Vetura
Kurbin

Fiat | Bravo | Vetura në shitje në Kurbin

Kategoria

Lloji

Modeli

Karburanti

Viti i prodhimit

Kilometrazha

Marshi

Targa

Çmimi

Vendi

 • 5 foto
  Fiat bravo 1.9 nafte
  Vetura

  Fiat bravo 1.9 nafte

  1.9 Nafte jtd , viti 1999 antifurt , ajer beg , abs , xhama elektrik , xhaman mbyllen dhe me an te p

  Kurbin 3 prill 15:12
  1.100 Lek
 • 4 foto
  Fiat bravo super gjendje okazionn
  Vetura

  Fiat bravo super gjendje okazionn

  Okazionnnn.. Shitet fiat bravo motorr 1.9 ; 6 marrsha ne gjendje super te mire.Makines i jane kryer

  Kurbin 1 prill 15:56
  3.400 €
 • 4 foto
  Fiat bravo super gjendje
  Vetura

  Fiat bravo super gjendje

  Okazionnnn.. Shitet fiat bravo motorr 1.9 6 marrsha ne gjendje super te mire Makines i jane kryer te

  Kurbin 14 shkurt 17:45
  3.400 €
 • 4 foto
  Fiat bravo super gjendje
  Vetura

  Fiat bravo super gjendje

  Okazionnnn.. Shitet fiat bravo motorr 1.9 6 marrsha ne gjendje super te mire.Makines i jane kryer

  Kurbin 11 shkurt 23:34
  3.400 €