Elbasan

Pjese per kompjuter në shitje në Elbasan

 • 2 foto
  Stabilizatore
  Pjese per kompjuter

  Stabilizatore

  Shiten tre stabilizator. Te shkelqyer per te mbrojtur pajisjet tuaja nga luhatjet e tensionit. Nje s

  Elbasan 21 tetor 18:12
  90 €
 • 6 foto
  SSD SAMSUNG EVO, SANDISK, WD, PNY, KINGSTON ETJ
  Pjese per kompjuter

  SSD SAMSUNG EVO, SANDISK, WD, PNY, KINGSTON ETJ

  PC-POINT & SMART HOME OFRON GAMEN E PRODUKTEVE SSD SANDISK, WD, SAMSUNG, KINGSTON, PNY & RIS

  Elbasan 21 tetor 17:06
  35 €
 • 3 foto
  Printer termik Ocom 80mm usb & lan me prerje i ri
  Pjese per kompjuter

  Printer termik Ocom 80mm usb & lan me prerje i ri

  Printer termik Ocom 80mm usb & lan me prerje Printerat jane te rinj ne kuti te pahapur. Dispo

  Elbasan 21 tetor 17:06
  12.500 Lek
 • 2 foto
  OFERTE!! VETEM SOT Barcode Symbol Motorola 79€
  Pjese per kompjuter

  OFERTE!! VETEM SOT Barcode Symbol Motorola 79€

  OFERTE!! VETEM SOT Barcode Symbol Motorola 79€ Barcode Symbol Motorola LS9208 Skaner ---------------

  Elbasan 21 tetor 17:04
  79 €
 • 1 foto
  PC-POINT & SMART HOME Software & Hardware
  Pjese per kompjuter

  PC-POINT & SMART HOME Software & Hardware

  Instalime - Riparime Software & Hardware Formatime - Programime Pc & Laptop Windows xp, Win7

  Elbasan 21 tetor 17:04
  1 Lek
 • 2 foto
  Oferte! SSD LEXAR 256GB 520 MB/s 55€
  Pjese per kompjuter

  Oferte! SSD LEXAR 256GB 520 MB/s 55€

  Lexar SSD 256 GB 256G NS100 2.5\" SATA 6Gb/sec Solid State Drive Sequential Read: Up to 520MB/s Int

  Elbasan 21 tetor 17:03
  55 €
 • 1 foto
  Toshiba HDD P300 1TB 49€ (te rinj)
  Pjese per kompjuter

  Toshiba HDD P300 1TB 49€ (te rinj)

  Toshiba HDD P300 1TB 49€ (te rinj) Projektuar për llogaritjen e përditshme të desktopit Performancë

  Elbasan 21 tetor 16:53
  49 €
 • 3 foto
  Xiaomi MI WiFi Wireless Router Repeater 4 Antena
  Pjese per kompjuter

  Xiaomi MI WiFi Wireless Router Repeater 4 Antena

  Xiaomi MI WiFi Wireless Router 3C 2.4GHz Smart Mini WiFi Repeater 4 Antena 802.11n 300Mbps APP Contr

  Elbasan 21 tetor 16:53
  4.500 Lek
 • 1 foto
  WD Purple Surveillance HIKVISION 4 TB 130€
  Pjese per kompjuter

  WD Purple Surveillance HIKVISION 4 TB 130€

  WD Purple Surveillance HIKVISION 4 TB (te rinj) CMIMI: 130€ Hard disk HDD Hikvision WD 4.0TB Ideal

  Elbasan 21 tetor 16:50
  130 €
 • 1 foto
  Nvidi GTX 1060 OC _ [3gb]
  Pjese per kompjuter

  Nvidi GTX 1060 OC _ [3gb]

  ..shume pak e perdorur,vjen me gjithe kutine e saj origjinale. Karta ka super performance dhe hap cd

  Elbasan 4 tetor 21:02
  129 €
 • 2 foto
  Tp-Link Wireless adapter usb (original product)
  Pjese per kompjuter

  Tp-Link Wireless adapter usb (original product)

  Tp-Link TL-WN422G wifi usb adaptor origjinal nga tp link. perfekte per distanca te largeta fale ante

  Elbasan 29 shtator 11:18
  20 €
 • 0 foto
  SERVIS LEVASH - PS3 PS4 ETJ
  Pjese per kompjuter

  SERVIS LEVASH - PS3 PS4 ETJ

  Bejm riparime doreza ps3 ps4 ndrrim bazash ndrrim analog ndrrim sete llastiqesh bejme leva qe fiken

  Elbasan 14 shtator 17:35
  1 Lek
 • 2 foto
  Xiaomi MI WiFi Wireless Router Repeater Smart APP
  Pjese per kompjuter

  Xiaomi MI WiFi Wireless Router Repeater Smart APP

  Xiaomi MI WiFi Wireless Router 3C 2.4GHz Smart Mini WiFi Repeater 4 Antena 802.11n 300Mbps APP Contr

  Elbasan 29 gusht 21:23
  4.000 Lek
 • 2 foto
  Wavlink Router Wifi 300Mbps,Smart App 4 antena
  Pjese per kompjuter

  Wavlink Router Wifi 300Mbps,Smart App 4 antena

  Router Wireless 300Mbps, Smart Range Control Extension me 4 antena të jashtme. Wavlink sjell teknol

  Elbasan 29 gusht 20:52
  4.000 Lek
 • 1 foto
  OFERTE!! Barcode Scanner Symbol Motorola 90€
  Pjese per kompjuter

  OFERTE!! Barcode Scanner Symbol Motorola 90€

  Barcode Symbol Motorola LS9208 Skaner -------------------------------------------- Prezantimi nga Mo

  Elbasan 29 gusht 10:51
  90 €
 • 1 foto
  Switch D-Link DGS-1008P 8 Porta Gigabit 4 PoE 90€
  Pjese per kompjuter

  Switch D-Link DGS-1008P 8 Porta Gigabit 4 PoE 90€

  DGS-1008P 8-Porta Gigabit Unmanaged Desktop Switch me 4 Porta PoE lejon përdoruesit të lidhen me kam

  Elbasan 29 gusht 10:50
  90 €
 • 2 foto
  Bateri Tr 18650 3.7V 9900Mah Rechargeable Li-ion
  Pjese per kompjuter

  Bateri Tr 18650 3.7V 9900Mah Rechargeable Li-ion

  Bateri Tr 18650 3.7V 9900Mah Rechargeable (Te karikueshme) Li-ion Specifikimet: Lloji: Li-Ion Kapa

  Elbasan 29 gusht 10:50
  800 Lek
 • 1 foto
  Hikvision SSD 480GB C100 550MB/s
  Pjese per kompjuter

  Hikvision SSD 480GB C100 550MB/s

  Hikvision SSD 480GB C100 TLC 550MB/s Read 470MB/s Write Brand: Hikvision MPN:C100/480G Model:C100

  Elbasan 28 gusht 20:09
  95 €
 • 4 foto
  Kamere Sonde 5m/10M Endoskope Android/Pc 8MM/2MP
  Pjese per kompjuter

  Kamere Sonde 5m/10M Endoskope Android/Pc 8MM/2MP

  Kamere Sonde 5m/10M Endoskope Android/Pc 8MM / 2MP / 6Led i papërshkueshëm nga uji. ----------------

  Elbasan 25 gusht 15:14
  4.500 Lek
 • 1 foto
  Wavlink 300Mbps Wi-Fi Repeater Access Point
  Pjese per kompjuter

  Wavlink 300Mbps Wi-Fi Repeater Access Point

  Wavlink Wireless-N 300Mbps Wifi Repeater Range Extender Wireless Access Point Booster (AP) 2 Antena

  Elbasan 25 gusht 15:14
  2.500 Lek
 • 1 foto
  USB Wireless Wifi 150M e jashtme deri 2.5KM
  Pjese per kompjuter

  USB Wireless Wifi 150M e jashtme deri 2.5KM

  14Db antenë të integruar me ndjeshmëri të lartë dhe Sinjal i fortë Ky përshtatës USB Wifi përshta

  Elbasan 25 gusht 15:14
  5.000 Lek
 • 0 foto
   Super Mouse Xiaomi Wireless 1200 DPI
  Pjese per kompjuter

  Super Mouse Xiaomi Wireless 1200 DPI

  Mouse i ri portable super elegant me dezain te mrekullueshem. Brand: XiaomiType:2.4Ghz Wirele

  Elbasan 25 gusht 15:14
  3.000 Lek
 • 1 foto
  GPS TRACKER TKSTAR SUPER CILESOR
  Pjese per kompjuter

  GPS TRACKER TKSTAR SUPER CILESOR

  GPS TRACKER TKSTAR ME BATERI KARIKIMI ME AUTONOMI DERI 90 DITE Free software për ndjekjen nga Web,

  Elbasan 25 gusht 15:13
  90 €
 • 3 foto
  Symbol Motorola LS9208 Terminal Barcode Scanner
  Pjese per kompjuter

  Symbol Motorola LS9208 Terminal Barcode Scanner

  Symbol Motorola LS9208 Skaner -------------------------------------------- Prezantimi nga Motorola p

  Elbasan 25 gusht 15:13
  99 €
 • 2 foto
  Mini Wireless Kamere Sigurie CCTV
  Pjese per kompjuter

  Mini Wireless Kamere Sigurie CCTV

  Ky aparat i paisjes pa tel përmban 1 mini kamera dhe 1 marrës, të cilat ju ofrojnë një sistem të plo

  Elbasan 23 gusht 10:06
  6.500 Lek
 • 1 foto
  GPS REAL TIME & Regjistrues Recorder
  Pjese per kompjuter

  GPS REAL TIME & Regjistrues Recorder

  REAL TIME GPS/GPRS/GSM TRACKER GPS tracker per motorra makina etj. Sh i thjeshte per tu montuar. ke

  Elbasan 23 gusht 10:02
  6.500 Lek
 • 3 foto
  VGA Mashkull me Dual 2 VGA Converter Femër Adapter
  Pjese per kompjuter

  VGA Mashkull me Dual 2 VGA Converter Femër Adapter

  VGA 1 Mashkull me Dual 2 VGA Converter Femër Adapter Splitter Ideale per te nxjerr nga 1 pc 2 moni

  Elbasan 23 gusht 10:02
  1.200 Lek
 • 1 foto
  Boje printeri e re origjinale (genuine) HP 05A
  Pjese per kompjuter

  Boje printeri e re origjinale (genuine) HP 05A

  Boje printeri e re origjinale (genuine) HP 05A Hp Laserjet 05A > 70 € (origjinale) Disponojme

  Elbasan 23 gusht 10:01
  70 €
 • 2 foto
  WiFi Antene
  Pjese per kompjuter

  WiFi Antene

  PERFORCUES WIFI: Frekuenca:                2.4 - 2.483 GHz Fitimi (dBi):                

  Elbasan 23 gusht 10:00
  2.700 Lek
 • 6 foto
  Barcode Bar Code Scan 433MHz Wireless 69€
  Pjese per kompjuter

  Barcode Bar Code Scan 433MHz Wireless 69€

  433MHz Wireless Handheld USB Barcode Bar Code Scanner Scan Gun Label Reader Pershkrimi: Tera 433MH

  Elbasan 23 gusht 09:59
  69 €
 • 5 foto
  Xiaomi Mi Smart USB WiFi 300Mbps Extender
  Pjese per kompjuter

  Xiaomi Mi Smart USB WiFi 300Mbps Extender

  Xiaomi Mi Smart USB WiFi 300Mbps Amplifier Extender Booster Router me 2 Antena. --------------------

  Elbasan 23 gusht 09:59
  2.000 Lek
 • 1 foto
  Ubiquiti NanoStation5 5GHz 14dBi CPE (E RE)
  Pjese per kompjuter

  Ubiquiti NanoStation5 5GHz 14dBi CPE (E RE)

  NanoStation 5 5GHz Indoor/Outdoor Dual-Polarity 14dBi CPE E RE Cmimi: 75 Euro

  Elbasan 23 gusht 09:59
  75 €
 • 1 foto
  Printer Scaner Fotocopie Hp Color Laserjet 2840
  Pjese per kompjuter

  Printer Scaner Fotocopie Hp Color Laserjet 2840

  Shes Printer Scaner Fotocopie fax dhe card reader te inkorporuar Hp Color Laserjet 2840. Ka 2 vjet q

  Elbasan 23 gusht 09:59
  100 €
 • 2 foto
  WiFi Repeater 300 Mbps 2500 L
  Pjese per kompjuter

  WiFi Repeater 300 Mbps 2500 L

  WiFi Repeater 300 Mbps WiFi Repeater jane te tipeve & çmimeve te ndryshem. Fillojne nga 2500 Lek

  Elbasan 23 gusht 09:58
  2.500 Lek
 • 1 foto
  OFERTE! SSD PNY 120GB SATA III 6Gb/s 30€
  Pjese per kompjuter

  OFERTE! SSD PNY 120GB SATA III 6Gb/s 30€

  PNY Technologies 120GB CS900 SATA III 2.5" 6Gb/s SSD Përmirësoni kompjuterin ose laptopin tuaj dhe

  Elbasan 23 gusht 09:58
  30 €
 • 3 foto
  Karikues Origjinal Samsung 14.0V 2.14A PN3014
  Pjese per kompjuter

  Karikues Origjinal Samsung 14.0V 2.14A PN3014

  Karikues Origjinal Samsung 14.0V 2.14A PN3014 Per Monitore dhe TV Disponojme modele te ndryshme

  Elbasan 23 gusht 09:58
  25 €
 • 0 foto
  Pastrues Ekrani
  Pjese per kompjuter

  Pastrues Ekrani

  Pastrues Ekrani Set 3ne1 Pastron ekrane te ndryshem TV, LAPTOP, TABLET, MONITOR PC etj DERGOJME ME

  Elbasan 23 gusht 09:58
  500 Lek
 • 1 foto
  DVD-RW Usb External
  Pjese per kompjuter

  DVD-RW Usb External

  OKAZION : DVD-RW USB EXTRENAL I RI Cmimi: 3000 Lek

  Elbasan 23 gusht 09:54
  3.000 Lek
 • 2 foto
  Joystick Saitek ST90
  Pjese per kompjuter

  Joystick Saitek ST90

  Joystick Saitek ST90 Per te gjitha lojrat ne Computer Cmimi : 2500 Lek Pc-Point & Smart Home

  Elbasan 23 gusht 09:54
  2.500 Lek
 • 1 foto
  Western Digital SSD 240GB WD Green 2.5” (i ri)
  Pjese per kompjuter

  Western Digital SSD 240GB WD Green 2.5” (i ri)

  New SSD 240GB Brand:WESTERN DIGITAL MPN:WDS240G1G0A Model:WD GREEN Storage Capacity:240GB Type:

  Elbasan 23 gusht 09:54
  65 €
 • 2 foto
  Bojra te ndryshme printeri origjinale Hp, Xerox
  Pjese per kompjuter

  Bojra te ndryshme printeri origjinale Hp, Xerox

  Disponojme bojra te ndryshme per printera me laser dhe inkjet. Per me shume info na kontaktoni. Me

  Elbasan 23 gusht 09:54
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Antivirus Kaspersky Internet Security 2018 1PC 15€
  Pjese per kompjuter

  Antivirus Kaspersky Internet Security 2018 1PC 15€

  Kaspersky Internet Security 2019 (1PC) Kohëzgjatja: 1 vit Sistemi operativ: 32/64-bit Licenca për

  Elbasan 23 gusht 09:54
  15 €
 • 0 foto
  Oferte 60€ ! SanDisk SSD PLUS 240GB 530MB/s (I RI)
  Pjese per kompjuter

  Oferte 60€ ! SanDisk SSD PLUS 240GB 530MB/s (I RI)

  Oferte! SanDisk SSD PLUS 240GB 530MB/s (I RI) Sasi e limituar. Cmimi: 60€ DERGOJME ME POSTEN ADE

  Elbasan 23 gusht 09:53
  60 €
 • 1 foto
  Ubiquiti Nano Station loco M2 2.4GHz
  Pjese per kompjuter

  Ubiquiti Nano Station loco M2 2.4GHz

  Ubiquiti NanoStation loco M2 2.4GHz Indoor/Outdoor airMax 8dBi CPE E perdorur. Ne gjendje shume te

  Elbasan 23 gusht 09:53
  5.000 Lek
 • 0 foto
  HARDDISK HDD WD 4 TB
  Pjese per kompjuter

  HARDDISK HDD WD 4 TB

  Hard disk HDD Hikvision WD 4.0TB Ideal per dvr ose arkive. Sasi e limituar Cmimi: 145€ DERGOJM

  Elbasan 23 gusht 09:53
  145 €
 • 0 foto
  Power Supply LC POWER LC6420G 420W
  Pjese per kompjuter

  Power Supply LC POWER LC6420G 420W

  Bllok ushqimi per Desktop Silencioz --- Power Supply LC POWER LC6420G 420W ------------------------

  Elbasan 23 gusht 09:53
  45 €
 • 2 foto
  HKC USP5550 power adapter 550 Watt POWER SUPPLY
  Pjese per kompjuter

  HKC USP5550 power adapter 550 Watt POWER SUPPLY

  Bllok ushqimi per Desktop HKC USP5550 power adapter 550 Watt 20 mm POWER SUPPLY --------------------

  Elbasan 23 gusht 09:53
  50 €
 • 2 foto
  KINGSTON A400 SSD 480GB VETEM 75€
  Pjese per kompjuter

  KINGSTON A400 SSD 480GB VETEM 75€

  SUPER OFERTE - SUPER PERFORMANCE KINGSTON A400 SSD 480GB 480GB — up to 500MB/s Read and 45

  Elbasan 23 gusht 09:53
  75 €
 • 3 foto
  COMFAST 300M Wireless Repeater Router WiFi
  Pjese per kompjuter

  COMFAST 300M Wireless Repeater Router WiFi

  COMFAST 300M Wireless Repeater Network Router WiFi Signal Range Extender 802.11n Markë e re dhe me

  Elbasan 23 gusht 09:52
  3.000 Lek
 • 5 foto
  Oferte! Drevo X1 SSD 120GB 39€ (i ri)
  Pjese per kompjuter

  Oferte! Drevo X1 SSD 120GB 39€ (i ri)

  Oferte! 120GB SSD Drevo X1 Solid State Hard Drive 2.5" SATA3 Internal 550MB/S 400MB/S Sasi e limit

  Elbasan 23 gusht 09:52
  39 €