Vetura
Viti

VW Volkswagen | Vetura në shitje në Viti | Benzinë |

Kategoria

Lloji

Modeli

Karburanti

Viti i prodhimit

Kilometrazha

Marshi

Targa

Çmimi

Vendi

 • 7 foto
  pjes Golf 4 1.6
  Vetura

  pjes Golf 4 1.6

  shes pjes per golf 4 interier shum te mir Genartion komplet

  Viti 10 prill 12:48
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  emigraciom
  Vetura

  emigraciom

  ne gjendje shum te mire pune

  Viti 23 shtator 19:58
  1.500 €
 • 3 foto
  Golf IV 1.6 SR
  Vetura

  Golf IV 1.6 SR

  Golf IV 1.6 SR

  Viti 20 shtator 16:32
  1.200 €
 • 7 foto
  golf 2 automatik
  Vetura

  golf 2 automatik

  shitet golf 2 automatic 1.6 benzin rks kosova i ruajtur siq po shihet goma t reja servisin r kryer e

  Viti 18 shtator 20:19
  650 €
 • 3 foto
  Shes Golf3 gjendje. Ne rregull
  Vetura

  Shes Golf3 gjendje. Ne rregull

  Per ma shum info. Tel045 944 770

  Viti 16 shtator 19:36
  1.350 €
 • 8 foto
  VW GOLF 6 1.4 TSI 140 PS 130 MIJ TKALUNE RKS
  Vetura

  VW GOLF 6 1.4 TSI 140 PS 130 MIJ TKALUNE RKS

  Shes golfin ne gjendje perfekte pa asni vrejtje me 130 mij tkalune tgarantume regjistrimi i 3t nkoso

  Viti 10 shtator 19:58
  6.950 €
 • 3 foto
  pjes polo 4
  Vetura

  pjes polo 4

  shes pjes per polo 4 ne gjendje shum te mir

  Viti 3 shtator 14:07
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Polo
  Vetura

  Polo

  Polo 1.3 benzin ngjyra e bardh 5 ulse

  Viti 31 gusht 20:34
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  shes gollf 2
  Vetura

  shes gollf 2

  shes gollf 2 ne gjendje te mir teknike 1.6 benzin .regjistrim i skaduar

  Viti 26 gusht 21:34
  650 €
 • 1 foto
  Golf 2 vr6 2.9 benzin
  Vetura

  Golf 2 vr6 2.9 benzin

  Shesh golf 2 vr6 2.9 ne gjendje perfekte registrim 1 vit per me shum.infornata na kontaktoni ne num

  Viti 12 gusht 08:00
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Vetem wahtsup
  Vetura

  Vetem wahtsup

  Shitet per arsye emigrimi.letrat te sapo bera deri gusht 2020.cmim i arsyeshem

  Viti 8 gusht 09:45
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  SHITET GOLF 5 PLUS 1.4 BENZIN 2006 RKS 7MUJ
  Vetura

  SHITET GOLF 5 PLUS 1.4 BENZIN 2006 RKS 7MUJ

  shitet golf 5 plus 1.4 benzin 2006 ne gjendje shum tmir regjistrimi 7muj goma te reja klimatronik fu

  Viti 10 korrik 16:28
  3.999 €
 • 4 foto
  Shes Golf 3
  Vetura

  Shes Golf 3

  she golfin shum i mir ne gjendje te regullt Ndrim me nja Lop me viq

  Viti 9 korrik 18:16
  1.400 €
 • 11 foto
  Shes veturen VW Polo 2016
  Vetura

  Shes veturen VW Polo 2016

  E doganuar E regjistruar Viti 2016 Benzine Kubikazha 1200 Kilometrazhi 70000km Dritare elektrike Kli

  Viti 6 korrik 13:42
  12.500 €
 • 11 foto
  SHITET POLO 1.4 BENZIN 2001 KLIMATRONIK fUNKSIONAL
  Vetura

  SHITET POLO 1.4 BENZIN 2001 KLIMATRONIK fUNKSIONAL

  shitet polo 1.4 benzin 2001 manuel ne gjendje shum tmir teknike dhe optike e ruishume si mrena dhe j

  Viti 25 qershor 10:04
  2.500 €
 • 1 foto
  Automobil
  Vetura

  Automobil

  Automobili eshte ne gjendje te rregullte. Per me shume keni numrin kontaktues, 0038344650551

  Viti 19 qershor 21:08
  650 €
 • 0 foto
  golf 1 amortizera te mramt koni
  Vetura

  golf 1 amortizera te mramt koni

  golf 1 amortizera te mramt koni nga zvicrra per me shum info:044688042/+37744688042

  Viti 17 qershor 15:22
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  vw polo (1 vit rks)
  Vetura

  vw polo (1 vit rks)

  1.6 benzin

  Viti 13 qershor 12:13
  1.500 €
 • 3 foto
  VW motor 1.8 turbo 20V perfekt nga zvicrra
  Vetura

  VW motor 1.8 turbo 20V perfekt nga zvicrra

  motor 1.8 turbo perfekt

  Viti 8 qershor 08:40
  450 €
 • 3 foto
  Veture ne shitje
  Vetura

  Veture ne shitje

  Vetura eshte ne gjendje te rregullte, posedon gjitha elementet e nevojshme, regjistrimi i ka perfund

  Viti 4 qershor 21:01
  700 €
 • 9 foto
  Shes pasatin 1.8 benzin viti 1991 1 vit rks
  Vetura

  Shes pasatin 1.8 benzin viti 1991 1 vit rks

  Vetura eshte ne gjendje prefekte me te gjitha serviset e kryera tash kaishin dhamzor filtera ule 4 a

  Viti 1 qershor 14:07
  1 €