Vetura
Tiranë

Peugeot | 406 | Vetura në shitje në Tiranë | Manual |

Kategoria

Lloji

Modeli

406

Karburanti

Viti i prodhimit

Kilometrazha

Marshi

Targa

Çmimi

Vendi

 • 11 foto
  Peurgeot 406
  Vetura

  Peurgeot 406

  Peugeot 406 Motorri 1.8 benzin/plin (plini ne dizne) Viti i prodhimit 1999 Me targa te huaja pa doga

  Tiranë 16 shtator 13:30
  499 €
 • 9 foto
  Peugeot 406 nafte 1.9
  Vetura

  Peugeot 406 nafte 1.9

  Shitet pezho 406 nafte 1.9 pomp nafte mekanike full opsion gjendje perfekte motorrike gjenerike ekon

  Tiranë 8 qershor 11:55
  1.500 €
 • 3 foto
  Peugeot 406 okazion!!
  Vetura

  Peugeot 406 okazion!!

  Peugeot 406 me letra te paguara nafte 2.0 litre shum ekonomike ne gjendje te mire pune

  Tiranë 13 prill 10:53
  900 Lek
 • 2 foto
  okazion peugeot 406
  Vetura

  okazion peugeot 406

  Peugeot 406 nafte 2.0 litre ne gjendje te mire pune me letra te paguara

  Tiranë 8 prill 23:10
  900 Lek
 • 4 foto
  Peugeot
  Vetura

  Peugeot

  shitet per arsye emigrimi cmimi i diskutushem

  Tiranë 3 prill 22:40
  200.000 Lek
 • 10 foto
  Peugeot 406 1.9 TD
  Vetura

  Peugeot 406 1.9 TD

  Ne gjendje shume te mire xhenerike dhe motorike. Sherbimet te sapo kryera. Freksion i ri, rrip motor

  Tiranë 3 prill 12:32
  1.700 €
 • 9 foto
  Shitet per arsye mosperdorimi
  Vetura

  Shitet per arsye mosperdorimi

  Motorr nafte 2.0 Hdi . Sedilje me ngrohje lekure plus elektrike .pasqyra elektrike .sensor shiu .ser

  Tiranë 2 prill 12:17
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  Peugeot 406 coupe
  Vetura

  Peugeot 406 coupe

  Shes peugeot 406 coupe makina esht ne gjendje perfekte me kondicioner,abs ,ksenon fenerat lart dhe p

  Tiranë 1 prill 16:53
  1.700 €
 • 7 foto
  Peugeot 460 me dogane te paguar
  Vetura

  Peugeot 460 me dogane te paguar

  Pegueot 406 me dogane te peguar ne gjendje shum te mire xhenerike motorrike dhe tapicerie manual kli

  Tiranë 1 prill 16:47
  2.700 €
 • 0 foto
  Peugeot 406
  Vetura

  Peugeot 406

  Peugeot 406 viti 2002 letrat e prera per 1 vit , sherbimet e bera , makina esht ne gjendje shum te m

  Tiranë 1 prill 15:24
  1.750 €
 • 3 foto
  Peugeot 406 okazion
  Vetura

  Peugeot 406 okazion

  Peugeot 406 2.0 litre xhama elektrik pasqyra elektrike kasetofon usb me letra te paguara deri ne gus

  Tiranë 1 prill 14:13
  1.500 €
 • 6 foto
  Shitet ose nderrohet
  Vetura

  Shitet ose nderrohet

  Gjendje shum e mir , me kondicioner , shum e rehatshme ne udhetim , ekonomike , shitet ose nderrohet

  Tiranë 1 prill 12:58
  1.699 €
 • 3 foto
  Peugeot 406
  Vetura

  Peugeot 406

  peugeot 406 2.0 litre ne gjendje te mire pune me letra te paguara ..o diskutueshem .

  Tiranë 1 prill 11:48
  1.200 €
 • 3 foto
  Peugeot 406 okazion
  Vetura

  Peugeot 406 okazion

  Peugeot 406 2.0 litre nafte pasqyra elektrike kasetofon usb ne gjendje te mire pune taksa te paguar

  Tiranë 1 prill 11:39
  1.299 €
 • 1 foto
  Peugeot 406 dizel
  Vetura

  Peugeot 406 dizel

  SHITET GJENDJE PERFEKTE ME LETRA TE PAGUARA DRITA KSENON

  Tiranë 6 mars 20:36
  1.100 €
 • 7 foto
  Peugeot 406 2.0 nafte okazion!!!!!
  Vetura

  Peugeot 406 2.0 nafte okazion!!!!!

  Peugeot 406 2.0 nafte kamjo manual viti 2006 kamjo me 6 marshe full opsion makina esht ne gjendje sh

  Tiranë 17 shkurt 20:34
  3.800 €