Vetura
Dibër

VW Volkswagen | Touran | Vetura në shitje në Dibër

Kategoria

Lloji

Modeli

Karburanti

Viti i prodhimit

Kilometrazha

Marshi

Targa

Çmimi

Vendi

 • 6 foto
  Shitet touran 1.9 tdi viti 2007
  Vetura

  Shitet touran 1.9 tdi viti 2007

  makina esht ne super gjendje e sapo ardhur nga finlanda full extra shum shum e paster automat 6+1 e

  Dibër 6 nëntor 08:55
  5.500 €
 • 7 foto
  Shitet Touran 2.0 tdi viti 2005
  Vetura

  Shitet Touran 2.0 tdi viti 2005

  makina esht ne gjendje shum te mir e sapo ardhur nga gjermania e gateshme per cdo lloj prove pa doga

  Dibër 15 shtator 11:35
  3.000 €
 • 9 foto
  VW Volkswagen Touran
  Vetura

  VW Volkswagen Touran

  ➡️Makina esht ne super gjendje ➡️ I Sapo ardhur nga Gjermania pa dogan cmimi i diskutushem â

  Dibër 9 shtator 16:08
  4.700 €
 • 2 foto
  shitet tuaran 1.9 2005 automat full opsjon
  Vetura

  shitet tuaran 1.9 2005 automat full opsjon

  shitet tuaran 1.9 automat full opsjon 7 vende me letra deri 2020 gjith sherbimet e bera

  Dibër 24 qershor 20:39
  5.000 €
 • 3 foto
  Touran 2011
  Vetura

  Touran 2011

  Makina esht ne gjendje shum te mire FULL OPSION

  Dibër 11 qershor 22:40
  11.000 €
 • 4 foto
  Turan07
  Vetura

  Turan07

  Shes turan viti 2007 ne gjendje shum te mir pune ... e paster si brenda dhe jasht.. per me shum inf

  Dibër 6 maj 10:57
  6.000 €
 • 4 foto
  Touran 2.0
  Vetura

  Touran 2.0

  Makina eshte e gatshme per cdo lloj prove.

  Dibër 24 prill 17:05
  4.400 €
 • 6 foto
  Shitet TOURAN!
  Vetura

  Shitet TOURAN!

  Shitet TOURAN per arsye mos perdorimi. Makina eshte e gatshme per çdo lloj prove. E paster si nga ja

  Dibër 4 prill 06:58
  4.900 €
 • 8 foto
  Shitet Touran 1.9 tdi
  Vetura

  Shitet Touran 1.9 tdi

  Toruan 1.9 tdi vitprodhimi i 2004,6 marsha,shume ekonomike,230’000 km,ne gjendje shume te mire mot

  Dibër 1 prill 14:10
  4.000 €
 • 5 foto
  I diskutueshem
  Vetura

  I diskutueshem

  I diskutueshem

  Dibër 1 prill 09:15
  4.700 €