Vetura
Dibër

VW Volkswagen | Vetura në shitje në Dibër

Kategoria

Lloji

Modeli

Karburanti

Viti i prodhimit

Kilometrazha

Marshi

Targa

Çmimi

Vendi

 • 5 foto
  GOLF 5 2.0 Manual
  Vetura

  GOLF 5 2.0 Manual

  Golf 5 2.0 6 marshe , manual, ngjyre gri , xhama elektrik para mbrapa , butona ne timon , kasetofon

  Dibër Dje, 18:30
  3.600 €
 • 5 foto
  Sharan 2002
  Vetura

  Sharan 2002

  Makina ne gjendje shume te mire pa asnje difekt .

  Dibër Dje, 14:16
  2.500 €
 • 5 foto
  Golf 5 2.0 GTD
  Vetura

  Golf 5 2.0 GTD

  Ne gjendje shume te mire

  Dibër Dje, 13:55
  7.000 €
 • 9 foto
  Vw volkswagen.sharan
  Vetura

  Vw volkswagen.sharan

  Shitet per arsye te e,migrimit makina esht ne gjendje shum te mir me servis gjith mon ne kohen e duh

  Dibër Dje, 00:06
  3.500 €
 • 5 foto
  Passat 4x4
  Vetura

  Passat 4x4

  Shitet passati 1.9 t(ďī) me dokumenta te paguara deri ne qershor 2020 ska nevoj per asnje sherbim

  Dibër 18 janar 15:15
  3.200 €
 • 6 foto
  Shitet touran 1.9 tdi viti 2007
  Vetura

  Shitet touran 1.9 tdi viti 2007

  makina esht ne super gjendje e sapo ardhur nga finlanda full extra shum shum e paster automat 6+1 e

  Dibër 6 nëntor 08:55
  5.500 €
 • 4 foto
  VW Sharan dizel
  Vetura

  VW Sharan dizel

  Shes sharoni o se nrrohe me makin teeter preferohe foristrrat l 2000 ose rav 4

  Dibër 2 nëntor 19:47
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  VW Volkswagen Tiguan 2011
  Vetura

  VW Volkswagen Tiguan 2011

  📍Shitet VW Tiguan I Sapo ardhur nga Gjermania ne gjendje shume te mire 2.0TDI 4Motion cmimi I diskut

  Dibër 29 shtator 08:35
  10.000 €
 • 5 foto
  shitet dhe munsi nrrimi me makin pre foristrrad
  Vetura

  shitet dhe munsi nrrimi me makin pre foristrrad

  Shitete ne gjenje shum te mir asht per dorur vetem pe r familje asht shum e paster si mrena dhe jash

  Dibër 26 shtator 09:44
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  W golf 4
  Vetura

  W golf 4

  Shitet golf 4 per pjes difekt motor

  Dibër 23 shtator 19:08
  1 Lek
 • 7 foto
  Golf V SUPER!
  Vetura

  Golf V SUPER!

  Shitet golf V 2.0 super gjendje, me te gjitha sherbimet. Makina nuk ka nevoje per asnje sherbim.

  Dibër 22 shtator 11:36
  4.600 €
 • 6 foto
  Polo 1.4 naft
  Vetura

  Polo 1.4 naft

  Ne gjendje perfekte Sherbimet e bera vaj filtra rrip motorri ferrota. 0694581210

  Dibër 20 shtator 09:31
  2.700 €
 • 5 foto
  VW Volkswagen Passat 1.9
  Vetura

  VW Volkswagen Passat 1.9

  Makina esht ne gjendje te mir pun i ka te gjitha sherbimet e kryera nuk ka nevoj per asnje sherbim e

  Dibër 16 shtator 21:43
  3.000 €
 • 7 foto
  Shitet Touran 2.0 tdi viti 2005
  Vetura

  Shitet Touran 2.0 tdi viti 2005

  makina esht ne gjendje shum te mir e sapo ardhur nga gjermania e gateshme per cdo lloj prove pa doga

  Dibër 15 shtator 11:35
  3.000 €
 • 6 foto
  Shitet Golf 5 1.9 TDI
  Vetura

  Shitet Golf 5 1.9 TDI

  Makina eshte me sherbimet e kryera ne gjendje shume te mire me liber sherbimesh e sapo ardhur nga Gj

  Dibër 13 shtator 21:15
  4.500 €
 • 5 foto
  çmimi me marrveshje
  Vetura

  çmimi me marrveshje

  makina shitet për arsye mospërdorimin ,është e gatshme për çdo lloj prove. makina ndodhet në peshko

  Dibër 13 shtator 10:33
  2.400 €
 • 5 foto
  Erald
  Vetura

  Erald

  Makina esht ne gjendje shum te mire mund ta provoni ne servisin tuaj te besueshem!

  Dibër 12 shtator 11:10
  4.000 €
 • 7 foto
  Shitet golf 5plus automatik 1.9 viti 2006
  Vetura

  Shitet golf 5plus automatik 1.9 viti 2006

  makina esht ne super gjendje e sapo ardhur nga belgjika shum shum e paster me liber servisi 210 mij

  Dibër 10 shtator 22:27
  4.500 €
 • 9 foto
  VW Volkswagen Touran
  Vetura

  VW Volkswagen Touran

  ➡️Makina esht ne super gjendje ➡️ I Sapo ardhur nga Gjermania pa dogan cmimi i diskutushem â

  Dibër 9 shtator 16:08
  4.700 €
 • 9 foto
  Shitet Golf V 1.9 nafte
  Vetura

  Shitet Golf V 1.9 nafte

  Shitet Golfi V 1.9 nafte,viti i prodhimit fund viti i 2006, i sapo ardhur nga Gjermania , me dogane

  Dibër 5 shtator 10:50
  5.000 €
 • 5 foto
  caddy
  Vetura

  caddy

  shitet caddy te vitit 2009 me dokumenta te regullta deri ne Mars 2020 OKAZIONE 3990 € euro per me sh

  Dibër 27 gusht 20:34
  3.990 €
 • 6 foto
  Shitet passat c3 1.9 viti 2007
  Vetura

  Shitet passat c3 1.9 viti 2007

  shitet makina super gjendje espo ardhur nga zvicra full sensor parkimi me baxho etj, cmimi dsk

  Dibër 23 gusht 20:23
  4.500 €
 • 1 foto
  VW Sharan dizel
  Vetura

  VW Sharan dizel

  Shitet Sharon me dokumenta per nje vit cmimi 2000 euro cmimi i diskutueshem.Mund te nderohet me maki

  Dibër 20 gusht 14:10
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  VW Golf-5 1.9 TDI
  Vetura

  VW Golf-5 1.9 TDI

  Volswagen Golf naft 1.9 TDI,Maj i 2008. Shum ekonomike 6 litra 100 km.Sherbime te sapo kryera si nde

  Dibër 6 gusht 12:37
  5.500 €
 • 1 foto
  Tdi me di te kuqe
  Vetura

  Tdi me di te kuqe

  Shitet golf 4 tdi ..DI e kuqe me dokomente deri ne korrik 2020

  Dibër 2 gusht 21:13
  2.200 €
 • 1 foto
  Shitet ose ndërrohet me E clas.
  Vetura

  Shitet ose ndërrohet me E clas.

  Makina eshte ne gjendje super,gjenerike dhe motorrike e gateshme per prove.Voland dhe freksion te ri

  Dibër 2 gusht 17:59
  4.000 €
 • 4 foto
  VW Golf 5 plus 1.9 viti 2008
  Vetura

  VW Golf 5 plus 1.9 viti 2008

  makina esht ne super gjendje esapo ardhur nga hollanda shum shum e paster, cmimi dsk

  Dibër 20 korrik 23:32
  4.500 €
 • 6 foto
  Shitet caddy 1.9 tdi 2007
  Vetura

  Shitet caddy 1.9 tdi 2007

  makina esht ne super gjendje shum e paster brenda dhe jashta e sapo ardhur nga zvicra e gateshme per

  Dibër 20 korrik 14:57
  4.600 €
 • 2 foto
  2500 € i diskutueshem
  Vetura

  2500 € i diskutueshem

  Volkswagen sharan 1.9 nafte Viti 1999. Gjendje shume e mire motorike dhe xhenerike. 6 + 1 vende.

  Dibër 19 korrik 18:59
  2.500 €
 • 3 foto
  VW wolsvagen Sharan 1.9
  Vetura

  VW wolsvagen Sharan 1.9

  makina esht ne gjendje te mir motorrike dhe gjenerike...sherbimet te gjitha te bera...

  Dibër 10 korrik 12:22
  2.500 €
 • 2 foto
  Nderrim me E clas
  Vetura

  Nderrim me E clas

  Ne gjendje shume te mire.

  Dibër 8 korrik 22:30
  3.500 €
 • 0 foto
  Shitet golf 4 Di e kuqe
  Vetura

  Shitet golf 4 Di e kuqe

  Shitet golf 4 tdi Di e kuqe i kan mbaru dokomentat me 30 qershor shitet 2 milion lek i pa diskutushe

  Dibër 3 korrik 10:35
  20.000 Lek
 • 2 foto
  shitet tuaran 1.9 2005 automat full opsjon
  Vetura

  shitet tuaran 1.9 2005 automat full opsjon

  shitet tuaran 1.9 automat full opsjon 7 vende me letra deri 2020 gjith sherbimet e bera

  Dibër 24 qershor 20:39
  5.000 €
 • 5 foto
  VW Passat 1.9 viti 2007
  Vetura

  VW Passat 1.9 viti 2007

  makina esht ne super gjendje e sapo ardhur nga finlanda full, cmimi dsk

  Dibër 18 qershor 20:16
  4.500 €
 • 5 foto
  Pasat
  Vetura

  Pasat

  Gjendje perfekte.

  Dibër 18 qershor 18:36
  11.111 Lek
 • 6 foto
  Shitet golf 5 viti 2006
  Vetura

  Shitet golf 5 viti 2006

  makina esht ne super gjendje e spo ardhur nga gjermania me dogan te paguar shum e paster si mrena d

  Dibër 16 qershor 19:25
  4.700 €
 • 3 foto
  Touran 2011
  Vetura

  Touran 2011

  Makina esht ne gjendje shum te mire FULL OPSION

  Dibër 11 qershor 22:40
  11.000 €
 • 8 foto
  Passat cc
  Vetura

  Passat cc

  Shes passat 2013 full opsion camera mbrapa sansore parkimi vete parkim drita led fjala e fundit me

  Dibër 19 maj 16:03
  20.000 €
 • 4 foto
  Golf 4 tdi Di e kuqe
  Vetura

  Golf 4 tdi Di e kuqe

  Shitet golf 4 tdi di e kuqe me dokomentaderi ne fund te qershorit

  Dibër 17 maj 10:05
  2.500 Lek
 • 0 foto
  VW Caddy -08
  Vetura

  VW Caddy -08

  shitet Candy okazion tè vitit 2008 me te gjitha sherbimet e bera me dy pal goma qe do te thot 8 go

  Dibër 16 maj 23:35
  4.300 €
 • 6 foto
  Shitet Touran 2.0 viti 2007 Automatik
  Vetura

  Shitet Touran 2.0 viti 2007 Automatik

  makina esht ne super gjengje e sapo ardhur nga zvicra super full, navi sendiljet me ngrohje klima fe

  Dibër 14 maj 00:05
  4.000 €
 • 7 foto
  Makine
  Vetura

  Makine

  Shes makine w 2013 170 ps sensore parkimi veteparkim kamera parkimi baxho dritat led me levizje sipa

  Dibër 13 maj 12:43
  20.000 €
 • 2 foto
  pasat 2005
  Vetura

  pasat 2005

  shitet makina per arsye mos perdorimi ne gjendje shum t mir makina ka 250.000 kilometra fundi 2005 m

  Dibër 12 maj 14:22
  4.300 €
 • 4 foto
  Turan07
  Vetura

  Turan07

  Shes turan viti 2007 ne gjendje shum te mir pune ... e paster si brenda dhe jasht.. per me shum inf

  Dibër 6 maj 10:57
  6.000 €
 • 0 foto
  Passat 2.0 Automat
  Vetura

  Passat 2.0 Automat

  Shitet ose ndrohet pasat automat

  Dibër 3 maj 20:54
  7.777 €
 • 8 foto
  Sharan ne gjendje super(OKAZION)
  Vetura

  Sharan ne gjendje super(OKAZION)

  Sharon 6+1 ne gjendje shume te mir me limit shpejtesie me sensor e me shum opsione tjera ne gjendje

  Dibër 28 prill 12:18
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Shitet VW Passat 1.9 TDI
  Vetura

  Shitet VW Passat 1.9 TDI

  Shitet volkswagen passat 1.9 TDI. Ne gjendje shume te mire motorrike dhe xhenerike. Kambio manuale,

  Dibër 26 prill 19:26
  2.300 €
 • 4 foto
  Touran 2.0
  Vetura

  Touran 2.0

  Makina eshte e gatshme per cdo lloj prove.

  Dibër 24 prill 17:05
  4.400 €
 • 2 foto
  VW Golf 4 dizel
  Vetura

  VW Golf 4 dizel

  Shitet golf 4 tdi-di me tkuqe 6 marshe me gjitha sherbimet e kryera gati per cdo lloj prove !!! Taks

  Dibër 19 prill 20:30
  3.200 €
 • 11 foto
  SHITET GOLF V VITI 2007
  Vetura

  SHITET GOLF V VITI 2007

  Shitet golf V ,nafte,manuale,me te gjitha sherbimet e bera,gjendje te shkelqyer motorrike,gjenerike

  Dibër 19 prill 19:35
  5.300 €