Koleksione
Tiranë

Koleksione në shitje në Tiranë

 • 1 foto
  POLICE STEAK
  Koleksione

  POLICE STEAK

  Shitet shufer metalike me tre pjese qe hapen dhe mbyllen POLICE STEAK per vetmbrojtje ose koleksion.

  Tiranë Dje, 22:42
  30 €
 • 6 foto
  Ene Antike, mbi 100 vjet.
  Koleksione

  Ene Antike, mbi 100 vjet.

  Ena Antike Ushtarake.. E dhuruar nga Ushtaret Austro Hungarez gjat largimit.. matrijali quhet FALK F

  Tiranë Dje, 21:59
  150.000 Lek
 • 0 foto
  Stilolaps Delta ne argjend 925
  Koleksione

  Stilolaps Delta ne argjend 925

  ne gjendje te mire estetike

  Tiranë Dje, 19:49
  65 €
 • 3 foto
  Stilolaps Giulia Schmid Argjend 925
  Koleksione

  Stilolaps Giulia Schmid Argjend 925

  Ne gjendje shume te mire estetike

  Tiranë Dje, 19:49
  75 €
 • 3 foto
  Stilograf Parker 75 Insignia Gold
  Koleksione

  Stilograf Parker 75 Insignia Gold

  Ne gjendje te persosur estetike, maja ne ar, trupi i lare ne ar

  Tiranë Dje, 19:49
  220 €
 • 1 foto
  Stilolaps Aurora
  Koleksione

  Stilolaps Aurora

  Ne gjendje shume te mire estetike

  Tiranë Dje, 19:48
  30 €
 • 3 foto
  Stilograf Vintage Parker 75, arg 925
  Koleksione

  Stilograf Vintage Parker 75, arg 925

  Ne gjendje te persosur estetike, maja ne ar

  Tiranë Dje, 19:48
  210 €
 • 0 foto
  Skulpture e viteve 800 , Konfuci
  Koleksione

  Skulpture e viteve 800 , Konfuci

  Ne gjendje shume te mire estetike, dim-21 X 5.5cm

  Tiranë Dje, 08:55
  590 €
 • 0 foto
  Stilograf Caran d\'ache Gold , Vintage
  Koleksione

  Stilograf Caran d\'ache Gold , Vintage

  Ne gjendje te persosur, maja ne ar , shitet pa kuti

  Tiranë Dje, 08:42
  180 €
 • 3 foto
  Parker 45 Insigna gold , Vintage
  Koleksione

  Parker 45 Insigna gold , Vintage

  I ri stok

  Tiranë 19 shtator 20:52
  150 €
 • 4 foto
  Stilolaps Vatican Museum
  Koleksione

  Stilolaps Vatican Museum

  Ne gjendje te persosur estetike

  Tiranë 19 shtator 20:35
  100 €
 • 6 foto
  Stilograf Watermans Vintage
  Koleksione

  Stilograf Watermans Vintage

  Ne gjendje shume te mire estetike

  Tiranë 19 shtator 14:58
  85 €
 • 3 foto
  Stilograf Pelikan Souveran M215
  Koleksione

  Stilograf Pelikan Souveran M215

  Ne gjendje te persosur estetike

  Tiranë 19 shtator 14:58
  150 €
 • 7 foto
  Ore Tavoline R.J.Carr - England - Argjend 925
  Koleksione

  Ore Tavoline R.J.Carr - England - Argjend 925

  NE GJENDJE TE PERKRYER, MEKANIZMI QUARZ

  Tiranë 19 shtator 14:55
  150 €
 • 9 foto
  STILOGRAF MONT BLANC MEISTERSTUCK 146 RAMSES II
  Koleksione

  STILOGRAF MONT BLANC MEISTERSTUCK 146 RAMSES II

  NE GJENDJE TE MIRE

  Tiranë 19 shtator 14:55
  1.300 €
 • 3 foto
  Stilolaps Waterman
  Koleksione

  Stilolaps Waterman

  Ne gjendje te persosur estetike

  Tiranë 19 shtator 14:55
  40 €
 • 3 foto
  Stilolaps Cross
  Koleksione

  Stilolaps Cross

  Ne gjendje te persosur estetike

  Tiranë 19 shtator 14:55
  60 €
 • 7 foto
  Stilograf Aurora 98 Vintage 70
  Koleksione

  Stilograf Aurora 98 Vintage 70

  ne gjendje te mire estetike

  Tiranë 19 shtator 14:54
  85 €
 • 3 foto
  Stilolaps Waterman
  Koleksione

  Stilolaps Waterman

  Ne gjendje te persosur estetike

  Tiranë 19 shtator 14:54
  30 €
 • 3 foto
  Stilograf Vintage Aurora
  Koleksione

  Stilograf Vintage Aurora

  Ne gjendje te persosur estetike

  Tiranë 19 shtator 14:54
  70 €
 • 3 foto
  Stilolaps Columbus argjend 925
  Koleksione

  Stilolaps Columbus argjend 925

  Ne gjendje te persosur

  Tiranë 19 shtator 14:53
  50 €
 • 1 foto
  Stilolaps ne Argjend 925
  Koleksione

  Stilolaps ne Argjend 925

  Ne gjendje te persosur estetike

  Tiranë 19 shtator 14:53
  25 €
 • 4 foto
  Stilograf Vintage Caran D’Ache
  Koleksione

  Stilograf Vintage Caran D’Ache

  Ne gjendje te persosur estetike, maja ne ar

  Tiranë 19 shtator 14:53
  110 €
 • 3 foto
  Stilograf Parker
  Koleksione

  Stilograf Parker

  Ne gjendje te persosur estetike

  Tiranë 19 shtator 14:50
  25 €
 • 0 foto
  Kavalet i vjeter fotografi Zeiss
  Koleksione

  Kavalet i vjeter fotografi Zeiss

  Ne gjendje te mite estetike

  Tiranë 19 shtator 14:49
  149 €
 • 4 foto
  Skulpture ne Bronz nga Cyril Zatloukal - 1930
  Koleksione

  Skulpture ne Bronz nga Cyril Zatloukal - 1930

  ne gjendje spume te mire estetike, blere ne New York per rreth 9.000 $, dim. 46 X 23 cm

  Tiranë 19 shtator 14:48
  3.800 €
 • 3 foto
  Stilograf Vintage Waterman
  Koleksione

  Stilograf Vintage Waterman

  Ne gjendje te persosur estetike

  Tiranë 19 shtator 14:34
  70 €
 • 1 foto
  Monedhe Argjendi e vjeter Indiane 1908
  Koleksione

  Monedhe Argjendi e vjeter Indiane 1908

  Shitet monedhe e vjeter Indiane 1 Ruppe e vitit 1908. Monedha eshte argjendi ne gjendje shume te mir

  Tiranë 19 shtator 13:42
  40 €
 • 0 foto
  Luge te ndryshme suvenir
  Koleksione

  Luge te ndryshme suvenir

  Luget jane argjend me dekore shume te vecanta. I perkasin shteteve te ndryshme. Per cdo info kontakt

  Tiranë 18 shtator 20:58
  3.000 Lek
 • 2 foto
  shes monedha
  Koleksione

  shes monedha

  shes monedha franceze te viteve te ndryshme nuk jan vetem kto ne foto ka dhe te tjera.

  Tiranë 18 shtator 19:17
  250 €
 • 1 foto
  Vere barbaresco 1973
  Koleksione

  Vere barbaresco 1973

  vere italiane barbaresco e viti 1973, 69euro 1 shishe e mbetur.

  Tiranë 18 shtator 10:57
  69 €
 • 1 foto
  Verë Barbaresco e vitit 1973
  Koleksione

  Verë Barbaresco e vitit 1973

  Vetem nje shishe e mbetur, 69euro

  Tiranë 18 shtator 10:29
  69 €
 • 0 foto
  Pikture Moderne me Kornize
  Koleksione

  Pikture Moderne me Kornize

  Pikture origjinale ne telajo, artist i huaj ne kornize me dimensione 100x90 cm.

  Tiranë 17 shtator 14:07
  200 €
 • 3 foto
  Monedha antike franceze
  Koleksione

  Monedha antike franceze

  Shes monedha te vjetra franceze ....

  Tiranë 16 shtator 20:46
  10 €
 • 2 foto
  MAKINE QEPESE ANTIKE
  Koleksione

  MAKINE QEPESE ANTIKE

  Shitet makine qepese Marka \"SINGER TIFFANY\" 1930. Eshte e mirembajtur dhe ne gjendje te shkelqyer

  Tiranë 14 shtator 23:47
  199 €
 • 5 foto
  Shitet cigarishte evjete mbi 300 vjeqare
  Koleksione

  Shitet cigarishte evjete mbi 300 vjeqare

  Shitet cigarishte argjendi evjeter mbi 300 vjeqare.edhe unaza argjend gjithashtu evjeter.shiten se b

  Tiranë 14 shtator 12:46
  500 €
 • 1 foto
  Këtu është një mundësi e shpejtë e huasë për ju.
  Koleksione

  Këtu është një mundësi e shpejtë e huasë për ju.

  ANGEBOT DARLEHEN OHNE PROTOKOLL Hallo, Sie suchen ein Darlehen, um Ihre Aktivitäten oder ein Proje

  Tiranë 14 shtator 06:53
  5.000 €
 • 1 foto
  Këtu është një mundësi e shpejtë e huasë për ju
  Koleksione

  Këtu është një mundësi e shpejtë e huasë për ju

  Përshëndetje, ju po kërkoni një kredi për të ringjallur aktivitetet tuaja ose një projekt, ose për

  Tiranë 12 shtator 07:58
  5.000 €
 • 1 foto
  Oferte falas.
  Koleksione

  Oferte falas.

  Përshëndetje, a keni nevojë për financime për projektet tuaja? A keni nevojë për financime për të re

  Tiranë 11 shtator 09:50
  20.000 €
 • 4 foto
  Stilolaps Zenith Extra Argjend 925 Vintage
  Koleksione

  Stilolaps Zenith Extra Argjend 925 Vintage

  Ne gjendje shume te mire estetike

  Tiranë 11 shtator 07:49
  80 €
 • 2 foto
  Peshore e vjeter 2000
  Koleksione

  Peshore e vjeter 2000

  Peshore e vjeter 2000

  Tiranë 10 shtator 18:55
  2.000 Lek
 • 0 foto
  Monedha te ndryshme shqiptare dhe te huaja
  Koleksione

  Monedha te ndryshme shqiptare dhe te huaja

  Disponoj monedha te vjetra shqiptare dhe te huaja te ndryshme 2000 lek te reja copa.(disa jane argje

  Tiranë 9 shtator 11:39
  2.000 Lek
 • 4 foto
  Statuje artizanale vitit 1992 okazion!
  Koleksione

  Statuje artizanale vitit 1992 okazion!

  Shitet statuje e nje femre punim dore e vitit 1992 perdoret per mbajtje bizhush ose dekoruese ne vi

  Tiranë 8 shtator 12:21
  15 €
 • 1 foto
  Falas
  Koleksione

  Falas

  Përshëndetje, a keni nevojë për financime për projektet tuaja? A keni nevojë për financime për të re

  Tiranë 8 shtator 12:15
  5.000 €
 • 0 foto
  Ora gjepi
  Koleksione

  Ora gjepi

  Shiten 3ora gjepi pjese e koleksionit tim, orat jane (argjend 800) ne gjendje te shkelqyer pune dhe

  Tiranë 7 shtator 19:01
  300 €
 • 1 foto
  Këtu është një mundësi e shpejtë e huasë për ju .
  Koleksione

  Këtu është një mundësi e shpejtë e huasë për ju .

  Përshëndetje ju po kërkoni një kredi për të ringjallur aktivitetet tuaja ose për realizimin e një p

  Tiranë 7 shtator 01:25
  5.000 €
 • 4 foto
  Okazion, shiten luge argjendi
  Koleksione

  Okazion, shiten luge argjendi

  Shiten luge argjendi (sterling silver ) me qmim te arsyshem per info viber/WhatsApp +355673970457

  Tiranë 6 shtator 20:46
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Pulla poste
  Koleksione

  Pulla poste

  Shitet nje koleksion me pulla poste te shteteve te ndryshem Vitet nga 1900-1970 Te perdorura Mbi 15

  Tiranë 2 shtator 14:04
  1 Lek
 • 9 foto
  Piktura te realizuara me gdhendje ne pllaka guri
  Koleksione

  Piktura te realizuara me gdhendje ne pllaka guri

  Piktura te gdhendura ne pllaka guri originale cdo gje eshte e punuar me dore jan gjithsej 20 piktura

  Tiranë 27 gusht 12:52
  180 €
 • 1 foto
  Shitet piano muri shum e vecant
  Koleksione

  Shitet piano muri shum e vecant

  Shitet piano muri shum e vecant marka etyde . Cmimi 1300 euro . Eshte e punuar ne dru. Te interesuar

  Tiranë 26 gusht 10:00
  1.300 €