Vetura
Berat

VW Volkswagen | Vetura në shitje në Berat

Kategoria

Lloji

Modeli

Karburanti

Viti i prodhimit

Kilometrazha

Marshi

Targa

Çmimi

Vendi

 • 3 foto
  Touran 1.9 tdi shitet & Nderohet
  Vetura

  Touran 1.9 tdi shitet & Nderohet

  Shitet ose nderohet me makine tjeter me kamio automatike. Makina eshte ne gjendje shum te mire moto

  Berat Dje, 09:20
  4.700 €
 • 0 foto
  Golf
  Vetura

  Golf

  Makina eshte ne gjendje shume te mire. Shitet per arsye mos perdorimi

  Berat 9 dhjetor 15:07
  2.100 €
 • 5 foto
  Volkzwagen Sharan viti 2006
  Vetura

  Volkzwagen Sharan viti 2006

  Volkzwagen sharan Viti 2006 Super gjendje Km 25000 origjinale mund ti kontrolloni ku te doni Kambj

  Berat 8 dhjetor 08:29
  6.500 €
 • 4 foto
  Volkzwagen caddy Maxi 1.9
  Vetura

  Volkzwagen caddy Maxi 1.9

  Volkzwagen caddy Maxi 1.9Tdi Makina ndodhet ne gjermani per 10 dit vjen ne shqiperi Km origjinale Me

  Berat 8 dhjetor 08:28
  7.500 €
 • 3 foto
  Jetta 2.5 benzin gaz
  Vetura

  Jetta 2.5 benzin gaz

  Shitet jetta prodhim amerikan sherbimet e bera letra te paguara 2.5 benzin gaz impiant stag me garan

  Berat 4 dhjetor 21:01
  4.700 €
 • 5 foto
  Golf 5 Gti
  Vetura

  Golf 5 Gti

  Shitet Golf 5 2.0 Turbo.Ne gjendje shum te mir motorrike dhe xhenerike,e gatshme per cdo lloj prove.

  Berat 29 nëntor 21:10
  5.900 €
 • 4 foto
  VW Passat viti 2008 200 Nafte Manual.
  Vetura

  VW Passat viti 2008 200 Nafte Manual.

  Shitet Passat 200 Nafte viti 2008 Manual,Ne gjendje te mire dhe me sherbime ne kohe,ka 2 celsa,shens

  Berat 28 nëntor 21:56
  5.500 €
 • 8 foto
  Vw Passat-04
  Vetura

  Vw Passat-04

  vw passat 2.5nafte.. ne gjendje super t mire e mbajtur..makina esht perdorur nga nj person..letrat t

  Berat 24 nëntor 09:06
  2.500 €
 • 1 foto
  Shitet volkswagen phaeton
  Vetura

  Shitet volkswagen phaeton

  Shitet ose nderohet makine Volkswagen Phaeton.Per me teper kontaktoni ne nr 0695386338 si dhe ne Wha

  Berat 21 nëntor 21:49
  1 €
 • 11 foto
  VW GOLF 6 1.6 TDI AUTOMAT 2011
  Vetura

  VW GOLF 6 1.6 TDI AUTOMAT 2011

  ➡️MOTOR 1.6 TDI ➡️ BLUEMOTION EURO 5 ➡️AUTOMAT 7G DSG TRONIC ➡️ BI -XENON INTELIGEN

  Berat 18 nëntor 13:49
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  OKAZION! WV TOURAN 2004.
  Vetura

  OKAZION! WV TOURAN 2004.

  Okazion!!Shitet touran viti 2004 motor 2.0 Tdi me dy tkuqe. Kambie manuale 6+1 marsha. Kondiciore b

  Berat 11 nëntor 11:40
  3.699 €
 • 8 foto
  Polo 1.4 Nafte 11/2005
  Vetura

  Polo 1.4 Nafte 11/2005

  ☎️SHITET 0672627777☎️ •Marka : Volkswagen •Model : Polo •Viti Prodhimit : 11/2005 •L

  Berat 6 nëntor 07:33
  3.000 €
 • 5 foto
  Passat 2.0tdi
  Vetura

  Passat 2.0tdi

  Passat 2.0TDI Automatic DSG viti 2006 me xhama te zinje origjinale stopat me led fenerat B kseno me

  Berat 17 tetor 11:38
  49.500 €
 • 6 foto
   Passat Cc 2012
  Vetura

  Passat Cc 2012

  Motor TSI 2.0 benzin i gatshem per impjant gazi . 126 mij km orgjinale .. nuk ka nevoj per asnje she

  Berat 9 tetor 16:36
  11.000 €
 • 9 foto
  VW Golf 7
  Vetura

  VW Golf 7

  🔘Golf 7 ,2.0 TDI, Viti prodhimit 2015,Automatik,Bluetooth,Aux,SD,Radio,CD,Sedilet lekur,Timon multif

  Berat 8 tetor 13:19
  Me Marrveshje
 • 10 foto
  Golf Automat , 1.6 benzine i thjesht
  Vetura

  Golf Automat , 1.6 benzine i thjesht

  VW Golf, kamio automatike, sensora parkimi para dhe prapa, motor benzine 1.6 i thjesht i pershtatshe

  Berat 8 tetor 09:31
  6.999 €
 • 5 foto
  VOLSWAGEN GOLF 5
  Vetura

  VOLSWAGEN GOLF 5

  VOLSWAGEN GOLF 5 ➡️VITI : 2006 ➡️KAMBIO : AUTOMATIKE ➡️MOTOR 1.6 FSI ( MUNDESI IMPJANT

  Berat 7 tetor 09:25
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Volkswagen touran 1.9 2005
  Vetura

  Volkswagen touran 1.9 2005

  VW TOURAN 1.9TDI AUTOMAT 2005 Karburanti: Diezel Ngjyra.....: Gri metalixato Kamjo......: Automatik

  Berat 3 tetor 13:10
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Polo super ekonomike
  Vetura

  Polo super ekonomike

  Polo super ekonomike 1.4 naft , 2004

  Berat 28 shtator 13:15
  2.200 €
 • 9 foto
  golf 1.9 naft kamio automatike?
  Vetura

  golf 1.9 naft kamio automatike?

  Vw golf 5 1.9tdi,model 2005 Full opsion,182 mij klm,kamio Automatike DSG,marsha F1ne timon,klima,but

  Berat 27 shtator 15:40
  5.000 €
 • 11 foto
   vw touran automatike full opsion
  Vetura

  vw touran automatike full opsion

  🇨🇭🇨🇭🇨🇭vw touran 2.0tdi,kamio AUTOMATIKE tip tronic,viti 8/2004,216 mij klm,klima sedilje me ngrohje,

  Berat 27 shtator 15:39
  5.700 €
 • 2 foto
  golf 4 1.9 nafte vite 2000
  Vetura

  golf 4 1.9 nafte vite 2000

  Shese golf 4 nafte 1.9 ne gjendje te mire siguracionin dhe taksat ne dhjetor. 1900 euro

  Berat 25 shtator 19:53
  1.900 €
 • 3 foto
  Shitet Passat 2004
  Vetura

  Shitet Passat 2004

  Shitet Passat tdi me 3 te kuqe, manuale, letra te paguara ,kilometra 24000, me krah te kundert,crimi

  Berat 23 shtator 20:48
  2.000 €
 • 4 foto
  Volkswagen Passat 2.0 tdi
  Vetura

  Volkswagen Passat 2.0 tdi

  Shitet, makina ndodhet ne itali nese jeni vertet te interesuar jua dergojm ne shqiperi kete dhe cdo

  Berat 23 shtator 00:04
  5.000 €
 • 5 foto
  GOLF-6 1.6 BENZIN-GAS 2011
  Vetura

  GOLF-6 1.6 BENZIN-GAS 2011

  Shitet golf-6 1.6 bencin-gase..viti 2011.makina eshte e sapoardhur me dogane te paguar.gati per ta

  Berat 22 shtator 20:44
  6.600 €
 • 9 foto
  Vw Touareg
  Vetura

  Vw Touareg

  Makina esht ne gjendje perfekte si jasht dhe brenda .goma te reja sherbime te sapo bera..cmimi i di

  Berat 22 shtator 10:20
  7.000 €
 • 4 foto
  Golf 5 1.9 Super ekonomik
  Vetura

  Golf 5 1.9 Super ekonomik

  Golf 5 pa dogan me targa te huaja por qe dogana i behet ne moment! 1.9 tdi ne gjendje te mire motori

  Berat 21 shtator 20:32
  3.000 €
 • 9 foto
  Wolzvagen Shitet ose nederohet
  Vetura

  Wolzvagen Shitet ose nederohet

  Makina esht esht ne gjendje shum si motorike dhe xhenerike shitet per arsye mosperdorimi ose nderohe

  Berat 18 shtator 00:25
  10.000 €
 • 11 foto
  Shitet golf 4 1.9 tdi me DI te kuqe 6 marsha 2001
  Vetura

  Shitet golf 4 1.9 tdi me DI te kuqe 6 marsha 2001

  Shitet golf 4 DI e kuqe kambio manual 6 marsha motor goli 5 komorel ne super gjendje letrat deri ne

  Berat 16 shtator 20:32
  2.500 €
 • 4 foto
  Okazion passat
  Vetura

  Okazion passat

  Shes passat 2001 -1.9 tdi me 2 te kuqe , shum e shpejt dhe ekonomike.Xhama elektrik , klima , vaj f

  Berat 16 shtator 16:53
  3.000 €
 • 9 foto
  Gofl 5 full optional , 2000 Fsi benzin +gaz
  Vetura

  Gofl 5 full optional , 2000 Fsi benzin +gaz

  Golf 5 , Automat , Sedile meshini me ngrofje(levizje elektronike), Klima , Fenera kseno-bikseno me l

  Berat 12 shtator 13:30
  5.900 €
 • 8 foto
  Volkswagen passat 1.9 tdi/
  Vetura

  Volkswagen passat 1.9 tdi/

  Shitet passat 1.9 tdi me (di) të kuqe 131 kw, me kambio manuale 6+1,senilet meshin dhe gamosh ne mes

  Berat 11 shtator 20:30
  3.200 €
 • 0 foto
  Vw passat diesel
  Vetura

  Vw passat diesel

  Shitet passati i 1995 me letra deri ne dhjetor.ne gjendje te mir xhenerike dhe metorike.motori i aut

  Berat 9 shtator 23:25
  1.500 €
 • 6 foto
  GOLF 5 2.0NAFTE AUTOMAT 2007
  Vetura

  GOLF 5 2.0NAFTE AUTOMAT 2007

  ➡️VW GOLF 5 ➡️2.0 NAFTE ➡️FUNDI 2007 ➡️KAMBIO AUTOMATIKE ➡️GOMA TE REJA ➡️M

  Berat 9 shtator 16:40
  5.900 €
 • 11 foto
  Shitet Vw Passat Manuale 2.0 Nafte E Vitit 2008
  Vetura

  Shitet Vw Passat Manuale 2.0 Nafte E Vitit 2008

  Shitet Vw Passat Manuale 2.0 Nafte E Vitit 2008 Full Options Per LLojin E Saj 220.000 Km Origjinale

  Berat 7 shtator 22:01
  4.999 €
 • 2 foto
  Volkswagen caddy
  Vetura

  Volkswagen caddy

  Shitet volkswagen caddy viti 2004 1.9 naft manuale vendet 4+1 letart per 1 vit te paguara shitet 480

  Berat 6 shtator 17:47
  4.800 €
 • 6 foto
  golf
  Vetura

  golf

  golf 1.2 tsi benzine viti 2012 me dogane te paguar ne gjendje perfekte

  Berat 3 shtator 13:39
  9.500 €
 • 6 foto
  VW Passat benzin LETRAT MARS 2020
  Vetura

  VW Passat benzin LETRAT MARS 2020

  Makina eshte ne gjendje shum te mire....eshte e gatshme per cfardo lloj prove...motori 1.9 me benzin

  Berat 31 gusht 18:17
  1.000 €
 • 2 foto
  Golfi Polo
  Vetura

  Golfi Polo

  Shiten 4 disqe numer 14 te ardhura nga Gjermania pa ven fare ne Shqiperi. Çmimi 120 euro.

  Berat 30 gusht 18:53
  1.111 €
 • 5 foto
  Vw phaeton
  Vetura

  Vw phaeton

  Shitet phaten Viti prodhimit 2007 Naft Kilometra 249.000 Ne gjende te shkelqyshme Vetura gjendet n

  Berat 28 gusht 19:01
  6.500 €
 • 5 foto
  Volkswagen
  Vetura

  Volkswagen

  Shitet Volkswagen Sharan viti 2002 kambio automat ne gjendje shume te mire motorike dhe xhenerike me

  Berat 28 gusht 18:20
  3.400 €
 • 3 foto
  shes pastat 3c portobagazh
  Vetura

  shes pastat 3c portobagazh

  shes passat 3c portobagazh viti 2009 ne gjendje super te mir per info:0674987640

  Berat 28 gusht 13:29
  5.000 €
 • 11 foto
  Shitet & Nderrohet me C klas 203
  Vetura

  Shitet & Nderrohet me C klas 203

  Shitet dhe nderrohet golf 4 DI e kuqe kambio manual 6 marsha motor goli 5 komorel ne super gjendje l

  Berat 28 gusht 11:41
  2.700 €
 • 0 foto
  Golf 4 1.9 T(DI)
  Vetura

  Golf 4 1.9 T(DI)

  Golf 1.9 T(DI) e kuqe pilot automat sendilje me ngrohje clima baxha pasqyra e xhama elektrik ne gjen

  Berat 27 gusht 20:33
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  Okazion volkswagen touran
  Vetura

  Okazion volkswagen touran

  Super makin ne gjende shum te mire Makina esht e vitit 2004 Me letrat e paguara per nje vit Motori

  Berat 27 gusht 12:44
  3.700 €
 • 8 foto
  Wolkswagen touareg
  Vetura

  Wolkswagen touareg

  Shitet wolkswagen touareg 300cc viti i prodhimit 2009, 4X4 naft. Makina eshte shum e paster si nga a

  Berat 26 gusht 12:32
  11.000 €
 • 4 foto
  GOLF 4 1.4 BENZINE+GAZ
  Vetura

  GOLF 4 1.4 BENZINE+GAZ

  Shitet makina ne gjendje te mire pune impjanti i gazit sapo montuar ka 2 vjet garanci,kataliti i ven

  Berat 25 gusht 22:09
  1.800 €
 • 1 foto
  Golf 4 1.9 T(DI)
  Vetura

  Golf 4 1.9 T(DI)

  Shitet golf4 me pilot automatik clima baxha sendilje me ngrohje T (DI) E KUQE SHUM I SHPEJT

  Berat 24 gusht 13:54
  2.300 €
 • 3 foto
  Touareg
  Vetura

  Touareg

  4X4 Jeep sallon meshine GPS Cmim i diskutueshem Kontaktoni ne Tel

  Berat 23 gusht 11:01
  11.000 €
 • 2 foto
  Shitet per pak dit VW Golf 5 2.0 GTD 2006
  Vetura

  Shitet per pak dit VW Golf 5 2.0 GTD 2006

  Shitet golf 5gti 6 marsha manual super full fener lede amortizator me gas navi dvd komandane timon

  Berat 22 gusht 12:03
  Me Marrveshje