Sapo ardhur nga zvicra ??

Çmimi: 2.400 €
Sapo ardhur nga zvicra ??

Detajet

Postuar
8 prill 14:47
Kategoria
Automjete > Vetura
Vendi
Shqipëri > Rajoni i Beratit > Berat
Targa
Të huaja
Marshi
Manual
Lloji
VW Volkswagen
Modeli
Golf
Viti i prodhimit
2002
Karburanti
Benzin
Kilometrazha
190 000 - 199 999

Përshkrimi

✔Shitet VW Golf 4 ✔
✅1.6 Benzin
✅Viti 2002
✅224000 KM
✅Kambio manuale
✅Xhamat te 4 elektrik
✅Pasqyrat elektrike
✅Kondisioner
✅Xhama te zi
✅ABS
✅I sapo ardhur nga Zvicra🇨🇭
✅Ideal per impjant gazi
✅Ne gjendje te shkelqyer nga ana motorrike dhe xhenerike, dhe shume e paster!
✅Gati per targa
❗Mund ta kontrolloni te mekaniku juaj me i besuar❗
✔Makina eshte me dogane te paguar✔
🔥Cmimi: 2400€ i diskutueshem🔥
↪Cel:069 77 86 458
•
•
•
Follow @auto_drenovica
Follow @auto_drenovica
Follow @auto_drenovica


Shpallje te ngjashme