Obiliq

Makina dhe vegla në shitje në Obiliq

 • 6 foto
  Kositese bari me benzin 120 € ( MTD)
  Makina dhe vegla

  Kositese bari me benzin 120 € ( MTD)

  Shitet kositse bari MTD me benzin. Shum e lehte ne perdorim dhe shum pak shpenzime karburanti. Kosit

  Obiliq 4 qershor 20:54
  120 €
 • 1 foto
  Shes setin BOC PLINI+RESHOV+NXEMSE
  Makina dhe vegla

  Shes setin BOC PLINI+RESHOV+NXEMSE

  Shes setin boc plini me reshov dhe nxemse te re te pa perdorura Qmimi me marrveshje 045852092(vibe

  Obiliq 2 qershor 19:02
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Karrika per VW
  Makina dhe vegla

  Karrika per VW

  Shes karrikat per VW pasat jun kan tmira trujtme jon karrika shoferit osht me rrym

  Obiliq 2 qershor 14:50
  60 €
 • 4 foto
  Drobung
  Makina dhe vegla

  Drobung

  Shes makinen e drogungit ne gjendje te rregullt pune me te gjitha paisjet percjellse https://www.ble

  Obiliq 31 maj 10:27
  1 €
 • 4 foto
  Shitet cerkullar kompresor pa zhurme
  Makina dhe vegla

  Shitet cerkullar kompresor pa zhurme

  Shitet cerkullar i ardhur prej jasht Kompresor pa zhurme perfekt gjendje Komoda me qmim t volitshe

  Obiliq 29 maj 18:27
  20 €
 • 0 foto
  Shiten Cisternat
  Makina dhe vegla

  Shiten Cisternat

  Shes 4 cisterna 1000L -she

  Obiliq 19 maj 21:53
  70 €
 • 1 foto
  Kosë
  Makina dhe vegla

  Kosë

  Kose bari shum pak e perdorne

  Obiliq 10 maj 23:34
  550 €
 • 10 foto
  Makina dhe vegla
  Makina dhe vegla

  Makina dhe vegla

  Shitet sharra MAYOR me optimik dimenzionet 300x32cm qmimi sipas marveshjes mund te na kntaktoni ne n

  Obiliq 9 maj 22:18
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Shes Drebungun - Tornon
  Makina dhe vegla

  Shes Drebungun - Tornon

  Shes Drebungun-Tornon gjysum atomatike ne gjendje shuper te mir 044422323

  Obiliq 9 maj 16:05
  2.500 €
 • 0 foto
  Boc
  Makina dhe vegla

  Boc

  Boc

  Obiliq 4 maj 23:32
  5 €
 • 0 foto
  Shes hidrofor
  Makina dhe vegla

  Shes hidrofor

  Shes hidrofor ne gjende te mir

  Obiliq 31 mars 20:16
  35 €
 • 3 foto
  Makin per miser
  Makina dhe vegla

  Makin per miser

  Makina sherben per qkoklimin e miserit Kontant ne viber +38349319030

  Obiliq 5 mars 18:55
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Rrota rezerv R15
  Makina dhe vegla

  Rrota rezerv R15

  Shitet rrota rezerv R15 me 5 bulona, shume e rujtur e pa perdorur. Për me shumë shenoni sms ne viber

  Obiliq 6 nëntor 10:56
  30 €
 • 5 foto
  Laser vaservag
  Makina dhe vegla

  Laser vaservag

  Laser per ndertime te brebdshme per knauf keramik tapet montim te mobileve amstrong elektrik

  Obiliq 16 gusht 07:46
  85 €
 • 2 foto
  autolarje
  Makina dhe vegla

  autolarje

  shes auto larjen e ardhur prej Gjermonis e perdorne ne kosov 2 muj

  Obiliq 2 gusht 18:16
  700 €
 • 3 foto
  Cistern
  Makina dhe vegla

  Cistern

  Cisternë 6 mijë litërshe e hekurt e përshtatshme për Ujë,Naftë e shumqka tjeter.....Është e ruajtur,

  Obiliq 11 korrik 00:17
  850 €
 • 7 foto
  \"Shitet Motori Per Uitje e Tokes 6.5 DANQBAR DQ200
  Makina dhe vegla

  \"Shitet Motori Per Uitje e Tokes 6.5 DANQBAR DQ200

  Shitet motori per uitjen e tokes me performanc shum te lart qmimi i volitshum i ardhur nga gjermonia

  Obiliq 1 korrik 13:28
  180 €
 • 3 foto
  Shes
  Makina dhe vegla

  Shes

  Shes makin mjelse per lop

  Obiliq 27 qershor 09:41
  Me Marrveshje