Fier

Pjese per kompjuter në shitje në Fier

 • 4 foto
  Oferte per Karikues 12V 3A ,12V 4,16A , 12V 1.5A
  Pjese per kompjuter

  Oferte per Karikues 12V 3A ,12V 4,16A , 12V 1.5A

  Oferte per Karikues 12V 3A ,12V 4,16A , 12V 1.5A , 12V 2.5A 12V 1A 🚀🚀Kto karikues perdoren per #Kasa

  Fier Dje, 17:24
  700 Lek
 • 0 foto
  Ram laptopi DDR2  4GB
  Pjese per kompjuter

  Ram laptopi DDR2 4GB

  Ram per laptop DDR2 4gb . Keta ram shkojne ne laptop te ndryeshem ,apple macbook pro dhe imac te vi

  Fier Dje, 10:39
  4.900 Lek
 • 4 foto
  RAM 4 gb DDR3
  Pjese per kompjuter

  RAM 4 gb DDR3

  Ram 4 gb ddr3 me frekuence 1333 dhe 1600.

  Fier Dje, 10:39
  3.400 Lek
 • 0 foto
  Processor core i3 socket 1155
  Pjese per kompjuter

  Processor core i3 socket 1155

  Processor core i3 -2120 3.30 ghz socket 1155 . Ne gjende 3 cope 1900 leke /cop.

  Fier Dje, 10:39
  1.900 Lek
 • 0 foto
  Intel® Core™ i5-750 Processor SOCKET 1156
  Pjese per kompjuter

  Intel® Core™ i5-750 Processor SOCKET 1156

  Performance # of Cores 4 # of Threads 4 Processor Base Frequency 2.66 GHz Max Turbo Frequency 3.2

  Fier Dje, 10:39
  17 €
 • 0 foto
  Antivirus Bitdefender TOTAL SECURITY 2019
  Pjese per kompjuter

  Antivirus Bitdefender TOTAL SECURITY 2019

  Ne ju dergojme linkun e shkarkimit nga faqja zyrtare dhe çelësin e licencës pamvaresisht nga vendod

  Fier Dje, 10:37
  15 €
 • 0 foto
  Ofrojmë Tonera dhe Bojë për Printer
  Pjese per kompjuter

  Ofrojmë Tonera dhe Bojë për Printer

  Ofrojmë Toner dhe kartuçe me bojë origjinale dhe kompatibël (i pajtueshëm me modelin e printerit) pë

  Fier 19 tetor 10:23
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Kart Grafike: Amd R7 250 2Gb OC
  Pjese per kompjuter

  Kart Grafike: Amd R7 250 2Gb OC

  Karta eshte ne gjendje shum te mire Cmimi 100 mije leke

  Fier 18 tetor 01:14
  10.000 Lek
 • 9 foto
  Printer Konica
  Pjese per kompjuter

  Printer Konica

  Printer , skaner , fotokopje , fax ne gjendje te mire

  Fier 16 tetor 11:15
  15.000 Lek
 • 2 foto
  Ruter Netis
  Pjese per kompjuter

  Ruter Netis

  Doni ta shtoni shpejtesine e internetit apo ta perfitoni falas me Wireless ?? Oferte per 3 modele Ru

  Fier 15 tetor 17:43
  1.900 Lek
 • 3 foto
  Nvidia Quadro fx3800
  Pjese per kompjuter

  Nvidia Quadro fx3800

  Nvidia quadro fx3800 1gb ddr3.

  Fier 20 shtator 22:12
  50 €
 • 0 foto
  Mac OS X Yosemite 10.10 USB Bootable
  Pjese per kompjuter

  Mac OS X Yosemite 10.10 USB Bootable

  Mac OS X Yosemite 10.10 USB Bootable per formatim laptop apple macbook ,macbookpro,macbookair,iMac.

  Fier 19 shtator 21:27
  1.700 Lek
 • 0 foto
  Mac OS X SIERRA 10.12 USB Bootable
  Pjese per kompjuter

  Mac OS X SIERRA 10.12 USB Bootable

  Mac OS X SIERRA 10.12 USB per formatim laptop apple macbook ,macbookpro,macbookair,iMac.

  Fier 19 shtator 21:27
  2.000 Lek
 • 1 foto
  Mac OS X Mojave 10.14.3 USB Bootable 16GB
  Pjese per kompjuter

  Mac OS X Mojave 10.14.3 USB Bootable 16GB

  Mac OS X Mojave 10.14.3 USB Bootable 16GB ,instalim i shpejte.

  Fier 19 shtator 21:27
  2.000 Lek
 • 5 foto
  i8 Mini 2.4G Wireless Keyboard Touchpad
  Pjese per kompjuter

  i8 Mini 2.4G Wireless Keyboard Touchpad

  2.4G Mini Tastierë Touchpad inteligjent i ndjeshëm. I përshtatshëm për PC, Smart TV, kuti Android TV

  Fier 19 shtator 14:42
  1.700 Lek
 • 1 foto
  Printer SAMSUNG MULTIF XPRESS
  Pjese per kompjuter

  Printer SAMSUNG MULTIF XPRESS

  Oferte per Printer SAMSUNG MULTIF XPRESS SL-M2070/SEE -17500 Lek Transport i shpejte kudo ne Shqipe

  Fier 18 shtator 08:33
  17.500 Lek
 • 2 foto
  Printer Canon All in One
  Pjese per kompjuter

  Printer Canon All in One

  Oferte per Printer me ngjyra i markes Canon all in one, model MG2550S InkJet Funksionet: Printer, f

  Fier 16 shtator 17:58
  7.990 Lek
 • 3 foto
  Shitet Fotokopje
  Pjese per kompjuter

  Shitet Fotokopje

  Shitet fotokopje canon ne gjendje sh te mire pune e ardhur nga gjemania. Cmimi i arsyeshem

  Fier 14 shtator 10:37
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Ram per Laptop DDR2  2GB.
  Pjese per kompjuter

  Ram per Laptop DDR2 2GB.

  Ram per laptop ddr2 2gb 1500/leke per cope.

  Fier 12 shtator 08:31
  1.700 Lek
 • 0 foto
  Mac OS X Mountain Lion 10.8
  Pjese per kompjuter

  Mac OS X Mountain Lion 10.8

  Mac OS X Mountain Lion 10.8 usb sistem per format.

  Fier 12 shtator 08:31
  1.500 Lek
 • 0 foto
  OS X Lion 10.7 USB System
  Pjese per kompjuter

  OS X Lion 10.7 USB System

  OS X Lion 10.7 USB System per Format.

  Fier 12 shtator 08:31
  1.500 Lek
 • 0 foto
   MacOS High Sierra 10.13 USB Installer
  Pjese per kompjuter

  MacOS High Sierra 10.13 USB Installer

  MacOS High Sierra 10.13 USB Installer

  Fier 12 shtator 08:31
  2.000 Lek
 • 1 foto
  Procesor core i7 870 2.93GHz socket 1156.
  Pjese per kompjuter

  Procesor core i7 870 2.93GHz socket 1156.

  Procesor core i7 870 2.93GHz socket 1156. N.q.s keni kompjuter ose imac te gjenerates se pare me c

  Fier 12 shtator 08:30
  55 €
 • 2 foto
  Karte zeri Sound BLASTER
  Pjese per kompjuter

  Karte zeri Sound BLASTER

  Karte zeri shume e mire e pershtatshme per DJ punon super.

  Fier 12 shtator 08:30
  2.900 Lek
 • 0 foto
  Mac Os X Mavericks 10.9 USB Bootable
  Pjese per kompjuter

  Mac Os X Mavericks 10.9 USB Bootable

  Mac Os X Mavericks 10.9 usb bootable per format.

  Fier 12 shtator 08:30
  1.700 Lek
 • 1 foto
  Intel® Core™ i5-660 Processor 3.33 ghz Socket 1156
  Pjese per kompjuter

  Intel® Core™ i5-660 Processor 3.33 ghz Socket 1156

  # of Cores 2 # of Threads 4 Processor Base Frequency 3.33 GHz Max Turbo Frequency 3.60 GHz Cache

  Fier 12 shtator 08:30
  12 €
 • 2 foto
  Intel Core i5-680 (3.6Ghz) LGA1156
  Pjese per kompjuter

  Intel Core i5-680 (3.6Ghz) LGA1156

  Intel Core i5-680 (3.6Ghz) LGA1156

  Fier 12 shtator 08:30
  20 €
 • 1 foto
  Intel® Core™ i5-670 Processor 4M Cache, 3.46 GHz
  Pjese per kompjuter

  Intel® Core™ i5-670 Processor 4M Cache, 3.46 GHz

  Intel® Core™ i5-670 Processor 4M Cache, 3.46 GHz socket 1156

  Fier 12 shtator 08:30
  14 €
 • 0 foto
  Intel® Core™ i5-760 Processor SOCKET 1156
  Pjese per kompjuter

  Intel® Core™ i5-760 Processor SOCKET 1156

  Performance # of Cores 4 # of Threads 4 Processor Base Frequency 2.80 GHz Max Turbo Frequency 3.3

  Fier 12 shtator 08:30
  20 €
 • 0 foto
  Mac OS X El Capitan 10.11 USB Bootable
  Pjese per kompjuter

  Mac OS X El Capitan 10.11 USB Bootable

  Mac OS X El Capitan 10.11 USB per formatim laptop apple macbook ,macbookpro,macbookair,iMac.

  Fier 9 shtator 20:53
  1.700 Lek
 • 1 foto
  Doni ti mbroni TV , Kompjuter nga tensioni
  Pjese per kompjuter

  Doni ti mbroni TV , Kompjuter nga tensioni

  Oferte per UPS, bateri e jashteme per kompjuterin tuaj i markes Power Tree Garanton mbajtjen e komp

  Fier 6 shtator 17:25
  6.900 Lek
 • 0 foto
  Printer Samsung All in One Express
  Pjese per kompjuter

  Printer Samsung All in One Express

  Oferte per Printer Samsung All in One Express Transport i shpejte kudo ne Shqiperi Paguaj Kesh kur

  Fier 6 shtator 17:24
  19.500 Lek
 • 2 foto
  Printer Canon
  Pjese per kompjuter

  Printer Canon

  Oferte per Printer i markes Canon modeli InkJet MFP MG3650, all in one me ngjyra. Ka funksion print

  Fier 6 shtator 17:24
  13.900 Lek
 • 2 foto
  Nvidia Quadro k2000 2GB
  Pjese per kompjuter

  Nvidia Quadro k2000 2GB

  nvidia quadro K2000 2gb ddr5 .

  Fier 29 gusht 22:32
  65 €
 • 2 foto
  plesteshen 4
  Pjese per kompjuter

  plesteshen 4

  shes plesreshen 4 pa doreza i ardhur nga it

  Fier 28 gusht 14:18
  150 €
 • 0 foto
  Nvidia G210
  Pjese per kompjuter

  Nvidia G210

  Kart grafike Nvidia g210 1gb 64bit ne gjendje pune. Hap lojra si: Gta sanandreas, euro truck, pes13,

  Fier 23 gusht 10:33
  25.000 Lek
 • 1 foto
  Karte Grafike GTX 960 2 GB
  Pjese per kompjuter

  Karte Grafike GTX 960 2 GB

  Oferte per Karte Grafike GTX 960 2 GB 99 Euro Per programe si Fortnite , Autocad , Adobe Premiere e

  Fier 21 gusht 20:58
  99 €
 • 2 foto
  KARTE GRAFIKE Nvidia GTX 750 ti 2gb
  Pjese per kompjuter

  KARTE GRAFIKE Nvidia GTX 750 ti 2gb

  KARTE GRAFIKE Nvidia GTX 750 ti 2gb

  Fier 19 gusht 19:53
  85 €
 • 1 foto
  Tastiera per Laptop
  Pjese per kompjuter

  Tastiera per Laptop

  Ju eshte prishur Tastiera e Laptopit ?? Na kontaktoni KOMPJUTER SERVIS \"NAD&A\" Adresa: Rruga S

  Fier 14 gusht 09:11
  2.500 Lek
 • 5 foto
  GAMEPAD BLUETOOTH CONTROLLER SBOX
  Pjese per kompjuter

  GAMEPAD BLUETOOTH CONTROLLER SBOX

  Oferte per GAMEPAD BLUETOOTH CONTROLLER SBOX -3900 Lek Transport i shpejte kudo ne Shqiperi Paguaj

  Fier 10 gusht 11:20
  3.900 Lek
 • 0 foto
  Karte Grafike GTX 950 2 GB
  Pjese per kompjuter

  Karte Grafike GTX 950 2 GB

  Oferte per Karte Grafike GTX 950 2 GB 99 Euro Na kontaktoni KOMPJUTER SERVIS \"NAD&A\" Adresa:

  Fier 10 gusht 08:19
  99 €
 • 1 foto
  KARTE GRAFIKE GTX950
  Pjese per kompjuter

  KARTE GRAFIKE GTX950

  GTX 950 2GB

  Fier 8 gusht 13:40
  99 €
 • 2 foto
  Ju pelqen te luani Fortnite ??
  Pjese per kompjuter

  Ju pelqen te luani Fortnite ??

  Oferte per Joypad me funksionin e dyfishtë dridhës për një eksperiencë më të plotë të lojrave. Dizaj

  Fier 4 gusht 09:30
  1.900 Lek
 • 0 foto
  SHITET
  Pjese per kompjuter

  SHITET

  shitet printer per printime esht i ri i pa perdorue esht ne kuti me bojra te plota te pa hapura .

  Fier 3 qershor 08:22
  120 €
 • 3 foto
  Doni ta perfitoni falas internetin ??
  Pjese per kompjuter

  Doni ta perfitoni falas internetin ??

  Doni ta shtoni shpejtesine e internetit apo ta perfitoni falas me Wireless ?? Per instalimin dhe ko

  Fier 24 maj 17:16
  1.900 Lek
 • 0 foto
  Printer termik 80mm
  Pjese per kompjuter

  Printer termik 80mm

  Printer termik 80 mm

  Fier 17 maj 18:03
  7.500 Lek
 • 0 foto
  Mouse Gaming
  Pjese per kompjuter

  Mouse Gaming

  Oferte per Mouse Trust Gaming 1400 Lek Transport i shpejte kudo ne Shqiperi Paguaj Kesh kur merr m

  Fier 16 maj 12:17
  1.400 Lek
 • 0 foto
  Maus Wirelless
  Pjese per kompjuter

  Maus Wirelless

  Oferte per disa modele Mouse Wireless 990 Lek Transport i shpejte kudo ne Shqiperi Paguaj Kesh kur

  Fier 16 maj 11:35
  990 Lek
 • 0 foto
  Procesor per PC
  Pjese per kompjuter

  Procesor per PC

  Intel pentium D 945 Dual core3.4ghz - (2 cop) 15 mij leke. Intel core 2 duo E4500 2.20ghz 15mij leke

  Fier 2 maj 16:09
  40.000 Lek
 • 0 foto
  Motherboard i3 i5 i7 per Dell inspire N7010
  Pjese per kompjuter

  Motherboard i3 i5 i7 per Dell inspire N7010

  Shitet motherboard per dell inspire N7010 i Ri. Mban procesore i3 i5 dhe i7 Supported RAM Type:DDR3

  Fier 2 maj 16:09
  30 €