Vetura

VW Volkswagen | Scirocco | Vetura në shitje në Kosovë dhe Shqipëri

Kategoria

Lloji

Modeli

Karburanti

Viti i prodhimit

Kilometrazha

Marshi

Targa

Çmimi

Vendi

 • 5 foto
  VW Scirocco
  Vetura

  VW Scirocco

  OKAZION.Shitet wolsvagen scirocco 1.4 benzine viti i prodhimit 2009 e sapo ardhur nga italia me targ

  Lushnjë 3 prill 07:37
  6.500 €
 • 3 foto
  VW Shirocco 1.4 benxine
  Vetura

  VW Shirocco 1.4 benxine

  Shitet wozvagen shirocco 1.4 benxine viti prodhimi 2011 klm 17600 mundesi nrrimi + diferenc nga ana

  Lezhë 3 prill 03:57
  7.500 €
 • 0 foto
  Shes farin për volkswagen scirocco
  Vetura

  Shes farin për volkswagen scirocco

  Shes farin per volkswagen scirocco nga ch 045 444 438

  Prishtinë 3 prill 01:29
  150 €
 • 2 foto
  Volkswagen scirocco 2.0 TDI
  Vetura

  Volkswagen scirocco 2.0 TDI

  Makina osht ne rregull gjithcka, kontaktoni ne whatsapp ose viber.

  Prishtinë 2 prill 17:11
  11.000 €
 • 1 foto
  Shitet Volkswagen Scirocco
  Vetura

  Shitet Volkswagen Scirocco

  1.4 TSI. Biturbo 160 Hp. Makina eshte blere me 0 km ne 2009. Kambio manuale, 6 marsha, tavan xhami,

  Tiranë 2 prill 10:33
  7.500 €
 • 9 foto
  Volkswagen Scirocco ?? AUTOMATIKE DSG 2011
  Vetura

  Volkswagen Scirocco ?? AUTOMATIKE DSG 2011

  Volkswagen Scirocco 🇨🇭 Automat DSG Vitit 2011 Motorr 1.4TSI (Behet dhe me Gaz ) Marsha Ne timon (

  Durrës 2 prill 05:27
  8.000 €
 • 4 foto
  Volsvagen shiroko (scirocco) 1.4 benzin 2009
  Vetura

  Volsvagen shiroko (scirocco) 1.4 benzin 2009

  Volsvagen shiroko (scirocco) 1.4 benzin 2009 look 2013 sport+ edition. Look i ber me porosi dhe zhur

  Tiranë 2 prill 02:43
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  OKAZION SUUUUPER SPORT SCIROCCO 2011
  Vetura

  OKAZION SUUUUPER SPORT SCIROCCO 2011

  MAKINA AKTUALISHT NDODHET NE DURRES!!!! Volkswagen Scirocco 🇨🇭 Automat DSG Vitit 2011 Motorr 1.4TS

  Tiranë 2 prill 01:05
  9.000 €
 • 8 foto
  Scirocco 2019
  Vetura

  Scirocco 2019

  SHITET OSE NDERROHET Scirocco 2019 1.4tsi turbo S manual xhama te zi origjinal disqe R17 fabrike or

  Elbasan 1 prill 14:04
  8.000 Lek
 • 4 foto
  Shes shiroko 16w.
  Vetura

  Shes shiroko 16w.

  Shes shirokon 16w ka qen tash. Eshte me motorr normal 8w numer kontakti 044172063 ju mirpres all

  Ferizaj 1 prill 09:33
  1.300 €
 • 6 foto
  Volkswagen Scirocco 2.0 TSI
  Vetura

  Volkswagen Scirocco 2.0 TSI

  Volkswagen scirocco viti 2010 kambio manuale me 83 mij km, motorr 2.0 Tsi i montohet impianti i gazi

  Tiranë 1 prill 08:26
  Me Marrveshje
 • 10 foto
  VW Scirocco MK2 disel
  Vetura

  VW Scirocco MK2 disel

  scirocco gjendje te rregullt kerr per qefi osht ne emer timin qe 5 vite 4 goma te veeres treja te n

  Mitrovicë 31 mars 09:47
  1.400 €
 • 4 foto
  VW Scirocco
  Vetura

  VW Scirocco

  Vetura eshte ne gjendje te mir, e ç\'lajmruar pa denim Ndrrim i mundshem me kombi VW T3 me ulëse, bo

  Fushë Kosovë 30 mars 23:59
  1.000 €
 • 4 foto
  Makina
  Vetura

  Makina

  Shitet ose nrrohet me makin me vler me te vogel +diferenc cmimi 7300 me nrrim ka cmim tjeter

  Tiranë 10 mars 04:34
  7.300 €
 • 8 foto
  Scirocco
  Vetura

  Scirocco

  Makina esht super gjendje e sapo ardhur nga italia e sapo targuar makina i ka te gjitha sherbimet e

  Elbasan 26 janar 10:56
  7.500 €