Vetura
Istog

VW Volkswagen | Passat | Vetura në shitje në Istog | Manual |

Kategoria

Lloji

Modeli

Karburanti

Viti i prodhimit

Kilometrazha

Marshi

Targa

Çmimi

Vendi

 • 5 foto
  Passat Volkswagen 3C 2.0 TDI Disel
  Vetura

  Passat Volkswagen 3C 2.0 TDI Disel

  Shitet Passat Volkswagen 3C 2.0 TDI Disel. Viti i prodhimit 16.08.2010. Pa Dogan ne gjendeje te rr

  Istog 3 janar 13:43
  5.800 €
 • 5 foto
  Passat 3B 1.9-TDI
  Vetura

  Passat 3B 1.9-TDI

  Passat 3B 1.9 TDI me tabela te huaja ,pa dogane... I ardhur nga Gjermania... Viti 1997.. Ne gjendje

  Istog 30 dhjetor 07:44
  Me Marrveshje
 • 10 foto
  Shitet Passat 3 C 2007
  Vetura

  Shitet Passat 3 C 2007

  Shitet pasat 3 c ne gjendje perfekte siq shifet ne foto me gjitha opcionet me kilometra te garantuar

  Istog 22 nëntor 09:17
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Pasati 1.9 dizell
  Vetura

  Pasati 1.9 dizell

  Shitet Pasati urgjent shum i mir numrat 044141458. Ose 044156583

  Istog 21 nëntor 18:27
  4.300 €
 • 6 foto
  Passat 3
  Vetura

  Passat 3

  Passat 3 1.9 Turbo Disel rigjistrim deri me 24 dhjetor Rryp motorrit te ndrrum ne gjendje te rregul

  Istog 15 shtator 15:06
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Ushittttttt flm merrjep Passat
  Vetura

  Ushittttttt flm merrjep Passat

  Ushittttttt Shum I rujtur shifter vetem SE nuk e perdorim

  Istog 10 shtator 23:07
  700 €
 • 11 foto
  Pasat regjisrim 08 08.2020
  Vetura

  Pasat regjisrim 08 08.2020

  Shes pasat 2 ne gjedje shum te mir regjesrim 08.08.2020 drim i munshem Viber +38349494745

  Istog 8 shtator 10:06
  1.000 €
 • 0 foto
  VW Passat dizel
  Vetura

  VW Passat dizel

  Shitet vetura Passat 2

  Istog 2 shtator 17:47
  500 €
 • 11 foto
  Passat 2.0 TDI 4 Montion pa dugan
  Vetura

  Passat 2.0 TDI 4 Montion pa dugan

  Ne gjendje shum te mir

  Istog 2 shtator 16:47
  4.600 €
 • 11 foto
  Passat 2.0TDI 4 Motion
  Vetura

  Passat 2.0TDI 4 Motion

  Passat ne gjendje shum te mir Pa dugan Me nje fjal full

  Istog 31 gusht 17:21
  4.800 €
 • 4 foto
  Pasat
  Vetura

  Pasat

  Vetura eshte benzin, ka interier dhe karroseri perfekt,ka te gjitha gomat e reja,bateri te re,timoni

  Istog 24 gusht 10:25
  450 €
 • 5 foto
  Pasat
  Vetura

  Pasat

  Vetura eshte 1.9 turbo diesel,eshte ne gjendje shumë te mirë si telnike dhe optike pa asnje verejtje

  Istog 23 gusht 13:15
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Shitetttt
  Vetura

  Shitetttt

  Pasati osht ngjendje shum te mir 1vit regjistrim ka ska nevoj per asni investim

  Istog 12 gusht 21:40
  1.200 €
 • 4 foto
  shitet pasati 3c
  Vetura

  shitet pasati 3c

  shes pasatin 3c viti 2013 ne gjendje shum te mir teknike dhe optike me te gjitha serviset e kryera n

  Istog 6 gusht 13:10
  10.500 €
 • 9 foto
  Shitet Passat 3 C 2008 me Targa te huaja
  Vetura

  Shitet Passat 3 C 2008 me Targa te huaja

  Shitet pasat 3c nme targa suedeza ne gjendje perfekte siq shifet ne foto me gjitha opcionet me kilom

  Istog 5 gusht 10:49
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Vw pasat
  Vetura

  Vw pasat

  Shes pasat 1.9 tdi me tabela finlandeze Te interesuarit na kontaktoni Qmimi si pas marveshjes

  Istog 17 korrik 19:37
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Pa dogan
  Vetura

  Pa dogan

  Pa dogan

  Istog 17 korrik 14:49
  1.200 €
 • 5 foto
  Passat 3B 1.9-TDI
  Vetura

  Passat 3B 1.9-TDI

  Passat 3B 1.9 TDI me tabela te huaja ,pa dogane... I ardhur nga Gjermania... Viti 1997.. Ne gjendje

  Istog 17 maj 21:10
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  vw passat 1,9 tdi 101 ps viti 2004
  Vetura

  vw passat 1,9 tdi 101 ps viti 2004

  shes vw passatin ne gjendje shum te mir RKS deri ne fund te muajit nentorë per me shum info tel 0493

  Istog 17 maj 07:48
  4.900 €
 • 1 foto
  Passat
  Vetura

  Passat

  Passat asht shum ne gjendje te mir te interesuarit te kontaktojn

  Istog 14 maj 20:18
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Shitet VW Passat
  Vetura

  Shitet VW Passat

  shitet vw passat 1.6 dizel ne gjendje shum tmir per ma shum info kontaktoni 049 408 853

  Istog 2 maj 12:02
  750 €
 • 4 foto
  Shitet pasat b4 1.9 TDI (DI) te kuqe
  Vetura

  Shitet pasat b4 1.9 TDI (DI) te kuqe

  Shitet pasat b4 1.9 TDI (DI) te kuqe. Eshte ne gjendje te rregullt . Vetura posedon klim abs, esp et

  Istog 28 prill 12:04
  1.250 €
 • 0 foto
  Pasat 1.9
  Vetura

  Pasat 1.9

  Shitet passati ne gjendje te mire 1.9 dizell me tabela te huaja me klime viti 97

  Istog 15 prill 14:16
  800 €
 • 3 foto
  Passati per pjese
  Vetura

  Passati per pjese

  Shitet passati per pjese pa dogan per ma shume viber: +383 44 714 136

  Istog 4 prill 19:30
  1.000 €
 • 5 foto
  Shes VW Passat 2.0 TDI BLUEMOTION RKS !!❗️❗️❗️
  Vetura

  Shes VW Passat 2.0 TDI BLUEMOTION RKS !!❗️❗️❗️

  Shes passat 2.0 TDI RKS !!!! Viti:2009 tel:004915224758219(VIBER) km:190,000 gjendje shum tmire , s

  Istog 4 prill 08:21
  6.499 €
 • 4 foto
  Pasat
  Vetura

  Pasat

  Shitet pasat benxin plin punon ne te dyjat shum mir plinen e ka me atest edhe ne librez regjistrim e

  Istog 4 prill 06:29
  700 €
 • 4 foto
  Passat 3c 2006 2.0tdi manual 6 shpejtsi
  Vetura

  Passat 3c 2006 2.0tdi manual 6 shpejtsi

  shitet Passat 3c 2006 2.0 manual 6 shpejtsi 1 bgregzne ne gjendje perfekte 270...km nuk esht hipotek

  Istog 3 prill 18:21
  5.500 €
 • 2 foto
  Pasat
  Vetura

  Pasat

  Shitet pasati ngjendje teper tshkelqyer per ma shum info na kontaktoni ne numrin 044281794

  Istog 3 prill 15:41
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  pasat 2 1.8benzin regjistrim i skanduar
  Vetura

  pasat 2 1.8benzin regjistrim i skanduar

  shes pasat 2 1.8 viti 1992 ne gjendje shum te mir regjistrim i skandur ndrrim i mundshem viber +386

  Istog 3 prill 14:32
  500 €
 • 2 foto
  Pasat
  Vetura

  Pasat

  Shitet pasat benxin plin edhe ne librez esht me plin regjistrim i ka dal ne gjendje te rregullt puno

  Istog 3 prill 09:16
  400 €
 • 2 foto
  ne rks
  Vetura

  ne rks

  shitet per pjese

  Istog 3 prill 01:20
  260 €
 • 4 foto
  VW Passat 3C 2010 Deisel
  Vetura

  VW Passat 3C 2010 Deisel

  Shitet Passat 3C i sapo ardhur nga Gjermania, muaji/viti prodhimit 09/2010, Diesel, tabela Gjermane,

  Istog 1 prill 10:52
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Shiten gomat M+S ...
  Vetura

  Shiten gomat M+S ...

  Shiten gomat M+S 195:65:15 jan perdor veq 3 muj dimer

  Istog 31 mars 23:02
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Passat 1.9 tdi 101ps 07/2004 viti
  Vetura

  Passat 1.9 tdi 101ps 07/2004 viti

  Vetura osht ne gjendje perfekte me goma te reja te dimrit si dhe me te gjitha servisat per me shum

  Istog 31 mars 21:31
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  VW passat 2.0 tdi b6 full extra URGJENT
  Vetura

  VW passat 2.0 tdi b6 full extra URGJENT

  shitet URGJENT !!!!!! passati ne gjendje te mir ... testoni vet ...ulse me nxemje ...lekur... vollan

  Istog 14 nëntor 22:05
  6.900 €