Prizren

Materiale ndertimi në shitje në Prizren

 • 1 foto
  Shtylla me qera dhe per shitje
  Materiale ndertimi

  Shtylla me qera dhe per shitje

  Shtylla me qera dhe per shitje Te ardhura nga zvicra 1€ me qera 14€ per shitje

  Prizren Sot, 19:37
  1 €
 • 0 foto
  Skele-Shtylla-Rrethoja-Pirungrites-Bager-Materiale
  Materiale ndertimi

  Skele-Shtylla-Rrethoja-Pirungrites-Bager-Materiale

  +383 45 518 318 +383 49 503 318

  Prizren Sot, 07:08
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Bejm.rrethoja te parcellave arave etj.
  Materiale ndertimi

  Bejm.rrethoja te parcellave arave etj.

  Punijm rrethoja me shtylla betoni dhe mrezh dimensione dhe modele te ndryshme.te mrezhes te gjitha m

  Prizren Dje, 14:30
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Bejm rrethoja te parcellave arave etj.
  Materiale ndertimi

  Bejm rrethoja te parcellave arave etj.

  Punojm rrethoja me shtylla betoni dhe mrezh modele dhe dimensione te ndryshme te mrezhes te gjitha m

  Prizren Dje, 14:29
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Stuba shtylla rrethoja
  Materiale ndertimi

  Stuba shtylla rrethoja

  Kemi shtylla betoni Transport ne ter Kosoven

  Prizren 16 shkurt 22:37
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Distancera (zhileta)
  Materiale ndertimi

  Distancera (zhileta)

  Shiten distancerat te gjitha dimenzionet 20 cm 9€. 25 cm 10€ etj.

  Prizren 13 shkurt 17:14
  9 €
 • 2 foto
  NAJLLON
  Materiale ndertimi

  NAJLLON

  Shiten 4 cop rrollne te najllonit nje rrollne i ka 800 metre najllon teardhur nga zvicrra shiten me

  Prizren 25 janar 11:49
  40 €
 • 4 foto
  skele shtylla
  Materiale ndertimi

  skele shtylla

  shesim dhe japim me qira shtylla dhe skele shtylla 3.6m 4.5m skele 1m x 1.85 skele 75 x 2.5m te r

  Prizren 16 janar 14:44
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Skele , shtylla  te reja dhe te perdorne
  Materiale ndertimi

  Skele , shtylla te reja dhe te perdorne

  shesim dhe japim me qera shtylla dhe skele skele 1m x1.85m te perdorura skele 80cm x1.85m te perdoru

  Prizren 16 janar 14:43
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  shkelse per skele 2.5m. me 50cm te reja
  Materiale ndertimi

  shkelse per skele 2.5m. me 50cm te reja

  shiten shkelset per skele 2.5m. me 50cm te reja

  Prizren 16 janar 14:43
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Izolim zvicerran
  Materiale ndertimi

  Izolim zvicerran

  bejm hidroizolimin e terasave me materjal zvicerran me garancion 20 vite garancion nga vet prodhusi

  Prizren 5 janar 18:22
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  HIDROIZOLIM ME MATERJAL ZVICERRAN
  Materiale ndertimi

  HIDROIZOLIM ME MATERJAL ZVICERRAN

  ME NJE PERVOJ TE MADHE SI JASHT DHE BRENDA SHTETIT BEJM HIDROIZOLIMIN E TERASAVE PISHINAVE

  Prizren 5 janar 18:22
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  Shiten: Rrethojat 3.5m X 2m te zinguara??
  Materiale ndertimi

  Shiten: Rrethojat 3.5m X 2m te zinguara??

  Shiten: Rrethojat 3.5m X 2m te zinguara , Made in Germany 🇩🇪. Info +383 45 518 318 , +383 49 503 318

  Prizren 3 janar 13:19
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  qeremide
  Materiale ndertimi

  qeremide

  shiten qeremidet e perdorura ne fjendje tmire

  Prizren 8 dhjetor 10:53
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  shes dritaret nga zvicra ,kabllat,resivera
  Materiale ndertimi

  shes dritaret nga zvicra ,kabllat,resivera

  Shes dritaret te ardhura nga zvicra te perdorura, ne gjendje prefekte- dimenzione 134- 92 cm =

  Prizren 4 dhjetor 23:28
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  SHTYLLA NË SHERBIM (QIRA)
  Materiale ndertimi

  SHTYLLA NË SHERBIM (QIRA)

  POSEDOJMË SHTYLLA METALIKE DHE JEPEN NË SHËRBIM TË GJATSIVE TË NDRYSHME: 1. TYP 1- NGA 1.70 - 3.00 m

  Prizren 4 dhjetor 21:26
  1 €
 • 5 foto
  Zorra G 4 Sillosit
  Materiale ndertimi

  Zorra G 4 Sillosit

  Shiten Zorrat per Sillosa jan te ardhur nga uvicrra bajn per maqina G 4 G 5 e gjith maqinava qa

  Prizren 4 dhjetor 07:03
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Zbritje Dyer te Bardha me Dizajn tel.045612876
  Materiale ndertimi

  Zbritje Dyer te Bardha me Dizajn tel.045612876

  SHESIM DYER DHE DRITARE TE GJTHA PERMASAT ME Qmime nga 60euro

  Prizren 22 nëntor 11:42
  60 €
 • 11 foto
  Depo Magazine Vend Punetori-Prizren
  Materiale ndertimi

  Depo Magazine Vend Punetori-Prizren

  PREJ 100m²GJER 20.000 m² DEPO,MAGAZINA,PUNETORI,LOKAL, ZYRE,DYQAN,AMBJENT ETJ.. SIGURON INFRASTRUKTU

  Prizren 20 nëntor 08:09
  1 €
 • 8 foto
  EURODOOR DYER PER GARAZHA
  Materiale ndertimi

  EURODOOR DYER PER GARAZHA

  Eurodoor Company eshte e para ne Kosove dhe e vetmja per kah cilesia e larte e produkteve te cilat i

  Prizren 10 nëntor 15:54
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  DYER DHE DRTITARE.VITRINA TE DYQANEVE,DYER RSHITSE
  Materiale ndertimi

  DYER DHE DRTITARE.VITRINA TE DYQANEVE,DYER RSHITSE

  JU OFROJM PUNIMIN E DYERVE DHE DRITAREVE ,DYER RSHITSE,VITRINA TE DYQANEVE,MBYLLJE TE TERASAVE,MBYLL

  Prizren 7 nëntor 21:49
  Me Marrveshje
 • 15 foto
  Dyer te brendshme - EDI company 049626758
  Materiale ndertimi

  Dyer te brendshme - EDI company 049626758

  EDI company 049626758 +38349626758 Mbi 100 lloje të dyerve me ngjyra dhe dizajne te ndryshme. Mo

  Prizren 25 tetor 09:39
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  OFERTE FALAS ..
  Materiale ndertimi

  OFERTE FALAS ..

  Një ofertë kredie për nevojat tuaja dhe për zbatimin e projektit tuaj Email: [email protected]

  Prizren 22 tetor 18:49
  50.000 €
 • 10 foto
  SKELE DHE SHTYLLA NË SHERBIM
  Materiale ndertimi

  SKELE DHE SHTYLLA NË SHERBIM

  SHAQA-XH shpk OFRON SKELE NË SHERBIM DHE BËN MONTIMIN E TYRE ME PREVOJË NGA ZVICRRA DHE NË KOSOVË QË

  Prizren 17 tetor 19:40
  1 €
 • 2 foto
  Gypa  zorra
  Materiale ndertimi

  Gypa zorra

  Shitetn shumlloj te gypave zorrave jan te ardhur nga zvicrra jan per maqina G4 zorra te hajrit zorr

  Prizren 15 tetor 20:39
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  dyer me montim 130€ +38349200094
  Materiale ndertimi

  dyer me montim 130€ +38349200094

  dyer me te gjitha dimenzjonet e ngjyrat e ndryshme me qmime te volitshme dyer 60€ - 120€ pa montim

  Prizren 10 tetor 15:38
  130 €
 • 11 foto
  dyer nga druri bejm edhe montimin 045327459
  Materiale ndertimi

  dyer nga druri bejm edhe montimin 045327459

  punojm dyer e dritare nga druri dhe medijapani me te gjitha dimenzjonet dhe ngjyrat e ndryshme 60€

  Prizren 10 tetor 15:37
  60 €
 • 11 foto
  dyer me te gjitha masat 044945648
  Materiale ndertimi

  dyer me te gjitha masat 044945648

  punojm dyer e dritare nga druri si dhe krevata per fmi nga druri me te gjitha ngjyrat ju mirpresim

  Prizren 10 tetor 15:36
  60 €
 • 11 foto
  dyer ne zbritje me montim 049200094
  Materiale ndertimi

  dyer ne zbritje me montim 049200094

  dyer dhe dritare nga druri me te gjitha ngjyrat dhe dimenzjonet ju mirpresim

  Prizren 28 shtator 09:58
  70 €
 • 3 foto
  Sharra rrethore me stende
  Materiale ndertimi

  Sharra rrethore me stende

  Prodajem cirkular Shess sharre rrethore

  Prizren 22 shtator 21:46
  340 €
 • 5 foto
  Qeremide / Tjegulla Tondach
  Materiale ndertimi

  Qeremide / Tjegulla Tondach

  Shitet komplet plemja 21m gjatsi me 4.5 gjonsi me kulm afersisht 1550 qeremide, jon ne gjendje te mi

  Prizren 21 shtator 16:12
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Shiten Dritaret
  Materiale ndertimi

  Shiten Dritaret

  Shiten dritaret me qmim te volitshem jane funksionale 10 euro cop !

  Prizren 21 shtator 12:35
  10 €
 • 1 foto
  OFERTE FALAS;
  Materiale ndertimi

  OFERTE FALAS;

  ANGEBOT VON KREDIT OHNE PROTOKOLL UND SCHNELL FÜR ALLE. Hallo, Sie suchen ein Darlehen, um Ihre Ak

  Prizren 18 shtator 07:28
  5.000 €
 • 1 foto
  Dritare
  Materiale ndertimi

  Dritare

  DRITARE PLASTIKE 3 COP 160 me 140

  Prizren 15 shtator 09:14
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  \"Oferta/Whatsapp: 0022997351844
  Materiale ndertimi

  \"Oferta/Whatsapp: 0022997351844

  Oferta për kredi afatmesme posaçërisht brenda 48 orëve: Whatsapp: 0022997351844 Pershendetje te gji

  Prizren 13 shtator 17:43
  6.985 €
 • 0 foto
  Kubeza betoni
  Materiale ndertimi

  Kubeza betoni

  Kubeza betoni

  Prizren 8 shtator 23:12
  3 €
 • 11 foto
  ZBRITJE DYER TE DHOMAVE Kontakto:044330954
  Materiale ndertimi

  ZBRITJE DYER TE DHOMAVE Kontakto:044330954

  Prodhojm dyer dhe dritare me te gjitha dimenzionet dyer te dhomave dyr te hymjes dyer te banjos Dyer

  Prizren 7 shtator 09:30
  60 €
 • 11 foto
  tavolina separe +38345327459
  Materiale ndertimi

  tavolina separe +38345327459

  Prodhojme separe tavolina me dizajne edhe ngjyra te ndryshme me cilesi te lart ngjyra sipas porosis

  Prizren 5 shtator 19:00
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  tavolina separe +38345327459
  Materiale ndertimi

  tavolina separe +38345327459

  Punojm tavolina separe me modele e ngjyra te ndryshme me kalitet te lart punojm edhe me porosi 04494

  Prizren 5 shtator 11:35
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  tavolina separe +38345327459
  Materiale ndertimi

  tavolina separe +38345327459

  Punojm tavolina separe me modele e ngjyra te ndryshme me kalitet te lart punojm edhe me porosi 04494

  Prizren 5 shtator 11:21
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  separe tavolina per oborr me ngjyra te ndryshme
  Materiale ndertimi

  separe tavolina per oborr me ngjyra te ndryshme

  punojm tavolina separe me modele e ngjyra te ndryshme me kalitet te lart 044945648

  Prizren 5 shtator 08:49
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  dyer te hymjes
  Materiale ndertimi

  dyer te hymjes

  shiten dyrt e hymjes e drunit 140x210 plastikes 210x200(230x200) 044137454

  Prizren 3 shtator 08:54
  Me Marrveshje
 • 9 foto
  Knauf Dekor BESI \"Punime me Knauf -Ngjyrosje etj.
  Materiale ndertimi

  Knauf Dekor BESI \"Punime me Knauf -Ngjyrosje etj.

  Knauf Dekor \"BESI\" -Punime me Knauf -Ngjyrosje -Dekorime nga Gipsi dhe Stiropori -Fasada -Sallo

  Prizren 31 gusht 23:41
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Konstruction te Qelikut
  Materiale ndertimi

  Konstruction te Qelikut

  shesim sallen me Konstruction te Qelikut

  Prizren 25 gusht 17:31
  1 €
 • 2 foto
  construction te qeliku
  Materiale ndertimi

  construction te qeliku

  construction te qelikut ka 500m2

  Prizren 25 gusht 17:18
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Reshetk
  Materiale ndertimi

  Reshetk

  Qmimi 80euro dimensionet 1.80 me 2.5 te interesuarit te kontaktojn ne numrin +38344217103

  Prizren 25 gusht 16:33
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  Shiten dritaret dhe dera e hymjes ,te drurit
  Materiale ndertimi

  Shiten dritaret dhe dera e hymjes ,te drurit

  Shiten 7 dritare me madhesi ,, 6 kane madhesi 80×140 me dupllo xham, kurse njera me e madhe . Edhe d

  Prizren 22 gusht 11:49
  200 €
 • 11 foto
  i shes tavolinat separe 045823581
  Materiale ndertimi

  i shes tavolinat separe 045823581

  separe

  Prizren 21 gusht 13:18
  160 €
 • 11 foto
  garnitura komplet separe +38345823581
  Materiale ndertimi

  garnitura komplet separe +38345823581

  separe

  Prizren 20 gusht 12:50
  160 €
 • 9 foto
  Dyer nga druri dyer te brendshme kontakto044330961
  Materiale ndertimi

  Dyer nga druri dyer te brendshme kontakto044330961

  shesum dyer te brendshme me qmime te lira nga 60euro deri 100euro punojm sipas porosis +38344330961

  Prizren 19 gusht 13:20
  60 €