Pogradec

Pjese per kompjuter në shitje në Pogradec

 • 1 foto
  PJESE LAPTOPI ACER
  Pjese per kompjuter

  PJESE LAPTOPI ACER

  pjese laotopi acer.jane te gjitha pjese funksionale origjinale te laptopit qe kur eshte blere. thjes

  Pogradec 2 shtator 11:40
  10.000 Lek
 • 0 foto
  shitet ps3 me çip
  Pjese per kompjuter

  shitet ps3 me çip

  shitet ps3 me çip per arsye mosperdorimi 0676351041 150 i diskutushem

  Pogradec 20 qershor 13:45
  150 Lek
 • 2 foto
  Shes Karte grafike 1gb Nvidia GT210
  Pjese per kompjuter

  Shes Karte grafike 1gb Nvidia GT210

  Shes karte grafike nvidia 210 1gb 128bit ddr2 Eshte e perdorur po shume pak e perdorur Shitet per ar

  Pogradec 19 maj 19:35
  2.500 Lek
 • 0 foto
  Lexues Multi SD Card
  Pjese per kompjuter

  Lexues Multi SD Card

  lexues karte sd : Micro SD MS Duo/MS Pro Duo M2 MINI SD SD MMC SDHC SDXC

  Pogradec 4 prill 04:38
  500 Lek
 • 1 foto
  Bitmain Antminer T9+ 10.5TH/s - I ri
  Pjese per kompjuter

  Bitmain Antminer T9+ 10.5TH/s - I ri

  Shitet miner i ri i pershtatshem per te gjitha SHA256 coins si psh bitcoin dhe bitcoin cash. Ne foto

  Pogradec 4 prill 02:37
  1.200 €
 • 0 foto
  Psu 550 w
  Pjese per kompjuter

  Psu 550 w

  Shitet psu 550w ne gjendje shum te mire e perdorur .

  Pogradec 5 janar 23:16
  40 Lek