Vetura
Istog

VW Volkswagen | Vetura në shitje në Istog | Automatik |

Kategoria

Lloji

Modeli

Karburanti

Viti i prodhimit

Kilometrazha

Marshi

Targa

Çmimi

Vendi

 • 8 foto
  Passa B7 2012 2.0tdi Blumotion full extra
  Vetura

  Passa B7 2012 2.0tdi Blumotion full extra

  Shes pasatin extra i ruj e me full extra,ne gjendje perfekte per info +38345623326 viber Golf,

  Istog 27 dhjetor 11:11
  13.500 €
 • 8 foto
  Passat 2.0 diesel 2015 Premium Line
  Vetura

  Passat 2.0 diesel 2015 Premium Line

  Shitet vetura passat me full opsione, regjistrimi i parë ne KS ne muajin korrik 2019, motor 2.0 dise

  Istog 6 dhjetor 14:36
  17.900 €
 • 1 foto
  Passat Cc 2012 dsg
  Vetura

  Passat Cc 2012 dsg

  Shitet ose ndrohet vetem me Polo 1.6 2012- e tutje

  Istog 23 shtator 18:09
  14.500 €
 • 6 foto
  Golf 4 1.9 TDI Automatik (istog)
  Vetura

  Golf 4 1.9 TDI Automatik (istog)

  Shum ne gjendje te mir me te gjitha serviset, Automatik

  Istog 2 shtator 17:19
  3.850 €
 • 5 foto
  Passat 3c shitet
  Vetura

  Passat 3c shitet

  Shitet passat 3 c viti 2006 rexhestrim ka 4 muj edhe teli 045667733 edhe wiber +38344212304

  Istog 23 gusht 12:31
  4.800 €
 • 0 foto
  Passat CC 2012 DSG 2.0
  Vetura

  Passat CC 2012 DSG 2.0

  Me liber Servisi

  Istog 21 gusht 10:19
  13.500 €
 • 5 foto
  Golf 4 1.9 TDI Automatik 2002
  Vetura

  Golf 4 1.9 TDI Automatik 2002

  Shum I mir Automatik regjistrim Ka

  Istog 12 gusht 19:20
  3.650 €
 • 5 foto
  shes passat 6 qmimi 8500
  Vetura

  shes passat 6 qmimi 8500

  shes passat ne qendje te mir pa dogan shum i rujtur viti 2010 per ma shum kontakto ne numer te telef

  Istog 4 gusht 20:00
  8.500 €
 • 0 foto
  ?AUTO-TREGU?BLEJ VETURA TE GJITHA LLOJET 24/7
  Vetura

  ?AUTO-TREGU?BLEJ VETURA TE GJITHA LLOJET 24/7

  AUTO-TREGU =BLEJ VETURA TE GJITHA LLOJET ME DOGAN PA DOGAN AKSIDENT DEFEKT ATO QE SI PERDORNI PERJ

  Istog 27 korrik 10:04
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  ??? Blejm Vetura Pa dogan RKS + Anglez ???
  Vetura

  ??? Blejm Vetura Pa dogan RKS + Anglez ???

  <<AUTO/ZONA>>. Blejm vetura 24h ? Blejë vetura Gjith regjionin e kosoves blejm vetura .A

  Istog 10 korrik 19:38
  17.000 €
 • 2 foto
  motorra per dyer te oborrit
  Vetura

  motorra per dyer te oborrit

  motorra per dyer te oborrit prodhim italjan

  Istog 9 korrik 14:35
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  kabashiblerim72@gmail.com
  Vetura

  [email protected]

  Shitet Golf 5 DSG me nje qmim te arsyeshem arsytohet me nje vozitje komode dhe shpenzime minimale pe

  Istog 1 qershor 11:22
  5.550 €
 • 4 foto
  Gollf VI
  Vetura

  Gollf VI

  shitet golf 6 2009 ne gjendje te rregullt +38343959460

  Istog 28 maj 18:14
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Samirriki
  Vetura

  Samirriki

  Motori 1.9 2oo5 registri te ri velga 17 gumat e dimrit o44549821 tl

  Istog 16 prill 16:26
  4.800 €
 • 3 foto
  WW Golf E-GOLF
  Vetura

  WW Golf E-GOLF

  Kilometra: 76,000 Ngjyra: gri Transmetimi: automatik Traction: Rrota e përparme Karburant: benzinë F

  Istog 4 prill 17:08
  2.000 €
 • 3 foto
  shes vw passatin2.5v6 td-I
  Vetura

  shes vw passatin2.5v6 td-I

  passati asht n gjendje perfekte 2.5v6 dizell i-tkuqe automatik komfor lkur clima tronic tempomat etj

  Istog 3 prill 16:26
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Shitet gollf automatik
  Vetura

  Shitet gollf automatik

  Shes gollf 2regjistrimi skadum ne gjendje te rregullt nuk ka nevoj as ni investim

  Istog 3 prill 16:14
  750 €
 • 9 foto
  Shutet
  Vetura

  Shutet

  Shes Passatit B7 viti 2012 2.0 DSG full opsion liber servisi gjendja perfekte me servis te krym Karr

  Istog 3 prill 06:31
  Me Marrveshje
 • 9 foto
  Shitet
  Vetura

  Shitet

  Shes Passat Viti 2012 DSG full opsion dritat Lled para dhe mbrapa si dhe xenon bi xenon edhe i kthen

  Istog 3 prill 06:28
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  shes gollf automatik
  Vetura

  shes gollf automatik

  shes golf 2 automatik regjistrimi skadum perkthimi bahet menjeher ne gjendje te rregullt gumat e rej

  Istog 3 prill 06:08
  750 €
 • 3 foto
  shes golf
  Vetura

  shes golf

  shes gollf automatik regjistrimi i skadum ne gjendje te rregullt veq me ja vazhdu automatik 1.6

  Istog 2 prill 16:40
  650 €
 • 5 foto
  Touareg 4.2 tdi
  Vetura

  Touareg 4.2 tdi

  Toureg 4.2 tdi Viti 2011 Km 210,000 Per km te garantoj i aksidentun nuk eshte dokumentat ne rregull

  Istog 2 prill 13:17
  30.500 €
 • 10 foto
  SHITET
  Vetura

  SHITET

  Shes passat 2011 DSG full opsion gjendja perfekte boj ndrrim me Tiguan vitit 2011 dsg .Viber +383/45

  Istog 1 prill 07:18
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Shes tauran 1.9 automatik rks deri prill
  Vetura

  Shes tauran 1.9 automatik rks deri prill

  Shes tauran 1.9 tdi automatik rks deri prill ne gjendje shum te mir me.goma te mira .ndrrim nuk boj

  Istog 1 prill 07:15
  5.500 €