Obiliq

Makina dhe vegla në shitje në Obiliq

 • 3 foto
  Shes Drebungun - Tornon
  Makina dhe vegla

  Shes Drebungun - Tornon

  Shes Drebungun-Tornon gjysum atomatike ne gjendje shuper te mir 044422323

  Obiliq 16 janar 17:32
  2.500 €
 • 6 foto
  Kositese bari me benzin 120 € ( MTD)
  Makina dhe vegla

  Kositese bari me benzin 120 € ( MTD)

  Shitet kositse bari MTD me benzin. Shum e lehte ne perdorim dhe shum pak shpenzime karburanti. Kosit

  Obiliq 4 janar 20:28
  120 €
 • 3 foto
  makina qe shkoklon kallamoq 90 euro
  Makina dhe vegla

  makina qe shkoklon kallamoq 90 euro

  shitet makina qe shkoklon kallamoq. manuale. tip i vjeter ishjugosllav. gjindem ne obiliq. shitet pe

  Obiliq 3 dhjetor 13:22
  90 €
 • 3 foto
  Rrota rezerv R15
  Makina dhe vegla

  Rrota rezerv R15

  Shitet rrota rezerv R15 me 5 bulona, shume e rujtur e pa perdorur. Për me shumë shenoni sms ne viber

  Obiliq 6 nëntor 10:56
  30 €
 • 2 foto
  Mulli per bluarje te plastikes
  Makina dhe vegla

  Mulli per bluarje te plastikes

  Mullini per menblu plastik . Mullini osht ne germany nese osht i interesun mujm me pru ne ks osht n

  Obiliq 11 shtator 23:39
  3.000 €
 • 5 foto
  Laser vaservag
  Makina dhe vegla

  Laser vaservag

  Laser per ndertime te brebdshme per knauf keramik tapet montim te mobileve amstrong elektrik

  Obiliq 16 gusht 07:46
  85 €
 • 2 foto
  autolarje
  Makina dhe vegla

  autolarje

  shes auto larjen e ardhur prej Gjermonis e perdorne ne kosov 2 muj

  Obiliq 2 gusht 18:16
  700 €
 • 3 foto
  Cistern
  Makina dhe vegla

  Cistern

  Cisternë 6 mijë litërshe e hekurt e përshtatshme për Ujë,Naftë e shumqka tjeter.....Është e ruajtur,

  Obiliq 11 korrik 00:17
  850 €
 • 7 foto
  \"Shitet Motori Per Uitje e Tokes 6.5 DANQBAR DQ200
  Makina dhe vegla

  \"Shitet Motori Per Uitje e Tokes 6.5 DANQBAR DQ200

  Shitet motori per uitjen e tokes me performanc shum te lart qmimi i volitshum i ardhur nga gjermonia

  Obiliq 1 korrik 13:28
  180 €
 • 3 foto
  Shes
  Makina dhe vegla

  Shes

  Shes makin mjelse per lop

  Obiliq 27 qershor 09:41
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Maska saldimi Maska za varenje
  Makina dhe vegla

  Maska saldimi Maska za varenje

  Automatska maska za varenje, nova.

  Obiliq 22 qershor 22:46
  25 €
 • 3 foto
  Shitet motori i ujit 6.5DANQEBAR I RI
  Makina dhe vegla

  Shitet motori i ujit 6.5DANQEBAR I RI

  Sherben per uitje e tokes ne sasi prek 60m3\\h i ri.i ardhur nga gjermonia i pa perdorur

  Obiliq 19 prill 18:58
  190 €
 • 5 foto
  Pllaka per drebung
  Makina dhe vegla

  Pllaka per drebung

  Pllaka per drebung metal gdhends pllaka per brisq te drebungit freza

  Obiliq 17 prill 18:28
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  maqin per bari
  Makina dhe vegla

  maqin per bari

  shes maqinen e barit,e blere ne zvicer 390evro e perdorur dy ore plus transpori 90evro per 270 evro

  Obiliq 16 prill 18:18
  270 €
 • 0 foto
  Motor Shtill
  Makina dhe vegla

  Motor Shtill

  SHES NDRROJ MATORRIN SHTILL 45 ME ZOJ EBEJ NDRRIM KUSH DON NR 045659082

  Obiliq 8 prill 21:28
  199 €
 • 5 foto
  Shitet motiri per uitje DENQBAR 6.5 60M3\\h
  Makina dhe vegla

  Shitet motiri per uitje DENQBAR 6.5 60M3\\h

  Shitet motori me performanc shum te lart i ardhur nga gjermonia me motor 6.5 motori osht ganc i ri i

  Obiliq 7 prill 15:22
  250 €
 • 9 foto
  Shitet Motori DENQBAR6.5per Uitje e Tokes 60 m3\\h
  Makina dhe vegla

  Shitet Motori DENQBAR6.5per Uitje e Tokes 60 m3\\h

  Shitet motori 6.5 per uitjen e tokes 60 mi litra per or motori osht i ri i pa perdorur i ardhur nga

  Obiliq 6 prill 16:04
  270 €
 • 2 foto
  Burmashin
  Makina dhe vegla

  Burmashin

  Te ardhura nga gjermania te pa perdorura meshpejtsi dy kahje . qekiq,burgi prodhim gjerman 3 cop 35

  Obiliq 3 prill 11:24
  35 €
 • 3 foto
  Sharr dore elektrike
  Makina dhe vegla

  Sharr dore elektrike

  Prodhim gjerman e pa perdorur

  Obiliq 3 prill 11:24
  35 €
 • 4 foto
  Fleks
  Makina dhe vegla

  Fleks

  Flekt i vogel i ardhur nga gjermania i pa perdorur 2 cop

  Obiliq 3 prill 11:24
  35 €
 • 1 foto
  shes furren dhe grill te picave
  Makina dhe vegla

  shes furren dhe grill te picave

  shitet furra dhe grrilli i picave te sapo ardhura nga gjermonia

  Obiliq 3 prill 11:23
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  USHIT ?
  Makina dhe vegla

  USHIT ?

  I pa perdorur

  Obiliq 3 prill 11:20
  45 €
 • 1 foto
  Pastrim kanalizimi
  Makina dhe vegla

  Pastrim kanalizimi

  Dizne per hapjen e gypave te kanalizimit per autolarje

  Obiliq 3 prill 10:39
  15 €
 • 4 foto
  Sharre kaban plus meter dhe kompresor 100 l
  Makina dhe vegla

  Sharre kaban plus meter dhe kompresor 100 l

  Shiten sharre kaban meter dhe kompresor 100litrosh ne gjendje shum te mire

  Obiliq 2 prill 23:52
  1.880 €
 • 3 foto
  Kompresor
  Makina dhe vegla

  Kompresor

  Shitet kompresori 500 litra, para 1 viti eshte blere i ri, i perdorur 1 vit, perndryshe kompresori e

  Obiliq 2 prill 22:31
  1.550 €
 • 0 foto
  Sajlle
  Makina dhe vegla

  Sajlle

  Shes sajlle e fort per qka dush

  Obiliq 2 prill 09:07
  2 €
 • 0 foto
  Apkan 2mm
  Makina dhe vegla

  Apkan 2mm

  Shitet apkani 2mm ne gjendje t mir

  Obiliq 1 prill 08:03
  1.000 €
 • 2 foto
  Nxemje qendrore
  Makina dhe vegla

  Nxemje qendrore

  Nxemje qendrore me derivate nafte ,ule ejt. E ardhur nga Gjermania e pa perdorur ne Kosovë

  Obiliq 31 mars 23:34
  450 €
 • 0 foto
  Shes sajlle
  Makina dhe vegla

  Shes sajlle

  Shes sajlle e fort per qka dush

  Obiliq 31 mars 13:12
  3 €
 • 7 foto
  Mjete per kuzhinë te Restorantev
  Makina dhe vegla

  Mjete per kuzhinë te Restorantev

  Kontaktoni ne numrin e telefonit

  Obiliq 31 mars 08:02
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  kositese bari 40 euro me rrym
  Makina dhe vegla

  kositese bari 40 euro me rrym

  Shes kositesen e barit me rrym me diameter 38 cm . Me e madhja nga kositeset me rrym. Punon shum m

  Obiliq 31 mars 00:23
  35 €
 • 1 foto
  Shitet ose ndrrim
  Makina dhe vegla

  Shitet ose ndrrim

  Shitet maqina e autolarjes ndefekt shum tvogel shitet urgjent ose ndrrohet me ndonje skuter/motorr

  Obiliq 11 shkurt 02:58
  240 €