Shtepi / Vila
Berat

Shtepi / Vila në shitje në Berat

Kategoria

Kuadratura m²

Numri i dhomave

Çmimi

Vendi

 • 11 foto
  0bjekt me vendndodhje në qendër të Beratit !!!
  Shtepi / Vila

  0bjekt me vendndodhje në qendër të Beratit !!!

  Shitet objekt me vendndodhje në një nga vendet më të mira në Berat . Objekti përbëhet nga një shtëpi

  Berat 13 shkurt 17:39
  1 €
 • 11 foto
  HYRJE NE BERAT (CMIMI I DISKUTUESHEM)
  Shtepi / Vila

  HYRJE NE BERAT (CMIMI I DISKUTUESHEM)

  HYRJA BERBEHET NGA 2 DHOMA, SALLON, GUZHINE ME DOLLAPE, 2 KORRIDORA, BALLKON DHE WC. ESHTE E RINOVUA

  Berat 13 shkurt 08:24
  36.000.000 Lek
 • 9 foto
  Shtepi 2+1 L 13 Shtatori,Berat sip 100m2
  Shtepi / Vila

  Shtepi 2+1 L 13 Shtatori,Berat sip 100m2

  Okazion ! Shitet per arsye emigrimi shpi me 3 dhoma sp 100m2 si dhe me bahce sp 150 m2 dhe bahce ko

  Berat 12 shkurt 19:35
  55 €
 • 9 foto
  Shtepi ne Berat
  Shtepi / Vila

  Shtepi ne Berat

  shitet shtepi gjithsej 215 m. 65 metra shtepia1+1 dhe 150 metra bace me porte te madhe per futjen e

  Berat 10 shkurt 21:05
  37.000 Lek
 • 8 foto
  Shiteg shtepi afer qendres, prane Muzeut Etnografi
  Shtepi / Vila

  Shiteg shtepi afer qendres, prane Muzeut Etnografi

  Shitet shtepi prane muzeut etnografik 172m2. Me bace 44 m2 dhe banese 128m2. Shtepia eshte e rregull

  Berat 10 shkurt 17:54
  70.000 €
 • 14 foto
  SHITET SHTEPI NE OTLLAK-BERAT
  Shtepi / Vila

  SHITET SHTEPI NE OTLLAK-BERAT

  SHTËPIA ËSHTË NË GJËNDJE TË PËRSOSUR ËSHTË BËRË RINOVIM KOMPLET SUVATIM I RI,PLLAKA TË REJA DYER D

  Berat 9 shkurt 12:52
  50.000.000 Lek
 • 5 foto
  Shtepi 1+1, Pallat, Kati i 3-të
  Shtepi / Vila

  Shtepi 1+1, Pallat, Kati i 3-të

  Shitet shtëpi banimi, kati i tretë pranë Spitalit Rajonal, Berat. Shtepia është pjesërisht e mobilua

  Berat 2 shkurt 21:43
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Shtepi Private 2 Kateshe 330m2 + Dyqan 60m2
  Shtepi / Vila

  Shtepi Private 2 Kateshe 330m2 + Dyqan 60m2

  Shitet shtepi 2 kateshe private me truall 400m2 dhe nje ndertes 60m2 e shkeputur nga shtepia me cert

  Berat 12 janar 20:07
  180.000 €
 • 1 foto
  Shitet shtepija ne nje fshat te Beratit
  Shtepi / Vila

  Shitet shtepija ne nje fshat te Beratit

  Shitet shtepija ne nje fshat te beratit....Shtepija eshte e banueshme...Me certifikate pronesie...Pe

  Berat 5 janar 16:30
  12.000 €
 • 2 foto
  SHITET SHTEPI OKAZION!
  Shtepi / Vila

  SHITET SHTEPI OKAZION!

  Shitet shtepi private me 8 dhoma 2 banjo dhe 1 dynym siperfaqe toke.Shtepia ndodhet prane tregut te

  Berat 17 tetor 22:43
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  SHITEN SHTEPI 2+1 NE BERAT
  Shtepi / Vila

  SHITEN SHTEPI 2+1 NE BERAT

  SHITEN NJE PAL SHTEPI 2+1 ESHT E SHTRUAR ME PLLAKA KA GUZHIN KORIDOR BALLKON BANJE YRJE SHITEN DYZ

  Berat 27 shtator 00:13
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Shtepi 2+1 me dy ballkone, kati I pare
  Shtepi / Vila

  Shtepi 2+1 me dy ballkone, kati I pare

  Shtepia ndodhet ne lagjen Clirim, pallati perballe Tregut te Pergjithshem te Fruta-Perimeve, kati I

  Berat 23 shtator 20:44
  36.000.000 Lek
 • 11 foto
  Shitet Shtepi 3-kateshe.
  Shtepi / Vila

  Shitet Shtepi 3-kateshe.

  Shitet Shtepi 3-kateshe me siperfaqe toke 724 m2,me 156 m2 1 kat banimi,me bace te mbjella me porto

  Berat 21 shtator 07:58
  250.000 €
 • 0 foto
  Okazion shitet nje apartament 1+1
  Shtepi / Vila

  Okazion shitet nje apartament 1+1

  Shitet nje apartment 1+1 prane shkollave Thimi Tani dhe Kristo isak. Shitet per arsye emigirmi C

  Berat 17 shtator 12:59
  27.000.000 Lek
 • 0 foto
  Shtepi private
  Shtepi / Vila

  Shtepi private

  Shitet dhtepi private dy katshe ne kala berat. Shtepia ka siperfaqe 113 meter katror si truall dhe d

  Berat 8 shtator 15:10
  Me Marrveshje
 • 15 foto
  Shitet vila
  Shtepi / Vila

  Shitet vila

  1300 m2, toke e rrethuar me beton dhe rrjete. Vila 2 kateshe. Kati i garazhd (magazine) banjo. Kati

  Berat 8 shtator 13:56
  80.000 €
 • 7 foto
  Okasion Shitet Shtepi 1+1
  Shtepi / Vila

  Okasion Shitet Shtepi 1+1

  Shitet shtepi e mobiluar 1+1 me dy ballkone dhe 2 kuzhina ne katine pare te pallatit me mundesi edhe

  Berat 7 shtator 19:35
  25.000 €
 • 6 foto
  Shpia kati 5 ne Berat
  Shtepi / Vila

  Shpia kati 5 ne Berat

  shes shtepi kati 5 te regulluara .shitet me gjthe plack te re,me diellor ne tarac .shpia eshte 1+1,m

  Berat 26 gusht 20:03
  35.000 €
 • 4 foto
  Shitet shtepi private & truall
  Shtepi / Vila

  Shitet shtepi private & truall

  Shitet shtepi perdhese me truall 500 metro katror ne rrugen Staver Naco & Telegrami ne lagjen \'

  Berat 18 gusht 20:15
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Shitet shtepi dhe toke ne Duhanas, Berat
  Shtepi / Vila

  Shitet shtepi dhe toke ne Duhanas, Berat

  Shitet shtepi dy kateshe ne Duhasan te Beratit, shume prane rruges kryesore. Secili prej kateve ka n

  Berat 13 gusht 16:17
  85.000 €
 • 6 foto
  Shitet shtepi dhe toke
  Shtepi / Vila

  Shitet shtepi dhe toke

  Shitet shtepi dy kateshe ne Duhasan te Beratit, shume prane rruges kryesore. Secili prej kateve ka n

  Berat 13 gusht 16:03
  9.000.000 Lek
 • 2 foto
  SHTEPI 1+1...
  Shtepi / Vila

  SHTEPI 1+1...

  Shitet nje shtepi 1+ 1, e ndertuar 8 vitet e fundit me certifikat pronesie, e mobiluar.......... s

  Berat 13 gusht 10:57
  33.000.000 Lek
 • 5 foto
  SHITET SHTEPI
  Shtepi / Vila

  SHITET SHTEPI

  Shitet shtepi 1+1 1 kuzhine, 1 dhome gjumi, korridor,1 banje, 1 ballkon, te Konuda \"30 vjetori\" pr

  Berat 10 gusht 11:17
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Dyani shitet ose jepet me qera
  Shtepi / Vila

  Dyani shitet ose jepet me qera

  Shitet ose jepet me qera 50m katror

  Berat 10 korrik 18:09
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Shitet shtepi dhe toke
  Shtepi / Vila

  Shitet shtepi dhe toke

  Shitet shtepi dy kateshe ne Duhasan te Beratit, shume prane rruges kryesore. Secili prej kateve ka n

  Berat 26 qershor 19:06
  95.000 €
 • 0 foto
  Shitet banese 2 kate
  Shtepi / Vila

  Shitet banese 2 kate

  Shitet banese 2 kate me siperfaqe ndertimi 260 m2 dhe 600 m2 truall ne zonen e ish pjeshkores Berat

  Berat 27 maj 11:39
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  SHITEN NJE PAL SHTEPI2+1 NE BERAT
  Shtepi / Vila

  SHITEN NJE PAL SHTEPI2+1 NE BERAT

  SHITEN NJE PAL SHTEPI 2+1 E KOPLETUAR DY DHOMA E NJE GUZHIN GORIDOR BANJO BALLKON YRJE SHTEPIJA ESHT

  Berat 13 maj 23:53
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  SHITEN NJE PAL SHTEPI NE BERAT
  Shtepi / Vila

  SHITEN NJE PAL SHTEPI NE BERAT

  SHITE JE PAL SHTEPI 2+1 EKOPLETUAR BANJO KORIDOR BALLKON GUZHIN YRJE SHTEPIJA ESHT E SHTRUAR ME PLL

  Berat 13 maj 00:59
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Shitet shtepi+2 garazhe
  Shtepi / Vila

  Shitet shtepi+2 garazhe

  Shetepia ndodhet ne qender te beratit ,prapa shkolles 22 tetori. Shtepia esht 2 kateshe 1 kat i rreg

  Berat 12 maj 16:34
  1 Lek
 • 0 foto
  Shitet shtepia
  Shtepi / Vila

  Shitet shtepia

  Shitet shtepia me 2 dhoma gjumi,sallon(parket)kuzhine para kuzhine,2 banja,2 bllkone,oborr me parkim

  Berat 12 maj 12:54
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Shitet shtepi private 3+1
  Shtepi / Vila

  Shitet shtepi private 3+1

  Shitet shtepi private e ndodhur ne lagjen \"Barrikade \" pas Bar Ypsiloni. Shtepia perfshin 2 dhom

  Berat 11 maj 11:23
  7.500.000 Lek
 • 0 foto
  SHITET
  Shtepi / Vila

  SHITET

  SHITET SHTEPIA 234 M2 ÇMIMI 60000 EURO I DISKUTUSHEM

  Berat 6 maj 09:23
  60.000 €
 • 0 foto
  Shitet shtepia
  Shtepi / Vila

  Shitet shtepia

  Shitet apartamenti ne lagjen \"Celepias\" prane ambulances. 2+1 90m² Me hipotek . Cmimi i diskutues

  Berat 29 prill 17:57
  300.000 Lek
 • 0 foto
  Shitet Shtepi Okazion 145 m/2
  Shtepi / Vila

  Shitet Shtepi Okazion 145 m/2

  Shtepi e mobiluar,pallat i ri,me kushte bashkekohore,kati 4,dy ballkone nje prej te cileve ka pamje

  Berat 19 prill 20:26
  50.000 €
 • 0 foto
  shtepi ne berat
  Shtepi / Vila

  shtepi ne berat

  shitet shtepi 160 m2 objekt me nje siperfaqe 1000 m2 ne ante te ruges kryesore.. shtepia eshte e re

  Berat 19 prill 20:23
  90.000 €
 • 0 foto
  SHITE NJE PAL SHTEPI NE BERAT.2+1
  Shtepi / Vila

  SHITE NJE PAL SHTEPI NE BERAT.2+1

  SHITEN NJE PAL SHTEPI.2+1.NE BERAT KOPLETUAR BALLKON BANJO .YRJE SHTEPIJA ESHT E SHTRUAR ME PLLAKA

  Berat 12 prill 04:09
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  SHITEN SHTEPI NE BERAT.2+1
  Shtepi / Vila

  SHITEN SHTEPI NE BERAT.2+1

  SHITEN NJE PEL SHTEPI.2+1 DY DHOMA E NJE GUZIN EKOPLETUAR BALLKON BANJO KORIDOR YRJE SHTEPIJA ESHT E

  Berat 11 prill 20:20
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  SHITEN NJE PAL SHTEPI 2+1 NE BERAT
  Shtepi / Vila

  SHITEN NJE PAL SHTEPI 2+1 NE BERAT

  SHITEN NJE PAL SHTEPI 2+1 NE BERAT EKOPLETUAR DY DHOMA E NJE GUZHIN KORIDOR YRJE BALLKON SHTE PIJA

  Berat 11 prill 01:12
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  SHITEN NJE PAL SHTEPI 2+1 NE BERAT
  Shtepi / Vila

  SHITEN NJE PAL SHTEPI 2+1 NE BERAT

  SHITEN NJE PAL SHTEPI 2+1 EKOPLETUAR BASHK ME PLLAKA BALLKON BANJO YRJE DY DHOMA E NJE GUZHIN KATI

  Berat 9 prill 01:46
  43.000 €
 • 0 foto
  SHITEN NJE PAL SHTEPI2 +1 NE BERAT
  Shtepi / Vila

  SHITEN NJE PAL SHTEPI2 +1 NE BERAT

  SHITEN NJE PAL SHTEPI 2+1 EKOPLETUAR KA KORIDOR YRJE BANJO BALLKON VERAND SHITET KATER QIND E DYZET

  Berat 8 prill 00:02
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Shtepi ne Berat
  Shtepi / Vila

  Shtepi ne Berat

  Shitet shtepi ose nderohet me shtepi tj . shtepia eshte 1 +1 kati pare ne pallat lagja Vullkan Prif

  Berat 4 prill 07:40
  33.000 Lek
 • 9 foto
  Shtepi ne Berat
  Shtepi / Vila

  Shtepi ne Berat

  Shitet shtepi 3+1 , dy tualet , nje depo edhe ballkon . Shtepia ka 2 dhoma gjumi nje kuzhine edhe nj

  Berat 4 prill 03:48
  4.000.000 Lek
 • 0 foto
  Shtepi ne Berat
  Shtepi / Vila

  Shtepi ne Berat

  Shitet shtepia 3+1 Cmimi i duskutueshem .

  Berat 4 prill 02:24
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Shitet Shtepi + 500 m2 Toke
  Shtepi / Vila

  Shitet Shtepi + 500 m2 Toke

  Shitet Shtepi siperfaqe totale 144.4m2 me dokumenta te rregullta çertifikat pronesie harta treguse e

  Berat 4 prill 02:18
  5.500.000 Lek
 • 1 foto
  shes ose me qera
  Shtepi / Vila

  shes ose me qera

  Shes ose jap me qera shtepi 1+1 te regulluara shtepia eshte dy pallate poshte karburantit MERKO tek

  Berat 4 prill 02:04
  33 Lek
 • 11 foto
  Okazion!!! Shitet Shtepi per arsye emigrimi.
  Shtepi / Vila

  Okazion!!! Shitet Shtepi per arsye emigrimi.

  Shtepia shitet per aryse emigrimi, eshte e mobiluar plotesisht. Ne katin e dyte ndodhen 3 dhoma gjum

  Berat 3 prill 23:02
  80.000 €
 • 11 foto
    Okazion Shtepi muzeale ne Berat
  Shtepi / Vila

  Okazion Shtepi muzeale ne Berat

  Shtepia eshte 2 kateshe plus papafingo me podrum te madh i punuar me hark ,me hajat me harqe.Veranda

  Berat 3 prill 20:32
  250.000 €
 • 11 foto
  Shite shtepia Berat /Uznove
  Shtepi / Vila

  Shite shtepia Berat /Uznove

  Shitet Shpia ne Berat lagja Uznove. Rruga \"Xhevair Cenollari\" E gjitha si truall eshte sip.600m2

  Berat 3 prill 18:50
  50 Lek
 • 8 foto
  Shtepi private 2+1 80 m2
  Shtepi / Vila

  Shtepi private 2+1 80 m2

  Shitet shtepi private 2+1 ne lagjen Barrikade ,prane ish Konviktit. 2 dhoma gjumi dhome gatimi vera

  Berat 3 prill 18:49
  35.000 €
 • 3 foto
  SHITET SHTEPI Lagja 4 Shtatori URA-VAJGURORE
  Shtepi / Vila

  SHITET SHTEPI Lagja 4 Shtatori URA-VAJGURORE

  Shitet shtepi Private, me baçe perpara dhe mbrapa shtepise. Shtepia eshte 55.2 m² me dy dhoma gjumi,

  Berat 3 prill 16:25
  16.000 €