Shtepi / Vila në shitje në Rajoni i Lezhës

Kategoria

Kuadratura m²

Numri i dhomave

6

Çmimi

Vendi

 • 1 foto
  Shtepi private ne ZEJMEN te Lezhes
  Shtepi / Vila

  Shtepi private ne ZEJMEN te Lezhes

  Shes shpi private ne zejmen 200 metra larg shkolles, 50 metra larg rruges kryesore, shpia eshte 2+1,

  Lezhë 24 mars 11:45
  40.000 €
 • 2 foto
  Okazion: Shtëpi banimi 65000 €
  Shtepi / Vila

  Okazion: Shtëpi banimi 65000 €

  🏠SHTËPI BANIMI 💶 65000 € ✏ projekt dhe 📐inxhinier Grek 🇬🇷 🏡 100 m² shtëpi e re 🛋 1.dhome pritje +

  Lezhë 19 shkurt 18:28
  65.000 €
 • 0 foto
  Shitet ose jepet me qera Shtepi/Vile 2katshe
  Shtepi / Vila

  Shitet ose jepet me qera Shtepi/Vile 2katshe

  Shtepia ndodhet afer autostrates. Objekti eshte i ndertuar me parametra Svicerane. Me documenta te r

  Lezhë 29 dhjetor 14:32
  1 €
 • 9 foto
  Villa per shitje
  Shtepi / Vila

  Villa per shitje

  Shtepi per shitje ne fshatin pllane lezhe, 6 dhoma dy banjo,shtepija eshte dy katshe me sistem ngroh

  Lezhë 25 nëntor 21:09
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  SUPER OKAZION! Lezhe
  Shtepi / Vila

  SUPER OKAZION! Lezhe

  Shitet pallat trekatesh ne Shengjin, pak metra larg detit Adriatik. Pallati perbehet nga 3 apartamen

  Lezhë 20 korrik 10:21
  155.000 €