Vetura

Saab | Vetura në shitje në Rajoni i Tiranës

Kategoria

Lloji

Modeli

Karburanti

Viti i prodhimit

Kilometrazha

Marshi

Targa

Çmimi

Vendi

 • 3 foto
  Saab 93 1.9 Tid Top gjendje
  Vetura

  Saab 93 1.9 Tid Top gjendje

  Shitet Saab 93 1.9 tid Nafte shum ekonomik viti 2005 Kamje manual 6 + 1 R Kamera para mrapa dvr me

  Tiranë 13 shkurt 13:41
  3.500 €
 • 11 foto
  Saab benzin gaz automat
  Vetura

  Saab benzin gaz automat

  Saab 9-5 Aero 2.3 Turbo Sport 250kuaj fuqi Fabrike... Ngjyr blu e erret Sportwagon full full Disqe

  Tiranë 23 janar 19:47
  3.489 €
 • 0 foto
  Saab full opsione
  Vetura

  Saab full opsione

  E ardhur nga gjermania

  Kavajë 5 janar 10:05
  3.500 €
 • 8 foto
  Shitet Saab
  Vetura

  Shitet Saab

  Saab viti 2002 automat 2000 benzine me dogan te paguar

  Tiranë 24 dhjetor 13:37
  1.800 €
 • 5 foto
  ?OKAZION GAZ / BENZIN ?
  Vetura

  ?OKAZION GAZ / BENZIN ?

  ✏ SAAB 9-3 aero ✏ motorr 2.0i GAZ/BENZIN ✏ KAMIO ATOMAT TIP TRONIK ✏OPSIONET - SAAB 9-3 AER

  Tiranë 5 dhjetor 08:01
  4.499 €
 • 5 foto
  SHITET SAAB 9 2.2 DIESEL VITI 2002 MANUALE OKAZION
  Vetura

  SHITET SAAB 9 2.2 DIESEL VITI 2002 MANUALE OKAZION

  Shitet Saab 9 2.2 diesel viti 2002, konsumii 6 l per 100 klm makina ka keto opsione klima bi- zona

  Tiranë 4 nëntor 15:49
  2.100 €
 • 11 foto
  SAAB 9-3, VITI 2006, AUTOMATIKE, MOTORR 1.9 NAFTE
  Vetura

  SAAB 9-3, VITI 2006, AUTOMATIKE, MOTORR 1.9 NAFTE

  Makina eshte e sapoardhur me dogane paguar, motorr 1.9 nafte, kambio automatike, viti prodhimit 2006

  Tiranë 20 tetor 21:23
  4.300 €
 • 5 foto
  Saab ne gjendje perfekte
  Vetura

  Saab ne gjendje perfekte

  Shitet Saab 9-3 1.9 Disel, Automat; Lekure, Navigacion, Goma te reja, Ka Automatin (Kambion) e revid

  Tiranë 18 shtator 14:09
  5.200 €
 • 0 foto
   Saab 2.3 Automat Benzine Gaz Probleme me Kambion
  Vetura

  Saab 2.3 Automat Benzine Gaz Probleme me Kambion

  Shes Saab te 1995 me motorr 2.3 Automat Benzine Gaz ( Bombula 80 litra). Makina eshte ne gjendje te

  Tiranë 15 shtator 15:28
  1.000 €
 • 4 foto
  Saab 93
  Vetura

  Saab 93

  1.9 nafte

  Tiranë 9 shtator 12:39
  3.000 €
 • 3 foto
  Shitet e gjitha ose per pjese
  Vetura

  Shitet e gjitha ose per pjese

  Letrat sapo i kane mbaruar , ka nevoje per valvol egr dhe rivizion turboje , ne gjendje pune , shit

  Tiranë 5 shtator 10:38
  500 €
 • 5 foto
  Shitet nderrohet me motorr
  Vetura

  Shitet nderrohet me motorr

  Shitet saab ne gjendje pune motorr 2.2 nafte , ka nevoje per valvol egr , siguracioni ka mbaruar ta

  Tiranë 22 gusht 14:42
  500 €
 • 3 foto
  Saab
  Vetura

  Saab

  Ne gjendje shume te mire me motor 1.9 nafte

  Tiranë 16 gusht 12:24
  5.600 €
 • 3 foto
  Shitet saab ne gjendje pune
  Vetura

  Shitet saab ne gjendje pune

  Shitet saab 9-3 i vecante ,ka nevoje per valvol egr , kualidimi dhe taksat deri ne fund te gushtit

  Tiranë 12 gusht 20:56
  500 €
 • 4 foto
  Saab (93) 2.2 naft
  Vetura

  Saab (93) 2.2 naft

  ..

  Tiranë 8 gusht 16:38
  2.899 €
 • 0 foto
  SAAB 9-3
  Vetura

  SAAB 9-3

  Shitet SAAB 9-3, viti 06/2002. Motor nafte me zinxhire. Makina eshte ne gjendje shume te mire motorr

  Tiranë 4 gusht 18:43
  1.999 €
 • 2 foto
  SHITET SAAB 2.2 SE
  Vetura

  SHITET SAAB 2.2 SE

  Shitet saab ,makina ne gjendje pune ,ka nevoje per valvol egr , taksat e kualidimi skadojne me 20 gu

  Tiranë 2 gusht 07:04
  500 €
 • 1 foto
  Shitet saab 2001
  Vetura

  Shitet saab 2001

  Shitet ne gjendje pune motorrike dhe xhenerike , makina ka nevoje per valvol EGR siguracioni ka mba

  Tiranë 30 korrik 23:03
  500 €
 • 5 foto
  Shum ekonomike
  Vetura

  Shum ekonomike

  Mikina esht ne gjendje otimale

  Kavajë 27 korrik 16:02
  1.700 €
 • 3 foto
  Saab Aero Shitet/Nderrohet
  Vetura

  Saab Aero Shitet/Nderrohet

  Saab 9-3 Aero Benzine-Gas. Euro 4. Impianti gazit i shkuajtur ne leje. Sedilje me memorje, kroskoti

  Tiranë 28 qershor 09:08
  3.999 €
 • 0 foto
  Shitet / Ndërrohet.
  Vetura

  Shitet / Ndërrohet.

  Shitet SAAB 9-3 TID 2.2 Nafte , kambio manuale 5+1 marsha, fund viti 2003. Full Optional. Makina esh

  Tiranë 19 qershor 13:34
  3.300 €
 • 7 foto
  Saab 9-3
  Vetura

  Saab 9-3

  Shitet nderrohet edhe me motorr , makina ka nevoje per valvol egr , siguracioni ka skaduar , makina

  Tiranë 10 qershor 21:47
  800 Lek
 • 3 foto
  Saab super okazion
  Vetura

  Saab super okazion

  Shitet saab 9.3 2000cc turbo shum e shpejt dhe ekonomike benzin gaz makina esht sapo ardhur nga sued

  Tiranë 5 qershor 13:05
  2.999 €
 • 5 foto
  Saab 9-3 2.2 Nafte 2004
  Vetura

  Saab 9-3 2.2 Nafte 2004

  Shitet Saab 9-3 2.2 nafte.Viti 2004.Ngjyra:Gri e erret.Disqe 17 sport.Xhama elektrike para dhe mbrap

  Tiranë 30 maj 21:54
  2.500 €
 • 4 foto
  Shitet ose nderrohet Saab 9-3 motorr 2.2
  Vetura

  Shitet ose nderrohet Saab 9-3 motorr 2.2

  Shitet ose nderrohet , siguracioni ka mbaruar taksat e kualidimi deri ne gusht , makina ne gjendje p

  Tiranë 28 maj 00:38
  1.000 €
 • 6 foto
  SAAB 9-5
  Vetura

  SAAB 9-5

  Shitet saab 9-5 2.2 nafte viti 2002 ...makina eshte ne gjendje perfekte xhenerike dhe motorrike ...

  Tiranë 21 maj 23:40
  3.200 €
 • 5 foto
  Saab shitet ndrohet +-
  Vetura

  Saab shitet ndrohet +-

  Saab 9-3 1.9 Nafte , viti 2006 , kambio manuale me 6 marshe shume ekonomike , klima , komanda ne tim

  Tiranë 20 maj 09:48
  3.600 €
 • 6 foto
  Saab gas Benzinë nderrohet
  Vetura

  Saab gas Benzinë nderrohet

  Shitet deri në datën 25 maj se largohem nga Shqipëria.ne gjendje mirë me servise te sapo bera me vl

  Tiranë 19 maj 20:15
  2.300 €
 • 5 foto
  Sab 1.9 Naft
  Vetura

  Sab 1.9 Naft

  Sab 1.9 naft automat f1 navi kseno lekur ...full.Pa dogan

  Tiranë 13 maj 09:22
  2.000 €
 • 4 foto
  Saab 9-3 dizel -01
  Vetura

  Saab 9-3 dizel -01

  SHITET OSE NDERROHET ME MOTORR /MAKINE MAKINA NE GJENDJE TE MIRE PUNE , I KA MBARUAR SIGURACIONI ,

  Tiranë 11 maj 14:23
  1.000 €
 • 4 foto
  saab turbo tng
  Vetura

  saab turbo tng

  shitet saab 2.0 t benzin gaz full full cabrio me buton kondicjoner abs air bag sedilje lekure shum e

  Tiranë 6 maj 16:09
  3.400 €
 • 1 foto
  SHITET NDERROHET SAAB 9-3
  Vetura

  SHITET NDERROHET SAAB 9-3

  Shitet ose nderrohet me marreveshje saab 9-3 motorr si opel zafira ,vectra , vauxhall , astra , 2,2

  Tiranë 8 prill 23:49
  1.000 €
 • 0 foto
   Saab 93 Vector
  Vetura

  Saab 93 Vector

  Shitet Saab 93 Vector 1.9 diesel Ne gjendje shum te mer xhenerike e gacme per cdo lloj prove Cmimi

  Tiranë 4 prill 11:22
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Okazion nderrohet ose shitet
  Vetura

  Okazion nderrohet ose shitet

  Saab 93 Vit prodhimi 2000 Motorr me zinxhir 2 nafte TID super ekonomike(5.6 liltra 100km) Makina es

  Tiranë 4 prill 09:37
  1.500 €
 • 3 foto
  Mundesi nderrimi
  Vetura

  Mundesi nderrimi

  SAAB 93 VITI 2000 MOTORR ME ZINXHIR 2MIJSH NAFTE TID (EKONOMIKE 100KM 5.6 LITRA) MAKINA ESHT NE G

  Tiranë 4 prill 05:21
  1.600 €
 • 5 foto
  Saab 900 Cabrio
  Vetura

  Saab 900 Cabrio

  Shitet ventura Saab 900 Cabrio Makina eshte ne gjendje te mire me letra te paguara ,deri ne vitin 2

  Tiranë 4 prill 00:30
  999 €
 • 3 foto
  Jepet me qira 25€ dita
  Vetura

  Jepet me qira 25€ dita

  Jepen me qira makina 25 der 40€ saab benzin gas bmw 530 nafte

  Tiranë 3 prill 11:21
  25 €
 • 3 foto
  Saab 9-3 viti 2002 benzin- gaz
  Vetura

  Saab 9-3 viti 2002 benzin- gaz

  Shitet Saab 9-3 viti 2002 .2000cc benzine-gaz në gjendje shum të mirë të gjitha sherbimet e kryera

  Tiranë 3 prill 10:27
  2.700 €
 • 1 foto
  SAAB 9-3 SE
  Vetura

  SAAB 9-3 SE

  shitet ose nderrohet ,makina ne gjendje te mire kualidimi deri ne shtator 2019 , sigurAcioni +taksa

  Tiranë 3 prill 04:44
  1.500 €
 • 1 foto
  SAAB 9-3 SUPER 2.2
  Vetura

  SAAB 9-3 SUPER 2.2

  SHITET OSE NDERROHET ME - MB E 200,250 , ALFA ROMEO , GOLF 3 , ETJ , makina me dokumenta ok .gomat

  Tiranë 2 prill 00:42
  1.300 €
 • 1 foto
  SAAB 9-3 2.2 SUPER
  Vetura

  SAAB 9-3 2.2 SUPER

  Shitet per arsye mosperdorimi ska nevoje per asnje sherbim me dokumenta ok . vetem telefonata serioz

  Tiranë 1 prill 21:52
  1.200 €
 • 0 foto
  SUPER SAAB 9-3
  Vetura

  SUPER SAAB 9-3

  Shitet nderrohet saab 2.2 , ska nevoje per asnje sherbim , vetem telefonata serioze

  Tiranë 1 prill 14:36
  1.300 €
 • 3 foto
  Shitet Saab viti 2010 2.0 benzine
  Vetura

  Shitet Saab viti 2010 2.0 benzine

  Shitet Saab i vitit 2010 motorr 2.0 benzine ne gjendje shum te mire motorrike,xhenerike dhe estetike

  Tiranë 1 prill 14:13
  2.500 €
 • 5 foto
  Okazion Saab 1.9 Nafte Vektor
  Vetura

  Okazion Saab 1.9 Nafte Vektor

  Shitet Saab Vektor Sport okazion. Ne super gjendje. E sapo targuar. Motorr 1.9 nafte. Super full. Le

  Tiranë 1 prill 12:48
  3.300 €
 • 9 foto
  Saab 93 okazion full option
  Vetura

  Saab 93 okazion full option

  Shitet Saab 93 super full option, kambio automatike, tapiceri lekure shume e paster, kroskot druri,

  Tiranë 1 prill 11:11
  7.500 €
 • 5 foto
  Saab 9-5 turbo sport benzin gas automat super mjet
  Vetura

  Saab 9-5 turbo sport benzin gas automat super mjet

  Shes saab modeli 9-5 e sapo ardhur nga zvicra ne gjendje perfekte tapiceri akull xhenerike motorrike

  Tiranë 1 prill 02:32
  4.600 €
 • 5 foto
  SUPER OKAZION ?‍♂️?‍♂️????
  Vetura

  SUPER OKAZION ?‍♂️?‍♂️????

  Shitet ose nderrohet Sabb 1.9 nafte kamjo manual serdilje me ngrohje letrat e paguar deri ne teto

  Tiranë 1 prill 02:07
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  SAAB 9-3
  Vetura

  SAAB 9-3

  Shitet e gjitha ose me pjese , makina ne gjendje pune ,motorr 2,2 nafte. 125 hp Me dokumenta ok ka

  Tiranë 1 prill 01:20
  1.000 €
 • 10 foto
  saab 9-3 aero sport sedan 2004 2.0T benzin gaz
  Vetura

  saab 9-3 aero sport sedan 2004 2.0T benzin gaz

  saab 9-3 aero sport sedan 2004 2.0T benzin gaz ne gjendje shume te mire motorrike dhe gjenerike Cmi

  Tiranë 31 mars 17:26
  3.000 €
 • 5 foto
  Saab okazion/Nderrohet
  Vetura

  Saab okazion/Nderrohet

  Saab vektor motorr nafte 1.9 shum ekonomik ne super gjendje e ardhur nga gjermania e sapo targuar me

  Tiranë 16 mars 23:35
  3.050 €