Vetura

Fiat | Bravo | Vetura në shitje në Rajoni i Lezhës

Kategoria

Lloji

Modeli

Karburanti

Viti i prodhimit

Kilometrazha

Marshi

Targa

Çmimi

Vendi

 • 11 foto
  NDERROHET FIAT BRAVO 2008 1.9 JTD multijet
  Vetura

  NDERROHET FIAT BRAVO 2008 1.9 JTD multijet

  Nderroj Fiat Bravo 1.9 jtd multijet 8 V. Makina eshte ne gjendje perfekte motorrike dhe xhenerike.

  Lezhë 11 nëntor 21:51
  4.300 €
 • 10 foto
  ?OKAZION FIAT BRAVO 1.6 I SAPO ARDHUR NGA??
  Vetura

  ?OKAZION FIAT BRAVO 1.6 I SAPO ARDHUR NGA??

  📁FIAT 1.6 NAFT I SAPO ARDHUR NGA 🇮🇹ME DOGAN TE PAGUAR I SAPO TARGUAR VITI 2012 NE SUPER GJENDJE 👌FUL

  Lezhë 22 korrik 17:27
  6.500 €