Koleksione
Shqipëri
Posto shpallje
 • Monedha floriri 20 francs

  Monedha floriri 20 francs

  Shes loto prej 7 monedhash floriri 20 franga francese (Engjelli qe shkruan ose Angelo scrivente) Monedhat jane te viteve 1891,1893,1895,1986,1897 dhe 2 cope te vitit 1898. Diametro 21 mm. Pesha 6,4516

  320 €
  Elbasan
  Dje, 19:28
 • 5 franga ari 1927 PROVA

  5 franga ari 1927 PROVA

  Shes 5 franga ari e vitit 1927 PROVA. Cope 2 Monedhat jane argjendi.Anash shruhet 3 here fjala FERT.Diametri esht 37,3 mm.Pesha 22,90 gr. Ben pjese ne monedha te ralla.Cmimi eshte per nje cope.

  780 €
  Elbasan
  Dje, 19:28
 • Pikture e Piktorit Adrian Cene

  Pikture e Piktorit Adrian Cene

  Shes nje pikture te bere nga mjeshtri i madh Adrian Cene. Piktura ka dimensionet 50 x 50 cm. Per me teper shikoni dhe fotot.

  270 €
  Tiranë
  17 shkurt 16:28
 • Disqe ebaniti Pickup

  Disqe ebaniti Pickup

  Shes 3 disqe ebaniti te cilet jane ne gjendje shume te mire pune. 1- ABBA 2-Tina Turner 3- Best of 80' Cmimi: 1.500 leke Cel. : 0672825895

  Me Marrveshje
  Tiranë
  17 shkurt 10:59
 • Anije ne shishe

  Anije ne shishe

  Anije ne shishe esht dekorative per zyra

  20 Lek
  Elbasan
  17 shkurt 01:28
 • Kok aligtori

  Kok aligtori

  250 euro i diskutueshem esht e balcamosur

  250 €
  Elbasan
  17 shkurt 01:28
 • 3 Ambazhura 15 mij lek te vjetra

  3 Ambazhura 15 mij lek te vjetra

  Shiten 3 ambazhura antik cmimi 15 mij lek te vjetra ska cmim tjeter kemi edhe dy te mbedhenj qe kan nga 3 cop si keto ne foto. Cmimi te dy bashk 50 mij lek fiks ska cmim tjeter 066 4111 004 wetsap os

  1.500 Lek
  Tiranë
  16 shkurt 22:58
 • Artikuj për koleksion

  Artikuj për koleksion

  Radio antike.iliria,radio mimoza.elmet,llampa ndricimi.Mulli kafeje. radio gruding,mimoza ne gjendje pune ora me kurdisje ora xhepi llampa me vaj guri,fener dhe shum lloj radiosh te tjera.radio ne p

  300 €
  Elbasan
  16 shkurt 20:29
 • Makine Shkrimi EVEREST

  Makine Shkrimi EVEREST

  Makine Shkrimi EVEREST, Ne gjendje te mire teknike Cmimi - 15.000L

  15.000 Lek
  Kavajë
  16 shkurt 20:29
 • Pikture ne tablo e punuar me Spray

  Pikture ne tablo e punuar me Spray

  Pikture ne tablo me permasa 50X70cm E punuar me spray

  Me Marrveshje
  Kavajë
  16 shkurt 20:28
 • Antike Radio mulli kafe llampa ora sende koleksi.

  Antike Radio mulli kafe llampa ora sende koleksi.

  Radio antike.iliria,radio mimoza.elmet,llampa ndricimi.Mulli kafeje. radio gruding,mimoza ne gjendje pune ora me kurdisje

  Me Marrveshje
  Elbasan
  16 shkurt 19:59
 • Kadushke e punuar me dore

  Kadushke e punuar me dore

  Kadushke e punuar me dore eshte artistike eshte funksionale eshte 2 litroshe

  15 €
  Korçë
  16 shkurt 10:28
 • Krijojme Piktur Murale Per Femije

  Krijojme Piktur Murale Per Femije

  Arredojme dhe pikturojmë dhoma për fëmijë duke e shëndëruar atë në botën e përallave dhe e personalizojmë atë sipas dëshirës tuaj. Cmimet varjojne nga 17 euro - 280 euro per me shume info. www.asadec

  17 €
  Tiranë
  16 shkurt 09:58
 • OKAZION SUPER OFERT SKULPTURE E CILESISE SE LART

  OKAZION SUPER OFERT SKULPTURE E CILESISE SE LART

  SKULPTURA ESHTE E NJE CILESIE TE LARTE, ,PESHON MBI 100KG, CMIMI DISKUTUESHEM. FLM.

  Me Marrveshje
  Fier
  16 shkurt 07:28
 • Paisje per sende te humbura

  Paisje per sende te humbura

  Shes paisjen per sendet e humbura si metal argjen flori etjr e re shum pak e perdorur ne gjendije pune

  1.200 €
  Durrës
  15 shkurt 16:58
 • Silver plated

  Silver plated

  Tabaka ,mbajtese salce ,mbajtese akulli ,mbajtese vere te lara me argend

  20.000 Lek
  Durrës
  14 shkurt 14:58
 • Monedhe 500 vjecare

  Monedhe 500 vjecare

  Argjendi

  Me Marrveshje
  Korçë
  13 shkurt 19:58
 • Monedha te vjetra

  Monedha te vjetra

  Leke shqipetar i viteve 1927-1931

  Me Marrveshje
  Librazhd
  12 shkurt 19:28
 • Dylbi te kohes se luftes

  Dylbi te kohes se luftes

  Dylbi te kohes se luftes ,te ruajtura ne gjendje mjaft te mire,te pershtatshme per koleksioniste. Vetem telefonata serioze nga persona qe ja kuptojne vleren.

  2.000 €
  Tiranë
  11 shkurt 15:58
 • Dycane

  Dycane

  Shesim dy dyqane nga 50m2 secili por shesim edhe rafte jane per butik ose per market.

  1.500 Lek
  Tiranë
  10 shkurt 19:58
 • Piktura antike punim dore

  Piktura antike punim dore

  piktura antike punim dore

  40 €
  Kukës
  10 shkurt 15:58
 • MULLI KAFE ANIK 40 VJECAR PERFEKT

  MULLI KAFE ANIK 40 VJECAR PERFEKT

  DURRES .OKAZION SHES MULLI KAFE ANTIK ME DOR .MATERJALI BRONZ.NE GJENDJE PERFEKTE. ESHTE I VJETER MBI 40 VJET.CMIMI 4000 LEK TE REJA.CMIMI ESHTE I PA DISKUTUSHEM. KEMI DHE SHUM SENDE TE TJERA ANTIKE.

  4.000 Lek
  Durrës
  9 shkurt 16:58
 • Antike e luftes par

  Antike e luftes par

  shpat antike e luftes par

  500 Lek
  Durrës
  9 shkurt 08:58
 • Artikuj te ndryshem

  Artikuj te ndryshem

  Shesim sende te ndryshme antike ne gjendije te mir te interesuarit te kilontaktojn ne tel.

  Me Marrveshje
  Durrës
  8 shkurt 18:28
 • Monedha antike okazion

  Monedha antike okazion

  Shiten monedha antike te ndryshme shqiptare me figura te vecanta

  35.000 Lek
  Tiranë
  7 shkurt 15:58
 • 1926 shqipni 2 cop

  1926 shqipni 2 cop

  ne gjendje te mir

  110 €
  Korçë
  6 shkurt 15:28
 • DURRES MANGALL PRUSHI 100 VECAR

  DURRES MANGALL PRUSHI 100 VECAR

  DURRES SHES MANGALL PRUSHI 100 VJECAR ME NJE HISTORI SHUM TE VECANT. MATERIALI BAKER ,BASHK ME MBAJTESEN E VET ESHTE PERFEKT DHE ME GDHENDJE TEK DOREZAT.CMIMI 14.000 MIJ LEK TE REJA ORIGJINAL SI NE FO

  14.000 Lek
  Durrës
  5 shkurt 11:58
 • Panorama italiane

  Panorama italiane

  panorama italiane 1970 . G.Spada

  500 €
  Elbasan
  4 shkurt 17:28
 • OKAZION SHAMPANJ PRESTIGJOZE CUVE DON PERIGNO

  OKAZION SHAMPANJ PRESTIGJOZE CUVE DON PERIGNO

  DURRES OKAZION SHES SHAMPANJ PRESTIGJOZE CUVE DON PERIGNON VINTAGE ORIGJINALE. VITI PRODHIMIT 1982. PER NJE RAST SHUM TE RENDESISHEM. CMIMI 800 EURO. SHAMPANJA ME E MIR NE BOT. PER KONTAKTIME ME MESAZ

  800 €
  Durrës
  4 shkurt 12:28
 • Skelet syzesh origjinale te gomuara 👓

  Skelet syzesh origjinale te gomuara 👓

  Shes syze pa nr mund te perdoren keshtu ose te perdoren per skelet Masa mesatare Ngjyra e zeze mat Bishta te verdhe mat Materjal sintetik shume i qendrueshem edhe rezisten jane te gomuara Shume t

  20 €
  Tiranë
  3 shkurt 13:28
 • Tv

  Tv

  Tv Lura bardh e zi prodhim i vitit 1978. Kap te gjitha kanalet shqiptare

  100 €
  Tiranë
  3 shkurt 12:58
 • "DEMASTION" BLENE MONEDHA TE VJETRA

  SHOQATA NUMIZMATIKAE SHQIPTARE "DEMASTION" BLENE: MONEDHA TE VJETRA TE ARIT - ARGJENDIT - BRONZIT ETJ. KARTMONEDHA - PARE TE LETRES ETJ.

  Me Marrveshje
  Kukës
  2 shkurt 22:58
 • BLENE GJESENDE TE VJETRA - MONEDHA - KARTMONEDHA

  BLENE GJESENDE TE VJETRA - MONEDHA - KARTMONEDHA

  VINI RE !!! KETO EKSPONATE QE SHIHNI NE FOTO JAN MARRE NGA ANKANDET E NDRYSHME BOTERORE SHOQATA NUMIZMATIKAE SHQIPTARE "DEMASTION" BLENE MONEDHA TE VJETRA GJESENDE TE VJETRA - FIGURA TE VJETRA

  Me Marrveshje
  Kukës
  2 shkurt 22:58
 • DOKUMENT I RRALLË – FISCAL

  DOKUMENT I RRALLË – FISCAL "MBRETNIJA SHQIPTARE

  SHET : DOKUMENT I RRALLË â€“ FISCAL "MBRETNIJA SHQIPTARE ADMINISTRATA E FINANCAVET KOSOVË DIBËR STRUGË Dorë- marrje për tatime të drejta Data e nxjerrjes - 2 – 6 - 1944 Viti përkatës - 1943

  Me Marrveshje
  Kukës
  2 shkurt 22:28
 • Blej Minerale

  Blej Minerale

  BLEJ MINERALE KRISTALE NATYRALE SIKUR NE FOTO

  Me Marrveshje
  Kukës
  2 shkurt 22:28
 • shitet skifter i balsamosur

  shitet skifter i balsamosur

  shitet skifteri.per ambjete te ndryshme ..

  6.000 Lek
  Pogradec
  2 shkurt 18:58
 • Monedha antike

  Monedha antike

  Shiten monedha antike shum te vjetra ne vite jan 12 monedha nje unaz antike per foto me te detajuara kontaktoni ne viber ose whats ap

  35.000 Lek
  Korçë
  2 shkurt 10:28
 • Medalje

  Medalje

  Medalje shqiptare origjinale.

  50 €
  Tiranë
  1 shkurt 23:28
 • Bust femre ilir shume i vjeter

  Bust femre ilir shume i vjeter

  bust femre Ilir me shume se 2500 vjecar . busti eshte o pa prishur i pa demtuar. Dyshohet se eshte busti i nje nga 7 perendive te hershme. te gjithe te interesuarit te kontaktojne ne adresen e faceboo

  1.500 €
  Berat
  29 janar 19:58
 • Bust Ilir antik me shume se 2500 vjecar

  Bust Ilir antik me shume se 2500 vjecar

  Bust antik me shum se 2500 vjet. dyshohet te jet i njr nga 7 perendive te hershme . busti eshte i ruajtur mire. per informacione dhe foto na kontaktoni ne facebook : Ali Aga https://m.facebook.com/pro

  1.500 €
  Berat
  29 janar 19:58
 • Cante LOUIS VUITTON

  Cante LOUIS VUITTON

  Shitet LOUIS VUITTON original

  300 €
  Lezhë
  26 janar 21:44
 • Makine qepse

  Makine qepse

  Makine qepse Ne gjendje shume te mire e vitit 1880.. nje gje e rralle per koleksionistat..

  Me Marrveshje
  Berat
  26 janar 20:29
 • GRAMAFON TOSHIBA NE GJENDJE TE MIRE PUNE

  GRAMAFON TOSHIBA NE GJENDJE TE MIRE PUNE

  shitet gramafon toshiba vit prodhim 1993 1995 e pershtashme per souvenire dhe per ambjete relike mimi shum i arsyeshem shite per arsye mos perdormi .

  Me Marrveshje
  Tiranë
  26 janar 20:28
 • PAGURE UJE , PERDORET PER RELIKE

  PAGURE UJE , PERDORET PER RELIKE

  PAGURE UJI PER RELIKE GJENDJA SHUME E MIRE CMIMI SHUME I DISKUTUESHEM

  Me Marrveshje
  Tiranë
  26 janar 20:28
 • 19 Kartmonedha Shqiptare + 12 Te huaja

  19 Kartmonedha Shqiptare + 12 Te huaja

  19 kartmonedha shqiptare + 12 te huaja ne total 31 cope. 3cope -100 leke. 3 cope-5 franka ari 3 cope-50 leke. 1 cope - 20 franka ari 1 cope- 25 leke. 1 cope-10 leke 3 cope- 5 leke.

  7.500 Lek
  Fier
  24 janar 23:28
 • Ore haussman&co

  Ore haussman&co

  Shitet ore e vjeter mbi 100 vjeqare prodhim italian haussman&co e vitit 1860..i quajtur ndryshe sahat papnor i vatikanit...shitet 1000€

  1.000 €
  Tiranë
  24 janar 17:28
 • Pikture e Piktorit Shkelqim Kokonozi

  Pikture e Piktorit Shkelqim Kokonozi

  Shes nje pikture te bere nga mjeshtri i madh Shkelqim Kokonozi. Dimensionet 88 x 68 cm. Piktura eshte e kornizuar, per me teper shikoni dhe foton. Cmimi eshte i pak i diskutueshem.

  350 €
  Tiranë
  24 janar 08:58
 • Ore hussman&co.

  Ore hussman&co.

  Shes sahat te vjeter mbi 150 vjeqar i vitit 1800..prodhim italian hussman&co i ashtequajtur ndryshe sahat papnor i vatikanit.I trasheguar nder breza shitet 1000€.

  1.000 €
  Tiranë
  23 janar 20:28
 • Monedh turke 1293

  Monedh turke 1293

  Silver

  150 €
  Fier
  23 janar 08:58
 • Monedha

  Monedha

  14 monedha shqipetare te kohes se Zogut dhe perjudhes se komunizmit + 7 monedha te huaja. Cmimi 2500 leke te reja.

  2.500 Lek
  Fier
  22 janar 21:58