Vetura
Tiranë

Daewoo | Vetura në shitje në Tiranë | Benzinë + Gaz |

Kategoria

Lloji

Modeli

Karburanti

Viti i prodhimit

Kilometrazha

Marshi

Targa

Çmimi

Vendi

 • 7 foto
  DAEWOO NUBIRA 2004 AUTOMATIKE 1.8 BENZINE GAZ
  Vetura

  DAEWOO NUBIRA 2004 AUTOMATIKE 1.8 BENZINE GAZ

  Daewoo nubira Viti 2004 motor 1.8 benzine gaz KAMJE AUTOMATIKE ME dokumenta te PAGUARA DERI maj

  Tiranë 22 korrik 22:52
  3.400 €
 • 0 foto
  Daewoo Matiz 800cc benxin/gaz
  Vetura

  Daewoo Matiz 800cc benxin/gaz

  Shitet Daewoo Matiz 800 cc benxin/gaz ne gjendje te shkelqyer ,sapo jane bere sherbimet vaje filtra

  Tiranë 25 qershor 13:54
  1.700 €
 • 7 foto
  Albania,Tiran
  Vetura

  Albania,Tiran

  Makina eshte ne gjendje te mir.Taksat kan 2 muaj qe jan ber ,Faleminderit per mirkuptimin.

  Tiranë 3 prill 22:33
  2.500 €
 • 5 foto
  DAEWOO LACETTI Benzin+Gaz 2004
  Vetura

  DAEWOO LACETTI Benzin+Gaz 2004

  Daewoo Lacetti 1.4 Benzin-Gaz, Ne gjendje shume te mire motorrike dhe xhenerike. Impianti gazit i mo

  Tiranë 3 prill 16:55
  2.700 €
 • 0 foto
  Daewoo Kalos 1.4benzin gaz
  Vetura

  Daewoo Kalos 1.4benzin gaz

  Daewoo Kalos njelloj si chevrolet Kalos. Viti 2004 benzin gaz motorr 1.4 me letra te paguara per 1 v

  Tiranë 1 prill 11:24
  2.500 €