• Frigorifer dhe furre me pllake montuese

  Frigorifer dhe furre me pllake montuese

  Frigorifer Beko ne gjendje te rregullt ska pas asnjeher defekt . I perdorur 3 vjet. i gjat 1.77 120E SHporet dhe pllake montuese ne gjendje te rregullt .120E

  240 €
  Ferizaj
  Sot, 20:24
 • Shitet shporet

  Shitet shporet

  Shitet shporet i druve gjysem Alfa i perdort eshte po gjendjen e mir e ka plloqat ika shum te mira as nuk iak te qame a diqka eshte me qynga dy brryla dje kshtu qysh shkojn normla qmimi i arsyeshem a

  Me Marrveshje
  Ferizaj
  Dje, 22:25
 • Samsung Galaxy S8 64GB i Ri Neptun

  Samsung Galaxy S8 64GB i Ri Neptun

  Samsung Galaxy S8 64G i Ri,i pa hapur asnjeher eshte i fituar ne dyqanet e Neptun si bleres i rregullt per festat e Vitit Ri me flet garancion me te gjitha ,cmimi ne Neptun eshte 600 euro kurse ne mob

  499 €
  Ferizaj
  14 janar 23:24
 • Klima

  Klima

  Shtitet klima ne gjendje te rregull .Eshte edhe per nxeht edhe per ftoft . Te interesuarit te lajmrohen ne numrin e tel:+37745537515 edhe ne viber

  60 €
  Ferizaj
  14 janar 13:44
 • bojler

  bojler

  shitet bojler vetem 7 muaj i perdorur firma ariston eshte ne gjendje te mir vertikalisht

  40 €
  Ferizaj
  14 janar 13:44
 • Aparat per Aroma te Shtepis

  Aparat per Aroma te Shtepis

  Shitet i Ri pa perdor

  50 €
  Ferizaj
  13 janar 19:26
 • stufe.kallda me pelet

  stufe.kallda me pelet

  stufa esht 10 kw shum pak e perdorur me qymka komplet esht me digitron

  700 €
  Ferizaj
  13 janar 16:44
 • Ne ofrojmë hua për të gjithë njerëzit

  Ne ofrojmë hua për të gjithë njerëzit

  Ne ofrojmë hua për të gjithë njerëzit e sinqertë dhe të ndershëm për ata që kanë nevojë për të. Mund t'ju japim kredi duke filluar nga 5.000 deri në 2.500.000 € ose edhe më shumë duke e ditur se jemi

  300 €
  Ferizaj
  13 janar 06:43
 • Samsung Galaxy S8 64GB Neptun

  Samsung Galaxy S8 64GB Neptun

  Samsung Galaxy S8 64Gb i Ri,i fituar ne Neptun gratis,i mbyllur heremetikisht,nuk em duhet se kam telefon tjeter kete telefon e kam fituar ne Neptun dhe dua ta shes.Cmimi 500 euro,ne neptun i njejti e

  500 €
  Ferizaj
  12 janar 18:29
 • Friz per pije lokal me reklam Efesit

  Friz per pije lokal me reklam Efesit

  Shes frizin per pije shum i mir i rujtun me reklama Efes birres nr.viber :+37744499038 (((((()))))))))))))))))))))))))((////////////////////////////////////

  170 €
  Ferizaj
  12 janar 10:47
 • Ora Foosil origjinal

  Ora Foosil origjinal

  Shitet ora origjinale e blere ne Belgjik e re me rryp likure origjinal.Ora shitet me lire se qmimi bleres 129€ tel.049 599 689

  120 €
  Ferizaj
  11 janar 19:46
 • Shitet Ora Fosil e re e ardhur nga Belgjika

  Shitet Ora Fosil e re e ardhur nga Belgjika

  Shitet Ora e ardhur nga Belgjika.Ora eshte e re pa perdorur me rryp origjinal likur si dhe shume e bukur.Qmimi bleres i ores ishte 129€ dhe shtet me marrveshje tel 049 599 689

  120 €
  Ferizaj
  11 janar 19:25
 • ENLARSE BAUKNEHT PER 12 PERSONA NE GJENDJE PERFEKT

  ENLARSE BAUKNEHT PER 12 PERSONA NE GJENDJE PERFEKT

  Enlarse Per 12 Persona ne Gjendje te Shkelqyer pune e Ardhur nga Zvicrra Marka Bauknecht e shes per arsyje qe jam tu e ndrru Kuzhinen dhe me duhet me marr nja Montuse, Makinen akoma jam duke e perdor

  109 €
  Ferizaj
  11 janar 17:26
 • Komod 70 cm nga PVC

  Komod 70 cm nga PVC

  Komod 70 cm nga PVC Hidrosanitara VASKA Ferizaj Rruga Vllezrit Gervalla AUDI,BMW,M3,M5,M6,X1,X3,X5,X6,530,535,630 A,S,D,F,G,H,J,K,L,P,Q,W,E,R,T,Y,U,I,O,P,Z,X,C,V,B,N,M,SH,ZH,GJ.XH,VETURA,VETURE.JA

  250 €
  Ferizaj
  11 janar 17:26
 • Shes der e hyrjes dhe dritare nga PC

  Shes der e hyrjes dhe dritare nga PC

  Shes ose der te hyrjes dhe dritare te vogel nga PC ne gjendje te mir teknike shum te ruajtura per ma shum info VIBER 045234985

  500 €
  Ferizaj
  10 janar 21:25
 • Ndihma online për projektet tuaja në 48h

  Ndihma online për projektet tuaja në 48h

  Oferta speciale vetëm dhe me kohë veçanërisht në mes 5000 € në 5.000.000 € person mund të kontaktojë [email protected]

  1.600 €
  Ferizaj
  10 janar 15:24
 • Shes

  Shes

  Shitet

  Me Marrveshje
  Ferizaj
  10 janar 10:46
 • Shes

  Shes

  Shitet ne gjendje temir shum a +

  Me Marrveshje
  Ferizaj
  10 janar 10:24
 • Frigorifer

  Frigorifer

  Frigorifer

  60 €
  Ferizaj
  9 janar 11:44
 • SHPORET EXTRAVAGANT  ME PLIN,.....

  SHPORET EXTRAVAGANT ME PLIN,.....

  SHESIM SHPORETA PROFESIONAL TE MDHENJ PER RESTORANTE DHE KUZHINA 60X90 CM , SHPORETI ESHTE ME PLIN ,PESE ( 5 ) RRINGLLA TE PLINIT LART ,FURRA ME PJEKJE ME PLIN SI DHE GRILLI PER KATER PULA.

  Me Marrveshje
  Ferizaj
  8 janar 17:26
 • shporet alfa plam

  shporet alfa plam

  shporet alfa plam i rujtun

  280 €
  Ferizaj
  8 janar 17:25
 • Importe nga BE Gjermania

  Importe nga BE Gjermania

  Importe te Kuzhinave dhe Technikes se Bardhe nga Gjrrmania

  150 €
  Ferizaj
  8 janar 15:45
 • Llavabor per kuzhin

  Llavabor per kuzhin

  Shitet llavabori per kuzhin shum pak i perdorur ne gjendje te rregullt pa asnje defekt

  30 €
  Ferizaj
  7 janar 18:27
 • Lavatriqe, tharese rrobash,enelarese etj..

  Lavatriqe, tharese rrobash,enelarese etj..

  LAURA COMPANY-Teknik te bardh dhe produkte te shum llojshme,te importuara nga GERMANIA,xhindemi perball shkolles ULET-MESME,,Jeronim Derada Ferizaj ••••••••Numrat kontaktues +377455804

  Me Marrveshje
  Ferizaj
  6 janar 20:24
 • Korrektor tensioni 3000 wat

  Korrektor tensioni 3000 wat

  Korrektor tensioni 3 kw monofaz

  30 €
  Ferizaj
  6 janar 17:44
 • Termo

  Termo

  2 Termo ne gjendje shum te mir i kan edhe rrotat levizese cmimi 180 euro dyjat cmimi i negociushem...

  Me Marrveshje
  Ferizaj
  6 janar 13:45
 • Karrik Stomatologjike

  Karrik Stomatologjike

  Karrik Stomatologjike ne gjendje shum te mir,cmimi 500 euro i negociushem bohet edhe ndrrim me naj mjet tjeter qka do qoft.

  500 €
  Ferizaj
  6 janar 13:26
 • Karrik Stolatologjike

  Karrik Stolatologjike

  Karrik Stomatologjike shum e mir ne gjendje te rregullt, cmimi 500 euro i negociushem.

  500 €
  Ferizaj
  6 janar 12:45
 • Ri mundësi serioze kredisë

  Ri mundësi serioze kredisë

  Ju duhet financimin për shtëpinë tuaj, për biznesin tuaj, për të blerë makinë, për blerjen e motor, për krijimin e tuaj të pastër kompani, për nevojat tuaja personale më në dyshim. Unë grantet persona

  2.000 €
  Ferizaj
  6 janar 00:18
 • Përshëndetje

  Përshëndetje

  [email protected] Mundësi të reja të kredisë të rënda të Merrni kartën tuaj të kredisë tani Ju jeni duke kërkuar për një biznes kredi personale kredi, auto kredi, kredi studentor

  2.000 €
  Ferizaj
  5 janar 16:32
 • Ri mundësi serioze kredisë

  Ri mundësi serioze kredisë

  [email protected] Mundësi të reja të kredisë të rënda të Merrni kartën tuaj të kredisë tani Ju jeni duke kërkuar për një biznes kredi personale kredi, auto kredi, kredi studentor

  2.000 €
  Ferizaj
  5 janar 15:37
 • Shporet per restorane

  Shporet per restorane

  Shporet dhe furre me plin per restorane. Shume i shpejte. Materiali inox. Ne gjendje te rregullt

  Me Marrveshje
  Ferizaj
  5 janar 14:45
 • Ri mundësi serioze kredisë

  Ri mundësi serioze kredisë

  [email protected] Mundësi të reja të kredisë të rënda të Merrni kartën tuaj të kredisë tani Ju jeni duke kërkuar për një biznes kredi personale kredi, auto kredi, kredi studentor

  1.000 €
  Ferizaj
  5 janar 13:18
 • Frigorifer

  Frigorifer

  Frigorifer

  60 €
  Ferizaj
  5 janar 09:44
 • Frigorifera per marketa

  Frigorifera per marketa

  Prodhojm frigorifera per marketa me gjama dhe tavolina frigo inoks per kafiteri restauranta te gatqme edhe me porosi si pas demnzijoneve qe ju ne voitet nr 044 227 442 viber 044 550 094 ferizaj

  Me Marrveshje
  Ferizaj
  3 janar 14:48
 • Frigorifera per markete

  Frigorifera per markete

  Bajm prodhimin e frigoriferave me porosi dhe te gate per marketa dhe kafiteri nr 044 227 442 viber 044 550 094 ferizaj

  Me Marrveshje
  Ferizaj
  3 janar 14:24
 • Lavatriqe Gorenje

  Lavatriqe Gorenje

  Shitet Lavatriqe Gorenje ne gjendje te rregullt teknike nuk ka korizion shume e ruajtur siq shihet ne foto kontakt +38649117265 (Viber)

  120 €
  Ferizaj
  3 janar 12:46
 • Shpored eketrik me ploqa

  Shpored eketrik me ploqa

  Shporedi osht gjnedje te rregullt me ploqa kure per furr duhet griaqin me ja ndrru

  50 €
  Ferizaj
  2 janar 23:44
 • Shes makinen per larje dhe terje te rrobave

  Shes makinen per larje dhe terje te rrobave

  Shes makinen per larje te rrobave si dhe terjen e tyre tipi i makines osht bosh ne xhendje perfekte qmimi qimi 150 eu diskutohet pak

  150 €
  Ferizaj
  2 janar 14:45
 • Sony Surround wireless sound system - Home theater

  Sony Surround wireless sound system - Home theater

  Per me shume info ne lidhje specifikacionet, shikoni foton. Mund te me kontaktoni ne viber.

  199 €
  Ferizaj
  1 janar 15:26
 • Nxemje me plin

  Nxemje me plin

  Shitet nxemja me plin vjen me gjith boc kontakt 386 49117265

  60 €
  Ferizaj
  30 dhjetor 17:27
 • Hidrofor AQUA JET DP370A

  Hidrofor AQUA JET DP370A

  -ASNJEHER i PERDORUR..! -Shitet Hidrofori siq shihet ne foto. -Fotot jan origjinale... Kontakti: Viber>WhatsApp> +37744814521

  50 €
  Ferizaj
  30 dhjetor 03:44
 • Tavolina

  Tavolina

  Shes dy tavolina te njejta jane. 2 tavolina. Cmimi per nje tavoline eshte 50 euro te dyja bashk 100 euro ts dy tavolinat kane xham mbulues

  100 €
  Ferizaj
  29 dhjetor 22:45
 • genewa sviss

  genewa sviss

  frigorifera,lavatrice 5.6.7..9.10kg,enlarse.shporeta elektrik te ardhura nga zvicra

  100 €
  Ferizaj
  29 dhjetor 20:24
 • kocka per obore ' Tratuar etj.

  kocka per obore ' Tratuar etj.

  Shes kocka per obore Tratuar E Etj.. QMIMI Sipas Marveshjes Numri Telefonit 044-475156

  Me Marrveshje
  Ferizaj
  29 dhjetor 12:44
 • Lavatriqe Gorenje

  Lavatriqe Gorenje

  Shitet Lavatriqe Gorenje ne gjendje te rregullt teknike nuk ka korizion shume e ruajtur 38649117265

  120 €
  Ferizaj
  29 dhjetor 12:24
 • Shporet me rryme Beko

  Shporet me rryme Beko

  Shitet shporeti shume pak i perdorur me rryme punon ne gjendje te rregullt garantoj

  120 €
  Ferizaj
  29 dhjetor 11:46
 • Kamin

  Kamin

  Shes kaminen dy jav e perdorur me qynga 110 qmimi i pa diskutuar për me.shum na kontaktoni ne Viber ose Whatsapp

  110 €
  Ferizaj
  28 dhjetor 23:24
 • Termo

  Termo

  Shitet termoja 3.5

  90 €
  Ferizaj
  28 dhjetor 09:27
 • Makina tharese per rroba

  Makina tharese per rroba

  Shitet makina per tharjen e rrobave ne gjendje te rregullt teknike e importuar nga gjermania me efiqenc ekonomike ne rryme kontakt ne Viber 386 49 117265

  100 €
  Ferizaj
  28 dhjetor 00:24