Obiliq

Materiale ndertimi në shitje në Obiliq

 • 0 foto
  Punojm dyer shesum dhe Montojm
  Materiale ndertimi

  Punojm dyer shesum dhe Montojm

  Punojm dyer shesum dhe Montojm 60-120 euro

  Obiliq 3 prill 19:53
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Thengjill
  Materiale ndertimi

  Thengjill

  Shes thas te thengjillit 2 euro copa 40 kg thengjilli i terur nese mirren 50 copa transporti behet f

  Obiliq 2 prill 22:17
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Shiten Sllovenkat
  Materiale ndertimi

  Shiten Sllovenkat

  Shiten Sllovenkat Cmimi sipas marrveshjes

  Obiliq 1 prill 07:38
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  dyer 045805512
  Materiale ndertimi

  dyer 045805512

  dyer 60-120 euro

  Obiliq 30 mars 18:15
  60 €
 • 11 foto
  dyer te hymjs viber+38345805512
  Materiale ndertimi

  dyer te hymjs viber+38345805512

  dyer 60-120 euro

  Obiliq 21 mars 09:26
  60 €
 • 3 foto
  Shitet kulmi
  Materiale ndertimi

  Shitet kulmi

  shitett kulmi 4-piiksh komplet 6 vjet te perdorura komplet me gjith traje 500 euro

  Obiliq 18 shkurt 20:44
  500 €
 • 2 foto
  cerkular
  Materiale ndertimi

  cerkular

  ne gjendje te rregullt 80 euro ose nderrohet

  Obiliq 13 shkurt 19:25
  80 €
 • 0 foto
  Der e blinduar
  Materiale ndertimi

  Der e blinduar

  Shes deren e blinduar e pa perdorne italiane 250 euro qmimi i diskutushem me dimesione standarde 90

  Obiliq 24 shtator 21:10
  250 €