OKAZION, Volkswagen Passat 2001

Çmimi: 1.900 €
OKAZION, Volkswagen Passat 2001

Detajet

Postuar
27 janar 22:04
Kategoria
Automjete > Vetura
Vendi
Shqipëri > Rajoni i Beratit > Berat
Targa
Shqiptare
Marshi
Automatik
Lloji
VW Volkswagen
Modeli
Passat
Viti i prodhimit
2001
Karburanti
Dizel / Naftë
Kilometrazha
150 000 - 159 999

Përshkrimi

Marka-Volkswagen
Tipi-passat tdi me 1 te kuqe, automat.
Kuaj fuqi-2.5 turbo v6 naft
Viti- 2001
Goma Shitet per arsye mosperdorimi.
Makina nuk ka asnje difekt , teper e shpejt, e sigurt ne rrug dhe shum ekonomike.Ne nje gjendje te mire ekonomike dhe xhenerike.
Cmimi-1900€ i diskutushem kur te shihet makina.
Vendodhja: Berat


Shpallje te ngjashme