Ferizaj
 • 3 foto
  Shitet shporet alfa ne gjendje shum te mir
  Teknik dhe paisje

  Shitet shporet alfa ne gjendje shum te mir

  shitet shporeti alfa ne gjendje shum te mir te rregullt te gjith veqorit i ka nxehn mir pjek mir i p

  Ferizaj 18 korrik 11:44
  300 €
 • 5 foto
  Shes frigoriferin
  Teknik dhe paisje

  Shes frigoriferin

  Shes frigoriferin me dy dyer ,frigoriferi asht ne gjendje shum te mir si ne punim ashtu edhe ne ngri

  Ferizaj 17 korrik 07:24
  95 €
 • 2 foto
  Enlarese Bosch 45cm
  Teknik dhe paisje

  Enlarese Bosch 45cm

  Shitet enlaresja BOSCH ,,,45cm xhersia ,,,,,,,,,,,e importuar nga Ghermania Adresa Ferizaj VIBER

  Ferizaj 16 korrik 11:25
  110 €
 • 2 foto
  Shporeta elektrik
  Teknik dhe paisje

  Shporeta elektrik

  Shiten shporetat elektrik ne gjendje te rregullt te ardhur nga gjermania montues 100€ jomontues 120€

  Ferizaj 14 korrik 21:44
  100 €
 • 2 foto
  Fshis industriale & autolarje
  Teknik dhe paisje

  Fshis industriale & autolarje

  Fshis me 3 motora per industri dhe Autolarje Te Ardhura nga Anglia pa perdor

  Ferizaj 14 korrik 16:24
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Lluster Lled (Abazhur)
  Teknik dhe paisje

  Lluster Lled (Abazhur)

  Shitet Llusteri i ardhur nga Gjermania Me ndriqim lled ngjyr te ngrot

  Ferizaj 14 korrik 14:27
  Me Marrveshje
 • 9 foto
  SHITEN PAJISJET SHTEPIAKE!!!
  Teknik dhe paisje

  SHITEN PAJISJET SHTEPIAKE!!!

  Te gjitha pajisjet e shfaqura ne foto : 600 euro (kuzhina komplet, lavatriqja, frigoriferi, hidrofor

  Ferizaj 14 korrik 11:46
  600 €
 • 4 foto
  Shporet me plin
  Teknik dhe paisje

  Shporet me plin

  Shporet dhe furre me plin. Per restorane apo fast food. Furra eshte per mish . Ne gjendje shume te m

  Ferizaj 14 korrik 01:06
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Alfa 90
  Teknik dhe paisje

  Alfa 90

  Pa verentje

  Ferizaj 13 korrik 23:27
  200 €
 • 3 foto
  shporet alfa90
  Teknik dhe paisje

  shporet alfa90

  pa verejtje!qmimi 300ero

  Ferizaj 13 korrik 23:26
  300 €
 • 3 foto
  Toster (Toaster)
  Teknik dhe paisje

  Toster (Toaster)

  Shitet tosteri per rreshkje te bukes i markes Rotel

  Ferizaj 13 korrik 06:24
  25 €
 • 1 foto
  Kamin
  Teknik dhe paisje

  Kamin

  Me furre

  Ferizaj 12 korrik 17:45
  120 €
 • 0 foto
  Të gjitha në një vend
  Teknik dhe paisje

  Të gjitha në një vend

  Lavatriqe te markave :MIELE, BOCH, SIEMENS, SAMSUNG, AEG, GORENJE, INDESIT, EnëLarse, Shporet elekt

  Ferizaj 8 korrik 23:45
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Bosch
  Teknik dhe paisje

  Bosch

  Bosch

  Ferizaj 7 korrik 01:24
  80 €
 • 1 foto
  Bosch
  Teknik dhe paisje

  Bosch

  Shes maqin e larjes se rrobav me gjendje shum te mir

  Ferizaj 7 korrik 01:24
  80 €
 • 0 foto
  Makin per prodhimin e akullit
  Teknik dhe paisje

  Makin per prodhimin e akullit

  Makina per prodhimin e akullit e ardhur nga ch per me shum info kontakto nr 044228383

  Ferizaj 3 korrik 15:25
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Shes frigoriferin per peshqi me akull
  Teknik dhe paisje

  Shes frigoriferin per peshqi me akull

  Shes frigoriferin per pqeshti me akull i ardhur nga zvicrra. Frigoriferi eshte ne gjendje shum te mi

  Ferizaj 30 qershor 14:44
  300 €
 • 1 foto
  Shes pllaken montuese LUXELL
  Teknik dhe paisje

  Shes pllaken montuese LUXELL

  Shes pllaken montuese te firmes luxell e pa perdorur Pllaka eshte me plin Berhan:+38345539839

  Ferizaj 30 qershor 14:44
  150 €
 • 1 foto
  Reinbow pak e pedorur
  Teknik dhe paisje

  Reinbow pak e pedorur

  Reinbov e bler para disa viteve 2300 euro ne gjendje te rregullt,ndrrum me Iphone 7 ose 8 .

  Ferizaj 28 qershor 13:26
  390 €
 • 3 foto
  Shitet frizi 100 ero coca cola
  Teknik dhe paisje

  Shitet frizi 100 ero coca cola

  Shitet frizi i firmes coca cola me defekt nuk di qfar defekti ka ne rrym esht mir

  Ferizaj 28 qershor 01:44
  100 €
 • 3 foto
  shitet frizi i pijev i markes coca cola
  Teknik dhe paisje

  shitet frizi i pijev i markes coca cola

  Shitet frizi me defekt 100 ero nuk di qfar defekti me rrym punon

  Ferizaj 28 qershor 01:44
  100 €
 • 1 foto
  Tv
  Teknik dhe paisje

  Tv

  Eshte ne rregull punon mir

  Ferizaj 27 qershor 18:29
  50 €
 • 1 foto
  ** Kamin Montues - nga Kratki Poloni**
  Teknik dhe paisje

  ** Kamin Montues - nga Kratki Poloni**

  Për të shfaqur mirënjohjen tonë ndaj jush në 15 vjetorin e IDEAL ne kemi përgatitur ofertë speciale,

  Ferizaj 25 qershor 14:52
  1.190 €
 • 1 foto
  ** KAMIN ELEKTRIK ID 23 **
  Teknik dhe paisje

  ** KAMIN ELEKTRIK ID 23 **

  Për të shfaqur mirënjohjen tonë ndaj jush në 15 vjetorin e IDEAL ne kemi përgatitur ofertë speciale,

  Ferizaj 25 qershor 14:50
  189 €
 • 1 foto
  ** Kamin me 2 pamje me montim të vrazhdë **
  Teknik dhe paisje

  ** Kamin me 2 pamje me montim të vrazhdë **

  Për të shfaqur mirënjohjen tonë ndaj jush në 15 vjetorin e IDEAL ne kemi përgatitur ofertë speciale,

  Ferizaj 25 qershor 14:48
  799 €
 • 2 foto
  ** Kamin Dekorativ i kompletuar nga IDEAL® **
  Teknik dhe paisje

  ** Kamin Dekorativ i kompletuar nga IDEAL® **

  Për të shfaqur mirënjohjen tonë ndaj jush në 15 vjetorin e IDEAL ne kemi përgatitur ofertë speciale,

  Ferizaj 25 qershor 14:47
  1.890 €
 • 2 foto
  ** Kamin Elektrik me dekor nga IDEAL® **
  Teknik dhe paisje

  ** Kamin Elektrik me dekor nga IDEAL® **

  Për të shfaqur mirënjohjen tonë ndaj jush në 15 vjetorin e IDEAL ne kemi përgatitur ofertë speciale,

  Ferizaj 25 qershor 14:42
  399 €
 • 4 foto
  Ipet me qera aparati per lagshti
  Teknik dhe paisje

  Ipet me qera aparati per lagshti

  Ipet me qera aparati per lagshti

  Ferizaj 24 qershor 05:24
  1 €
 • 5 foto
  Ipet me qera aparati per lagshti
  Teknik dhe paisje

  Ipet me qera aparati per lagshti

  Ipet me qera aparati per lagshti

  Ferizaj 23 qershor 22:26
  1 €
 • 0 foto
  Shporët më dru abc
  Teknik dhe paisje

  Shporët më dru abc

  Shporet është pothuajse I ri është blerë në tetor 2017 vetëm ni sezon 3 muj është përdor është 29 kw

  Ferizaj 22 qershor 19:44
  900 €
 • 0 foto
  Shiten lavatriqet te ardhura nga gjermania.
  Teknik dhe paisje

  Shiten lavatriqet te ardhura nga gjermania.

  Shiten lavatriqet te ardhura nga gjermania ne gjendje te rregullut para 5 dite jan ardhur per ma shu

  Ferizaj 22 qershor 10:44
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Kalldaj (stufa) 35 kW
  Teknik dhe paisje

  Kalldaj (stufa) 35 kW

  Shes kalldajen 35 kW shum pak e perdorur 3 her esht ndez Viber +38349627333

  Ferizaj 22 qershor 00:44
  720 €
 • 0 foto
  Kalldaj
  Teknik dhe paisje

  Kalldaj

  kalldaja 48 kw radiatort me ventilla termo koka pompa qarkulluse Jane te perdorne 4 vjet ne g

  Ferizaj 21 qershor 11:24
  1.509 €
 • 4 foto
  Ipet me qera aparati per lagshti
  Teknik dhe paisje

  Ipet me qera aparati per lagshti

  Ipet me qera aparati per lagshti

  Ferizaj 21 qershor 06:44
  1 €
 • 2 foto
  Filter i ujit te pijshem Aquasana
  Teknik dhe paisje

  Filter i ujit te pijshem Aquasana

  Filter i ujit te pijshem per montim ne kuzhine

  Ferizaj 12 qershor 15:44
  100 €
 • 0 foto
  tharese e rrobave GORENJE 7kg
  Teknik dhe paisje

  tharese e rrobave GORENJE 7kg

  Shum pak e perdort, qmimi i arsyshem

  Ferizaj 12 qershor 00:24
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Enëlarse per 12persona
  Teknik dhe paisje

  Enëlarse per 12persona

  E ardhun nga austria shum pak e perdorun, kun grith nuk ka, punon super mir

  Ferizaj 12 qershor 00:24
  150 €
 • 2 foto
  Aparate lageshtie me qera
  Teknik dhe paisje

  Aparate lageshtie me qera

  Japim me qera aparate qe bejne thithjen e lageshtise nga muret dhe dyshemeja. Perdorimi i tyre eshte

  Ferizaj 6 qershor 14:44
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  klima dhe agregat
  Teknik dhe paisje

  klima dhe agregat

  klima dhe agregati jon ne gjendje perfekte, klima osht Beko 18, 3 muaj e perdorur po ashtu edhe agre

  Ferizaj 6 qershor 03:24
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Lavatriqe
  Teknik dhe paisje

  Lavatriqe

  shitet per me shum kontaktoni ne nr te telefonit

  Ferizaj 3 qershor 13:26
  35 €
 • 3 foto
  Komur
  Teknik dhe paisje

  Komur

  Shitet komora pa motorr me dimenzione 4.3x3.7 naltsia 305 montus qmontus i fabrikuar Wiber-+3834553

  Ferizaj 1 qershor 11:46
  2.500 €
 • 0 foto
  Shporet i nxemjes qëndrore
  Teknik dhe paisje

  Shporet i nxemjes qëndrore

  Shitet shporeti i nxemjes qëndrore, 55kv Me marrveshje

  Ferizaj 1 qershor 03:24
  1 €
 • 6 foto
  Vitrin friz
  Teknik dhe paisje

  Vitrin friz

  Shitet vitrina ne gjendje perfekte pune vitrina eshte e gjat 3 metra dhe me motor te ri vitrina esht

  Ferizaj 30 maj 23:24
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Mini furr
  Teknik dhe paisje

  Mini furr

  Shes mini furren me dy plloqa te perdorur vetem dy muaj . Është thuajse i ri e shes per arsye qe ndr

  Ferizaj 30 maj 07:24
  35 €
 • 3 foto
  Mini shporer
  Teknik dhe paisje

  Mini shporer

  Shes mini shporet I perdorur 5 muaj eshte thuaja se I ri shitet komplet me qynga e shes pasi qe mdu

  Ferizaj 30 maj 06:44
  80 €
 • 2 foto
  shitet shporeti ne gjendje shume te mire
  Teknik dhe paisje

  shitet shporeti ne gjendje shume te mire

  shporeti eshte mire arsyeja kemi per te futur kaminon per me shume informata thirrni ne numrin qe sh

  Ferizaj 29 maj 13:45
  120 €
 • 4 foto
  Shes shporetin komplet me radiatore
  Teknik dhe paisje

  Shes shporetin komplet me radiatore

  Shes shporetin e nxemjes komplet me radiator Vetem 2 vite i perdoreur Shitet orgjend i gjith inven

  Ferizaj 29 maj 08:46
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Shes nxemjen qendrore me naft dhe gas prej zvicrre
  Teknik dhe paisje

  Shes nxemjen qendrore me naft dhe gas prej zvicrre

  Shes nxemjen qendrore me.naft dhe gas e ardhur nga zvicrra. Eshte prodhim Zvicrran. E perorur vetem

  Ferizaj 23 maj 22:25
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Shes nxemjen qendrore e ardhur nga ZVICRRA
  Teknik dhe paisje

  Shes nxemjen qendrore e ardhur nga ZVICRRA

  Shes nxemjen qendrore me Naft dhe Gas me dy opsione. Nxemja eshte prodhim Zvicrran eshte ardhur nga

  Ferizaj 21 maj 19:45
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Shes enlarsen montuse siemens ne gjendje perfekte
  Teknik dhe paisje

  Shes enlarsen montuse siemens ne gjendje perfekte

  Shes enlarsen siemns montuse 044533607 qmimi 80 eu

  Ferizaj 21 maj 14:24
  80 €