Vetura
Berat

VW Volkswagen | Bora | Vetura në shitje në Berat

Kategoria

Lloji

Modeli

Karburanti

Viti i prodhimit

Kilometrazha

Marshi

Targa

Çmimi

Vendi

 • 2 foto
  Golfi Polo
  Vetura

  Golfi Polo

  Shiten 4 disqe numer 14 te ardhura nga Gjermania pa ven fare ne Shqiperi. Çmimi 120 euro.

  Berat 30 gusht 18:53
  1.111 €
 • 3 foto
  volkswagen bora 1.4 benzin/gaz 2001
  Vetura

  volkswagen bora 1.4 benzin/gaz 2001

  Shitet volkswagen bora 1.4 benzin/gaz, letra te paguara per nje vit, gjendja motorrike dhe xhenerike

  Berat 3 prill 08:06
  2.300 €
 • 4 foto
  VW golf Bora DI e kuqe
  Vetura

  VW golf Bora DI e kuqe

  VW golf Bora DI e kuqe 1.9 TDI , 6 marsha - Makina eshte ne gjendje shume te mire . Me sherbimet e

  Berat 1 prill 21:12
  3.000 €