 pa rimorkio. Kamioni eshte ne gjendj

  Prishtinë 16 shtator 19:45
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  Atego 1828
  Kamionë

  Atego 1828

  Atego 1828 viti 2000 i po sa ardhur nga Zvicër me dogan

  Prishtinë 16 shtator 18:10
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Mercedes 1114
  Kamionë

  Mercedes 1114

  Shes mercedes 1114 Ne gjendje shume te mire Ka bllokade Hybebine Sanakun allomin Viti i prodhimit

  Prishtinë 16 shtator 12:15
  6.000 €
 • 7 foto
  SPRINTER-Kamionet-Meredes Benz 311 CDI 2002
  Kamionë

  SPRINTER-Kamionet-Meredes Benz 311 CDI 2002

  SPRINTER-MERCEDES BENZ -Kamionetë Dubelkabinë 3 Dyer Viti i prodhimit 2002 qe 1 vit ka ardh Kosov ne

  Prishtinë 16 shtator 11:43
  3.700 €
 • 6 foto
  PALFINGER PK 120.000 NISI KRAN SH.P.K
  Kamionë

  PALFINGER PK 120.000 NISI KRAN SH.P.K

  NISI KRAN SH.P.K me Kranin Palfinger Pk. 120.000 ju ufron sherbime te shpejta dhe te sigurta si dhe

  Prishtinë 15 shtator 19:58
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Transport deri 60 Ton NISI KRAN sh.p.k
  Kamionë

  Transport deri 60 Ton NISI KRAN sh.p.k

  Nisi Kran sh.p.k tani ne dispozicion edhe me rimorkion me peshe bartese 60 Ton. me mundesi zgjatje

  Prishtinë 15 shtator 19:58
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Kamjon kran 20 ton 28m- Nisi Kran
  Kamionë

  Kamjon kran 20 ton 28m- Nisi Kran

  Nisi Kran shpk posedon kamionin me kran Palfinger pk66000 me lartesi derj 28 metra dhe peshen maksi

  Prishtinë 15 shtator 19:57
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  pun me kran - autokran
  Kamionë

  pun me kran - autokran

  Nisi Kran shpk posedon kamionin me kran Palfinger pk66000 me lartesi derj 28 metra dhe peshen maksim

  Prishtinë 15 shtator 19:57
  Me Marrveshje
 • 9 foto
  SHERBIM ME KRAN 26 TON-37m. NISI KRAN SH.P.K
  Kamionë

  SHERBIM ME KRAN 26 TON-37m. NISI KRAN SH.P.K

  NISI KRAN SH.P.K Tani edhe me kamionin tjeter me kran modern Scania R 164. 580 V8 PALFINGER PK 12000

  Prishtinë 15 shtator 19:57
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Shes kuken per kamiona
  Kamionë

  Shes kuken per kamiona

  Shes kuken ne gjendje shume te mire eshte me shin te kamionit qmimi 100

  Prishtinë 14 shtator 21:51
  100 €
 • 2 foto
  Iveco Magirus 26-34 1993
  Kamionë

  Iveco Magirus 26-34 1993

  Shes 3 aks ne gjendje te mire pune, gumat e reja, per me shume kontaktoni ne telefon: 044 248 068

  Prishtinë 14 shtator 15:37
  11.000 €
 • 8 foto
  MJETE ME QIRA BAGERA ME QIRA
  Kamionë

  MJETE ME QIRA BAGERA ME QIRA

  Bagera me qira

  Prishtinë 14 shtator 12:45
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  shes atego 8.15 viti 2002 i sapoardhun
  Kamionë

  shes atego 8.15 viti 2002 i sapoardhun

  shes atego viti 2002 i sapo ardhun nga gjermonija me goma te reja servise te kryera 044 136 989

  Prishtinë 13 shtator 14:41
  5.000 €
 • 4 foto
  Transportues Elektrik PEFRA 509
  Kamionë

  Transportues Elektrik PEFRA 509

  Transportues elektrik me bateri 24V me karikus të inkuadruar, vit Prodhimi 2004, pesha e lejuar për

  Prishtinë 13 shtator 08:41
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  MERCEDES BENZ ACTROS 25 43 NDRRIM
  Kamionë

  MERCEDES BENZ ACTROS 25 43 NDRRIM

  MERCEDES BENZ ACTROS 25 43 goma te reja Shes edhe termokingun ndaras prej kamioni boj ndrrim me

  Prishtinë 13 shtator 07:43
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  MAN 26-464
  Kamionë

  MAN 26-464

  MAN 26-464 viti 2000 ka edhe 10 muaj rexhistrim ne gjendje te shkelqyer me servis te kryer goma te

  Prishtinë 13 shtator 07:43
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Mercedes Benz 8-14
  Kamionë

  Mercedes Benz 8-14

  Mercedes benz 8-14 viti 1995 origjinal kiper i sapoardhun nga gjermania regjistrim 07.06.2020 ndrrim

  Prishtinë 12 shtator 22:44
  9.200 €
 • 3 foto
  Mercedes Benz Actros 4143
  Kamionë

  Mercedes Benz Actros 4143

  Mercedes 4143 viti 2000 manual qmimi 38.500 me dogan goma te reja regj nje vit ndrrim deri 20% e vle

  Prishtinë 12 shtator 21:58
  38.500 €
 • 1 foto
  Mercedes Benz Actros 1846
  Kamionë

  Mercedes Benz Actros 1846

  Vitii i prodhimit 2003 Kiper Retarder Klime Te gjitha gomat e reja I gatshem per pune

  Prishtinë 12 shtator 21:57
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  MERCEDES BENZ *ATEGO* KRAN 3.500 KG & KIPER/ 2001
  Kamionë

  MERCEDES BENZ *ATEGO* KRAN 3.500 KG & KIPER/ 2001

  Mercedes Benz *ATEGO* 8-17 Viti : 2001 Marshi : Manual ( 6+1 R Shpejtesi) Posedon : • Kiper ( Meil

  Prishtinë 12 shtator 19:00
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  MERCEDES BENZ *ATEGO* KRAN 3.500 KG & KIPER/ 2001
  Kamionë

  MERCEDES BENZ *ATEGO* KRAN 3.500 KG & KIPER/ 2001

  Mercedes Benz *ATEGO* 8-17 Viti : 2001 Marshi : Manual ( 6+1 R Shpejtesi) Posedon : • Kiper ( Me

  Prishtinë 12 shtator 18:58
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  MERCEDES BENZ 809 / ME HUBOBIN / VITI 1991/ RKS
  Kamionë

  MERCEDES BENZ 809 / ME HUBOBIN / VITI 1991/ RKS

  Mercedes Benz 809 Viti : 05/1991 Marshi : Manual ( 5+1 R Shpejtesi) Posedon : • HUBOBIN (Funksio

  Prishtinë 12 shtator 18:58
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Mercedes Actros 1844
  Kamionë

  Mercedes Actros 1844

  Shes Mercedes Benz ACTROS 1844 viti prodhimit 2004 i sapo ardhur nga ZVICRA i doganuar per me shum

  Prishtinë 12 shtator 10:01
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Kran Marimanga  Shlep autobartje kran
  Kamionë

  Kran Marimanga Shlep autobartje kran

  autobartje.24h mundsia per bartjen e dy veturave me kamion Special,24h onllajn.

  Prishtinë 12 shtator 08:19
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Marimag shlep
  Kamionë

  Marimag shlep

  Autotrasport 24h.aty ku ka nevoj!!!.

  Prishtinë 12 shtator 08:18
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  PUNOJNA ME BAGERA
  Kamionë

  PUNOJNA ME BAGERA

  KRYEJM TE GJITHA PUNET ME BAGERA HAPJEN E BUDRUMAVE TRANSPORTIN E ZHAVORIT HAPJEN E KANALEV HAPJEN E

  Prishtinë 11 shtator 21:50
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  PUNOJNA ME BAGERA
  Kamionë

  PUNOJNA ME BAGERA

  KRYEJME TEGJITHA PUNET ME BAGERA NGJESHJEN ME CELINDER HAPJEN E KANALEVE TRANSPORTIN E ZHAVORIT MON

  Prishtinë 11 shtator 21:50
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Kamion
  Kamionë

  Kamion

  Shitet kamioni 16 22 ne gjendje te rregullt regjistrim 1 vite

  Prishtinë 11 shtator 15:23
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Kamionet u shit flm MERRJEP
  Kamionë

  Kamionet u shit flm MERRJEP

  Shes kamioneten hodraulik volllanin mr servisa te krym ne shum ne rregull kamioni mund te rrexhitroh

  Prishtinë 11 shtator 09:39
  2.000 €
 • 3 foto
  KAMION
  Kamionë

  KAMION

  Shitet kamionet LT 55 ne gjendje te rregullt Hidraulik vollani Me rimorkio 3.80 x2.05 vrejtje

  Prishtinë 11 shtator 09:27
  2.200 €
 • 8 foto
  Marimag shlep kran
  Kamionë

  Marimag shlep kran

  Sherbime 24h ne gjdo koh aty ku ka nevoj

  Prishtinë 10 shtator 23:10
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Atego 15.23 me Kran me 7 ulse
  Kamionë

  Atego 15.23 me Kran me 7 ulse

  Atego 15.23 me Kran me 7 ulse i sapo ardhur nga Gjermania

  Prishtinë 10 shtator 22:08
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  MAN 19.323 me KRAN HIAB 125-3
  Kamionë

  MAN 19.323 me KRAN HIAB 125-3

  MAN 19.323 me KRAN HIAB 125-3 i sapo ardhur nga Gjermania

  Prishtinë 10 shtator 21:55
  1 €
 • 5 foto
  Pompa te benzines
  Kamionë

  Pompa te benzines

  Pompa te benzines-naftes wayne Dresser,Gelbarco , Scheidt Bachmann,Tokheim , te sapo ardhura nga Gje

  Prishtinë 10 shtator 21:52
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Marimang Kran Marimag Shlep autobartje 24h
  Kamionë

  Marimang Kran Marimag Shlep autobartje 24h

  Autobartje 24h,edhe jasht shtetit mundsia per bartjen e dy veturave

  Prishtinë 10 shtator 17:52
  Me Marrveshje
 • 11 foto
   Sprinter Dizel 212 Cdi i posa doganuar 2006
  Kamionë

  Sprinter Dizel 212 Cdi i posa doganuar 2006

  Kamjoneta osht ne gjendje perfekte e posa doganuar dhe e regjistruar osht ne emrin ton personal i im

  Prishtinë 10 shtator 16:56
  7.499 €
 • 6 foto
  Kamion 1622
  Kamionë

  Kamion 1622

  Shitet Kamioni Mercedes 16-22 viti Prodhimit 1986 me Kran ne gjendje te mier teknike krani Posedon a

  Prishtinë 10 shtator 12:40
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Man TGA 26.390 6X6
  Kamionë

  Man TGA 26.390 6X6

  Shes MAN TGA 26.390 common rail Kamioni esht ne gjendje shume te mir , gomat i ka 70%. Kamioni ka bl

  Prishtinë 9 shtator 23:14
  45.000 €
 • 4 foto
  Shitet bageri O&K
  Kamionë

  Shitet bageri O&K

  Bager o&k 12.5 tona predhim gjerma ne gjendje te mir i gatshum per pun shitet dhe ndrrohet ....

  Prishtinë 9 shtator 20:43
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  PUNOJNA ME BAGERA
  Kamionë

  PUNOJNA ME BAGERA

  KRYEJ TEGJITHA PUNET ME BAGERA .. BEJM SHITJEN E ZALLIT .. NGJESHJEN ME VALAK . ETJ 📞045/506-900 📞04

  Prishtinë 9 shtator 20:26
  Me Marrveshje
 • 9 foto
  PUNOJME ME BAGERA KAMJONA VALAK SKIP
  Kamionë

  PUNOJME ME BAGERA KAMJONA VALAK SKIP

  PUNOJME ME BAGERA VALAK KAMJONA PER MESHUM HOLLSI KONTAKTO NE NUMRAT 049-259-700 & 045-506-900

  Prishtinë 9 shtator 19:54
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Atego 1823
  Kamionë

  Atego 1823

  Atego 18 23 viti 2000 pesha barse 8260kg me goma reja jastak para dhe prapa ne gjedje te mir

  Prishtinë 9 shtator 10:47
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Mercedes 814
  Kamionë

  Mercedes 814

  Mercedes 814 viti1988 i rigjistruar me hibebin 6.20 o gjat

  Prishtinë 9 shtator 10:47
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Kipper Kran 1517
  Kamionë

  Kipper Kran 1517

  Mercedes-Benz 1517 Kipper Kran Viti i 1994 +38643331331 viber

  Prishtinë 8 shtator 00:13
  18.500 €
 • 1 foto
  Mercedes Sprinter 210
  Kamionë

  Mercedes Sprinter 210

  Ne gjendje te mire pune 135 000 km

  Prishtinë 6 shtator 15:34
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  Sprinter 313 CDI i posa ardhur nga jashti
  Kamionë

  Sprinter 313 CDI i posa ardhur nga jashti

  sprinter 313 i posa ardhun ne gjendje shum te mir viti 2002 me liber te servisit me krejt.

  Prishtinë 5 shtator 20:15
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Autobus iveco daily 99
  Kamionë

  Autobus iveco daily 99

  shes minibusin 20 ulse ne librez ka 25 ulse viti 99 goma te reja. Klim. Rotajder ështe ne gjendje sh

  Prishtinë 4 shtator 20:29
  8.500 €
 • 8 foto
  SCANIA R 480 4 AKSE VITI 2008
  Kamionë

  SCANIA R 480 4 AKSE VITI 2008

  SCANIA R 480 4 AKSE 8X4 VITI 2008 KM 377.000 MARRSHET MANUALE VETESHKARKUES VASKE MIULLER I G

  Prishtinë 4 shtator 16:52
  Me Marrveshje