Koleksione
Shqipëri
 • 1 foto
  kamer Canon 518 super 8
  Koleksione

  kamer Canon 518 super 8

  canon 518 super 8 e vitit 1971 ne valixhen orgjinale ne gjendje shume te mire

  Pogradec Sot, 11:28
  50 €
 • 3 foto
  Busull shum e vjeter
  Koleksione

  Busull shum e vjeter

  Busull shum e vjeter prej bakeliti

  Tiranë Dje, 09:28
  20 €
 • 8 foto
  Punime me fije shkrepse
  Koleksione

  Punime me fije shkrepse

  Keto jane punime me fije shkrepse kunja dhembesh dhe oris. Bejme dhe me porosi modele shtepish me fi

  Berat 15 qershor 12:28
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Dom Perignon Vintage 1996
  Koleksione

  Dom Perignon Vintage 1996

  champagne dom perignon vintage 1996

  Durrës 13 qershor 21:58
  350 €
 • 3 foto
  Antique Damla Kehribar Tesbih Qelibar Origjinale
  Koleksione

  Antique Damla Kehribar Tesbih Qelibar Origjinale

  Tespi qelibar antike 100% origjinale shum te vecanta 20 gogla plus imami Dhe nje gogel e vogel jan f

  Korçë 13 qershor 21:28
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Monedha
  Koleksione

  Monedha

  Shum te vjetra Sicilia Roma 1500 1839 Contakt watsap wiber Merren ne shkoder mbasi kemi rene dakord

  Shkodër 10 qershor 19:28
  1 €
 • 4 foto
  Monedha
  Koleksione

  Monedha

  Me marrveshje Monedha argento_nicel Te gjitha shtetet qe kerkoni Dhe vitet Contakt watsap wiber Mon

  Shkodër 10 qershor 18:58
  1 €
 • 2 foto
  Piktura origjinale
  Koleksione

  Piktura origjinale

  Permasat 70cm - 100cm

  Vlorë 8 qershor 14:28
  100 €
 • 11 foto
  Shiten
  Koleksione

  Shiten

  Shes sendet antike shume te vecanta

  Lushnjë 5 qershor 11:28
  1 €
 • 0 foto
  Shitet Bajonete e vjeter ne gjendje perfekte per
  Koleksione

  Shitet Bajonete e vjeter ne gjendje perfekte per

  Shitet per koleksion 5000 lek i diskutueshem

  Tiranë 31 maj 02:58
  5.000 Lek
 • 2 foto
  12 Piktura Origjinale (okazion për pak ditë)!
  Koleksione

  12 Piktura Origjinale (okazion për pak ditë)!

  Pikturat e mia janë në shitje në Hotel Ferrari në Tiranë!!! 12 piktura origjinale të mijat, për vet

  Tiranë 30 maj 16:28
  2.000 €
 • 2 foto
  Fetatrice.prefse proshutrash.
  Koleksione

  Fetatrice.prefse proshutrash.

  Fetatrice.prefse proshutrash 4500 lek te reja dhe i negocjushem ne gjendje te mir.

  Tiranë 30 maj 02:28
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Objekte te lashta
  Koleksione

  Objekte te lashta

  Objektet qe diponoj jan shum te lashta dhe jan gjendur ne qytetin antik macu picu. 3 nga objektet ba

  Tiranë 28 maj 19:28
  1 €
 • 0 foto
  Dylbi
  Koleksione

  Dylbi

  Dylbi te vjetra te marra ne nje muze ne France . Jan te rregullta dhe funksionale per info apo foto

  Shkodër 27 maj 18:58
  200 €
 • 1 foto
  Monedhe floriri
  Koleksione

  Monedhe floriri

  Monedhe floriri e venedikti nuk shitet per flori dikush qe esht I interesuar me kontaktoni esht 22k

  Tiranë 26 maj 18:28
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Kehribar Tesbih Komboloi Qelibar tespi
  Koleksione

  Kehribar Tesbih Komboloi Qelibar tespi

  Origjinale gjermane amber tesbih 15 gogla te verdha por ndrojn nuanc marin jeshile blue kafe Dhe 2go

  Korçë 26 maj 16:28
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Antique Kehribar Tesbih Komboloi
  Koleksione

  Antique Kehribar Tesbih Komboloi

  3 Pale Tespi origjinale antike qelibar gjermane te verdha me damar te kuq egg yolk amber Dhe blue me

  Korçë 26 maj 16:28
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Monedha te vjetra
  Koleksione

  Monedha te vjetra

  Shiten monedha te vjetra me marveshje

  Shkodër 25 maj 20:58
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Klstume sportive.
  Koleksione

  Klstume sportive.

  Kostume fanella sportive Te gjitha moshat. Posta gratis deri ne shtepin tuaja

  Durrës 25 maj 11:28
  1 Lek
 • 1 foto
  Ofertuar me çmimin më të mirë
  Koleksione

  Ofertuar me çmimin më të mirë

  Përshëndetje Z. / znj Unë jam një individ që ofron kredi për njerëzit në nevojë me një kapital që d

  Përmet 24 maj 19:43
  800 €
 • 5 foto
  Radio antike
  Koleksione

  Radio antike

  Radio antike.shitet ose nderrohet.flm

  Elbasan 24 maj 16:58
  150 €
 • 7 foto
  MONEDHA MESJETARE 84 ARGJEND,37 BRONZ+12 BIZANTINE
  Koleksione

  MONEDHA MESJETARE 84 ARGJEND,37 BRONZ+12 BIZANTINE

  Ne shitje koleksioni privat me 133 monedha: Koleksioni ka kete perberje: 1. Monedha mesjetare argjen

  Tiranë 24 maj 12:58
  15 €
 • 2 foto
  Ofron kredi serioze dhe të shpejtë në 48 orë
  Koleksione

  Ofron kredi serioze dhe të shpejtë në 48 orë

  [email protected] Përshëndetni të gjithë. Ne jemi një institucion financiar që ofron kredi p

  Tiranë 24 maj 09:30
  500.000.000 €
 • 0 foto
  Parket druri iroko
  Koleksione

  Parket druri iroko

  💣Parketi i drurit iroko vjen tashme me ulje reale deri ne 40%. ✔️Eshte nje dru special per dyshe

  Tiranë 23 maj 16:28
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Antique Osman Tesbih Original
  Koleksione

  Antique Osman Tesbih Original

  Tespi Qelibar Origjinale shum te vjetra ... Cmimi me marveshje ... pesha 49.5gr

  Korçë 23 maj 14:58
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Monedha shiten 5 mi lek te vjeter
  Koleksione

  Monedha shiten 5 mi lek te vjeter

  Monrdhat jan te viteve 1964 1988 60 cope

  Korçë 23 maj 00:58
  5 Lek
 • 2 foto
  Skulpture e stilizuar
  Koleksione

  Skulpture e stilizuar

  Skulpture e stilizuar e motivuar nga historia e Kalit te Trojes. Perdoret per RAFTE LIBRASH. Ndertua

  Tiranë 22 maj 21:58
  190 €
 • 2 foto
  Kartmonedha te ndryshme nga mbi 40 vende te botes
  Koleksione

  Kartmonedha te ndryshme nga mbi 40 vende te botes

  Shitet koleksioi. Mbi 40 kartmonedha te ndryshme . Kartmonedhat jane te kohes "perdoren ne vendet

  Tiranë 22 maj 20:58
  50.000 €
 • 2 foto
  Skulpture e stilizuar
  Koleksione

  Skulpture e stilizuar

  Kjo skulpture e stilizuar eshte motivuar nga legjanda e Kalit te Trojes. Forma e jashtme e saj eshte

  Tiranë 21 maj 21:58
  25.000 Lek
 • 1 foto
  Pulla postare nga viti 1950
  Koleksione

  Pulla postare nga viti 1950

  Shes koleksion pullash postare nga viti 1950 jan shum pulla 2 albume

  Fier 20 maj 22:28
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Shiten stema bashke me flete lavderimi
  Koleksione

  Shiten stema bashke me flete lavderimi

  4 flete 2 jane bashe me stema

  Korçë 20 maj 20:58
  15 €
 • 1 foto
  Biciklet
  Koleksione

  Biciklet

  Super biciklet

  Shkodër 20 maj 15:28
  100 €
 • 3 foto
  Kobure e vjeter
  Koleksione

  Kobure e vjeter

  Shitet kobure e vjeter , mekanizmi funksionon Kontakt : 0695378766

  Durrës 18 maj 20:58
  300 €
 • 5 foto
  Monedha argjendi
  Koleksione

  Monedha argjendi

  Shiten monedha argjendi te ndryshme argjendi me 1€ / gr.

  Gjirokastër 18 maj 13:58
  1 €
 • 3 foto
  Sendyk
  Koleksione

  Sendyk

  Sendyk antik i punuar i gjithi me dor shitet per arsye mosperdorimi ...te interesuarit te na kont

  Devoll 17 maj 20:58
  150 €
 • 7 foto
  Shitet
  Koleksione

  Shitet

  Shitet steke bilordo e ardhur portogalia shume praktike dhe e mire cmimi 170 e,

  Tiranë 17 maj 14:29
  170 €
 • 0 foto
  Panorame e qendisur me dore
  Koleksione

  Panorame e qendisur me dore

  Prsh shesim nje panorame shume te bukur dhe te punuar me Dore dhe perbehet nga nje shume llojshmeri

  Korçë 16 maj 19:59
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  GAZETA TE VJETRA SPORTIVE 1987-1990
  Koleksione

  GAZETA TE VJETRA SPORTIVE 1987-1990

  GAZETAT JANE TE VITEVE 1987DERI 1990 JANE NE GJENDJE SHUM TE MIREMBAJTURA...VETEM TELEFONATA MOS HUM

  Korçë 15 maj 22:29
  70 €
 • 3 foto
  Koleksion pullash
  Koleksione

  Koleksion pullash

  Koleksion pullash ..rreth 2000 nga afersisht 100 shtete te botes ..nje pjese e tyre me tematiken e

  Tiranë 14 maj 12:58
  35.000 Lek
 • 0 foto
  Monedha antike
  Koleksione

  Monedha antike

  Shiten monedha antike 1371 etj.

  Tiranë 12 maj 13:58
  300 €
 • 7 foto
  Portofol gucci dhe stek bilardo
  Koleksione

  Portofol gucci dhe stek bilardo

  Portofol gucci orgjinale dhe stek bilardo profsjonalev 200 euro te dyja cimimi i diskutushem falemi

  Tiranë 11 maj 18:58
  200 €
 • 3 foto
  Monedha antike franceze
  Koleksione

  Monedha antike franceze

  Shes monedha te vjetra franceze ....

  Tiranë 11 maj 18:28
  10 €
 • 1 foto
  Njoftim rëndësia në kredi
  Koleksione

  Njoftim rëndësia në kredi

  Përshëndetje. Njoftim rëndësia në kredi Aplikoni tani për të marrë oferta të vërtetë konkurrue

  Tiranë 9 maj 02:47
  100 €
 • 1 foto
  Shes monedha dhe kartmonedha te vjetra
  Koleksione

  Shes monedha dhe kartmonedha te vjetra

  Shes monedha dhe kartmonedha te vjetra te shteteve te ndryshme. Monedha antike te pa pastruara. Kart

  Tiranë 8 maj 16:28
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Dhemb Fildishi Origjinal
  Koleksione

  Dhemb Fildishi Origjinal

  Dhembi esht punim dore fildish origjinal Dhe shum shum I bukur .... Cmimi me Marveshje

  Korçë 6 maj 14:28
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Fanell e interit origjinale
  Koleksione

  Fanell e interit origjinale

  Fanell origjinale e interit e Ronaldos marre ne stadium e 2001

  Tiranë 1 maj 12:28
  100 €
 • 3 foto
  Seria Apple Watch 1 38mm ngjyrë gri alumini Rasti Black Sport Band * NEW *
  Koleksione

  Seria Apple Watch 1 38mm ngjyrë gri alumini Rasti Black Sport Band * NEW *

  Të gjitha prodhimet tona janë origjinal të markave të reja dhe ajo vjen me një garanci 1-vjeçare dhe

  Fier 30 prill 15:44
  60 €
 • 3 foto
  Antique Osman Tesbih Tespi Qelibar Origjinale
  Koleksione

  Antique Osman Tesbih Tespi Qelibar Origjinale

  Tespi Osmane Qelibar shum te vjetra 18 gogla gjithsen Cmimi Me marveshje

  Korçë 30 prill 15:28
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Damla Kehribar Tesbih Tespi Qelibar Origjinale
  Koleksione

  Damla Kehribar Tesbih Tespi Qelibar Origjinale

  Tespi Qelibar origjinale 17 gogla dhe imami origjinal ...... Cmimi me marveshje

  Korçë 30 prill 14:58
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Monedha
  Koleksione

  Monedha

  Shitet monedha te vjetra

  Shkodër 29 prill 11:58
  5 €