Vetura
Tiranë

Peugeot | 206 | Vetura në shitje në Tiranë | Benzinë + Gaz |

Kategoria

Lloji

Modeli

206

Karburanti

Viti i prodhimit

Kilometrazha

Marshi

Targa

Çmimi

Vendi

 • 0 foto
  pezho 206cc 1.6 benxine/gaz
  Vetura

  pezho 206cc 1.6 benxine/gaz

  pezho 206cc 1.6 benxine/gaz ..viti 2002 .... kabrio funksionale ..sherbimet te gjitha te bera... va

  Tiranë 5 nëntor 15:38
  2.000 €
 • 4 foto
  Peugeot 206 Cabriolet
  Vetura

  Peugeot 206 Cabriolet

  Peugeot 206 1.6 benzine gaz 2004 ne gjendje te mire pune me dokumenta deri ne mars nje vit te pagua

  Tiranë 16 tetor 21:44
  2.000 €
 • 5 foto
  Peugeot 206 1.4 benzin/gaz viti 2008
  Vetura

  Peugeot 206 1.4 benzin/gaz viti 2008

  Makina eshte ne gjendje perfekte te gjitha sherbimet e bera letrat e prera.cmimi i dismotushem.makin

  Tiranë 25 shtator 10:00
  3.000 €
 • 8 foto
  Shitet Peugot Benzine Gas
  Vetura

  Shitet Peugot Benzine Gas

  Shitet Peugot Benzine Gas e vitit 2000, Gasi i shenuar ne lejen e qarkullimit. Makina eshte ne gjend

  Tiranë 21 shtator 11:11
  1.600 €
 • 3 foto
  Shitet peugot 206 2002 ne gjendje perfekte!
  Vetura

  Shitet peugot 206 2002 ne gjendje perfekte!

  Shitet peugot 206 2002 111000km origjinale. Motorr 1.1. kondicioner. Goma 100% te reja. ABS. SRS. Te

  Tiranë 15 shtator 16:56
  1.600 €
 • 0 foto
  Peugeot 206 benzin+gaz
  Vetura

  Peugeot 206 benzin+gaz

  0683941175

  Tiranë 12 shtator 23:31
  1.700 €
 • 5 foto
  Shitet Peugeot 206cc 1.6 Benzine+Gaz
  Vetura

  Shitet Peugeot 206cc 1.6 Benzine+Gaz

  Shitet Peugeot 206cc. Ne pikepamjen mekanike perfekte, shume ekonomike, letrat e sapo bera ne Maj. M

  Tiranë 11 shtator 18:07
  2.500 €
 • 0 foto
  Peugot 206 cc cabriolet
  Vetura

  Peugot 206 cc cabriolet

  Peogot 206 gaz benzin gjendje perfekte 2800 ero i diskutushem

  Tiranë 6 shtator 18:40
  2.800 €
 • 10 foto
  PEUGEOT 206, VITI 2003, MANUALE, 1.6 BENZINE+GAZ
  Vetura

  PEUGEOT 206, VITI 2003, MANUALE, 1.6 BENZINE+GAZ

  Makina eshte ne gjendje shume te mire motorrike dhe xhenerike, motorr 1.6 benzine+gaz, impianti i mo

  Tiranë 5 shtator 08:35
  1.800 €
 • 4 foto
  Peugeot 206SW1.4 MUNDESI NDRR ME AUTOMAT OSE SMART
  Vetura

  Peugeot 206SW1.4 MUNDESI NDRR ME AUTOMAT OSE SMART

  Peugeot 206sw 1.4 benzin/gaz 2004 ne gjendje te mire te gjitha sherbimet e sapobera dhe gomat e reja

  Tiranë 30 gusht 18:01
  2.200 €
 • 4 foto
  Shitet peugeot 206 benzin gaz
  Vetura

  Shitet peugeot 206 benzin gaz

  Shitet peugeot 206 benzin gaz shum ekonomike impjanti me garanci 3 vjet me sherbime te bera. Cmimi 1

  Tiranë 16 gusht 14:21
  1.700 €
 • 0 foto
  Peugot 206 cabriolet
  Vetura

  Peugot 206 cabriolet

  Peugot 206 cabriolet gaz benzin e shkruajtur te leja qarkullimit vaj filtra filter gazi rrip faze ki

  Tiranë 11 gusht 16:31
  3.000 €
 • 5 foto
  Çmimi i padiskutushëm.
  Vetura

  Çmimi i padiskutushëm.

  Shum ekonomike si në rrug të gjata edhe në qytet. Impianti i gazit në leje.

  Tiranë 7 korrik 22:09
  1.000 €
 • 4 foto
  Okazion
  Vetura

  Okazion

  Peugeot 206 viti 2003 kamjo automat 1.4 8 valvula benxin gaz sapo montuar me 2 vite garanci impjaiti

  Tiranë 5 korrik 20:56
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  SHITET PEGUOT 206  2004 1.1 BENZIN=GAZ
  Vetura

  SHITET PEGUOT 206 2004 1.1 BENZIN=GAZ

  PEGUOT 206 2004 1.1 BENZIN+GAZ ME DOKUMENTA TE PAGUARA

  Tiranë 29 qershor 10:15
  1.350 €
 • 4 foto
  peugeot 206 shitet nderrohet
  Vetura

  peugeot 206 shitet nderrohet

  motorr 1.1 benzin gas sekuencial me vleren 750 euro kondicioner xhama pasqyra elektrike nderrohet m

  Tiranë 7 qershor 16:27
  1.700 €
 • 5 foto
  SHITET PEUGEOT 206 BENXINE /GAZ
  Vetura

  SHITET PEUGEOT 206 BENXINE /GAZ

  PEUGEOT 206 VITI 2001, 1.2 BENZINE /GAZ, KONDICIONER, SIGURACIONI DHE TAKSAT TE PAGUARA DERI NE JANA

  Tiranë 5 qershor 21:44
  1.700 €
 • 2 foto
  Peugeot 206 benzin+gaz
  Vetura

  Peugeot 206 benzin+gaz

  shitet makina ne gjendje perfekte xhenerike dhe motorrike makina ka disa gervishtje te lehta dhe

  Tiranë 28 maj 13:09
  1.100 €
 • 1 foto
  Ndrohet me motor
  Vetura

  Ndrohet me motor

  Kj

  Tiranë 21 maj 17:14
  1 €
 • 1 foto
  Shitet okazion
  Vetura

  Shitet okazion

  1.4 benzin+gaz Me letra te paguara deri ne dhjetor 2019 Punon vetem ne gaz

  Tiranë 16 maj 09:14
  1.300 €
 • 2 foto
  Peugeot 206SW 1.4 benzin/gaz
  Vetura

  Peugeot 206SW 1.4 benzin/gaz

  Peugeot 206Sw/manual 1.4 benzine/gaz gjendje shume e mire gati per cdo lloj prove.shume ekonomike dh

  Tiranë 15 maj 00:29
  2.200 €
 • 4 foto
  Shiter peugeot 206 cc
  Vetura

  Shiter peugeot 206 cc

  Shitet peugeot 206 cc 1.6 benzin gaz me kondicioner sensor parkimi kamera parkimi dvd shum e paster

  Tiranë 14 maj 19:05
  1.700 €
 • 4 foto
  Peugot benzin-gaz
  Vetura

  Peugot benzin-gaz

  Peugot benzin-gaz gjendje shum te mir

  Tiranë 10 maj 11:44
  1.440 €
 • 3 foto
  Okazion Peugeot 206
  Vetura

  Okazion Peugeot 206

  E sapoardhur nga Italia ne gjendje shume te mire. Me letra te paguara per 1 vit! Ngjyre gri e erret.

  Tiranë 29 prill 16:09
  3.200 €
 • 0 foto
  Peugeot 206
  Vetura

  Peugeot 206

  Peugeot 206 e sapoardhur nga Italia. 1 pronar te vetem. Impiant gazi nga fabrika. Ngjyre gri e erret

  Tiranë 29 prill 15:57
  3.200 €
 • 3 foto
  Peugeot 206 benzin+gaz
  Vetura

  Peugeot 206 benzin+gaz

  Makina eshte me letra te paguara deri vitin tjeter cmimi 750 euro

  Tiranë 4 prill 13:28
  750 €
 • 3 foto
  Pexho 206
  Vetura

  Pexho 206

  Pezho 206 me letra deri ne nentor ne gjendje shum t mir si na motori e na xheneriket po ashtu e na b

  Tiranë 3 prill 22:36
  1.000 €
 • 6 foto
  hsjsjdj
  Vetura

  hsjsjdj

  makina eshte ne gjendje te shkelqyer xhenerike dhe motorike mjaft ekonomike baxha panoramik xhama

  Tiranë 3 prill 19:15
  1.500 €
 • 1 foto
  Peugeot 206 benzin+gaz
  Vetura

  Peugeot 206 benzin+gaz

  2.0 gas benzin gti i diskutushem

  Tiranë 3 prill 14:22
  1.400 €
 • 10 foto
  Peugeot 206 xs panoramik
  Vetura

  Peugeot 206 xs panoramik

  Makina ne gjendje shum te mirr motorike dhe xhenerike vajra filtra te sapo ndruara goma 80% shum e p

  Tiranë 2 prill 14:54
  2.500 €
 • 5 foto
  Peugeot 206 1.6 gas/benzine Sport okazion 1550E
  Vetura

  Peugeot 206 1.6 gas/benzine Sport okazion 1550E

  Shitet peuogot 1.6 gas benzine sport 16v .me impiantin Lovato te shkruar ne leje.letrat te prera ne

  Tiranë 2 prill 06:58
  1.550 €
 • 4 foto
  Peugeot 206cc
  Vetura

  Peugeot 206cc

  Peugeot 206 cc gjendje shum e mir. 2.0 benzin/gaz. Impjand Lovato. Te gjitha sherbimet e bera.

  Tiranë 2 prill 00:08
  2.000 €
 • 0 foto
  1234
  Vetura

  1234

  Makine eshte ne gjendje shume te mire motorrike! cmimi i diskutueshem!

  Tiranë 1 prill 23:02
  1.650.000 Lek
 • 2 foto
  Okazion Peugeot 206 benzin+gaz
  Vetura

  Okazion Peugeot 206 benzin+gaz

  2000 euro i pa diskutushem me letra deri ne tetor

  Tiranë 1 prill 21:51
  2.000 €
 • 2 foto
  1800 euro
  Vetura

  1800 euro

  Shitet me letra deri ne fund te vitit

  Tiranë 1 prill 20:27
  1.800 €
 • 3 foto
  Peugeot 206. Coupe. 1800 euro
  Vetura

  Peugeot 206. Coupe. 1800 euro

  Makina eshte ne gjendje shum te mire. Eshte makine familjare konsumon shum pak, e pershtatshme per q

  Tiranë 1 prill 17:44
  1.800 €
 • 5 foto
  Shitet Peugeot 206
  Vetura

  Shitet Peugeot 206

  Shitet Peugeot 206 1.6 gazbenzine shume ekonomik ngjendje te mire motorrike dhe xhenerike Viti 2000

  Tiranë 1 prill 15:31
  1.500 €
 • 2 foto
  Peugeot sw 206 1.4 benzin+gaz
  Vetura

  Peugeot sw 206 1.4 benzin+gaz

  Super gjendje motorrike dhe xhenerike.te gjitha letrat dhe sherbimet te sapo bera.familiare dhe shum

  Tiranë 1 prill 14:05
  2.100 €
 • 3 foto
  Superr gjendejw
  Vetura

  Superr gjendejw

  Pezho 206 ne super gjendje , benzin + gaz e sapo kaluar ne kualidim e gatshme per cdo lloj prove .

  Tiranë 1 prill 11:43
  1.500 €
 • 0 foto
  peugot 206 -05 benzin gaz
  Vetura

  peugot 206 -05 benzin gaz

  ne gjendje te mire ngjyre gri letrat te prera per 1 vit benzin haz 1,6 cmimi sh pak i diskutueshem

  Tiranë 1 prill 09:47
  3.100 €
 • 0 foto
  Peugeot 206sw 1.4 benzin/gaz
  Vetura

  Peugeot 206sw 1.4 benzin/gaz

  Shitet Peugeot 206sw 1.4 benzin/gaz.te gjitha sherbimet e sapo bera,impianti gazit BRC.cmimi i disku

  Tiranë 1 prill 05:07
  2.200 €
 • 0 foto
  peugot 206 2005
  Vetura

  peugot 206 2005

  peugot 206 gaz benzin letrat prer per 1 vit

  Tiranë 9 mars 21:54
  3.100 €
 • 5 foto
  Peugeot 206 2001 manual okazionnn
  Vetura

  Peugeot 206 2001 manual okazionnn

  Mjeti eshte super me te gjitha sherbimet e bera me duhet ta shes se me ka dal llotaria amerikane.Mje

  Tiranë 23 shkurt 17:36
  210.000 Lek
 • 3 foto
  PEUGEOT 206 , 2005 , 1.1 benzine-gas
  Vetura

  PEUGEOT 206 , 2005 , 1.1 benzine-gas

  Peugeot 206 , viti 2005 e ardhur nga zvicra 6 muaj e targuar,impjant lovato me 3 vjet garanci , 1.1

  Tiranë 18 shkurt 16:34
  2.300 €
 • 3 foto
  Okazion
  Vetura

  Okazion

  Motorr 1.4 Benzine+Gaz . (Gazi i vendosur dhe ne leje qarkullimi). Shum ekonomike. ME DOKUMENTA TE

  Tiranë 31 janar 23:46
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  111
  Vetura

  111

  Ne gjendje shume te mire! Cmimi i diskutueshem!

  Tiranë 11 janar 03:34
  1.650.000 Lek