Punesime
Malisheve
Posto shpallje

Kategoria

Çmimi

Vendi

 • KREDI OFERTE PËR FUNDIN E VITIT.

  KREDI OFERTE PËR FUNDIN E VITIT.

  Ne jemi në fund të vitit dhe është momenti i bilancit. Ju keni nevojë për para për të finalizuar bilancet dhe arritjet tuaja në vitin 2017. Ju keni nevojë për mbështetje financiare për të rritur biz

  100 €
  Malisheve
  18 nëntor 10:51
 • financimi kredi

  financimi kredi

  Përshëndetje Sir / Madam, Ju duhet kreditimit të holla në mes të individëve për të përballuar me vështirësi financiare në fund të thyer bllokimin që shkaktoi bankat, me refuzimin e dosjeve të aplikim

  100 €
  Malisheve
  8 gusht 17:35
 • Rregullime te oborreve 044204911

  Rregullime te oborreve 044204911

  Rregullojm oborret me kocka po ashtu edhe kopshtin prej fillimi deri ne mbarim. per meshum kerko ne facebook rregullime te oborrev

  Me Marrveshje
  Malisheve
  11 qershor 21:40
 • Rregullimin e oborreve kopshtet

  Rregullimin e oborreve kopshtet

  Punojme me bagera minibager dhe shtrojm kubza anesore etj

  Me Marrveshje
  Malisheve
  1 prill 19:28
 • Bejm Rregullimin e Oborreve Rrugve Kopshteve

  Bejm Rregullimin e Oborreve Rrugve Kopshteve

  Punoj kto pun Shtruarjen e Kubzave ne menyr Profosionele. Hapjen e kanaleve, Kanalizimeve. Etj per me shuum kontakto.... 044-515633, 044-937242

  Me Marrveshje
  Malisheve
  30 mars 22:39
 • Bejm rregullimin e oborreve parqeve trotuarve dh..

  Bejm rregullimin e oborreve parqeve trotuarve dh..

  Bejm rregullimin e oborreve trotuarve dhe te gjitha punet me kupza Te betonit ne menyr profesjonale , ne ju garantojm per punen qep e bejm.per me shum informohu Ne 044515633 044937242

  Me Marrveshje
  Malisheve
  30 mars 22:28
 • FASADER,MALLTER,RENOVIME,KNAUF,GLET, NGJYROSJE. ..

  FASADER,MALLTER,RENOVIME,KNAUF,GLET, NGJYROSJE. ..

  PUNOJME FASADE, MALLTER, RENOVIME, KNAUF , GLET, NGJYROSJE Mallterin e punojm me maqin. 044-279-731 049-279-731 Wiber +37744279731 [email protected] Pranojme ndonje kompensim ndonje veture apo

  Me Marrveshje
  Malisheve
  16 shkurt 15:31
 • Gur punus

  Gur punus

  bejm te gjitha punet prej guri ose keta numra per kontakt Viber 049-502-758 ose 044212910 qmimi ështe sipas marrveshjes ju mir presim

  Me Marrveshje
  Malisheve
  11 shkurt 20:39
 • ofrojnë kredi për Vitin e Ri

  ofrojnë kredi për Vitin e Ri

  ofrojnë kredi për Vitin e Ri

  10 €
  Malisheve
  3 janar 11:47
 • Kredi të ofruar të holla në mes të individëve

  Kredi të ofruar të holla në mes të individëve

  Unë jam Angelina Samos , huadhënësit mes të caktuar në mendje për të ndihmuar ka çdo gjë e ndaluar bankare apo nuk kanë favor të bankave për kredi, aplikimet , unë grante, hua të rënda dhe të ndershëm

  1.000 €
  Malisheve
  21 shtator 20:31
 • punojm te gjitha punet me keramik shkall dhe instalim te ujit

  punojm te gjitha punet me keramik shkall dhe instalim te ujit

  kryejm te gjitha punet me keramik shkall insalim te ujit montim te sanitaris ne te gjith teritorin e kosoves

  Me Marrveshje
  Malisheve
  23 tetor 20:38