Vetura
Kosovë

Audi | A1 | Vetura në shitje në Kosovë | Automatik |

Kategoria

Lloji

Modeli

A1

Karburanti

Viti i prodhimit

Kilometrazha

Marshi

Targa

Çmimi

Vendi

 • 4 foto
  ❎❎•Belejm Gjitha Modelet e Veturave Pa Dogan-RKS✅✅
  Vetura

  ❎❎•Belejm Gjitha Modelet e Veturave Pa Dogan-RKS✅✅

  Blejm

  Rahovec 27 janar 07:08
  18.900 €
 • 9 foto
  ?Kompania\"Auto/Zona\" Blejm Vetura gjith Kosoven?
  Vetura

  ?Kompania\"Auto/Zona\" Blejm Vetura gjith Kosoven?

  Blejm Vetura Gjith kosoven rks ose Pa dogan . Blejm Vetura Pa Dogan. Blejm Vetura RKS Blejm Vetura

  Malisheve 27 janar 01:12
  17.000 €
 • 2 foto
  Braniku i pare Audi A1 Facelift S-Line
  Vetura

  Braniku i pare Audi A1 Facelift S-Line

  Braniku i pare Audi A1 Facelift S-Line Origjinal Tel 044 100 141

  Prishtinë 5 dhjetor 13:58
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  ✔️ BLEJM VETRA GJITH KOSOVEN PA DOGAN & RKS
  Vetura

  ✔️ BLEJM VETRA GJITH KOSOVEN PA DOGAN & RKS

  <<AUTO/ZONA>>. Blejm vetura 24h 🚘 Blejë vetura Gjith regjionin e kosoves blejm vetura .A

  Pejë 10 korrik 19:38
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  kifa mont dyer dhe motorra per dyer
  Vetura

  kifa mont dyer dhe motorra per dyer

  dyer dhe kotorra oer dyer

  Lipjan 9 korrik 14:35
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Auto Arianiti Blejm Vetura tegjitha llojet
  Vetura

  Auto Arianiti Blejm Vetura tegjitha llojet

  Bejm Blerejn e Veturav me dogan dhe pa dogan Te gjitha llojet te vjetra dhe te reja tel 045 207 664

  Prishtinë 15 qershor 16:59
  555.555 €
 • 4 foto
  Husky
  Vetura

  Husky

  Shitet husky 5Muj

  Ferizaj 8 qershor 18:21
  170 €
 • 5 foto
  audi a1
  Vetura

  audi a1

  shitet audi a1 automatik disel 2017 21000KM me grancion gjerman 2 vjet pa dogan viber +38649437223

  Rahovec 26 maj 22:50
  16 €
 • 4 foto
  Plluma per dasma
  Vetura

  Plluma per dasma

  Shes pellumba per dasma 50 euro 2 viber +38349250912

  Klinë 3 prill 10:12
  50 €
 • 7 foto
  Invertor 600 wat 1vit garancion
  Vetura

  Invertor 600 wat 1vit garancion

  Invertor 600. Wat 1 vit garancion invertor per nxemje qendrore

  Gjilan 3 prill 08:07
  170 €
 • 3 foto
  audi A1
  Vetura

  audi A1

  shes audien po sardhur nga zvicrra Audi A1 Benzin 1.4

  Viti 3 prill 06:53
  10.000 €
 • 3 foto
  Kompjuter me tavoline
  Vetura

  Kompjuter me tavoline

  Shiten ose nderrohen kompjuter me tavoline cmimi shume i volitshem. Kontakto ne nr. 046148481 per me

  Prishtinë 1 prill 10:23
  100 €
 • 6 foto
  Shitet Audi A1
  Vetura

  Shitet Audi A1

  Shitet Audi A1 1.4 disel 4dyer Viti 2016 Automatik Pronari i par prej fabrike e blene 00 kilomet

  Suharekë 1 prill 00:59
  20.000 €
 • 6 foto
  Rraketaqki -800 euro
  Vetura

  Rraketaqki -800 euro

  Shitet pikado modeli ma i ri magic dart 5 Viber +38344660027. 24h 049 715 777 Qmimi

  Gjilan 2 mars 03:14
  Me Marrveshje