Auto_arlin_official

Çmimi: 7.000 €
Auto_arlin_official

Detajet

Postuar
24 prill 09:40
Kategoria
Automjete > Vetura
Vendi
Shqipëri > Rajoni i Beratit > Berat
Targa
Shqiptare
Marshi
Automatik
Lloji
VW Volkswagen
Modeli
Golf
Viti i prodhimit
2005
Karburanti
Benzin
Kilometrazha
200 000 - 249 999

Përshkrimi

Golf 5 Gti orgjinal
Viti prodhimi 2005
Motor2000 bezin tfsi
Kambjo Automat Dsg F1
Disqe 18 bbs
Kondisioner
Baxha
Sallon meshin
Fenere me lupa
Ngjyra viola i veshur me leter karboni
Marmita me zhurem
📶 𝙆𝙢: 246.45
📍𝙑𝙚𝙣𝙙𝙣𝙙𝙤𝙙𝙝𝙟𝙖: Kucove
Makina eshte ne gjendje shume te mire, shume e paster si nga brenda dhe jashte, e sapo ardhur nga 🇨🇭🇨🇭
Me letra te paguara per 1 vit
Cmimi 7000 €
PER INFO KONTAKTONI NE INBOX
CEL-☎️ 0693619444👉👉👉Istagram follower 🚘✅ Auto Arlin ✅ 👉👉✅ auto_arlin_official ✅😜😜😜


Shpallje te ngjashme