Vetura
Elbasan

VW Volkswagen | Bora | Vetura në shitje në Elbasan

Kategoria

Lloji

Modeli

Karburanti

Viti i prodhimit

Kilometrazha

Marshi

Targa

Çmimi

Vendi

 • 4 foto
  wv bora 1.8
  Vetura

  wv bora 1.8

  Shitet WV Bora ne gjendje te shkelqyer. Me dokumenta te paguara deri ne Qershor 2019. Sherbimet jane

  Elbasan 3 prill 11:44
  2.550 €
 • 3 foto
  VW Bora benzin+gaz
  Vetura

  VW Bora benzin+gaz

  E shes per mos perdorim

  Elbasan 2 prill 12:12
  2.300 €
 • 3 foto
  kam dy
  Vetura

  kam dy

  e shes se ka dhe nje tjeter

  Elbasan 2 prill 11:42
  2.300 €
 • 11 foto
  VW Bora 1.9 Tdi (DI) ushit flm merr jep..
  Vetura

  VW Bora 1.9 Tdi (DI) ushit flm merr jep..

  Shitet VW Bora 1.9 Tdi ( Di ) tkuqe 4X4 , 96kw , 185pes, viti 2002. Makina posedon, tavan panoramik,

  Elbasan 2 prill 10:20
  3.400 €
 • 10 foto
  VW Bora dizel
  Vetura

  VW Bora dizel

  Makina esht ne gjendje perfemte me sherbimet te bera te gjitha serviset qe jan ber ika me letra esht

  Elbasan 1 prill 09:31
  2.100 €