Pjese per kompjuter në shitje në Elbasan

 • 1 foto
  USB Wireless Wifi 150M e jashtme deri 2.5KM
  Pjese per kompjuter

  USB Wireless Wifi 150M e jashtme deri 2.5KM

  14Db antenë të integruar me ndjeshmëri të lartë dhe Sinjal i fortë Ky përshtatës USB Wifi përshta

  Elbasan Sot, 10:44
  5.000 Lek
 • 1 foto
  GPS REAL TIME & Regjistrues Recorder
  Pjese per kompjuter

  GPS REAL TIME & Regjistrues Recorder

  REAL TIME GPS/GPRS/GSM TRACKER GPS tracker per motorra makina etj. Sh i thjeshte per tu montuar. ke

  Elbasan Sot, 10:44
  6.500 Lek
 • 3 foto
  Ore spiune me kamere hd - Spy
  Pjese per kompjuter

  Ore spiune me kamere hd - Spy

  Ore Spiune - Spy Me kamer HD, memoria 8Gb. E re CMIMI: 7000 Leke

  Elbasan Sot, 10:44
  7.000 Lek
 • 1 foto
  OFERTE! SSD PNY 120GB SATA III 6Gb/s 30€
  Pjese per kompjuter

  OFERTE! SSD PNY 120GB SATA III 6Gb/s 30€

  PNY Technologies 120GB CS900 SATA III 2.5" 6Gb/s SSD Përmirësoni kompjuterin ose laptopin tuaj dhe

  Elbasan Sot, 10:44
  30 €
 • 3 foto
  VGA Mashkull me Dual 2 VGA Converter Femër Adapter
  Pjese per kompjuter

  VGA Mashkull me Dual 2 VGA Converter Femër Adapter

  VGA 1 Mashkull me Dual 2 VGA Converter Femër Adapter Splitter Ideale per te nxjerr nga 1 pc 2 moni

  Elbasan Sot, 10:44
  1.200 Lek
 • 3 foto
  Karikues Origjinal Samsung 14.0V 2.14A PN3014
  Pjese per kompjuter

  Karikues Origjinal Samsung 14.0V 2.14A PN3014

  Karikues Origjinal Samsung 14.0V 2.14A PN3014 Per Monitore dhe TV Disponojme modele te ndryshme

  Elbasan Sot, 10:43
  25 €
 • 1 foto
  Wavlink 300Mbps Wi-Fi Repeater Access Point
  Pjese per kompjuter

  Wavlink 300Mbps Wi-Fi Repeater Access Point

  Wavlink Wireless-N 300Mbps Wifi Repeater Range Extender Wireless Access Point Booster (AP) 2 Antena

  Elbasan Sot, 10:42
  2.500 Lek
 • 1 foto
  OFERTE!! Barcode Scanner Symbol Motorola 90€
  Pjese per kompjuter

  OFERTE!! Barcode Scanner Symbol Motorola 90€

  Barcode Symbol Motorola LS9208 Skaner -------------------------------------------- Prezantimi nga Mo

  Elbasan Sot, 10:42
  90 €
 • 1 foto
  RJ45 Ethernet - VGA Network Signal Extender 60M
  Pjese per kompjuter

  RJ45 Ethernet - VGA Network Signal Extender 60M

  RJ45 Ethernet - VGA Network Signal Extender CAT5e/6 Transmitter Receiver Adapter - Distanca e tran

  Elbasan Sot, 10:40
  2.500 Lek
 • 2 foto
  WiFi Antene
  Pjese per kompjuter

  WiFi Antene

  PERFORCUES WIFI: Frekuenca:                2.4 - 2.483 GHz Fitimi (dBi):                

  Elbasan Sot, 10:40
  2.700 Lek
 • 4 foto
  BE QUIET Dark Power Pro 550W BQT P7-PRO-550W
  Pjese per kompjuter

  BE QUIET Dark Power Pro 550W BQT P7-PRO-550W

  Bllo ushqimi Professional BE-QUIET! Dark Power Pro 550W (BQT P7-PRO-550W / BN072) Power Supply -----

  Elbasan Sot, 10:40
  70 €
 • 1 foto
  Printer Scaner Fotocopie Hp Color Laserjet 2840
  Pjese per kompjuter

  Printer Scaner Fotocopie Hp Color Laserjet 2840

  Shes Printer Scaner Fotocopie fax dhe card reader te inkorporuar Hp Color Laserjet 2840. Ka 2 vjet q

  Elbasan Sot, 10:40
  100 €
 • 5 foto
  Oferte! Drevo X1 SSD 120GB 39€ (i ri)
  Pjese per kompjuter

  Oferte! Drevo X1 SSD 120GB 39€ (i ri)

  Oferte! 120GB SSD Drevo X1 Solid State Hard Drive 2.5" SATA3 Internal 550MB/S 400MB/S Sasi e limit

  Elbasan Sot, 10:39
  39 €
 • 2 foto
  Joystick Saitek ST90
  Pjese per kompjuter

  Joystick Saitek ST90

  Joystick Saitek ST90 Per te gjitha lojrat ne Computer Cmimi : 2500 Lek Pc-Point & Smart Home

  Elbasan Sot, 10:39
  2.500 Lek
 • 1 foto
  Western Digital SSD 240GB WD Green 2.5” (i ri)
  Pjese per kompjuter

  Western Digital SSD 240GB WD Green 2.5” (i ri)

  New SSD 240GB Brand:WESTERN DIGITAL MPN:WDS240G1G0A Model:WD GREEN Storage Capacity:240GB Type:

  Elbasan Sot, 10:39
  65 €
 • 1 foto
  Ubiquiti NanoStation5 5GHz 14dBi CPE (E RE)
  Pjese per kompjuter

  Ubiquiti NanoStation5 5GHz 14dBi CPE (E RE)

  NanoStation 5 5GHz Indoor/Outdoor Dual-Polarity 14dBi CPE E RE Cmimi: 75 Euro

  Elbasan Sot, 10:38
  75 €
 • 0 foto
  Antivirus Kaspersky Total Security 2019 18€
  Pjese per kompjuter

  Antivirus Kaspersky Total Security 2019 18€

  Kaspersky Total Security 2019 (1PC) Kohëzgjatja: 1 vit Sistemi operativ: 32/64-bit Licenca për PC,

  Elbasan Sot, 10:38
  18 €
 • 1 foto
  Macbook
  Pjese per kompjuter

  Macbook

  Shitet Macbook Laptop Core 2 Duo 500 Hdd 4 Gb Ram

  Elbasan Sot, 10:38
  280 €
 • 2 foto
  Bojra te ndryshme printeri origjinale Hp, Xerox
  Pjese per kompjuter

  Bojra te ndryshme printeri origjinale Hp, Xerox

  Disponojme bojra te ndryshme per printera me laser dhe inkjet. Per me shume info na kontaktoni. Me

  Elbasan Sot, 10:38
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Pastrues Ekrani
  Pjese per kompjuter

  Pastrues Ekrani

  Pastrues Ekrani Set 3ne1 Pastron ekrane te ndryshem TV, LAPTOP, TABLET, MONITOR PC etj DERGOJME ME

  Elbasan Sot, 10:38
  500 Lek
 • 7 foto
  Omnidirectional Laser Barcode Scanner Reader 99€
  Pjese per kompjuter

  Omnidirectional Laser Barcode Scanner Reader 99€

  Omnidirectional Laser Barcode Scanner Reader Bar Code Scan POS Supermarket 99€ Përshkrim: Kjo njësi

  Elbasan Sot, 10:37
  99 €
 • 0 foto
  SANDISK ULTRA FLAIR USB 32GB USB 3.0 150 MB/s
  Pjese per kompjuter

  SANDISK ULTRA FLAIR USB 32GB USB 3.0 150 MB/s

  SUPER I SHPEJTE SUPER CMIM SANDISK ULTRA FLAIR USB 32GB USB 3.0 150 MB/s Ultra fast transferim te

  Elbasan Sot, 10:36
  2.000 Lek
 • 1 foto
  Ubiquiti Nano Station loco M2 2.4GHz
  Pjese per kompjuter

  Ubiquiti Nano Station loco M2 2.4GHz

  Ubiquiti NanoStation loco M2 2.4GHz Indoor/Outdoor airMax 8dBi CPE E perdorur. Ne gjendje shume te

  Elbasan Sot, 10:36
  5.000 Lek
 • 2 foto
  Mini Wireless Kamere Sigurie CCTV
  Pjese per kompjuter

  Mini Wireless Kamere Sigurie CCTV

  Ky aparat i paisjes pa tel përmban 1 mini kamera dhe 1 marrës, të cilat ju ofrojnë një sistem të plo

  Elbasan Sot, 10:27
  6.500 Lek
 • 2 foto
  HKC USP5550 power adapter 550 Watt POWER SUPPLY
  Pjese per kompjuter

  HKC USP5550 power adapter 550 Watt POWER SUPPLY

  Bllok ushqimi per Desktop HKC USP5550 power adapter 550 Watt 20 mm POWER SUPPLY --------------------

  Elbasan Sot, 10:27
  50 €
 • 1 foto
  VGA to HDMI 1080\' Converter OKAZION
  Pjese per kompjuter

  VGA to HDMI 1080\' Converter OKAZION

  Converter VGA to FULL HDMI 1080\' Input: VGA +L/R (audio) OUTPUT. HDMI, HDMI me AUDIO Cmimi : 2500

  Elbasan Sot, 10:21
  2.500 Lek
 • 1 foto
  DVD-RW Usb External
  Pjese per kompjuter

  DVD-RW Usb External

  OKAZION : DVD-RW USB EXTRENAL I RI Cmimi: 3000 Lek

  Elbasan Sot, 10:21
  3.000 Lek
 • 2 foto
  KINGSTON A400 SSD 480GB VETEM 75€
  Pjese per kompjuter

  KINGSTON A400 SSD 480GB VETEM 75€

  SUPER OFERTE - SUPER PERFORMANCE KINGSTON A400 SSD 480GB 480GB — up to 500MB/s Read and 45

  Elbasan Sot, 10:21
  75 €
 • 0 foto
  Antivirus Kaspersky Internet Security 2018 1PC 15€
  Pjese per kompjuter

  Antivirus Kaspersky Internet Security 2018 1PC 15€

  Kaspersky Internet Security 2019 (1PC) Kohëzgjatja: 1 vit Sistemi operativ: 32/64-bit Licenca për

  Elbasan Sot, 10:19
  15 €
 • 2 foto
  Xiaomi MI WiFi Wireless Router Repeater Smart APP
  Pjese per kompjuter

  Xiaomi MI WiFi Wireless Router Repeater Smart APP

  Xiaomi MI WiFi Wireless Router 3C 2.4GHz Smart Mini WiFi Repeater 4 Antena 802.11n 300Mbps APP Contr

  Elbasan Sot, 10:18
  4.000 Lek
 • 3 foto
  ORE SPIUNE ME KAMERA FULL HD INFRA 16 GB - SPY
  Pjese per kompjuter

  ORE SPIUNE ME KAMERA FULL HD INFRA 16 GB - SPY

  ORE SPIUNE ME KAMERA FULL HD INFRA 16 GB - SPY Kjo ore eshte 1 risi.. Ore e pare me infra per regj

  Elbasan Sot, 10:02
  75 €
 • 2 foto
  Printer termik Ocom 80mm usb&lan me prerje 79€
  Pjese per kompjuter

  Printer termik Ocom 80mm usb&lan me prerje 79€

  Shes printer termik Ocom 80mm usb&lan me prerje, i ri Cmimi: 79€ Sasia e limituar Pc-Point &

  Elbasan Sot, 10:02
  79 €
 • 0 foto
  HARDDISK HDD WD 4 TB
  Pjese per kompjuter

  HARDDISK HDD WD 4 TB

  Hard disk HDD Hikvision WD 4.0TB Ideal per dvr ose arkive. Sasi e limituar Cmimi: 145€ DERGOJM

  Elbasan Sot, 10:01
  145 €
 • 5 foto
  Xiaomi Mi Smart USB WiFi 300Mbps Extender
  Pjese per kompjuter

  Xiaomi Mi Smart USB WiFi 300Mbps Extender

  Xiaomi Mi Smart USB WiFi 300Mbps Amplifier Extender Booster Router me 2 Antena. --------------------

  Elbasan Sot, 09:57
  2.000 Lek
 • 1 foto
  Switch D-Link DGS-1008P 8 Porta Gigabit 4 PoE 90€
  Pjese per kompjuter

  Switch D-Link DGS-1008P 8 Porta Gigabit 4 PoE 90€

  DGS-1008P 8-Porta Gigabit Unmanaged Desktop Switch me 4 Porta PoE lejon përdoruesit të lidhen me kam

  Elbasan Sot, 09:57
  90 €
 • 0 foto
  Oferte 60€ ! SanDisk SSD PLUS 240GB 530MB/s (I RI)
  Pjese per kompjuter

  Oferte 60€ ! SanDisk SSD PLUS 240GB 530MB/s (I RI)

  Oferte! SanDisk SSD PLUS 240GB 530MB/s (I RI) Sasi e limituar. Cmimi: 60€ DERGOJME ME POSTEN ADE

  Elbasan Sot, 09:56
  60 €
 • 1 foto
  GPS TRACKER TKSTAR SUPER CILESOR
  Pjese per kompjuter

  GPS TRACKER TKSTAR SUPER CILESOR

  GPS TRACKER TKSTAR ME BATERI KARIKIMI ME AUTONOMI DERI 90 DITE Free software për ndjekjen nga Web,

  Elbasan Sot, 09:56
  90 €
 • 3 foto
  Symbol Motorola LS9208 Terminal Barcode Scanner
  Pjese per kompjuter

  Symbol Motorola LS9208 Terminal Barcode Scanner

  Symbol Motorola LS9208 Skaner -------------------------------------------- Prezantimi nga Motorola p

  Elbasan Sot, 09:56
  99 €
 • 1 foto
  Harddisk HDD Hikvision WD 4 TB 145€ (Te rinj)
  Pjese per kompjuter

  Harddisk HDD Hikvision WD 4 TB 145€ (Te rinj)

  Hard disk HDD Hikvision WD 4.0TB Ideal per dvr ose arkive. Sasi e limituar Cmimi: 145€ DERGOJM

  Elbasan Sot, 09:56
  145 €
 • 2 foto
  Wavlink Router Wifi 300Mbps,Smart App 4 antena
  Pjese per kompjuter

  Wavlink Router Wifi 300Mbps,Smart App 4 antena

  Router Wireless 300Mbps, Smart Range Control Extension me 4 antena të jashtme. Wavlink sjell teknol

  Elbasan Sot, 09:55
  4.000 Lek
 • 4 foto
  Kamere Sonde 5m/10M Endoskope Android/Pc 8MM/2MP
  Pjese per kompjuter

  Kamere Sonde 5m/10M Endoskope Android/Pc 8MM/2MP

  Kamere Sonde 5m/10M Endoskope Android/Pc 8MM / 2MP / 6Led i papërshkueshëm nga uji. ----------------

  Elbasan Sot, 09:54
  4.500 Lek
 • 3 foto
  COMFAST 300M Wireless Repeater Router WiFi
  Pjese per kompjuter

  COMFAST 300M Wireless Repeater Router WiFi

  COMFAST 300M Wireless Repeater Network Router WiFi Signal Range Extender 802.11n Markë e re dhe me

  Elbasan Sot, 09:54
  3.000 Lek
 • 0 foto
   Super Mouse Xiaomi Wireless 1200 DPI
  Pjese per kompjuter

  Super Mouse Xiaomi Wireless 1200 DPI

  Mouse i ri portable super elegant me dezain te mrekullueshem. Brand: XiaomiType:2.4Ghz Wirele

  Elbasan Sot, 09:54
  3.000 Lek
 • 2 foto
  Bateri Tr 18650 3.7V 9900Mah Rechargeable Li-ion
  Pjese per kompjuter

  Bateri Tr 18650 3.7V 9900Mah Rechargeable Li-ion

  Bateri Tr 18650 3.7V 9900Mah Rechargeable (Te karikueshme) Li-ion Specifikimet: Lloji: Li-Ion Kapa

  Elbasan Sot, 09:50
  800 Lek
 • 2 foto
  WiFi Repeater 300 Mbps 2500 L
  Pjese per kompjuter

  WiFi Repeater 300 Mbps 2500 L

  WiFi Repeater 300 Mbps WiFi Repeater jane te tipeve & çmimeve te ndryshem. Fillojne nga 2500 Lek

  Elbasan Sot, 09:49
  2.500 Lek
 • 0 foto
  GOOD RAM ddr2 800 MHz 2GB te rinj 15€
  Pjese per kompjuter

  GOOD RAM ddr2 800 MHz 2GB te rinj 15€

  GOOD RAM ddr2 800 MHz 2GB me ftohes. Ideal per pc me parametra te ulet duke i shtuar ram per te pas

  Elbasan Sot, 09:49
  15 €
 • 6 foto
  Barcode Bar Code Scan 433MHz Wireless 69€
  Pjese per kompjuter

  Barcode Bar Code Scan 433MHz Wireless 69€

  433MHz Wireless Handheld USB Barcode Bar Code Scanner Scan Gun Label Reader Pershkrimi: Tera 433MH

  Elbasan Sot, 09:48
  69 €
 • 1 foto
  Gamepad Wireless Bluetooth per Android Phone PC
  Pjese per kompjuter

  Gamepad Wireless Bluetooth per Android Phone PC

  Gamepad Wireless per pc - Game pad wireless per telefon - Kontrollues per lojra ne telefon apo pc e

  Elbasan Sot, 09:48
  2.500 Lek
 • 1 foto
  Hikvision SSD 480GB C100 550MB/s
  Pjese per kompjuter

  Hikvision SSD 480GB C100 550MB/s

  Hikvision SSD 480GB C100 TLC 550MB/s Read 470MB/s Write Brand: Hikvision MPN:C100/480G Model:C100

  Elbasan Sot, 09:48
  95 €
 • 2 foto
  Stabilizatore
  Pjese per kompjuter

  Stabilizatore

  Shiten tre stabilizator. Te shkelqyer per te mbrojtur pajisjet tuaja nga luhatjet e tensionit. Nje s

  Elbasan Sot, 08:40
  90 €