Makina dhe vegla në shitje në Rajoni i Prishtinës

 • 4 foto
  Cec
  Makina dhe vegla

  Cec

  Shesim cec shumm te mir

  Prishtinë Sot, 01:09
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Fluke 325 True Rms ( i Ri)
  Makina dhe vegla

  Fluke 325 True Rms ( i Ri)

  Shitet Aparat professional Fluke 325 True Rms i Ri. Per te gjith ata profesionist qe kerkojn cilsi d

  Prishtinë Dje, 23:57
  170 €
 • 3 foto
  Fluke 101
  Makina dhe vegla

  Fluke 101

  Shitet Fluke 101 i Ri ne kuti. cmimi 60 euro Posta falas. Na ndiqni ne Instagram Materjale Elektrik

  Prishtinë Dje, 23:57
  60 €
 • 0 foto
  AUTOLARJE TE NDRYSHME KARCHER NGA GJERMANIA
  Makina dhe vegla

  AUTOLARJE TE NDRYSHME KARCHER NGA GJERMANIA

  Shiten autolarje profesionale te ndryshme te tipit KARCHER te ardhura nga Gjermania. Autolarjet jane

  Prishtinë Dje, 23:28
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  AUTOLARJE E TIPIT KARCHER 480 NGA GJERMANIA
  Makina dhe vegla

  AUTOLARJE E TIPIT KARCHER 480 NGA GJERMANIA

  Shitet autolarja e tipit KARCHER 480 e ardhur nga Gjermania. Autolarja ka presion (shtypje) te mire.

  Prishtinë Dje, 23:27
  160 €
 • 4 foto
  AUTOLARJE E TIPIT KARCHER K 5.55 JUBILEE
  Makina dhe vegla

  AUTOLARJE E TIPIT KARCHER K 5.55 JUBILEE

  Shitet autolarja profesionale e tipit KARCHER K 5.55 JUBILEE model i ri e sapo ardhur nga Gjermania

  Prishtinë Dje, 23:26
  230 €
 • 3 foto
  AUTOLARJE TREFAZ ME UJE TE NXEHT NGA GJERMANIA
  Makina dhe vegla

  AUTOLARJE TREFAZ ME UJE TE NXEHT NGA GJERMANIA

  Shitet autolarja profesionale me uje te nxeht dhe te ftoft e ardhur nga Gjermania. Autolarja eshte

  Prishtinë Dje, 23:25
  620 €
 • 2 foto
  AUTOLARJE PROFESIONALE TREFAZ NGA GJERMANIA
  Makina dhe vegla

  AUTOLARJE PROFESIONALE TREFAZ NGA GJERMANIA

  Shitet autolarja profesionale e ardhur nga Gjermania. Autolarja eshte trefaz dhe ka presion (shtypje

  Prishtinë Dje, 23:24
  690 €
 • 11 foto
  MAQINA KUNDER LAGESHTIS ME QIRA☎️✅
  Makina dhe vegla

  MAQINA KUNDER LAGESHTIS ME QIRA☎️✅

  Aparate kundër Lagështis💧- Mykut IPEN ME QIRA+383-44--395-435 ☎️ Aparate kundër Lagështis💧 –

  Prishtinë Dje, 22:51
  1 €
 • 8 foto
  Aporat kunder lageshtisë?vllages mykut me qera
  Makina dhe vegla

  Aporat kunder lageshtisë?vllages mykut me qera

  Kontakt +38344-395-435 ☎️?☑️ IPEN ME QERA - EXTREM TE SHPEJTA KAPACITETI 158 L -24 H Maqi

  Prishtinë Dje, 22:50
  1 €
 • 12 foto
  Maqina per vllag myk lageshti ME QIRA☎️✔️
  Makina dhe vegla

  Maqina per vllag myk lageshti ME QIRA☎️✔️

  Aparate kundër Lagështis💧- Mykut IPEN ME QIRA+383-44--395-435 ☎️ Aparate kundër Lagështis💧 –

  Prishtinë Dje, 22:50
  1 €
 • 8 foto
  Aparata per tharjen e lageshtisë
  Makina dhe vegla

  Aparata per tharjen e lageshtisë

  Kontakt +38344-395-435 ☎️?☑️ IPEN ME QERA - EXTREM TE SHPEJTA KAPACITETI 158 L -24 H Maqinat

  Prishtinë Dje, 22:49
  1 €
 • 1 foto
  Qeshme-bateria te uji kuzhina.banjo.dhe berbera
  Makina dhe vegla

  Qeshme-bateria te uji kuzhina.banjo.dhe berbera

  Qeshme bateria te ujit per banjo kuzhina po ashtu dy bateria qeshme per frizera Te ardhun nga zvicra

  Prishtinë Dje, 22:48
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Maqina per lageshti vllag myk ME QIRA
  Makina dhe vegla

  Maqina per lageshti vllag myk ME QIRA

  Aparate kundër Lagështis💧- Mykut IPEN ME QIRA+383-44--395-435 ☎️ Aparate kundër Lagështis💧 – Extrem

  Prishtinë Dje, 22:35
  1 €
 • 11 foto
  MAQINA per Lagështi vllag myk IPEN ME QIRA
  Makina dhe vegla

  MAQINA per Lagështi vllag myk IPEN ME QIRA

  Aparate kundër Lagështis💧- Mykut IPEN ME QIRA+383-44--395-435 ☎️ Aparate kundër Lagështis💧 – Extrem

  Prishtinë Dje, 22:34
  1 €
 • 11 foto
  Aporat kunder lageshtisë?vllages mykut
  Makina dhe vegla

  Aporat kunder lageshtisë?vllages mykut

  Kontakt +38344-395-435 ☎️?☑️ IPEN ME QERA - EXTREM TE SHPEJTA KAPACITETI 158 L -24 H Maqina

  Prishtinë Dje, 22:33
  1 €
 • 4 foto
  Aporat kunder lageshtisë?vllages mykut
  Makina dhe vegla

  Aporat kunder lageshtisë?vllages mykut

  Kontakt +383-44--395-435 ☎️?☑️ Kontakt +38344-395-435 ☎️?☑️ IPEN ME QERA - EXTREM

  Prishtinë Dje, 22:33
  1 €
 • 9 foto
  Maqina per lageshti myk vllag IPEN ME QIRA
  Makina dhe vegla

  Maqina per lageshti myk vllag IPEN ME QIRA

  Kontakt +38344-395-435 ☎️🔛☑️ IPEN ME QERA - EXTREM TE SHPEJTA KAPACITETI 158 L -24 H Maqinat Për heq

  Prishtinë Dje, 22:33
  1 €
 • 1 foto
  fshisë për autolarje
  Makina dhe vegla

  fshisë për autolarje

  fshisa esht me dy motora ngreh edhe ujin

  Lipjan Dje, 22:06
  300 €
 • 4 foto
  Grimcuse e rremave, dhe motorr ujit
  Makina dhe vegla

  Grimcuse e rremave, dhe motorr ujit

  shes dy copzuse te rremave dhe nje motorr per thithje ujit (hidrofor) te ardhura nga gjemanija, ka 7

  Prishtinë Dje, 22:03
  70 €
 • 1 foto
  Fuz per ventillim
  Makina dhe vegla

  Fuz per ventillim

  Jan te reja ebajm edhe montimin e tyre

  Podujevë Dje, 21:54
  1 €
 • 3 foto
  Ventillim
  Makina dhe vegla

  Ventillim

  Shitet aspiratori ne gjendje te mir shum i fort me fuz hekurit tre faz

  Podujevë Dje, 21:53
  230 €
 • 2 foto
  Shiten
  Makina dhe vegla

  Shiten

  Shiten zhabicat e ardhur nga gjermania Viber 383 45 684 684 shiten komplet qmimi i volitshem

  Prishtinë Dje, 21:51
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Ventillim per mobileri
  Makina dhe vegla

  Ventillim per mobileri

  Jan te iri pa pordor 2000 mk

  Prishtinë Dje, 21:47
  380 €
 • 1 foto
  Co2 330 am industri
  Makina dhe vegla

  Co2 330 am industri

  Esht ne gjendje te mir pune

  Gllogoc Dje, 21:21
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Servis
  Makina dhe vegla

  Servis

  Servis per vegla pune

  Gllogoc Dje, 21:18
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Kompresor wurth dubellve urth
  Makina dhe vegla

  Kompresor wurth dubellve urth

  Në gjendje të mir pune

  Gllogoc Dje, 21:17
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Maqina kunder mykut lageshtis ? vllages
  Makina dhe vegla

  Maqina kunder mykut lageshtis ? vllages

  Kontakt +38344-395-435 ☎️?☑️ IPEN ME QERA - EXTREM TE SHPEJTA KAPACITETI 158 L -24 H Maqina

  Fushë Kosovë Dje, 21:16
  1 €
 • 2 foto
  Ipen me qira maqina për lagështi vllag myk
  Makina dhe vegla

  Ipen me qira maqina për lagështi vllag myk

  Kontakt +38344-395-435 ☎️🔛☑️ IPEN ME QERA - EXTREM TE SHPEJTA KAPACITETI 158 L -24 H Maqinat

  Fushë Kosovë Dje, 21:16
  1 €
 • 3 foto
  Makina. Per. Ulluqe. Vertikal.
  Makina dhe vegla

  Makina. Per. Ulluqe. Vertikal.

  Shitet makina. E ulluqev vertikal. Ngjendje. Shum tmir. Shum pak e perdorne

  Podujevë Dje, 21:16
  1 €
 • 5 foto
  RIMA
  Makina dhe vegla

  RIMA

  Shitet maqina per prodhimin e ulluqeve RIMA Posaardhur nga Gjermania prodhon 4lloje te ulluqeve 2

  Podujevë Dje, 21:14
  1 €
 • 6 foto
  APARAT SALDIMI I ARDHUR NGA JASHT
  Makina dhe vegla

  APARAT SALDIMI I ARDHUR NGA JASHT

  SHES APARAT SALDIMI I ARDHUR NGA JASHTE ESHTE NE GJENDJE SHUM TE MIR PUNE ESHTE MONOFAZ DHE TREFAZ

  Prishtinë Dje, 21:13
  170 €
 • 7 foto
  Tharse lageshtis mykut vllages
  Makina dhe vegla

  Tharse lageshtis mykut vllages

  Maqina për thithje të lagështis Japim me qira maqina të cilat bëjnë thithjen e lagështis dhe vllag

  Lipjan Dje, 21:13
  1 €
 • 1 foto
  SHITEN PJES PER KORPA NGA ITALIA
  Makina dhe vegla

  SHITEN PJES PER KORPA NGA ITALIA

  SHITEN PJES PER KORPA SIQ PO SHIHEN NE FOTO MOTORRI BASHK ME POMPEN KUSHTON 150 EURO PER MASHUM I

  Prishtinë Dje, 21:12
  50 €
 • 0 foto
  Makine per Glet dhe Polikolor
  Makina dhe vegla

  Makine per Glet dhe Polikolor

  MAKINA PER NGJYROSJE TE OBJEKTEVE ME POLIKOR ME GLET PATINIME DHE NGJYRA TE NDRYSHME VIZITOJE DYQA

  Prishtinë Dje, 21:12
  99 €
 • 0 foto
   TRAFA TE ARDHURA NGA ITALIA
  Makina dhe vegla

  TRAFA TE ARDHURA NGA ITALIA

  SHITEN TRAFAT E ARDHURA NGA ITALIA TRAFAT JAN NE GJENDJE TE RREGULLT JANE PER ZVOGLIMIN E RRYMES

  Prishtinë Dje, 21:11
  50 €
 • 0 foto
  Rrafshuese e Gletit me Fshise
  Makina dhe vegla

  Rrafshuese e Gletit me Fshise

  Rrafshuese e Gletit Skill made in Austria Eshte komplet me Fshise sikur ne video

  Prishtinë Dje, 21:11
  199 €
 • 4 foto
  Pompa Graco per Ngjyra Metali Polokolor
  Makina dhe vegla

  Pompa Graco per Ngjyra Metali Polokolor

  Erdhe modeli ma i kerkuar GRACO MAKINE PROFESIONALE Modeli GRACO 495me 12 muaj Garancion VIZITO

  Prishtinë Dje, 21:10
  99 €
 • 0 foto
  KOMPRESOR PER NGJYROSJE ME POLIKOLOR
  Makina dhe vegla

  KOMPRESOR PER NGJYROSJE ME POLIKOLOR

  MAKINA PER NGJYROSJE TE OBJEKTEVE ME POLIKOR ME GLET PATINIME DHE NGJYRA TE NDRYSHME VIZITOJE DYQA

  Prishtinë Dje, 21:10
  95 €
 • 2 foto
  Makine per vija dhe Zebra te kembesoreve
  Makina dhe vegla

  Makine per vija dhe Zebra te kembesoreve

  Vizitoje dyqanin rruga Bajram Bahtiri te Hani i Dilit 99383-49-785-686

  Prishtinë Dje, 21:09
  99 €
 • 3 foto
  Makine per Polikolor
  Makina dhe vegla

  Makine per Polikolor

  Vizito dyqanin ne qender te Prishtines rruga Bajram Bahtiri te Hani i Dilit Kemi mbi 18 modele te n

  Prishtinë Dje, 21:09
  199 €
 • 0 foto
  Rrafshuese per Glet komplet me Fshise
  Makina dhe vegla

  Rrafshuese per Glet komplet me Fshise

  Rrafshuese per Glet Vizitoje Dyqanin ne qender te Prishtines Rruga Bajram Bahtiri +383-49-785-686

  Prishtinë Dje, 21:08
  199 €
 • 7 foto
  Metal punues leari
  Makina dhe vegla

  Metal punues leari

  Metal punues Leari. punojm dyer,gilindera,rrethoja,karrika,tavolina,mbuloja dhe shum dekore te ndrys

  Podujevë Dje, 19:26
  40 €
 • 3 foto
  Sharrë alumini me 2 koka
  Makina dhe vegla

  Sharrë alumini me 2 koka

  Shitet sharra për alumin ose Pvc,sharr është me 2 koka,pren ne 5⁰-45⁰-90⁰. Makina është në gjendje t

  Gllogoc Dje, 19:06
  2.900 €
 • 6 foto
  Pump e ujt
  Makina dhe vegla

  Pump e ujt

  Partrojm bunara ne ter kosoven

  Gllogoc Dje, 18:58
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Shitet cerkullar kompresor pa zhurme
  Makina dhe vegla

  Shitet cerkullar kompresor pa zhurme

  Shitet cerkullar i ardhur prej jasht Kompresor pa zhurme perfekt gjendje Komoda me qmim t volitshe

  Obiliq Dje, 18:27
  20 €
 • 3 foto
  Cerkullar
  Makina dhe vegla

  Cerkullar

  Cerkullari origjinal fabrikisht shum i fuqishum

  Gllogoc Dje, 17:50
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Hillt te1000
  Makina dhe vegla

  Hillt te1000

  Hillti i modelit te ri shum i mir 1000 modeli fill i ri pa asniproblem

  Gllogoc Dje, 17:50
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Agregat gjenerator
  Makina dhe vegla

  Agregat gjenerator

  Agregati 10 kw dizell teper ne gjendje te mir

  Gllogoc Dje, 17:49
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  Zhabic papuqe
  Makina dhe vegla

  Zhabic papuqe

  Zhabic per kockashum e mir me benxin

  Gllogoc Dje, 17:49
  Me Marrveshje